Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulka1984

*D*I*E*T*A*****N*I*E*Ł*Ą*C*Z*E*N*I*A*działa

Polecane posty

ja staram się od czasu do czasu jeździć na orbitreku i steperze ale niestety tylko kilka razy w tygodniu a chciałabym codziennie tylko ze nie zawsze mam checi;) co do słodyczy staram sie nie jeść ale się zdarza:) raczej nie rozpaczam z tego powodu-lepiej od czasu do czasu niż tak jak było kiedyś codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie pada:( ratujcie go bo ja chwilowo nie mam internetu i niezagladam tak czesto:(neostrada padła A co do mojego stylu zywienia miałam pare wpadek,chociaz szybko staje na nogi:)dzis zapisałam sie na pilates:)pozdrawiam i piszcie tu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile się chudnie na tej ditce?;> chciałam byc na diecie cud ale jak to pzreczytałam jeszcze sie upewniłam w necie to wychodzi że jest to najzdrowsza dieta.!!!!! I mozna na niej być 1 miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa 2p a gdzie to przeczytałas,ze tylko jeden miesiac mozna byc na tej diecie????Ja wiem,ze mozna całe życie niełaczyc produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka1984 - tak czytałam w innym topiku . A ile schudlas w pierwszych dniach no i czy coś ćwiczyłas albo coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa 2p witam:) ja ogólnie schudłam 6kg i waga stoi w miejscu ani w dół ani w góre,ale jest oki na mnie podziałało i nicnie ćwiczyłam;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak taki
gdzie się podziewacie i jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez bym chciałato wiedziec??ale jak widacnikttujuz nie zagląda:(:(miidzie czasami bardzo dobrze,chociazmam chwile słabosci ze słodyczami,ale to zdaza mi sieraz w tygodniu:P takze jest ok:)a wy odezwijciesieczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja waże 55 kg już nie pamiętam kiedy tyle ważyłam... od porodu schudłam już 15 kg... ale to już prawie rok... super by było jeszcze z 5 schudnąć... :P... a z duet a udzue różnie bo zawsze zjem coś czego nie można łączyć :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gdzie sie podziewacie??? jak tam odchudzanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gdzie wszyscy pouciekali ... potrzebna mi mobilizacja... samej cięzko sie diety trzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×