Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grippando

kamyki piasek a może jeszcze coś innego?

Polecane posty

Gość grippando

Kiedyś do glassfajerów dodawali taki ładny biały piasek. Podobał mi się. Teraz dają czarne kamienie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12fb4bdcb5703441.html co już mi się podoba znacznie mniej. A co Wy o tym myślicie? Macie jakiś pomysł na wystrój glassfire? Pamiętając że muszą to być materiały niepalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
a to się pali ogniem czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Nie. To się pali wodą :) Tak w środku jest żywy, prawdziwy, gorący ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
kamienie są obowiązkowe i nie można ich zostawić gdzieś w sklepie? i co z tym piaskiem, wyczerpał się nakład? a samo w sobie to szklane ognisko nie jest dość strojne i urodziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
baraaaaaaaaaaaaardzo smieszne!! myslałem ze to jest na prad, to sie pali powazka??? czaderskie:Dczy kamienie zmieniaja kolor?troche zryte nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Przysyłają razem. Może i urodziwy jest - kłócić się nie będę - bo mi się podoba - ale chciałabym żeby wyglądał jakoś dostojniej. Wymyśliłam sobie roślinki. Ale nie żywe bo długo by nie przetrwały. Ceramiczne. Przejdzie taki pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Nie kamienie nie zmieniają koloru z tego co mi wiadomo. Czarne jak węgiel są od początku do końca. No chyba żeby wyprać je w jakimś wybielaczu - ale też nie sądzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaa
co to jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
moja jarecka sie podjarala co to jest konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
to biokominek jest??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
To jest glassfire :) Czyli taki trochę mniejszy biokominek - pali się w tym specjalnym biopaliwem. Nie trzeba podłączać do szybu kominowego ani w ogóle nigdzie. Dużo ostatnio o tym pisali np tu: http://www.luxlux.pl/artykul/2723/_/1#komentarz_85911 Wygodne i nadaje mieszkaniu klimat i atmosferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczuPPPP
taaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!wyglonda jak swieczka na grobie dupa mariana buahahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
grippa masz do tego jakis link?? jarecka mowi ze albo to albo wakacje z tesciami:Dale powazka nastrojowe i tylko za portfel sie lap:D masz to w domu ciezkie jest HAHA jakby rzucac chciala?:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Nie rzuci. Da się przenieść. Mobilne jest ale szkoda jej będzie rzucać. Zapewniam :) http://planikadecor.pl/?pg=51 tu masz wszystkie modele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
to nie ozdabiamy już kwiatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Ja chcę ozdabiać ale żona jareckiego sie zafiksowała póki co na czem innym :) Wpadł mi do głowy pomysł jeszcze farm do szyb i wzorków - bardzo kiczowate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
może i niekiczowate, ale jakie masz układy z OSP? to się nie zajmie? takie farby mogą być niebezpieczne, czytałam trochę o van goghu, on dużo miałstyczności z farbami i niewykluczone, że całe to pasmo nieszczęść było wynikiem kontaktu właśnie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Będę malować z zewnątrz a nie wewnątrz wiec nie powinno się zająć. Chyba. Myślisz ze będę biegać z odciętym uchem po wsi? Na wszelki wypadek będę unikać malowania słoneczników i nie będę podążać za światłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
dobra, może i nie znam się na malarstwie, więc zgrabnie na coś pogranicza fizyki podwórkowej przeskoczę tej sztuce na podgrzewanym szkle nic się nie stanie? temperatura chyba ma jakiś wpływ na właściwości "przedmiotu", powoduje odbarwienia (bluzki na straganie w dzień targowy) albo pęknięcia (stół ze wszystkimi nogami, ale i tak zdezelowany, bo blat z niedosuszonego drewna się przepołowił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomta
nam sie podobaja troche wieksze:D fenks:D no i prezent z banki tylko troche waz w kieszeni syczy nie?:D pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarusia
ja bym zostawila tak, jak jest klasycznie i prosto. inaczej możesz otrzeć się o kicz nie zmieniaj tego bardzo pasuje na tym biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
=> prostota - Są chyba różne - ale nie orientuję się - dlatego pytam się tu na forum. => idiomta - Chłopaku ożeń się ze mną :) => mamamarusia - Wiem - z jednej strony szyk leży w prostocie. Ale z drugiej jakoś tak smutno wygląda. (Jak nie płonie bo jak płonie to ślicznie). Z trzeciej chciałabym mieć coś oryginalnego. Z czwartej w zasadzie chodziło mi o te kamyki i piasek i pomysł co jeszcze tam można włożyć a ten przeskok na farby to był jakoś tak o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarusia
z nie palących to można jeszcze azbest włożyć hihihi. uważam że jak się nie pali, to mimo że ma tylko te czarne kamyki wygląda bardzo fajnie i ciekawie wnętrzarsko. ja w swoim kominku bo mam prawdziwy, często do żaru dorzucam zbierane specjalnie na jesieni szyszki i wygląda jak żarzące się płomieniście diamenty, tylko jak dzidzia zaczęła chodzić, to kominek przestał funkcjonować (nie mam do niego osłony) ten sztuczny byłby megafajny, ale cena:( :( :( przy wydatkach na dzień dzisiejszy odpada. jeszcze myślę, że możnaby włożyć takie cieńkie szklane kolorowe kulki jakie się wkłada do wazonów? ożywiłobyto trochę główny wazon. można też włożyć małe kawałki różnokolorowego marmuru, ja tak obłożyłam akwarium super i dzidzia nie może oczu oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Jak azbeścik to jeszcze opium i konopie indyjskie jak już rak to niech chociaż mam coś z życia i odlecę?:) Marmur jest niezłym pomysłem i chyba się nie pali co? Kolorowo w środku by było a nie kiczowato wcale. a Od kolorów ogień by fajnie się odbijał. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
bez farbek to tak smutno i surowo:((( a życie (nie tylko kominkowe) powinno być kolorowe!!! a te ozdobniki muszą być blisko? to może jakieś szlify? widziałam kiedyś ladnie szlifowane szkło i nie był to prezent ślubny moich rodziców - zestaw kryształów raczej bym doszukiwała się powinowactwa z kabinami prysznicowymi, tyle ekstra wzorów teraz mają można na tym szkle coś wyrzeźbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrooblica
Bardzo dziwię się, mamomareczka, temu co piszesz. zastanawiam się, czy zanim cokolwiek napiszesz, myślisz? Twoja ignorancja w zakresie topliwości przedmiotów budzi we mnie, delikatnie mówiąc, grozę. I jeżeli dotychczas nic się nie stało Tobie, ani Twojemu dziecku, to życzę dalej takiego nieprawdopodobnego szczęścia. Mamy przynajmniej kilka rodzajów szkła, a to, o którym mówisz, należy do niskotopliwego gatunku. Jest to substancja bezpostaciowa i nie ma ostrej temperatury topnienia. Pospolite rodzaje szkła, topią sie w granicach 500-600C, jak więc wyobrażasz sobie wrzucenie szklanych kulek to urządzenia, które wydziela ciepło znacznie przewyższające teperaturę deformacji szkła?! Podstawowe informacje na temat zdobywamy na etapie szkoły podstawowej, to żałosne, że idolencja króluje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
=> prostota - ja bym nie rzeźbiła nic - nie ze względu że by mi się nie podobało - a raczej ze względu na to że producent daje gwarancję na taki produkt - jeśli zaingeruję w niego szlifierką - straci swoje właściwości - prawda? => wrooblica - glassfire jest ze szkła - więc może mama mareczka miała na myśli takie szklane kuleczki które się nie topią? A marmur się topi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarusia
po pierwsze to nie przekręcaj imienia mojego dziecka a po drugie to ja też się dziwię, skąd w tobie tyle jadu?? musisz chodzić w nocy po intenecie i polepszać sobie samopoczucie ociekając jadem, zamiast tulić się do męża?? to gratuluję, że masz tyle czasu, żeby siedzić przed komputerem i się wymądrzać zamiast zajmować się rodziną!!! a później się dziwią, że mąż sobie kogoś znalazł!!!! nie rozumię dlaczego mnie atakujesz po prostu uważałam, że kolorowe kulki będą bardzo pasowały do szklanego wkładu a post brzmiał co zrobić żeby upiększyć prawda?? skąd miałam wiedzieć że szkło się stopi?? po prostu powiedziałam co według mnie jest estetyczne a gust mam podobno dobry wszyscy znajomi zachwycają się aranżacją mojego domu i w ogóle nie życzę sobie ataków. to smutne że teraz jest tyle chamstwa i agresji a nie ma nikogo kto by udzielił rady i pomocy co za znieczulica!!!!!!!!!!a poza tym doradziłam jeszcze mamrmur Pani Przemądrzalska:))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrooblica
Droga mamomarusia, błąd w loggerze był niezamierzony. Glassfajer, jeżeli chodzi o inspiracje, możesz spokojnie wysypać piaskiem, mnóstwo rodzajów i kolorów możesz nabyć w dobrych zakładach kamieniarskich i hurtowniach; sypiąc kilka kolorów piasku w określony wzór, stworzysz, być może, niebanalny efekt? Wszystko zależy od Twoich zdolności manulanych. Co do reszty postu mamymarusia, to odpowiadanie na tego typu zaczepki, w stylu bazarowym, są poniżej mojej godności. Wnieś do syskusji konstruktywny argument na zasadzie przeciwwagi, to chętnie się ustosunkuję. Jestem bardzo ciekawa, czy potrafisz? Marmurem, oczywiście, też możesz wyłożyć, tylko musisz brać pod uwagę rodzaj i wielkość. I nie mogę sobie darować, mamomarusia; zajmij się swoim dziecikiem, mężem i życiem, zamiast spędzać czas przy monitorze? A teraz zamknę laptopa i przytulę się do mojego męża. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Chłopcy i dziewczęta ale nie szczypiemy się po łydkach tak? Proszę o brak wycieczek osobistych i skupieniu się na temacie. Dziękuję. A jeśli chodzi o kolorowy piasek to kupuję ten pomysł. Bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×