Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

facettttttt i tu oddaj sie swojej wyobrazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 24
Facet ale ty masz w sobie jakis magnetyzm,ze wszystkie laski tak do ciebie lgnął......! Czujesz sie chyba wyrozniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na sobie krotkie spodenki w kolorze niebieskim tak jak moje oczy plus koszulka z krotkim rekawkiem, u mnie zimno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Jesteś bezwzględna trzymając moją ciekawość na uwięzi 😭 Po tekście o szlafroczku i spaniu nago wyobraźnia czaczęła mi dziłać, krew z mózgu przechodzić w inny obszar ciała. A ja tak jestem ciekaw jaką masz linie, piersi, czy masz fryzurkę czy też wygolona. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami a mi po głowie chodzi że jak piszesz to czasem przysłonisz ten szlafroczek jak ci się bardziej zsunie i zrobi ci się zimno. Pewnie noga na nodze. Hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod spodenkami barchany z lat 60-tych a pod koszulka biustonosz 85 DD, dalej jestes mnie ciekawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 111
facet rocznik1978- nie poradziasz sobie z dwoma dziewczynami!Zajmij sie konkretnie jedna. To przyniesie pozytek jej i tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet - noga na nodze i nie jestem zwolenniczka zwierzatek futerkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora proponujesz
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na sobie tak: spodnie od dresu granatowe, koszulkę jakąś taką szarawo różowawą, koloru nie bardzo umiem okreslić, ma ona głupawy nadruczek (2 sowy) na gałęzi z 3-ma kwiatkami, 2 motylki, słoneczko i chmurkę, koszulka jest z tyłu rozcięta do pół pleców od dołu. Potem mam koszulkę w prążki, taka jakaś jest w kolorze brązu jakoś tak, potem staniczek kolor biały z siateczki plus głupawe serduszka na nim z kryształków (jedno zachodzi na drugie). Potem majtki czarno- czerwone z siateczki. Plaster na ręce oraz krwiak. Lakier na paznokciach u stóp w kolorze burgunda. Nie zmyty tusz do rzęs czarny. No i już. Ten dres jest the best. Bardzo seksowny element. Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olowia24
facet rocznik1978- Ja jestem jeszcze fajniejsza , ale nie lubie byc ta trzecia i dlatego juz wybywam z tego topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie moj drogi, moje poczucie humoru wynika z mojej natury-nie kopiuje nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz sie za stylance
widac ze ma klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz sie za stylance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie uważam że jest nie na miejscu, no co, jak ktoś nie chce na topik wchodzić, to niech nie wchodzi. Pisać też nie musi. Ja tam nie widzę żadnego problemu. O właśnie może ty byś napisał facet w takim razie co masz na sobie? Bo jak na razie tylko dziewczyny opisały swoje ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri22
facet rocznik1978- oj, oj, te dziewczyny zrobia z ciebie detke jak tak dalej pojdzie!Jutro nie bedziesz mial sil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : To opisz jaką masz karnację na ciele i jaką fryzurkę Zoska : Fajny opis :-D. A to szcególnie zaciekawiło : Potem majtki czarno- czerwone z siateczki - może coś wiecej ;-) ? ps : nie byłaś wczoraj tak od 9 do 14 - wtedy nic na sobie nie miałem :-D A dziś : ubrany jestem, fatalnie, nie chciałbym żeby ktokolwiek mnie tak zobaczył :O. Koszula z krótkim rękawkiem, spodnie dresowe i klapki na stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram..
bierz sie za stylance 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojezu facet jestem opalona i tyle - nie lubie zwierzat futerkowych- i tyle w kwesti mojego nagiego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, noooo, majtki teraz. Są to majtki do których mam sentyment po prostu no dziś mi się trafiły. Wygrzebałam je z szuflady, bo to chyba ostatnie czarne, a nie cierpię wystających majtek spod spodni biodrówek (spodnie miały kolor granatowy, no bo w dresie to ja na codzień nie teges), no więc tej majty są cienkie z siateczki czarnej a na górze mają haftowane czerwoną nitką jakieś wzorki, jak kwiatki, czy coś takiego, jakby imitacja koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri22
facet 1978-na twoim miejscu zgodzilabym sie z nimi wszystkmi spotkac ale pod warunkiem ,ze tylko one beda sie udzielaly a ty biernie bedziesz odbieral wszystkie przyjemnosci....inaczej nie radze ci sie na to spotkanie decydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Ok, już nic nie piszę w tym temacie. Mam nadzieje że nie jesteś na mnie zła. Pomarańczki ;-) Ale ja nie miałem okazji trafić na posty stylance, więc prawie nic o niej nie wiem. Szanuje siebie - to bardzo dobrze, pewnie nie ona jedna , ale to nie ma nic do rzeczy bo ten portal słuzy do zabawy i nie należy go traktować zbyt poważnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja popieram stylance
w 100%%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×