Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

Lekarstwa cały czas szukam:D Choć ogarnęłam się juz w sensie nierozpaczania. A coś proponujesz....?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan Jak sma widzisz dziś totalnie nie w formie do rozpisywań sensowniejszych :O. Np ostatni mail. Szykuje się zmiana pogody, nie muszę nawet oglądać prognozy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj różnie kieruje. A to może zdradzisz gdzie mieszkasz?może się w Twoją stronę pokieruję?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoan chodź ze mną
i z facetem do niego, będziemy uprawiać sex w trójkącie! Ja jestem dziewczyną, więc spoko, nie musisz się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ten facet ma w sobie, że tak dziewczyny chcą do niego do domu przychodzić.i to trójkąty tworzyć!!!olaboga!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan Juz to masz w mailu Pomarańczko : A co byś wolała? Najpierw ty na mnie na jeżdzca a dzuan do lizania jej lizaczka nad moją twarzą. Czy też najpierw ty do oralki a dzuan na jeźdzca / A może losowanie ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam mały błąd w moim profilu.Wyślij jeszcze raz na aktualny e-mail.Cyferki mi się mylą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zaraz
zobaczysz jego narzędzie zbrodni robione z aparatu eks- bo on bedzie mial w lipcu nowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoan nie dzuan. Żaden ze mnie don juan;) Propozycja ciekawa...słucham dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możemy rzucić monetą
ja wybieram orła, a dżoan reszkę, rzucaj facet. orzeł to minetka, a reszka jeździec. czyli wszystko jasne. dżoan cię kopnie, bo ja nie mam stopy jak wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokładniej to czytałaś : :-D \"Widziałem kiedyś filmik. Jedna kobieta trzymała faceta od tyłu za ręce, a druga dawała mu \"kopniaki\" w jądra. Napisałem w cudzysłowie bo to było z grzbiety stopy (na dodatek gołej) czyli bardziej chodziło o efekt wizualny i dźwiękowy. Co o tym myslisz ?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt dzwiękowy musiał być niesamowity!!:D To trochę daleko facet ode mnie, ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy rzucić monetą \"nie masz stopy\" - już wiem. Kurcze 😭 ale ja dziś jestem rozkojarzony przez tą, nadciągającą zminę pogody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak dżoan się na pewno
zgadza, no nie dżoan? weźmiemy go ostro w obroty. będzie piszczał! będziesz piszczał facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan tam było widać ze bardziej o te dzwieki i widok chodziło nić o faktyczne. Przesle ci obrazek (bez dzwięku) napisz skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga. dobra,czekam na ten obrazek:) Piszczący facet?nie,to nie dla mnie.Takie to....niemęskie.Krzyczący to tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię mogę facet kopnąć tylko
kolanem jeśli tego właśnie pragniesz. Amputacja nastąpiła przy kostce, mam nadzieję że ci to nie przeszkadza, goi się doskonale. ten cholerny kombajn tak mi obszarpał skórę, że ledwo starczyło na pokrycie rany, na szczęście przeszczep skóry nie był potrzebny bo by mnie oszpecili dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on chciał żebyśmy się
z niego śmiały dodatkowo to pomyślałam że cię ten jego pisk rozśmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 328,87 km od Twojej miejscowości,kawałeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, by mnie rozśmieszył. Ale czy facet lubi czuć się poniżany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra to ci wyjade z liścia
nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a facet a mogę
wziąć ze sobą taką drewnianą linijkę, żeby dać ci lekcję bo byłeś niegrzeczny? wypniesz tyłek i dostaniesz kilka razy tą linijką... I koniecznie musisz mieć krótkie spodenki na szeleczkach, pamiętaj, granatowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×