Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulka1984

*D*I*E*T*A*****N*I*E*Ł*Ą*C*Z*E*N*I*A*działa

Polecane posty

co tu tak pusto????? rano zjadłam bułeczke razowa z masełkiem i zieleninką mniam mniam:) a teraz pije kawke z mleczkiem na obiad dla rodzinki będa kotlety mielone ale ja nie mogę bo tam bułka z mięsem i jajkiem nie pasuje moze cos poradzicie ? jak nie to obejde się bez mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na kolacje wczoraj nyla salatka z pomidora i mozzarelii , z cebulka i korniszonem - i dzisiaj na sniadanie tez bo duzo jej zrobilam. na obiad zjem kawalek pieczonego miesa z salata. nieagnieszka , ja do kotletow mielonych nigdy nie dodaje bulki tartej , obtaczam je jedynie w niej do smazenia . teraz gdybym robila kotlety mielone , dla siebie smazylabym bez obtaczania. albo mozsz je - bez obtaczania - poddusic w odrobinie oleju i dodac troche wody i podsypac koperkiem na koniec duszenia . beda kotleciki w sosie koperkowym :) a co u izulki slychac ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) A u mnie jakos leci własnie sie objadam krazkami ryzowymi polane miodem i posypane słonecznikiem,sezamem i zmielonymi orzeszkami ziemnymi PYCHA. A na obiadek jadłam dzisiaj jajecznice z cukinią:) kolacji jeszcze nie wymyśliłam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad zrezygnowałam z tych mielonych a zjadłam serek wiejski z rzodkiewka i szczypiorkiem, a na kolacje grilowałam bo byłam zaproszona zjadłam dwie kiełbaski z sałatka bez chleba troche kalorycznie ale dozwolony zestaw;) a wiecie co w nagrode że znowu ubylo mi klo zjadłam loda śmietankowego:) juz ponad miesiąc nie jem słodyczy więc chyba jakaś nagroda się nalezy za te 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieagnieszka no to gratuluje:):)ze Ci sie udało:):) Ja mam najgorszy problem z orzeszkami i słonecznikiem:(:(jem garsciami:(:(:(to juz jest nałóg:(:( Teraz pije mięte,zeby mi sie wszystko dobrze poukładało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puuuuusssttki,w sumie nie dziwie siepiekna pogoda wszyscy w terenie:):):)ja własnie tezzmykam na spacerek poniedzielnym obiadku:):) zjadłam duzo warzyw(brokuły,kalafior,marchew i szparagi z gotowanym miesem z indyka) to mi sie podoba obiadek zjedzony ,brzuszek zadowolony i ja tez bo nie czuje sie ociazała,tak jak kiedys kiedy w niedziele jadłam np.3kluski ślaskie, polane sosem,mieso smarzone i do tego kapusta smarzona---tak było kiedys teraz jest całkiem innaczej i jest OK,a reszta rodzinki objadła sie i teraz leżą bo nie mają sił...szkoda ,ze niechca jesc tak jak ja :(:( było by prościej... Dajcie znac co u was:):)?? miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszysstkim rzeczywiście straszne tu pustki;) co dzis jadłyście bo ja rano zjadłam banana i kanapkę z zielenina i pomidorem a na obiad robiłam sobie risotto, bardzo sycące zostało mi jeszcze na jutro, a na kolacje zjadłam 2 jajka na miękko ale prawdę mówiąc cos jeszcze za mna chodzi:) mam nadzieję że nie dogoni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , za mna tez dzisiaj ciagle cos \"chodzi\" :p na sniadanie zjadlam chrupkie pieczywo z maselkiem czosnkowym i pomidorem, na obiad kawalek pieczeni z surowka , na \"deser\" surowke z obiadu , a teraz salatke z jajka i pomidora :p . kurcze cos bym dzisiaj zjadla i nie wiem co. a ile razy dziennie jecie ?? wczoraj weszlam na wage - waze sie niezbyt czesto - waze ponad 1 kg mniej. na razie z radosci nie podskakuje , poczekamy na dalsze rezultaty. moge stwierdzic , ze po takim jedzeniu nie czuje sie ociezala. zobaczymy jak dlugo wytrwam , a moze wejdzie mi takie jedzenie w nawyk . chyba troche czasu potrzeba , aby sie do tego przyzwyczaic. trzymajcie sie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie:):) nieagnieszka a jak robisz te risotto?? Musze przyznac,ze za mną tez cos chodziło:(:(,ale szybko sie pocieszyłam wafelkami ryzowymi z miodzikiem i orzeszkami to moj jedyny ratunek:):) Macie jakies pomysły na cos dobrego na deser, bo boje sie ,ze wkoncu mi sie znudzą te wafelki:(:( A ile posiłków dziennie jem hmmm...zazwyczaj staram sie 5,ale czasami wyskoczy 6.. Najgorsze są weekendy człowiek spotyka sie ze znajomymi i rózne pierdoły je:(:(:( kurde straszniemnie to denerwuje,ze weekendy mam zawalone:(przewaznie,ale nie zawsze. wczorajszy dzien był prawieoki,gdyby nie pizza z piwem:(:(:(:( dzisiejszy tez był by ok gdyby nie piwo i pare chipsów:(:( no płakac sie chce:(:(pozniej sobie tylko zadaje pytanie po co mi to było???wcale mi te jedzenie nie nyło potrzebe do szczescia:(:(:( Dziewczyny jak mam rzucic nałóg orzeszkowo-dyniowo-słonecznikowo-sezamkowy??????chyba mi powoli odbija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha izulka - a ja dzisiaj zjem paelle :p tego nie odmowie sobie. gdy zgrzeszymy raz kiedys - byle nie za czesto , oczywiscie - nic sie zlego nie stanie. piwo tez pije bo je lubie. nie jem chipsow ani zadnych slodyczy. do rzadkosci nalezy u mnie zjedzenie kosteczki czekolady albo kawaleczka ciasta. ja nawet nie pieke bo moj maz tez ciasta nie je. musialabym potem je wyrzucac. a pestki slonecznika , dynii czy inne sa bardzo zdrowe wiec jedz je. ja tez sobie kupie jakies pestki. dzisiaj zjadlam 2 kromki chleba z pomidorem i cebulka. czolem !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ RISOTTO to bardzo prosta sprawa u mnie ugotowałam ryż i kupiłam warzywa chińskie i to razem usmazyłam na patelni na kropelce:) oleju mozna kupić gotowe risotto w sklepie w mrozonkach ale więcej wychodzi jak kupisz same warzywa i dodasz ile chcesz swojego ryzu zostało mi jeszcze na dzisiejszy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witeczka:):):) własnie wróciłam z całego dnia pracy i chodzenia po miescie,dzisiaj całe 15 godzin na dogach,nawet jadłam na stojąco:( no i dopiero teraz siedze:)co za ulga dla nóg:) A coja jadłam dzisiaj hmm..niech no sobieprzypomne.... aha rano sałatke owocową:)wpracy kromke chleba ciemnego z warzywami,na obiadsmieszne,ale jabłko zmiksowałam z otrebami i zarodkami pszennymi no i teraz pije kawe zbozowąz wafelkami ryzowymi:(:(, pozniej jeszczewypije jakis jogurt naturalny bo białka zero w moim dzisiejszym menu:(:(:(jakis ten dzien nie poukładany:(:( A jak wam dzionek mija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć znalazłam u siebie książkę Ursuli Summ o diecie rozdzielnej i wiecie że niektóre owoce wcale nie należą do grupy neutralnej? np. banan to każdy wie, że to węglowodan ale wiedzieliście że truskawki to białko??do białek także zaliczaja się: gotowane pomidory, maliny, jeżyny, kwaśne jabłka, gruszki i pigwy, morele, brzoskwinie i wisnie, winogrona, mango, marakuja, papaja, ananas takich pułapek jest mnóstwo w każdej grupie.:) pozdrawiam cos mało tu zaglądacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabyś uprzejma wymienić \" pułapki \" w innych grupach? Dziękuję.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghbk
schudlyscie juz cos na tej diecie? ograniczacie kcal-czy jecie do syta? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - tak sobie czytam i czytam... Fakt dieta niełaczenia działa, ale różne sa diety nie łaczenia... w jednej nie można łaczyc sera żółtego a w drugiej można np w 4pory roku a można łaczyć smietane z węglami i inne produkty mleczne... W diecie Montanica można łaczyc tylko produkty 0% z weglami a z białkiem tzn tłuszczami śmietanę (warzywa ze smietaną)... Ja wiem jedno że chudłam póki trzymałam sie diety jak przestałam i zaczełam kombinowac na tzw diety szybkie to przytyłam (co zresztą widać w stopce) ale znów zaczełam nie łaczyc i czuje jak brzuch zaczyna sie robić coraz lżejszy tzn cała ja... aaa no i to co ważne nie móiwć ze to dieta tylko sposób żywienia... :) bedzie owiele łatwiej bo czasem zdażają sie wpadki - typu czekolada... Więc będę wpadać - by dzielic sie [poczynianiami - aaa i jeszcze jedno nie zrażajcie sie jak powolutku bedziecie chudły i takl to przyniesie bardzo zadawalający efekt:) Ważne by jesć mięso z warzywami a produkty maczne i zmiemniaki oraz ryże,kaszy i makaron też z warzywami.. Owoce jagodowe to najlepsze owoce z których najlepiej korzystać - bo nie podnosza insuliny i mają najniższe IG. A teraz mamy sezon :) Pozatym wybierajcie produkt jak najmniej przetworzone czyli dziki ryż, makarona basamati, lub taki ktory w swym składzie ma przenice durum.... i jest bez jajek, a najlepiej gracham... No i oczywiście jedzie orzechy... nie przytyjecie :) a jak wiecie że nie bedzie was długgo w domu i nie bedziecia miały czasu nic zjeśc zjedzcie jajka,jajecznice lub omleta ... zapychają na bardzo długo No takie moje małe rady bo wiem sama posobie.. no i oczywiście sie dołączam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):):):):) Fajnie ,ze wiecej osób pisze sie na taki sposób żywienia:)czyli zdrowy styl :):) Kobiece kształty witaj w naszym gronie:)mam nadzieje ,ze czesciej bedziesz wpadac bo dobre rady dajesz:):).Ja po sobie tez wiem, ze to działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupa białkowa: mięsa gotowane,gotowany drób, gotowana kiełbasa, gotowane ,niewędzone ryby, gotowane skorupiaki, wyrobu sojowe, jajka,mleko,gatunki sera żółtego z zawartością najwyżej 50% tłuszczu w masie suchej( parmezan, edamski,gouda, tylżycki i ementaler) oraz te produkty i owoce które wymieniłam wcześniej grupa węglowodanowa: zboża pełnoziarniste, kasza gryczana, makaron , kasza, ziemniaki, banany,kruche i słodkie jabłka, świerze figi i daktyle,niesiarkowane suszone owoce, fruktoza miód syrop klonowy, nektar z gruszek i jabłek. mąka ziemniaczana, proszek do pieczenia,budyń w proszku, grupa neutralna: tłuszcze, zakwaszane produkty mleczne( kefir, jogurt kwaśna smietana, twarozek, maślanka, kwaśne mleko) słodka śmietana i śmietanka do kawy, gatunki sera z zawartością co najmniej 60% tłuszczu w masie suchej( serek śmietankowy, topiony cammembert), rózne gatunki białego sera, surowe lub wedzone wędliny,tatar, surowe, marynowane i wędzone ryby, sałaty wszystkie warzywa oprócz tych co śa w innych grupach,grzyby,kiełki i zarodki, zioła, przyprawy i skórka z cytryny, orzechy oprócz ziemnych i nasiona, czarna jagoda, niesiarkowane rodzynki, oliwki, żółtko, drożdze, bulion warzywny, czysty alkohol, herbaty ziołowe preparaty żelujące to by było na tyle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. mam zamiar przejść na tę diete... za namową zuzy która ją chwali.. i mi o tym topicu powiedziała.... także chętnie sie dołącze.. narazie jestem zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:):):) z tego wynika że spokojnie można jeść kanapki z każdym nabiałem oprócz mleka, oraz rybę wędzona lub sledzia z chlebem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiec kształty
hej dziewczyny :) Dzięki za przyjecie, pewnie że bede wpadać i czytac co u was z dietka... tezn ze zdroweym sposobem odzywainia... A dziewczyny jeszcze jedna w sumie ważna zasada.. wyczytałam w 2 książkach już, że jak sie je mieso z warzywami to mięso musi być poprzedzone surówką lub warzywami ..... No a pozatym ja w czoraj miałam jakąś dziwna zachciankę i zjadłam młode zimniaki z pomidorem - to jeszcze ok.. ale najgorsze było to że po tym posiłku zjadłam batona Pawełka :( wiec sama wiem jak to jest jak cięzko jest czasem trzymać sie zdrowego odzywiania :( A co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):)czesc wczystkim:):):):) duzojesttych dietniełaczenia co chwile słysze cos nowego :(ze rybe wedzona mozna jesc z chlebem,ze nabiał jako tak tez:(:(,ale moja dieta niełaczenia jest od poczatku taka sama i myśle ,ze to dobry styl żywienia czyli do BIAŁEK❤️ zaliczam: *mięso jakie kolwiek,ale jem tylko drób i indyka gotowanego lub w folii miesa nie smarze *nabiał i jem tylko chudy ser twarogowy,kefir,naturalny jogurt,maślanka,ser żółty,mozzarele *jajka *sojowe produkty czyli w moim przypadku kotlety sojowe *ryby jakie kolwiek gotowane,wedzone,tunczyk w puszce. WEGLOWODANÓW🌼 zaliczm: *chleb pełnoziarnisty lub wasa,macca *kasze gryczaną,ryż brązowy,wafle ryżowe *ziemniaki *makaron *miód *suszone śliwki,daktyle,suszone morele,rodzynki,figi NATURALNE ❤️🌼czyli te,które mozna łaczyc zweglami i białkami: *warzywa *oliwa z oliwek *orzechy włoskie,laskowe,ziemne,słonecznik,ziarna dyni,sezamu OWOCE 👄to grupa produktów,które jem oddzielnie i przewaznie rano robie sałatke owocową,albo miedzy posiłkami wcinam jakis owoc. Ten sposób odżywiania mnie zadowala i dzieki temu przesały mnie meczyc zgaga,wzdecia,zaparcia,nadkwasota i uczucie pełnosci...:):) No i oczywiscie schudłam:classic_cool: Jadam tylko te produkty co wypisałam,a przynajmniej staram sie jesc i jakos mi sie to udaje juz dłuższy czas:)i jest OK Łącze je odpowiednio i mozna naprawde duzo pysznych potraw z nich wyczarowac:)❤️🌼 co tam dzis pichciłyscie:):)?? POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , mialam dzisiaj dola ale walcze i nie poddaje sie. na obiad zjadlam kasze gryczana - moja ulubiona - z warzywami. moj maz zrobil salatke ziemniaczana z gotowana wolowina , jajkami i jakimis warzywami. powiedzial mi , ze wolowine musze z niej powybierac .... :P a tak na dobra sprawe musialabym ziemniaki z niej powybierac , albo wolowine i jajka . dalam sobie wiec spokoj z ta salatka i na sniadanie zjadlam twarozek z pomidorem. chyba ta jego salatka spowodowala u mnie dola ..... mnie tez sie wydaje , ze chleba z rybami nie powinno sie jesc bo ryby to bialka . no wlasnie , w takich momentach stresow sie nabawiam :p , bo lubie takie kanapki. witam nowe osoby , piszcie o sobie ; co jecie , czego unikacie , jak komponujecie sobie posilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece ksztalty - a w jakim czasie powinno sie zjadac surowke przed zjedzeniem miesa ? czy chodzi tu o jakis dluzszy czas ? czy po prostu : najpierw surowka a po niej zaraz mieso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny:) co myslicie o takiej przekasce weglowodanowej jezeli chce nam sie cos słodkiego i zdrowego: *ryż dmuchany,czekolada gorzka i miód czyli tak: roztopic troche czekolady w garnuszku dodac łyzeczke miodu i jak juz sie roztopi ta czekolada z miodem wsypac ten ryżdmuchany i uformowac sobie takie kupleczki :):) CO myślicie o czyms takim... zdrowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze lepiej
zamiast tego ryżu ;) dodać płatki owsiane i inne ziarna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×