Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość anted22
jokas- fajnie, to rzeczywiście masz urwanie głowy, ten wiek jest bardzo absorbujący, a juz wie że będzie miał siostrzyczke lub braciszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted22
to super, twoje kolejne maleństwo będzie już wypiesczone podwójnie, ta różnica wieku jest chyba jedna z najlepszych, zycze ci aby nie dopadła go zbyd duża zazdrośc, ponieważ odrobina to chyba zawsze jest, ale to duża sztuka i najwięcej zalezy od rodziców, słyszałam że dobrym pomysłem jest kupic mały drobiazg dla starszego synka, że niby od nowej siostrzyczki lub braciszka 🌻 11 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted22
Mamusie!! z lutego, jesteście gdzieś w poblizu, a juz zaglądałyście do sklepików dla dzidziusiów, ja juz zaglądałam, i tyle rzeczy mi sie podoba, nie moge się doczekać pierwszysch zakupów , wiem ,że za szybko, ale jak tylko dowiem sie płec , a będe bez męża, to kupie sukieneczke albo fajne spodenki i tak mu to powiem, kiedy to bedzie 🌻 11 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - z tym miesem to u mnie nie jest kwestia wyboru, tylko mnie po prostu odrzucilo, lekarz kazal na razie sie nie zmuszac. Ja przed ciaza bylam mocno miesozerna a teraz w ogole :P Tez uwielbiam gotowac i jak tylko mi przejdzie to zrobie jakas fajna pieczen albo schabik ze sliwka :P Zaparacia tez mialam, radzilam sobie sokiem z kiszonej kapusty albo sama kapusta :) Ja do sklepow nie zagladalam, ale na allegro szukalam spodni ciazowych bo moje biodrowki cisna juz za bardzo, zawsze nosilam mocno dopasowane. I chyba bede miala spory problem bo jestem niska i drobna, nosilam rozmiar 34/36 a tam wszystko od 38 sie zaczyna. Jeszcze troche i zostana mi tylko sukienki albo dresy :( anted - zarezerwuj sobie nick (na czarno sie zrob), bo sie beda podszywac pod ciebie :) Na startowej stronie forum, na górze mozesz to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted22
zaraz sie zaczernie i wrócę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie rozmiary jak ty, ale narazie daje sobie rade z tymi ciuchami co mam, teraz mamy super, tuniki i bluzeczki z karczkiem są modne dla wszystkich, więc adne bluzeczki nie koniecznie musza wisieć w sklepach dla ciężarnych, właśnie gorzej ze spodniami, za jakis czas trzeba będzie o tym pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na alegro mozna kupic bardzo ladne spodnie ciazowe i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem Ja zawsze mialam hopla na tle bluzek i sukienek odcinanych pod biustem, no i tunik rozniastych, wiec z gora nie mam i dlugo nie bede miec problemu. tylko te spodnie... Musze na dniach cos kupic bo inaczej bedzie zle :) Tym bardziej ze caly czas albo mnie boli brzuch albo go \"czuje\", wiec podobnie jak kiedys przy okresie jak soc mnie tam opina to dostaje szalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli cie jeszcze brzuszek ?, mnie nie, ale już mam taki w bodbrzuszu, cos czuje że moja ciąża skupi sie głównie na brzuchu, a jak będie to zobaczymy 🌻 11tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kupowanie przez alegro lub jakis innych wysylkowych, to nigdy ciuchów nie próbowałam, ponieważ jakos nie wierzę w to że będzie dobre, wolę traycyjnie przymierzyć, a potem kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ciekawości zajrzałam na allegro, jejku, czy jestem taka do tyłu, po co sa pasy ciązowe, aby zakamuflować brzuszek ?, no chyba nikt sie nie ściska, jaki to sęs, ok. .. nie zgaduje uświadomcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc chyba taka ozdoba, nie jestem pewna, mnie to nie rusza. Ale fajnie ze jest tyle alternatyw dla ogrodniczek. Nie trawie ogrodniczek :P No nic jak znajdziecie portki ciazowe w rozmiarze 34/36 dajcie linka :) A tymczasem, dobrej nocy zycze, na mnie juz pora. Dzis w ciagu dnia spalam tylko 2 godzinki i juz mi sie oczeta zamykaja. Mam nadzieje ze ta sennosc notoryczna przejdzie w drugim trymestrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witam!!!! Pozdrawiam Cię Zapka z Siedlec i życzę tobie i dzidzi w brzuszku dużo zdrówka.Też jestem z Siedlec.A do jakiego lekarza chodzisz???? Ja mam termin na koniec pażdziernika,ale jestem na listopadóweczkach 2007.Odezwij się!!! Pozdrawiam wszystkie lutóweczki 2008 i życzę zdrowiótkich i donoszonych dzieciaczków.Buziaczki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się dopisać, bo ktoś mnie wykasował :( TERMIN PORODU Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02 zapka.........28......Siedlce................22.25.................29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 18 miesięcy i też cały czas chce żeby się z nim bawić, albo nosić na rękach szczególnie w domu, co oczywiście odpada - ewentualnie biorę go na kolana :). Ale czasem jestem tak padnięta, że nic mi sie nie chce. właśnie mnie wygania. do usłyszenia później a jak goły brzuszek to też pokazuje dzidzię - dziubiąc mnie w pępek i całując brzusio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) jak tam sie czuja inne mamuski ? u mnie w sumie ok tylko nie pokoi mnie fakt iż przestały boleć mnie piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiagi
hejka ja mam termin 28 luty 2008,fajna data jesli nam sie uda,bo to roznie z tymi naszymi lobuziakami byywa,ze chca czasami wczesniej na ten swiat do nas zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak się czujecie? Jestem teraz w 10 tc, więc trochę sie boję, bo się naczytałam o różnych dziwnych przypadkach. Myślę, że jak wejde w 11 tc to będę spokojniejsza. Dzisiaj było mi zabójczo niedobrze, ale na szczęście przeszło. Piersi jeszcze bolą, ale mniej. A co do smaków - piszecie, że nie macie ochoty na mięso, a co z wędlinami? Ja uwielbiam surowizny, typu polędwica surowa wędzona i teraz bardzo mi ich brakuje. Bo oczywiście tego nie jem. W zamian podjadam kabanosy. I mam ochotę na ryby. Co do ciuchów, to na razie nic nie kupuję, bo moje obecne są jeszcze luźne. I jestem ciekawa jak to będzie, bo jak już kiedyś pisałam, w pierwszej ciąży nie potrzebowałam żadnych ciuchów ciążowych. Ale brzuszek chyba się delikatnie powiększa. Piszcie co u was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agiagi! I na jakim topiku będziesz - u nas, czy w marcu? Wpisz się do naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie12
help dziewuszki, a ja całe zycie odżywiałam się zdrowo, a tu mój bobas chce tylko colę i pizze-jakis obłed, jestem w rozpaczy, bo przytyłam juz 3 kg PRZEZ TYGODNI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie12
przez 10 tygodni rzecz jasna (gdzies wcięło), termin na koniec lutego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy:) Dziewczyny ja akos dzisiaj nie mam apetytu, czy to normalne? Nie wiem co mi sie chce i w ogole:( tragedia. Ja w ciazy z synkie to moglabym tylko takie jedzenie jesc i cole pic to bylo jak narkotyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey sylwia ja równiez weszlam w 10 tydzien i boje sie LE DAMY RADE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamy :) Jokas- witam w klubie pod tytulem \"cos bym zjadla tylko co, a w zasadzie to nic\" Notorycznie mam ten problem, momentami jestem juz okropnie glodna i i tak nie wiem co zjesc. ta cola to tez mnie zdrowo meczy :( Zauwazylam ze duzo dziewczyn z poczatku tematu przestalo sie odzywac. Gdzie jestescie??? Do dziewczyn w 10 tygodniu - ja z tego strachu u lekarza wyladowalam, bo niby tyle poronien w tym tygodniu, no i brzuch mnie tak mocno bolal. A lekarz uspokoil i kazal nie panikowac! Trzymam za was kciuki, na pewno bedzie dobrze. Choc pewno uspokoimy sie dopiero jak bedziemy ruchy czuly:) A wtedy szybko bedziemy pewno narzekac na skopane żołądki i poobijane watroby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×