Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

Dotarłam do \"niesławnego\" zdjęcia, wokół którego, w ogóle nie wiem czemu, zrobiło się tyle zamieszania.Wacek jak wacek,ale powiem Ci facet,że budowa ciała niczego sobie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chceeeee
zobaczyc to zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie o penisa chodzi, tu chodzi o głębię duszy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak nie ma możliwości podrywu to olewam kobietę, bez względu na to czy ona ma ze mną dużo do pogadania czy nie \"- cytat z dzisiejszego faceta:) to ja chyba w takim razie będę olana:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dżoan :-=D :-D :-D to nie tak. Tobie powinienem dopisując wyjasnić. Za niedługo na wchilę wychodż to po powrocie powróce. Ale tamten post na tamtym topiku to było co innego :-) (od takiego \"komplementu\" wolę brak jakichkolwiek komplementów, albo nawet krytyczne słowa) :-D :-D Zabawny jest tamten topik, czasem go \"podglądam\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten cytat i w jakim kont
ekscie? podaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten cytat i w jakim kont
Ej, ale zdanie 'po powrocie powróce' jest logicznie niedopuszczalne i nie posiada wartosci merytorycznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś ignoruje pomarańcze. Pojawił się trol. Internautka o pomarańczowym nicku \"a jednak\" - dziś mnie zgłasza do zablokowania nicka , wczoraj założyła dwa topiki o mnie (bynajmniej nie pochlebne) , - zajmuje się tu głównie mną, dlatego dziś pomarańczom nie odpisuje. Bardzo przepraszam, ale taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się \"po powrocie powrócę\" spodobało:) Aż się uśmiechnęłam,więc jakby nie patrzeć, sprawiłeś facet, że dziś uśmiechnęłam się po raz pierwszy dzięki Tobie:D A co do tego tekstu spoko:) tak tylko zaczepiam!!Taka natura..zaczepialska. To powróc po powrocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 69
SZUKAM WRAŻEŃ I CIĄGLE WIERZĘ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu, przeczytałam to co najważniejsz a nawet kliknęłam w Twój nick i zerknęłam...cudne wrażenia Trudno nie zauważyć, że zainteresowałeś wiele kobiet. Czyli jest w Tobie to \"coś\" ;) Ps.Jaki masz znak zodiaku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol 23
ale wy jestescie pojebani......czy facet rocznik1978, to wyrocznia w sprawie sexu.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karola 23
Kilka osób lepiej się poznało na tym portalu. Osoby, które częściej pisały, najczęsciej czarne nicki. I pewnie jedna z tych osób zadała pytanie pod pomarańczowym nickiem. Nikt nie jest wyrocznią. Ciebie nie ciekawią poglądy na pewne sprawy twoich kolażanek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×