Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doraaaa

moda lat 60,70,80 pomóżcie

Polecane posty

Gość doraaaa

pomóżcie. wybieram sie na impreze w stylu lat 60,70,80 , niestety obowiązują stroje w tym stylu, ale ja kompletnie nie wiem na czym on polega, powiedzcie co było modne w tamtych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga1 3
pomogłabym ci ale mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez sie na taka wybieram, tylko kobiety kochane jest zima i nie bardzo mam sie gdzie przebrac wiec tenisowki itp itd odpadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERIS -*
lata 60-to przedewszystkim hipisi i elvis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth_
ja dzis miałam nagrywaną czołówkę na kasete ze studniówki. wszyscy ubraliśmy się w lata 60. i jak byliśmy ubrani? bardzo różnie. przeważały spódnice rozszerzane do kolan z wysokim stanem w kropki, takie które podczas rock'and"rolla ładnie się kręcą. było dużo hipisów. ogólnie typ taki jak Marilyn Monroe albo Elvis Presley. włosy przewiązane apaszką albo z przepaską (w kropki) włosy troche tapirowane. ja sama ubrałam się jak Twiggy Lawson. jesli jesteś chudziutka i drobna to coś dla Ciebie! sukienka mini w kształcie litery A dobrze jak by była w geometryczne wzory, balerinki na nogach, bardzo jasne rajstopy. włosy z wyraźnym przedziałkiem z boku, tylko troszke tapirowane, bardzo mocno podkreślone oczy - koniecznie eyelinerem kreska idzie ku górze, sztuczne rzęsy, a na dolnej powiece możesz domalować sobie eyelinerem rzęsy czyli poprostu kreseczki. efekt jest oszałamiający. jeśli jednak masz kobiece kształty ubierz się jak Marilyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szorciara
Szorty w pasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×