Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość duch pozdro600.
Przepraszam, wyrzygam sie, zjem cos i wróce. Dzis mam zamiar spać w przedpokoju na podlodze z przepicia :classic_cool: PS: 6 osób osobiscie mi powiedziało, że przemawialam zajeebiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczem wsiem
🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro ja mam pytanie, może głupie, jak tak to możesz mnie opierdzielić Czy Ty i Duch Twój to jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja jestem duchem?Czy ja nim jestem?Nie umiem sie ustosunkowac w tej kwestii.Piwo number four.Jestem wielka, kurde, jakie ja mam gadane jednak:DMam takie wspaniale badania, malo kto takie ma:DPijeme?Czy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczem wsiem
champange jush sie robi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszzce tyle pomysłow, mam tyle do zrobienia, Boże, jak ja siek ocham grzebać w tych moim gównach. Nawet nie macie pojecia.Bede dzis ossstro przynudzac, bom napita.Jestem jednak świetna, czemu mam tak mało wiary we własne mozliwosci tylko, no kuuuurde bele, no czemu no?:o😭Bede smecic i zamulac, nie wymagam komentarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj ogłaszam konkurse - chlamy, kto ostatni padnie ten leszcz i ciota-idiota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczem wsiem
lepiej byś dzide chlapnęła ! :P :D na zdrowie by ci wyszło !! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje przyjmuje osobiscie, tylko do 23, bo ptem to mnie sie znudzi, no ile mozna noooooooooooo?:o Wezme i sie stane narcyzem:oDzidy nie chapie, bo nie mam czasu na glupoty, browar mnie sie grzeje 😴Szczegóły juz opisalam. Ludzie, nawet nie wiecie, ile to stresu i jaka ulga jak juz jest po wszystkim i sie nie umarło na wylew:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przystojny był ten pielęgniarz cocie reanimował u & u .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to pijeme?Czy nie?:oZapraszam na browara.Ta alkoholiczka Jankesa sie pewnie gdzieś tu kreci w okolicy, cho no tu :P\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczem wsiem
rozumiem eś mega szczy to wała ! :O i weź tu takiej dogodź ? ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało byc do 24 😴Dziś mnie naszło na odgrzebywanie rocznika 1993, znaju ja bardzo dobrze rocznik ten z TV kablowej Aster,Znaju jeszce jakies hiciory, bo ten tancowałam w 7 klasie :classic_cool:.http://youtube.com/watch?v=cvgUdrzGNysPotrzebuje dzis glosnej muzy, zupelnie jakbym głucha była:oEch, mam chyba własnego swiata już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
but i\'m not a looser this time:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­    A znasz belgijską firmę chemiczną na \"S\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belgijska na S....nie znaju ni w cholere jasną, a nawet ciemną:(Jankesko--> Ty piesz czy sie opierdzielasz dzis?:DNiesmiertleny 93 to chyba było tez to:http://youtube.com/watch?v=AioeN9-7IiAJankesa..........z Paulą to trafillaś po prostu w 10:D:D:D. Moja idolka z czasów dziecinstwa, kiedys mnie sie nawet wydawalo, żem do niej podobna, tylko takiego pieprza nie mialam na twarzy 😭Paula to rocznik 88 chyba.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj se luz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przeciez jest od cie3bie jakies 20 lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam jest 80, czy jestesmy stare doopy? Jak myslisz? Ja sie czuje na 18 niestety, nie chce mnie sie nic dojrzeć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×