Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulka1984

*D*I*E*T*A*****N*I*E*Ł*Ą*C*Z*E*N*I*A*działa

Polecane posty

Kto jest na tej diecie ,albo kto chce ze mną przez nią przechodzic??bo moge powiedziec,ze na niej schudłam 6 kg:). Ale miedzy innymi zrezygnowałam z paru rzeczy czyli z: *cukru-zamiast tego czasami jem miodzik *kiełbas i wędlin *sosów *chleba białego-czasami zjem pełnoziarnisty lub wase,ale bez chleba tez wytrzymam *mało ziemniakówjem a zamiast tego jem ryz i kasze A tak po za tym jem duzo warzyw i owoców:)🌼,ale nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izulka! Ja bym chciała spróbować razem z Toba! Jak dlugo jestes juz na tej diecie? Jak wygląda np Twoje sniadanie? obiad? Napisz cos wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc amethyst :) *na śniadanie dzisiaj jadłam sałatke owocową czyli 0.5 jabłka,0,5 banana,0,5 grejfruta i troche suszonych moreli. *inny przykładto owsianka(łyżka otrebówowsianych,łyzka zarodków pszennych,łyzka otrebów granulowanych i do tego troche orzechów ziemnych nie solonych-to wszystko zmieliłam w młynku dodałam łyżeczke miodu i zalałam gotowaną gorącąwodą:)jak dla mnie pycha,to zalezy jak kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek mam zamiar dzisiaj znesc dwa jajka na miekko i do tego sałatke z pomidora,ogórka,sałaty,cebuli,rzodkiewki i trocheoliwek no i to zalac jogurtm lub kefirem:) Czasami na obiadjem kasze lub ryż w połaczeniu z jakąs sałatką warzywną:) Nie wiem czy Ci odpowiada taki styljedzenia,bo ja na poczatku tez sie męczyłam,ale teraz juz wpadłam w wir tej diety i nawet mi sie to podoba:).Trzeba troche czasu i cierpliwosci by sie w to wkrecic:). Ja odnowego roku sie staram niełaczych,chociaz miałam ałe wpadki,najczesciej w świeta:P:P,ale staram sie jak tylko moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeee
a ile wazysz? Ile masz wzrostu? I jak dlugo to trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , w zeszlym roku stosowalam ta diete - ..... kilka dni... ja jestem niekonsekwentna osoba i chyba nie nadaje sie do zadnych diet. szczerze mowiac , nigdy nie wiedzialam , co powinnam jesc . moze powinnam raz jeszcze sprobowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM-----------
najlepsza z diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ponowie pytanie
o wymiary i w ile schudlas te 6kg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie najgorzej z tą silną wolą, a teraz zaczynają się grille, pikniki... a czy mozna jesc zupy z proszku, np cykoriowa, warzywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluszna uwaga , tez wydaje mi sie , ze to najlepsza dieta , bo nie trzeba sie glodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amethyst - nie ukrywam , ze z kims byloby razniej . moge sprobowac jeszcze raz . pisalas o zupkach w proszku - odradzam ci . ja je pilam kilka lat temu codziennie w pracy , bo do pozna pracowalam . nieraz wypijalam 2-3 . przytylam bardzo duzo - 12 kg. poza tym te zupki sa niezdrowe. jak wypijesz raz kiedys 1 , na pewno nic sie nie stanie. ja przesadzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ponowie pytanie
dziewczyny napiszcie cos o efektach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorki chyba juz nie ma. a ja o efektach za wiele nie napisze . schudlam wtedy moze ze 2 kg i nigdy nie czulam pelnego wzdetego brzucha. ale za krotko ta diete stosowalam aby mowic o szokujacych efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myslalam ;/ kusza w tych reklamach ze to zdrowe i smaczne. A ja chcialam pojsc na latwizne ;) poza tym uwielbiam sie objadac i wydaje mi sie ze maly jogurcik na sniadanie to za malo haha ;P i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie przekaszac niestety.... troche czytalam o tej diecie i zgodnie z regulami mozna jesc dowolnie. nooo ale te reguly trzeba przestrzegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mojego znajomego jest na tej diecie, ponoc rewelacyjnie schudla... ale codziennie sie pilnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha te zupki maja jeszcze cos w skladzie , ze chce ci sie ich jesc coraz wiecej . i to jest prawda. ja juz ich nie jem prawie 2 lata i ciagle mam ochote taka zupke zjesc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie , mi tez jedna kobieta mowila, ze jej maz ta diete stosuje - tez duzo schudl. a je sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ? zaczynamy od dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumiałam
jak działa ta dieta może to smiesz ne ale nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelena
ale wiecie, ze oprocz nielaczenia nalezy liczyc kcal? i zmiescic sie w 1000kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelena
ja mam kasiazke dr. Hay\'a :) a tak czy inaczej to cytat z jednej strony o tej wlasnie diecie: "Tę dietę opracował amerykański lekarz William Hay. Dzienna racja pokarmowa to 1000 kcal, w 1 posiłku nie łączy się białek z węglowodanami. Każdy obiad i kolacja muszą zawierać przynajmniej 1 tzw. ekstraspalacz tłuszczu, czyli witaminę C, magnez, żelazo, wapń, karytyninę, jod i chrom. Doktor Hay podzielił produkty na 3 grupy...itd."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie stosowałam nigdy zadnej z diet i czasem bywało ze przy wzroscie 168 wazyłam 64 kilo ale zastosowałam zasade....dzielilam porcje na pół i po kilku dniach znowu na pół w ten sposób systematycznie przyzwyczajałam organizm i żoładek do coraz mniejszych porcji dołozyłam do tego jogging i dzis ważę 55 kilo mimo iż urodziłam 3 dzieci...do tego czesto stosowałam tzw wciąganie brzucha robiłam to w kazdej wolnej chwili ..to rewelwcyjne cwiczenie na utrzymanie płaskiego brzuszka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem własnie robiłam sałatke na obiad i troszke mnie nie było:) Jesli chodzi o wage to waze 45 przy wzroscie 156 wiec jest ok,schudłam w ciagu 2-3 miesiecy,a teraz chce utrzymac tą wage . Po za tym są inne efekty tej diety ładniejsza cera,lepsze samopoczucie,jakos celulit mi znikł ,nie wiem czy to przez to ,ze jem duzo orzechów,warzyw i owoców:). Dziewczyny polecam i moze zemną spróbujecie:),ja na poczatku miałam trudne chwile:(,ale jest super i trenuje nadal silną wole:P Jesli chodzi o dania w proszku to całkowicie odradzam,słodyczy tez nie jem:Pchociaz wpadki były czasami niestety:(,ale kiedyz jadłam słodycze codziennie,a teraz tylko małe wpadki i to w weekend to chyba jakis plus:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×