Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość wracaj na chate
ten na .mgd bo Cię widziałem, ale uciekłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że pitole. Bądzcie wyrozumiali. Generalnie ja tak mam, że czasem dostaje pesymistycznego ślinotoku:oWywrocona chatka....pusta...........:(Ja już myslalam, że Ty nigdy tu nie przyjdziesz:o...byleś z deka konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie miło rpzyitają jaesli nie to niech spierdalają mam kozice zamiast nóg a dupie duży drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nic co ludzkie nie jest mi obce czy jakos tak:classic_cool: doly to strata czasu :classic_cool: a poza tym tyle slonca w ciagu dnia nosz kurna mac nie wypada nawet z dupy bączyc smutami!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To marudz Decha, marudz, policytujemy sie, kto zapoda cos bardziej pesymistycznego:classic_cool:widze niejakiego smierdzącego Maetale, czy mnie oczy mylą?:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kazdy ma jakas swoja \'jazde\':D🖐️ nikt na tym pojeebanym swiecie nie jest w 100% zdrowy, mysle ze tym mniej jest nawet latwiej:D🖐️ mylem sie rano:classic_cool:😠! i nie tylko zeby! i zamierzam jeszcze przed snem!:D pije Tyskie, jest wiec calkiem pozywtynie:classic_cool: a co tak dolo-kupa cisnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Tyskie :classic_cool:Kupcia była już, a myć to sie mylam, ale i tak sie czuje jak jakis wieprz ze chliewa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja zapodam z grubej rury: gorąco jest, naogi mi puchną jak starej krowie:O Od 3 tygodni jestem chora i nawet lekarz uwaza, że nie wyzdrowieje:O Już mi nawet zalecił metody homeopatyczne- czyli takie, których nie ma:O Chrycham jak stary dziad, mam głos jak menele spod Wschodniego po 30 latach tankowania 24/dobe i w ogóle super. Wyjebią mnie pewnie z uczelni😭 bo mam niską dośc frekwencję w tym roku:O Do tego jestem deską i przegrałam życie. Nikt mnie nie lubi i cały dzień spędziłam pisząc jakieś brednie i czytając autyzmie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj to ja ti widze chuuja zrobie:classic_cool: tu terapii grupowej trzeba:D🖐️ ej dziewczyny nie lamcie sie, wasze babki mialy 100 razy gorzej, nie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci sie stalo? co za choroba? :o Wszyscy ostatnio chorują:o Ktos mi bliski z rodziny okrutnie sie zle czuje i mysle o jakis strasznych sprawach już.......to dobija:o Wez nie pitol, co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie B nie martw, mnie zaraz przejdzie, jeszcze z godzina 40 i wroce do siebie, bo sie browar konczy:DPS: najpierw sie z deka porzygam, ale to u mnie normalne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak umrzesz, to niefajnie bedzie wiesz? Z deka to odczuje, ze Cie nie ma:oIdz do innego lekarza, bo co kutwa to inna diagnoza:o Mnie leczyli na wątrobe 3 lata! A sie okazalo, że wcale nie tzreba, bo mam skaze genetyczną, z ktora musze życ po prostu, a rzekl mnie to trzeci lekarz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem czy to masochizm, ale ja lubie tak napierrdalac na jakis wyjeebany w kosmos egzamin, tak non-toper np. 5 dni(zamiast jak wszyscy normalni u mnie np. na spokojnie 14:D) spac dwie godziny przed zdarzeniem, napisac, a potem isc na miasto sie schlac niemozebnie, mam wtedy poczucie dobrze spelnionego obowiazku:D🖐️ ps. budzie sie nastepnego dnia np. o 15.07:classic_cool: dzika pewnie po piwie niezle sika:classic_cool:🖐️ decha - nie lam sie, dobre nastawienie pomaga prz takich sprawach, ignoruj po prostu(nie w sensie nie chodz do lekarza:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi jeszcze w życiu żaden nie pomógł:D Powaznie. W ogóle dam sobie spokój chyba. A jak już nie wiedzą, co mi dolega, to zawsze wymyślają, z eto alergia:O:O Jasssssne, mam całe czerwone gardło, boli mnie od tygodni, mam juz tam takie wzory jak kratery na księżycu, ledwo gadam, pluje, smarczę, mam kaszel i w ogóle porażka, bo mam alergię, która nagle spadła na mnie jak grom z jasnego nieba:classic_cool: Takie diagnozy to i ja sobie mogę stawiać. Chyba tylko chlanie by mi pomogło:classic_cool: Ale podobno przy lekach na alergie nie można pić:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo jak Ty Metale...wlasnie dzis mamy przyklad, druga noc prawie nie spalam.......nie wiem, czemu jak nie moge se nigdy nic rozsadnie w czasie rozłozyc:o\'Fajnie \'sie czuje czlowiek, jak nie spal, a musi w taki upal jak dzis byc w 100% aktywny umyslowo....tak sie czuje wtedy, jak sie mysli tylko siła woli....ze cialo niewladne, tylko mozg pracuje i to w wolnych obrotach...tak jakby ktoś przewijal kasete VHS klatka po klatce. Tak sie dzis czuje, jak w morde nacpana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metal, nie mów nic, proszzzzzzę:O Ja się nie raz uczyłam historii literatury np. od średniowiecza po barok w 1 dzień:O:O:O Ale ja po prostu jestem inna. Popadam wtedy w taki zayebysty stan świadomości i dosłownie pamiętam przez jakiś czas wszystko łącznie z układem stron:p Do matury z biologii uczyłam się... 14 godzin:O Pozdro---> odczułabys moja nieobecność, bo forum przestałoby być takie... płaskie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tyle - wykonczymy sie, i sie szybko zestrazejemy, jak nie bedziemy w nocy spac:o Trzeba to zmienic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Heh, ale wlasnie tak spada na nas alergia, jak grom z jasnego nieba, Pamietam jak sie obudzialm pewnego razu ze smirdzacymi uszami pelnymi ropy i z oczami ppelnymi spiochow....nic nie slyszalam, prawie nie widzialam....to sie zrobilo praktycznie w ciagu 24 godzin. Ja nigdy nie uczulona na nic...ale mi leki pomogly, juz na 2 dzien sie lepiej czulam i nigdy to cholerstwo nie wrocilo. A mowie Wam, jaki smrod z uszu mialam....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wszyscy mi mowia ze ja zdrowego snu potrzebuje:D🖐️ mowie wam klamia, wsypie sie po smierc:classic_cool:🖐️ a na efie 23 wrze dyskusja:D ja mam od 9.05 zapalenie teczowki, i chuuje biale nie wiedza co z tym zrobic, ale gdybym tym sie mial przejmowac to bym juz chyba musial umrzec jakies dwa lata temu:D🖐️ glowa do gora, Alleluja piers do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrav od bijelog dugmeta
Nie płacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×