Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiaq

DZIEŃ DZIECKA - Co kupić ???

Polecane posty

Gość roksanaxx
Moje dziecko chce dostać nowe buty, tak więc zdecydowałam się na zakup czegoś solidnego na http://www.buciki-ech.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloseczka
Ja w sumie zastanawiam się już powoli nad prezentem z dnia dziecka. Jeszcze jest w sumie trochę czasu, niemniej nie chciałabym odkładać tego wszystkiego na ostatnią chwilę. Tak sobie myślałam czy nie kupić dziecku takiego zestawu Lego Duplo: http://www.skapiec.pl/site/cat/2600/comp/5838556 . Synek jest jeszcze mały tak więc raczej normalne klocki lego raczej nie będą jeszcze dla niego ;) Co sądzicie o tym pomyśle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama jestem dzieckiem i mam 11 lat więc napiszę co ja bym chciała dostać: dodatek lub doładowanie do gry (komputerowej) dużo słodyczy, szkicownik TOP model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kowalczyk
O właśnie, ja chcę coś mniejszego, ale mam dylemat, bo dla synka mamy samochodziki Trefl (Siku), są obecnie w ToysRUs za połowę ceny, ale co dla dziewczynki 6 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zestaw kreatywny Santosphere, jest świetny, dobra zabawa: http://buy4kids.pl/aquarellum-mini-koty-sentosphere.html albo buty do dekoracji HOT HEELS, - widziałam na tej samej stronce. Crayola, to świetna firma, maja tez dom mody, do robienia własnych ubra ń, jeśli lubi zabawy manualne, to będzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristoferowa
Nasze dziecko najchętniej dostałoby jakąś bajkę na DVD. Ale, straszna mamusia zawsze stawia na prezenty odrywające smyka od TV czy komputera. W tym roku prezenty będą mocno zróżnicowane. Od nas hulajnoga, a od babci taka śmieszna lampka nocna z Wazowskim z potworów, z która można spać bo jest mięciutka, milutka i się nie nagrzewa (Philips). Doskonale pamiętam dzień dziecka z dzieciństwa. Cudowny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu synkowi kupuje klocki Lego - najlepsze co może być dla chłopca. Zwłaszcza, że znalazłam w nieco niższej cenie: http://kupzabawke.pl/index.php. Polecam jeszcze poszukac paru fajnych rzeczy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterelkaaaa
A może dobrym prezentem będzie fajny tablet? Obecnie dzieci są bardzo dobrze obeznane z elektroniką i przepadają za takimi rzeczami... Możecie sobie porównać ceny tutaj: http://www.skapiec.pl/cat/20-tablety.html i wybrać akurat coś ciekawego dla dzieciaka. Nie warto jest kupować drogiego sprzętu ponieważ nie ma pewności czy dziecko będzie szanowało. Niemniej jest wiele ciekawych modeli tak do 500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kowalczyk
hmm... dzięki za radę - chyba skorzystam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Z
A słyszeliście o jakichś fajnych akcjach na dzień dziecka? ja widziałam dużo, ale chodzi mi o coś konkretnego. widziałam na przykład, że w toys r us ma być fajna rzecz dla dziewczynek: robienie stylizacji i na koniec zdjęcie na sciance a do tego darmowe upominki. Ktoś coś słyszał o tym więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof W
Tak - ja słyszałem i ma być fajnie podobno - mają być te wizaże i zdjęcie na pamiątkę, a wcześniej to w ogóle konkursy np na strzelanie NERF - i to wszystko w Gdańsku. Polecam - ja będę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja sz
ja też słyszałam i się wybieramy :-) regularnie chodzimy to toys r us na jakies zabawy i atrakcje i naprawde zawsze jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ch
ja też potwierdzam - w toys r us byłam już kilka razy, ale zwykle w normalne weekendy i zawsze cos sie dzialo i mozna bylo zajac dzieciaki na jakis czas. Na dzien dziecka na pewno tez pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaa88
a co jeszcze ma się tam dziać? Dużo ludzi zwykle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ch
Ela - ludzi moze i jest sporo zwykle, ale i sklep jest duzy wiec spokojnie mozna jechac. w gdansku ma byc jeszcze playmobil - i kazdy ma dostac upominek - pewnie nieduzy, ale to fajna firma i ja chetnie wezme co dadza ;-) pewnie bedzie info na ich fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaa88
Zuzanna - dzięki. To my się też chyba wybierzemy, brzmi fajnie. Toys r us wiele osób chwali wiec czas się przekonać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoo brzmi super! A i pogoda się zapowiada ładna, jeśli się utrzyma :-) my akurat do zoo mamy kawałek, więc chyba do tego toys r us się wybierzemy - fajnie brzmią te zabawy, a juz na pewno to przebieranie itp. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikofa
Oj wiele jest rzeczy, ktore mozna kupic. Popatrz tylko ile na wszystkich stronach jest inspiracji. Tutaj masz przykladową: http://www.skapiec.pl/prezenty/dziendziecka - tak patrze na pierwsze przylady i to sa planszówki...mzoe planszówkowy dzien z dzieciakami? nawet w parku czy cos ?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaa1234
a ja zamówiłam mojemu małemu Ogrodnikowi kosiarkę dla dzieci :) już się nie mogę doczekać, bo ogród juz przygotowany mamy do zabawy, Młody uwielbia kwiatki i majstrowanie w ziemi, więc już tylko odliczam dni :) patrzcie jaka fajna: http://www.sklepalko.pl/dla-dzieci/kosiarka-zabawka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka J
Wreszcie ta gazetka, najwyższy czas, żeby zdążyć coś kupić! A ktoś się wybiera na te akcje na dzien dziecka? Malowanie buzi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof W
My się wybieramy - słyszałem, że jest fajnie, ja już bywałem w zwykłe weekendy i zawsze coś fajnego było a podobno takie większe akcje też są super :-D dobrze, że gazetka już jest, to będzie wiadomo z czego wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba też spróbujemy - o Toys"R"Us coraz częściej słyszę. Byłam zagranicą w tym sklepie i fakt, bylo fajnie, ciekawe jak u nas- czy asortyment ten sam? W gazetce rzeczywiście dużo i ceny chyba niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
play station jest w media expert w fajnej cenie i gry tez nawet ok, bo tam jakaś specjalna promocja z tej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×