Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

Gość teri22
facet rocznik1978 -łał....... przeczytalam ten najdluzszy o grze wstepnej iprzeszedl mnie dreszcz rozkoszy.......Czyzbys taki byl w stosunku do kobiet?Jezeli nie ma w tym klamstw to naprawde po mistrzowsku opanowales sztuke pieszczenia partnerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri gerri
stylans przedtem miala inny nik ale ten mi sie chyba bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ...
zdecyduj się :-D 182 cm; 75 kg; 15,5 cm; oczy; niebieskie; włosy ciemny blond, a teraz 182 cm; 75 kg; 15 cm; oczy niebieskie; włosy ciemny blond Jak to mozliwe ????????????????????????????? PS Won do książek dziecinko, zbliża się koniec roku szkolnego i twoje świadectwo nie bedzie wyglądało dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznałem ze bawienie się w milimetry bezie błache i śmieszne. Zaokrąglenie w góre byłoby tak samo odebrane. Wybrałem zaokręglenie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet78 pomóż, usunęli mnie z rankingu na idiotę, kurde, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyjasniła się sprawa
tej połówki cm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznik69 : Fajne te twoje opisy. Oryginalny (i bardzo fajny) np. ten tekścik (mi się cholernie spodobał. Nie tylko ten oczywiście) : \"9. trzymać jego męskość w dłoniach, gdy zasypiam i budzę się\" Pozdrawiam ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no napisz jeszcze co cie podni
eca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan05
Ale mnie zaintrygowałeś facecie.Jestem tu nowa, pare lat mnie nie było,wracam, a tu taki interesujący facet wiedzie prym.No proszę. Coś w Tobie musi być skoro tyle kobiet intrygujesz.A 15 cm to standard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu się ukrywasz facet78, puściłeś mnie w trąbkę, taaaak? O, czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,nie lubisz pomarańczowych.Już nie jest gościem, więc może mi opowiesz, co w Tobie takiego intrygujacego siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie dzis
jak sie wyspisz to zapodaj nam jakas super erotyczna notke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaza szczęścia..ładnie powiedziane. pisać z pasją jak najbardziej:)szkoda, że o facetach nie mogę powiedzieć tego samego.no chyba, że mnie przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie dzis : Może o jeżdźcu ? ? (tu się przyznałem ze po okresach przerw miałem problem z przedwczesnym wytryskiem przy pierwszej rundzie. Kolejne już były długie. Ta pozycja okazała się jednym ze sposobów na 1 runde) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jeźdzca: najseksowniejsza z najsekowniejszych pozycji.nie dziwię się Twoim przedwczesnym wytryskom:D. chociaż w tym wieku facecie...hmmmh.pewnie obycie obowiązuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet oazą też może być:)ostatni okazał się raczej suchą pustynią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa.jaka ja nieuważna.nie zrozumiałam:) myślałam,że pozycja przeszła do lamusa. a to w takim razie gratuluję, że problemy z przedwczesnym wytryskiem minęły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek nauczył się sam spowalniać wyczuwać, więc i nawet nie trzeba było 1 rundy robić na jeżdzca lub w 69. ta \"pustynia\" - piszesz o byłym związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w tym temacie się orientuję, ale dzięki za wyjaśnienia co do techniki;) Tak, piszę o byłym, długim związku. Pustynia w pewnym sensie, żadne owoce na tej pustyni nie urosły i urosnąć nie mogły jeśli wiesz o czym mówię. Ale nigdy nie ma tego złego...już się ogarnęłam i szukam przygody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×