Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

dziewczyny odchudzamy sie?

Polecane posty

kto sie odchudza ze mna od jutra...prosze niech ktos zacznie razem bedzie lepiej...mam 168 waze 80km....cel poczatkowy 6czerwiec 75kg?podejmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkd
Ja 50 kilometrow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem moze sprobujemy ograniczania posilkow i troche ćwiczen...powiem wam tak waze 80kg , jade z chlopakiem na mazury 10sierpnia musze schudnac jak najwicej myslicie ze mi sie uda jak sie upre i ile myslicie ze da dare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a mysle ze powinnas schudnac z ok 7 kg :) Oczywiscie jak bedziesz cwiczyla, zreszta to nie kg sa wazne tylko cm.. Ja waze 92 kg przy wzroscie 170 cm i powiem wam dziewczyny, ze nie wiem kiedy \"udalo\" mi sie tak zapuscic. Koszmar! Pewnego dnia spojrzalam w lustro, w szafe i uwierzyc nie moglam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko 7kg?ja chce wiecej marzy mi sie minimum 15kg?a moze znacie jakeis dobre diety? mysle zeby zrobic na poczatek tak: rano:maly jogurt z musli obiad:1/2 tego co zawsze.... moze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - na s7 w bf jestes wampirem czy wilkołakiem??? to tak na marginesie :) tak odchudzam sie z Toba :) zaczelam juz dzis:)znaczy sie wczoraj...czekam jeszcze na dostawe tabletek i jade na maxa...dzis tylko salata z kefirem...blehhhhhhhhhh................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, glodna jestem, ale nic juz nie jem. Jutro rano jajecznica i na wyklady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a po pierwsze dieta ŻP :) po drugie duzo wody niegazowanej... po trzecie herbata :zielona, czerwaona, slim fast.... jakies tabletki powodujace brak laknienia - glownie na bazie ostu jablkowego i do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano juz zaplanowalam....2 kromki Wasa i jeden pomidor aha i rano chyba pojde pobiegac 30min....ale tak mi sie niechce ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna-anka jesli moge spytac- jakie tabletki na odchudzanie bierzesz? Ja bralam kiedys adiego i schudlam:) Dziewczyny nie ograniczajcie sie tak mega z tym jedzeniem, bo bedziecie wykonczone chodzily, wiecznie zle i zmeczone, a i efekt jojo murowan. Ja wychodze z zalozenia, ze jak na tluszczyk pracowalo sie pare lat to w miesiac sie tego nie pozbedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie 78kg :-) chce dojsc do 60kg, a moim marzeniem jest 58kg :-) a Twoim ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia83 - jak wampirkiem to chwala:) to tak jak ja...tyle, ze ja na s11:) ale moj Małz na s7 bo bralam?cidrex, apletiff...z adim jade od przyszlego tygodnia... a najlepsze co mi sie do tej pory udalo to po rozstaniu z bylym - 20 kg w 3 miechy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zwarzylam...79,5kg ale mam okres to chyba cos 1kg czy 2 sie wiecej wazy co? no mojcel to tez 60 chyba bym sie poplakala ze szczescia....glowna motywacja jest moj facet szczupluttki(lekkoatleka byly) jak wspominalam jedziemy razem na wakacje chce ladnie w stoju kąpielowym wygladac...to co jak sie odchudzamy?ile masz lat wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna-anka podasz mi namiary na kogos z adim i napiszesz i ile kosztuje? Bardzo prosze!! Boje sie zamawiac od niesprawdzonych osob, a nie mam juz maila do dziewczyny od ktorej bralam. Moj mail caroline007@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do niejedzenia to ja mam dziwnie - caly dzien spedzam na kawie...i fajkach....pozniej jakwroce do domu ( ok 17.00) to mooooze cos - jak mi sie chce...ale przewaznie nie jadam wcale.... dziwne ze mnie stworzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 latek 175 cm waze 78kg chce wazyc 60kg waga wymarzona to 58kg odchudzam sie dla: siebie, facetow, zeby dopiec takim pewnym pannom, przekonac siebie i innych ze potrafie i ze jestem wytrwala :-) dieta: rano: owoc obiad: mieso+duzo warzywek kolacja(godzina max 17): serek badz jogurt naturalny cwiczenia: 3 razy dziennie cwiczenia na brzuch i inne partie trwa to 30 min czyli 90 na dzien biegam 30minut dziennie wykonuje aerobiczna 6 weidera ---------------------------------------------- jesli chodzi o wspomagacze to nie biore zadnych proszkow, natomiast pijam herbate czerwoną, zieloną i odchudzajaca :-) a takze staram sie dziennie wypijac ok 2-3 litrow wody :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia 25 zł za listek:) sa w necie...zrodla na razie nie polece bo czekam na przesylke.Jak dostane to podam...zreszta mierz mnie na tlenie pod czarna_anka78 ale to od pon-do pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem starsza mam skonczone 18lat......masz w swoich wypowiedziach ze bylo 82kg jak schudlas te 4kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to ja mam 23 latka:) Dziewczyny, lece sie uczyc bo w niedziele mam egzamin z pieknie brzmiacego przedmiotu \"Psychologia organizacji i zarzadzania\". Trzymajcie sie, ja odezwe sie jutro po szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzalam sie 6 dni dieta od dietetyka(w 6 dniu juz skusilam jedzac kisiel ale to szczegół :-) )nie byla to strasznie niskokaloryczna dieta ale miala duzo zasad, wiec pomyslalam, ze sama sobie ustanowie diete. i tak tez sie stalo:-) na tej diecie od dietetyka schudlam 2kg po czym w niedziele tzn 7 dzien miala byc glodowka to ja najadlam sie slodyczy :-) ale i tak mi nic nie przyroslo, poniewaz od poniedzialku zaczelam dietke wlasnego pomyslu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 i 6 dzien: warzywa i owoce 2, 3, 5 dzien: rano owoce, obiad mieso ryz kasza i warzywa 4 dzien: caly dzien tylko nabial 7 dzien:glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×