Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulka1984

*D*I*E*T*A*****N*I*E*Ł*Ą*C*Z*E*N*I*A*działa

Polecane posty

Nie wiem czy to miało jakieś znaczenie ale w czasie dietowania piłam herbatki slim figura z herbapolu (oprócz 3 fazy, bo wstrętna była) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:):) mape kurde toszke dziwne,ze tak słabo chudniesz,a robisz odstepy pomiedzy posiłkami i nie podjadasz nic???moze tez zalezy czy masz duzo do schudniecia...hmmm ja schudłam 6 kg i teraz ani drgnie:( nie wiem od czego to zalezy;( milagros85 napisze Ci moje dzisiejsze menu:) Ogólnie to staram sie jesc 5 posiłków:)tj POSIŁEK 1:) owocowa sałata czyli:0,5grejfruta,0,5jabłka,5truskawek,1łyżke słonecznika,1łyżke otrebów granulowanych z jabłkiem,100ml jogurtu naturalnego:) POSIŁEK 2🌼 50g dyni w łupinkach-chyba jestem uzalezniona bo lubie łuskac dynie albo słonecznik odkad przestałam palic faje POSIŁEK 3 0,5 torebki ryżu czyli 50g i gotowaną marchewke w ziołach i kostka rosołową-pierwszy raz tak jadłam i musze przyznac ze pycha...niby zwyczajny ryz i marchewka ,ale mi posmakowało:P:P POSIŁEK 4❤️kawa zbożowa+2 kromki wasy żytniej z miodem i posypane sezamem:) POSIŁEK 5:) udko gotowane,sałatka(2liscie sałaty,1 pomidor,pare plasterków ogórka zielonego,papryke czerwona,ale oczywiscie nie całą,cebula,pietruszka natka,zioła i łyzka oleju z oliwek To by było na tyle chyba:P Jem to co mi smakuje i nie musze sie katowac:):)i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_pe ja tylko piłam czerwoną i zieloną no i jeszcze rumianek,dziurawca,melise,mięte,szałwie no i kawe zbożową:):) A moze napiszesz swoj przykładowy jadłospis:):) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka robie przerwy i niczego nie podzeram :) pije tez duzo wody. ale moze jest tak jak ma_pe napisala . czas i tylko czas . zdaje sobie sprawe, ze nie stosujemy jakis drastycznych diet i nie moge oczekiwac , ze w ciagu tygodnia zgubie kg albo 2. tego w sumie tez nie chce. wole powoli ale bez jojo . a poza tym , mi sprawia przyjemnosc zjedzenie np. obiadku nie laczac i moge na takim jedzeniu pozostac juz. hmmmmm narobilas mi ochoty na udko gotowane :p a ja go akurat w domu nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie robiłam sobie szczegółowych jadłospisów, nie liczyłam też kalorii (jakoś nigdzie wtedy nie doczytałam że trzeba, bo pewnie bym liczyła). Jeden z plusów był taki, że nie miałam ochoty na słodycze :) co mi bardzo pomogło. Z tego co pamiętam to robiłam tak: rano w domku kawa z mlekiem 0%, śniadanko w pracy to czrny chlebek z warzywami sałatą, ogórkiem, pomidorkiem, rzodkiewką albo z miodem albo serek biały albo serek żółty z warzywkami. Robiłam też sobie sałatki do pracy. Na obiadek mięsko z surówkami ( nie smażone w panierce) zazwyczaj kurczak pieczony albo pierś z kurczaka. Kiedy tęskniłam za ziemniaczkami były ziemniaczki z surówką. Jadłam też namiętnie wszelkiej maści warzywa na patelnię z ryżem. Na kolację wędlinki, serek, warzywka, jajeczniczki, wszystko bez chlebka. Zwykłą herbatę słodziłam miodem. Generalnie niczego sobie nie odmawiałam i nigdy nie dopuszczałam do tego by czuć się głodną, bo wtedy głupoty człowiek robi :). Teraz już nie stosuję diety, ale waga się trzyma od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznam się, że jakoś parę nawyków mi zostało do dziś... jakoś chleb mi nie smakuje za bardzo, mało go jem, no i została mi pasja do surówek, a że z natury leniwa jestem to kupuję jak opętana takie gotowe i wcinam zamiast batoników. A... no i słodyczy jakoś mniej niż jeszcze rok temu hmm... może ta dietka trochę uzależnia?? :) Tabelka z podziałem żarełka na białka, węgle i neurale wisi do dziś na lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM dziewczyny 🖐️ ta dieta jest ok ja w ciagu niecalych 5 miesiecy schudlam 8kg.moze nie szybko sie chudnie ale przynajmniej sie chudnie i jest ok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bierzcie przykład z ma_pe bo to co napisała jest idealne,ja tez podobnie jem i efekty są:)nie tylko wagowe,ale tez samopoczucie,wyglad zewnetrzny no i wewnetrzy pewnie tez tylko tego nie widzimy,ale za to jak sie czujemy :):) No najlepiej zrobic sobie tabelke z podziałem na te 3 grupy i kiedy jestesmy głodne układamy sobie jakas potrawe z tej jednej grupy:) Ja tez sobie taka zrobiłam i pomaga:)bo patrze na tą liste i tyle rzeczy ma sie do wyboru:)ze napewno pomysłów nie braknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dodatkowo cwicze abs .... chcialabym pilates sprobowac, ma moze ktoras z Was linka skad mozna sciagnac?? w sobote sie zwaze to zobacze czy cos drgnelo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy sie podziewacie????? U mnie dzionek leci całkiem fajnie zrana byłam w pracy ,a popracy troche sie opalałam,teraz odpoczywam przy kompie:):) A moje menu dzisiejsze to: 1🌼 0,5 grejfruta i 0,5 jabłka posypane zarodkami pszennymi i zalane maslanką 2❤️ 4 kromeczki wasy z warzywami 3🌼 koktajl z truskawek+sezam 4❤️ 4 kotlety sojowe obtoczone w jajku i sezamie i podsmazone+sałatka warzywna--pychaaa polecam 5:(kolacja jeszcze nie wiem co mam zjesc:( A jak tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to mogla bym jesc na okrąglo musli z jogurtem naturalnym hehe...uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy jesteś cie??? na wakacjach??? nic nie piszecie ja dzisiaj jestem na samych warzywkach i owocach, oczyszczam sie troszkę bo ostatnio niby nie łączyłam ale znowu przerwy były krótkie, więc czuje sie troche ocięzała. buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieagnieszka to Ciebie prawie wcale nie ma:P:P gdzie Ty sie podziewałas??:):) Aha dziewczyny mam wiadomosc z ostatniej chwili:):)byłam dzisiaj na basenie w ramach lekcji bo ucze sie na studium masazu :):)i mówie wam jaka super sprawa.Nie umiem pływac,ale miałam dzisiaj nauczyciela:P i normalnie zmachana jestem potakiej nauce w wodzie,a co najwazniejsze wam chciałam powiedziec to to ,ze jak sie wazyłam przed i po to az mnie zatkało,tak dla sprawdzenia sie zwazyłam i wiecie co?? przed wazyłam 45 a po 43,no i po za tym z rana zjadłam tylko 4 łyżki sałatki owocowej.Ale z jednej strony to sie troche przeraziłam ze waga juz jest ponizej 45 bo jakos szczególnie mi noiezalezy zeby chudnąc.Ale myśle ,ze ten basen to BARDZO DOBRY POMYSŁ na ZGRABNĄ FIGÓRE:):) chyba jeszcze pojde:):)moze sie zapisze na kurs nauki pływania:) No a teraz ide sie troche położyc bo opadam z sił:P pozdrawiam i pisac mi tu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode wyjezdzam na urlop na 2 tygodnie , tak wiec mnie nie bedzie . bede oczywiscie sie pilnowac prezy jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mape dzieki za stronki:)skad Ty je bierzesz.Bardzo ciekawie opisane są te produkty.Ja zawsze jak szukałam to jakis beznadziejne stronki mi wyskakiwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka , wpisuje w google haslo np. wartosc odzywcza grzybow i dostajesz duzo stron o grzybach . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ktos jakies ksiazki
Witajcie dziewczyny! Pierwszy raz jadlam w ten sposob pare lat temu, schudlam, czulam sie super. Obecnie stosuje nielaczenia od lutego. Waga spada, samopoczucie ok. Mam jedna ksiazke na ten temat, ale jest bardzo ogolna. Nie ma tam tzw. kruczkow, a chcialabym sie doglebnie zapoznac z tematem. Szukalam informacji na necie, ale nie wszystko mozna znalezc i opinie sie roznia od siebie. Mam juz metlik w glowie :-( Moze mi ktos podrzucic cos na maila? Jakies konkretne opracowanie, albo ksiazke? Bede wdzieczna. Moj mail: chantal@onet.eu Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka1984 Ty wazysz 43 kg?? nie no sorry ale chyba ten topic nie jest dla ciebie, chyba powinnas zalozyc topic o anorektyczkach....o matko 43kg i jeszcze chcesz schudnac?? dobrze sie czujesz?? wydaje Ci sie ze ejstes gruba?? przeciez na Tobie pewnie sama skora i kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka - no wlasnie.... ile ty wlasciwie wazysz ????? ponizej 45 kg ? zebys nie przesadzila z tym odchudzaniem..... ja wyjezdzam na urlop , nie bedzie mnie 2 tygodnie . poza tym , cos tu sie cicho zrobilo ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie cicho tu:) ale zgadzam sie z poprzedniczkami 43kg to juz lekka przesada aby sie jeszcze odchudzać tu powinna być mowa o jakimś przytyciu zastanów sie dziewczyno co robisz bo mozesz sobie zaszkodzić ile wogóle masz lat????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dalej walcze z niełączeniem , raz dobrze idzie a raz gorzej.. bo jakoś silnej woli mi brak ale musze sie zawziąć... izulka>> 43 kg?? a ile ty masz wzrostu..?? bo to strasznie mało a ty sie jeszcze odchudzasz.. jak przeczytałam o tych 4 łyżkach sałatki i 43 kg to sie troche przeraziłam...co ty w anoreksje chcesz sie wpędzić.. ja waże pewnie z 57-58 kg a wzrostu mam 162cm.. i sie ciesze bo przed ciążą ważyłam pewnie ze 62... w ciąży przytyłam 10kg a schudłam 13... :D ja bym sie bardzo cieszyła jakbym tak 54 ważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nawet sie nie zapytałyscie ile mam wzrostu a juz od anorektyczek mnie wyzywacie!!!!!!!!i kto wam mówi,ze ja chce schudnąć!!!!????ja poprostu chce zdrowo jesc!!!!! Na dzien dzisiejszy mam 45kg i 155 wzrostu wiec chyba idealnie jak dla mnie:)a to ze niełacze to poprostu dla zdrowia,znikła zgaga,wzdecia itd,a kiedy tylko wracam do starych nawyków zaraz dolegliwosci powracają.Czy to ŹLE ze chce zdrowo jesc????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka>> no jak nie ja pytałam... ty sie na nas nie złość bo to wszystko dlatego że sie martwimy...wiesz jak to jest z tym odchudzaniem.. granica jest strasznie cienka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidlowa waga izulka
Granice wagowe według BMI dla podanego wzrostu: Otyłość III stopnia: powyżej 96.1 kg Otyłość II stopnia: od 84.09 kg do 95.86 kg Otyłość I stopnia: od 72.08 kg do 83.85 kg Nadwaga: od 60.06 kg do 71.83 kg Prawidłowa waga: od 44.45 kg do 59.82 kg Niedowaga: od 42.04 kg do 44.21 kg Wychudzenie : od 36.04 kg do 41.8 kg Wygłodzenie: poniżej 35.8 kg uwazaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn tak wiem ,ze sie pytałas,ale zapomniałam dopisac...sorrki do \"prawidlowa waga izulka \" no wiesz tam niby pisze ze do 59 jest prawidłowa!!to wiesz jak bym wygladała,masakra chyba bym sie turlała a nie chodziła nawet sobie nie wyobrazam... Moze to głupio brzmi teraz ,ale zawsze byłam małym pączkiem i źle sie z tym czułam ,teraz kiedy troszke schudłam naprawde jest owiele lepiej:),ale tak to jest jak nikt nie był krasnalem;P;P to co mozecie wiedziec...sorrki,ze mnie poniosło,ale nie mozecie kogos oceniac po samym pisaniu,a po za tym nie jestem chuuda,musiałybyscie widziec mnie na żywo!!ale co ja bede sie tłumaczyc;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×