Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatta21

co sądzicie o takiej dziewczynie

Polecane posty

Gość agatta21

poznałam faceta na imprezie ,na która zabrałam tez swoją kolezanke,pisalismy do siebie smsy itd, kiedy powiedziałam kolezance ze przyjdzuie stwierdziła że"nie pasujecuie do siebie" ,nie wiem dlaczego tak stwierdziła skoro nawet z nim dłuzej nie rozmawiała,była kiedy on wpadł i zachowywała sie jak ostatnia idiotka,robiła mu fotki komórka i chciała wysępic nr żeby mu je wysłać! nie dostała nr ale zachowywala się jak jakaś ostatnia kretynka ,popisywała opowiadała jakies niestworzone rzeczy,ale dlaczego? on jej się podoba czy to miało mi zrobic na złośc? pierwszy raz sie z czyms takim spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila dziewczyna
odpowiedz jest bardzo prosta-podoba jej sie ten gosc i tyle :) a tobie tak powiedziala tylko po to zeby cie moze do niego zniechecic? i miec wieksze szanse u niego:) ja niewiem ale to chyba nie za bardzo kumpela wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że
ten facet podoba sie twojej kolezance, wiec ona udajac dobra przyjaciolce powiedziała Ci ze do siebie nie pasujecie, a sama chciała go zagarnac dla siebie... mi tez kiedys mowiono daj sobie spokoj on nie pasuje do Ciebie, a teraz jestesmy super małżeństwem i gdybym wtedy posłuchała zyczliwej kolezanki to nie miałabym takiego meza. Więc nie wierz dobrym radom przyjaciółek tylko wierz swoim uczuciom. Baby są zawistne i czasem udają dobre zeby wyrzadzic ci krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatt21
ale to ja z nim rozmawiałam i sie sptoykam,wiedziała że rozmawiamy na gg ,znowu sie z nim umóiłam ale tym razem bez niej,dyby on chciałm się z nią spotac to chyba chciałby nr do niej albo wtedy by jej go dał ale to całe jej zachowanie mnie zaskoczyło,w zyciu nie widzial m zeby sie dziewczyna tak zachowywała popisywała ale nie ma za bardzo czym ..chyab pokazała mi tym ze nie jest moją kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorabkz
zazdrośnica,daj sobie z nia spokój!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta21
zaczęłam miec wątpliwosci juz wczesniej jak np. ona walczy z nadwagą ale to nie miało nigdy nic do rzeczy ,a ja nie mam z tym problemu,i kiedys powiedziaął cos takiego"nie lubię Anki(to jej kolezanka)bo powiedziała o Tobie ten szkieletor" ! mnie to akurat nie ruszyłoby bo nie jestesm specjalnie chuda i nie mam z tym problemu ale po co mi o tym powiedziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
Agata olej sprawe :D wazne, ze facet nie okazal sie swinia i nie polecial za nia :) Baby juz takie sa zawistne, zazdrostne i wszystko razem :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
jak to po co ?? :P :P zeby obgadac tamta i postawic ja w zlym swietle wobec ciebie !!!!!! Ta dziewczyna jest pewnie jakas mala zazdrosnica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta21
w tajkim razie jak potrafi do mnie obgadywac dziewczyny z którymi się przyjazni to nie potrafie sobie wyobrazic co o mnie mówi do innych..:o ja chyba przyciagam kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówisz że
ona zachowywała się jak idiotka, tylko nie zapominaj, że kto z kim przystaje takim się stake 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie jesteście ...
siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi text głupiej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritza
Wydaje mi się ze ten facet mógł się spodobać Twojej koleżance i dlatego chciała od niego numer telefonu. A te fotki to był głupi pretekst aby go od niego dostać. Nie wiem co sądzić o Twojej koleżance-bo skoro chciała się z nim umówić to dlaczego nie zaprosiła go gdzieś indziej tylko przyszła do Ciebie wiedząc że on tam będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ze ród meski nie jest az tak slepy i nie przygarnie takiej żałosnej laski. uwazaj na nia;D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×