Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Witam w piekny słoneczny poranek! wreszcie sie odzywam i dziekuje wszystkim za pamiec.Szczesliwi powrócilismy z Sycyli, gdzie było pieknie i ciepło. Palmy, kwitnace katusy u opuncje, pomaranczowe sady obsypane owocami, pyszme jedzenie i wspaniałe wino. Góry i morze.Prawdziwe wakacje, M czje sie dobrze, choc miewa czasem słabsze`dni,moze raczej godziny niz dni. na razie siedzimy w Warszawie, a w przszym tygodniu zostawie go tu samego na dwa-trzy dni i pojade do Krakowa szykować świeta. pierwszy raz od roku rostaniemy sie , choc na krótko. Dla nas to duza sprawa, bo przed choroba przez blisko 10 lat widywalismy sie tylko w weekendy, a i to nie zawsze.Choroba wszystko odmieniła, w tym aspekcie raczej na dobre. Birmi kochanie, mam nadzieję że nowy domek bedzie dla Ciebie, dla was szczęsliwym miejscem. samochody angielskiego sie nie bój, mozna sie naprawde błyskawicznie rzestawic, mnie to zajeło kilka dni, po prostu musialam jeżdzić, a od razu miałam auto z kierownica po prawej stronie. osobiscie , z uwagi na wyprzedzanie, wogóle nie wyobrażam sie jeżdzienia z kierownicą kontynetalną w lewostronnym ruchu, ale wiem ze nie któym to nie przeszkadza.Nie wiem czy się zgodzisz ale w UK, kierowcy jedżą duzo bezpieczniej, spokojniej i kulturalniej niz w Pl, wiec i problemow jest mniej. Juna, dalej nie wiem co to za egzamin, nie moge sie dotyczać, Oktawia, b. sie ciesze że mala Weroniczka zmierza`do domu,nacierpiało sie dziecko a Wy z nim, ale teraz`juz na prostej!!! całuski dla wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) poniewaz moj koputer wciaz nie podaczony..jestem ze tak powiem dopuszczana :P czasem do mezowskiego;) Oktawia! kochanie wczoraj zdolalam wpasc i poczytac..ales mi stracha napedzila!!! ...w innych okoloicznosciach nie moglabym spac...ale zem zrabana jak dziki osiol...padlam na kurde twarz ...nie wiem czy nogi zdazylam na lozko zaciagnac UUUUUFFFFFFFFFF dzisiaejszy post mi energii dodal! JEZU JAK SIE CIESZE, ZE WSZYSTKO W PORZADKU!!👄👄❤️ Savan Kochana moja! nareszcie!❤️..absolutnie sie z Toba zgadzam ...angiscy kierowcy..mimi ze kierunkowskazow nie uznaja jezdza o niebo bezpieczniej i z wieksza kultura niz w Polsce... Opis powyzszy by relacja mojej psiapsiuly;)..mi troszke leiej poszo...choc nie mowie..ze rekiw kieszzeni drzwi nie ytrzymaam..hahah nie wspomne o rondach...kompletnie nie wiedzialam co robic! ktora reka trzymac kierownice..ktora zmieniac biegi..hihihiale od jakies czasunie mam zadnych problemow..i fakt wyprzedzanie stalo sie mozliwe..choc w bermingham nie jest tak zle poniewaz wiekszosc drug jest dwupamowa..a te jednopasmowe..i tak sa zapchane ..wiec;) Ciesze sie z dobrego samopoczucia Twojego m!caluje mocno!👄 Juna, Endo❤️ Mumus??❤️ Ryjek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo! kiuki wciaz zacisniete!..czekam z Toba na poniedzialek!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka 😍 Dyrekcja mnie wizytuje na lekcjach w poniedziałek :-P Chyba tak A' propos "Wesołych Świąt" hehehe.... Poza kontrolą wszystkiego "chce obejrzeć pracę na lekcji bibliotecznej z uczniami" Buzialki - myzialki... 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam trzymam kciuki za peta! hihi z dyrekcja sobie sama poradzisz;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! [czesc} Wyniki mają być dziś WYSŁANE!!!! Stres sięga zenitu!!! Dyrekcja tylko zajrzała bo robią w szkole MONITORING....... Dzięki za kciukowe wsparcie. Dam znać natychmiast jak sie tylko dowiem Buzialki myzialki... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylam na zakupach..kupilam prezenty...chlop mnie z domu wyrzuci!...roz... mu reszte gospodarki! ;)eheheheheh to ktora przymnie zblakana Birmi pod swoj dach?:)...swieta to czas milosierdzia...(na milosierdzie chlopa nie licze!;) ) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslane!!??? czy ja dobrze przeczytalam???...to kiedy beda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi !!! Do mnie!!! Na polowaniu (tak było w \"Czterdziestolatku\") sygnał daje się \"KU MNIE\"!!!! Witam w klubie ROZ>>>>PIER>>>DALA>>>JĄCYCH GOSPODARKI !!!! Nie wiem kiedy te wyniki........ Faktycznie toen okres czekania na wyniki jest najgorszy w całym leczeniu... Buzialki - mizialki.... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ...ja mam wolne od poniedzialku więc nadrabiam wszystkie zaległości bałaganowe i piekarnicze przed świetami... natomiast najważniejsze z ostatnich wydarzeń to to że Weroniczka w domku bo się trochę strachu najdliśmy z moim Piotrem ale teraz już ok!! i mam nadzieje że rączki hulać będą jak szalone... :) bardzo gorąco was pozdrawiam .... bardzo bardzo ❤️ i naprawdę nie myślcie sobie że nie pamiętam o was... bo myślę i pamietam ale jakoś życie mi pląta sie ostatnio nie po mojej myśli i tak wychodzi że mnie tu nie ma...ale sercem jestem ... buziaki i spadam...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Mumka!!!👄👄👄...alez sie za Toba stesknilam! Endo...no to czekamy... ja w tym klubie to od dawna!hihihihi ;) dziewczynki...mocno przepraszam..ale znikam na kilka dni...mamy zamowione na dzien dzisiejszy jakies 60 kilo ciast...wiec sie chyba zakope!...do tego pierogi z kapucha i grzybami(500) ..paszteciki, kapucha z grochem..ryba po grecku..wszystko w ilosciach hurtowych!lomatko! a wiec dzisiaj...awansem...na jutro... STO LAAAT STO LAAT NIECH ZYJE ZYJE NAAAM MUMECZKA!!!! po raz drugi z reszta! ;) 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się po raz drugi do birmowego chóru na cześć MUMKI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Samych radości dla Ciebie i Rodzinki również. Niech Ci się spełniają wszystkie marzenia i plany. zdrówka, zdrówka i zdrówka.... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubilam karte debetowa:O...do tego se zatrzasnelam dzisiaj dom z kluczami w srodku!,,,kto do cholery wymyslil zamki zatrzaskowe! :P w banku zglosilam...landlord dowiozl mi dodatkowy komplet kluczy... kiedy ja dorosne???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Witam nasz nadworny słoik po ogórkach!!!! ależ Ty jesteś zakręcona... Ale chyba wszyscy w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ jeszcze lista nie było..... :-P Buzialki myzialki Dziś ostatni dzień w pracy w starym roku ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List już jest, ale nieprzeczytany, czekają aż Ania wróci z pracy i sama odczyta, zasłużyła na to szczęście!!!! Zaraz dam znać jak coś będę wiedziała... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wniosek napisali: \"W obrazie pet nie uwidoczniono ewidentnych ogniskowych zaburzeń rozkładu radioaktywności mogących sugerować aktywny proces rozrostowy.\" Co to znaczy? Cieszyć się czy jeszcze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endo👄 Z tego co ja rozumiem,to powinnas sie cieszyc:D:D:D:DWyglada,ze jest dobrze:)Więc ciesz sie:D:D:D:D👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼***🌼***🌼***🌼 Jak obyczaj stary każe, Według ojców naszych wierzeń. Pragnę złożyć Ci życzenia, W dniu Bożego Narodzenia. Niech gwiazdka betlejemska, Która świeci o zmroku. Doprowadzi Cię do szczęścia, W nadchodzącym Nowym Roku. 🌼***🌼***🌼***🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Buziale dziewczynki !!! Idę walczyć z oknami.... Liczbę 10 zredukowałam tymczasem do 4. Firanek nie piorę :-P .... Kupiłam nowe :-D Będzie szybciej. Stare powieszę następnym razem (wyprane oczywiście)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt... Zaraz może być niespodzianka.... Dla mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylysmy.. wyszlo nAM jakies 100kg ciata...plus 30kg innego zarla;) padam na pysk Endo!❤️❤️❤️!!podczytywalam:Dciesze sie drugi dzien :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×