Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

Podobno kobieta zakochuje się uszami ;) Ciekawe czy mnie ocenzurują...? Zakochuje, zakochuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jesteście kochane 🌼 ---------------------------- i jeszcze nie wspominaj : Jak pada watek to odpowiadam, to wszystko. A to co ci odpowiedziałem na poprzedniej stronie (gdy byłaś jako: \"a jednak\") myśle że zakończyło tamten wątek. Stonko: Ależ prawie po 3 latch związku człowiek zasmakowywał coraz dalszym wątków w seksie. Nowości, urozmaicenia delikatne \"zboczenia\", wygłupy dla zabawy . W związku z byłą łóżko układało nam się najlepiej :-) . Kwestia charakterów zrobiła swoje :-( wagaruje : Topików na kafeterii nie brakuje 🖐️ dupiszonku : miałaś rację z tym słońcem. Na raz nie da się wytrzymać dlużej niż 15 minut. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka! a ciekawe czym faceci się zakochują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet.... a kto był jako a jednak - bo zżera mnie ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciekawe... Może facet nam odpowie? ;) Wiem, kiedy się sobie ufa, razem się mieszka, można pozwolić sobie na eksperymenty. A jak przychodzi nuda nawet eksperymentami, to co? Wracać do szczeniackich pieszczot i wszystko od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że riposta była dość ostra i rzeczowa- dlatego się zastanawiam stonka jak przychodzi nuda - to może się wypoście? :) wiesz ty baaaaardzo sexy ubrana i wogóle - ale sexu nie będzie ;) kuś go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonko : Widzę ze znudzona. Może powinnać go pobudzić :-) Kup kapelusz, pas z pistoletami. Np. na kapiszony. I zrób rodeo. Przy szczytowaniu zacznij krzyczeć i strzelać z tych pistoletów Lub wróć jako pielęgniarka, powal go na stół, spóść spodnie i wbij mu zastrzyk, np. z witaminą C (albo i nawet nałóż rękawiczkę gumową i zrób mu badanie prostaty) Moja na motyw kowbojki i pielęgniarki nie chciała się zgodzić (o to co w nawiasie, nie prosiłem) ----------- ale zgadzam sie, potrafią być okresy nudy, jak to w związku. Ale gdyby się tym nadmiernie przejmować to który związek by przetrwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie jestem na etapie \"kuszenie i odprawianie z kwitkiem\" ;) Ale to bardziej z przekory i złości na niego niż nudy. Może trochę ja się nudzę, bo mam dość roli tej bardziej pomysłowej w łóżku. Żadnych szybkich numerków, tylko długi, baaardzo długi namiętny seks. Czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdroższy Facecie, czekam na jego kolej. Odgrywałam już w scenkach surowe nauczycielki, sekretarki proszące o podwyżkę, luksusowe prostytutki, wulgarne dziwki, femme fatale, tancerki erotyczne... Mam dość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka ;)....facet myśli ,że ja byłam a jednak otóż oświadczam że to nie ja , bo ja się pod pomarańczkami nie ukrywam - de facto powinieneś to wiedzieć:) Stonka a nie myślałaś, żeby wyjść na imprezke z koleżankami- wyluzować, potańczyć( ale oczywiście nic więcej) - z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ucinamy, ucinamy... Codziennie, od tygodnia. Przytakuje, mówi, że we wszystkim ma rację, podrzuca sam kilka pomysłów, podnieca się, uprawiamy seks, idziemy spać, a rano jakby nie pamiętał rozmowy :O Chyba wszystko co powiedział wyskakuje razem ze spermą, pff... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, ale moje koleżanki wolą posiedzieć przy barze i ponarzekać na swoje życie intymne i facetów, niż potańczyć z innymi :O Zonk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonka koniecznie musisz przybyć do Wro:) ja mam zajebistą ekipke do zabawy:) towarzystwo damsko- meskie:)- spotykamy się co jakiś czas, ale uwierz - imprezki z nami są przednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jestem w Poznaniu... :O Moje najlepsze kumpele w Zielonej Górze, Warszawie, Opolu... Ech, tak marudzę tu na niego, bo już nie mam siły marudzić przy nim. Muszę się zabrać za obiad, naleśniki z truskawkami i serkiem homo ;) Wieczorem \"Piraci z Karaibów\". Szukam rozrywek by się na niego nie wściekać, bo w końcu spakuję się i trzasnę drzwiami. Czekam na koniec sesji, mam nadzieję, że się poprawi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnajcie... To znaczy jeszcze tu wrócę ;) dzięki za cierpliwość w słuchaniu mego marudzenia :) Papusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj facet, co Cię najbardziej podnieca w sexie, akt 2. Gadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, he. A nie skończyliśmy tematu gry wstępnej :-D ------------------------ ps: byłem na poczcie . Nikt mi nic twojego nie przysłał, jedynie sam ci wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. No właśnie gra wstępna to jest coś co mnie kręci najbardziej. Nie ma nic gorszego niż ruchanie na sucho, nie? Więc tak, ja to lubię jak facet mnie wypieści ma maxa, a ja też lubię faceta rozgrzać do czerwoności. Jako facet, napisz co Cię rozgrzewa do czerwoności? Test emotikonki 1 ;) 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ależ Zosiu , ja uwielbiam dokładniej zadbać o kobiece ciało nie tylko z myślą o kobiecie ale i dlatego że mi to też sprawai ogromną przyjemność. Wy naprawdę jesteście stworzone do rozkoszowania się waszymi ciałami. A działanie kobiety wobec mnie ? -mnie bardzo łatwo podniecić. Całowanie usta-usta i już mam erekcje :-) Wiadomo, jak każdy facet uwielbiam jak kobieta zajmie się moimi klejnotami. Bardzo lubię patrzeć jak kobieta robi mi loda. Wtedy jestem cały jej. Nie wiem czemu ale ten widok potęguje wszystkie cudowne doznania. Odważny ze mnie gość więc się do czegoś przyznam. Po dłuższych przerwach, ptrzy pierwszym razie miewałem szybki finał. Nieciekawie się wtedy czułem, żartowałem ze to była rozgrzewka. Następne już trwały długo. Sposobem na pierwszą runde , był jeżdziec lub pierwszy orgazm w 69. Np. to drugie - szczególnie fajna sprawa. Orgazm potrafi trwać wyjątkowo długo,. Jest tak cudownie, ze ma się wrażenie że człowiek oszaleje ze szczęścia. Serio, uczucie jakby się miało zaraz postradać zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka m
;(😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurgen do k-wy nędzy my TYLKO rozmawiamy o sexie z facetem78! Facet, ja lubię jak facet jest naturalny, tzn. pozbawiony fałszywego wstydu. Sex to nie jest coś wstydliwego, tylko coś miłego, więc jak mi się facet np. zaraz ubiera po fakcie, to mam ochotę go udusić. W ogóle to lubię gierki dosłownie wszędzie gdzie się da, w tym w publicznych miejscach, ale nie tak na chama, tylko wiesz, dyskretnie. Nawet niech to będzie zwykła rozmowa bez żadnego macania. To na mnie działa. Np. opowieści co bym ci zrobił, albo co byś mi zrobiła gdybyśmy... W ogóle szalenie mnie podniecają erotyczne esemesiki i takie tam. Oczywiście z kimś kogo zupełnie nie znam to nie ma sensu, bo po prostu jak najpierw nie poznam gościa, to nie ma co. Żeby nawet był najprzystojniejszy na świecie, to nic z tego. Bardzo rzadko ktoś mnie \'pociągnie\' od 1 wejrzenia, praktycznie never. Nie lubię jak facet się na mnie ślini z miejsca, ja miałam takiego kumpla, słuchaj, imprezowaliśmy jak dzicy, hulanki, swawole, wyjazdy nad zalew, szwendanie po nocy po dziwacznych miejscach w mieście (np. po dachu kamienicy), jakieś kluby, szalone tańce i picie tequili i body shot, wiesz w kilka osób, no i on już chyba nie mógł, więc mi wsadził język w ucho. Od tamtej pory już nie chciałam się z nim bawić. No po prostu przegiął. Potem było pożeranie wzrokiem, dobra, przecie nie zabronię. Potem prezenty. Potem złośliwości. No sorry. Bawiliśmy się doskonale, jako kumpel był genialny, aż do tego wstrętnego wdarcia się w moje ucho. Bez pytania! Tego nie cierpię! I to że był niezłym towarem mu nie pomogło. Nic! I nasze wariactwa wspólne też nie pomogły - a potrafiliśmy dać nieźle. Chociaż nasze wspólne imprezki będę wspominać z rozrzewnieniem. Np. pijane grafitti, do tej pory na Nowym Świecie toto jest. To było picie na ławce i mazanie po ścianach. Czyli dewastowanie mienia publicznego. Albo robienie pizzy u kolegi, zabrali mi bluzkę i sami się w nią ubierali oczywiście. A ja musiałam łazić w kurtce. Zabrali mi też naszyjnik taki straszny festyn, no i dawaj, kto ładniej w nim wygląda. Zabrali mi sweter, wszystko z góry. I oczywiście przymierzali. W moim naszyjniku ten wariat potem spał. Za nic nie chciał oddać. Ale ten jego język w środku w moim uchu, o nie, to zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Musztarda! Święte słowa! Myć uszy! I oczy też! M jak Zofia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka Fajnie się ciebie czyta, serio. Masz uroczy styl z przekąsem. Ma mnie czas, wpadłem na szybkiego. Jeszcze tylko skoczę na pocztę. Do następnego zobaczenia ;-) Gorąco pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 69
co lubię - myślałam, ze starszych okazało się , że młodszych... 1. słuchać i opowiadać o swoich fantazjach i oczywiście je realizoawć 2. doprowadzać mężczyznę na szczyty, bo sama jestem przy tym w niebie 3. całować go delikatnie po ciele i być całowana ...jestem romantyczką 4. całować się, całować i jeszcze raz całować... 5. mieć orgazm za orgazmem 6. gdy całuje, ssie, muska, dotyka moje piersi... 7. gdy kończy w środku... 8. dgy zostaje we mnie dłuuugo po spełnieniu 9. trzymać jego męskość w dłoniach, gdy zasypiam i budzę się 10. słyszeć słowo : KOCHAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to doje.bała do pieca 69
🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 69
też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniczku 69
No naprawdę ekstra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×