Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ja już dzisiaj kolacji nie jem, bo podjadam cały dzień. Właśnie zrobiłam sobie kisiel poziomkowy. Niestety z proszku, bo jestem teraz zbyt niecierpliwa i nie chciało mi się czekać aż zrobi sie ze świeżych owoców. Ale za to planuję już co zjem na śniadanko. Oj jak tak dalej pójdzie to może byc cięzko z kilogramami. Ale tak naprawdę ciąża jest jedynym takim czasem, kiedy można sobie bezkarnie pozwalać na wszystko. Bo wszystko dla dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jesteś cudowna, przecież mam kisiel żurawinowy, chyba zaraz go sobie przyrządzę , nie ma to jak dobre pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :) Moja tokso wyszla ujemnie:) Bardzo sie ciesze, no i dalej musze uwazac heh Ja dzis znow na obiad kapusniaczek jadlam, i naszlo mnie na paluszki rybne. Oj jakie pyszne one byly. Chyba czesciej zagoszcza na moim talerzu :) Jazde na gofra z bita smietana i jagodami miewam dosc czesto. Niestety dla mnie to produkt nieosiagalny. Dostalam witaminy od lekarza. Elevit, bierze ktoras z Was moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!:) Ziuuutek, ja też mam fazę na owoce i bitą śmietanę:), dziś sobie zrobiłam, było pyszne:) Wczoraj robiłam nadziewane mięsem papryczki i dziś jadłam je cały dzień. Mam też fazę na zupy, pomidory i pieczywo. Mięsko w kawałku nadal fe (tylko mielone mnie nie odrzuca). Wędlin nie jem w ogóle, za to mam ochotę na ryby i krewetki:) Fajnie Ziuuutek, że tokso masz ok, uważaj teraz na siebie. Ja z witamin biorę Prenatal, ale nie codziennie, od 12 tygodnia zacznę być systematyczna:) Paluszki rybne też mi smakują;) Sylwia72 - > może jutro pogadamy o przepisach i zachciankach? Może razem sobie coś polecimy, żeby urozmaicić jadłospis:) Pozdrawiam Was wszystkie, śpijcie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jetem juz dawno po kolacji, własnie złapała mnie zgaga , dawno, ale to naprawde dawno jej nie miałam. co do wit. j biorę materna centrum, i bioferfolic9 to dla żelaza) 🌻 12 tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresnia
wITAM WSZYSTKIE SZCZELSIWE MAMUSKI:) I GRATULUJE MALYCH KOCHANYCH FASOLEK. JA MAM TERMINEK NA 20 LUTEGO WEDLUG OM A 15LUTEGO WEDLUG USG. PISZE TROSZKE NIE SMIALO PONIEWAZ MAM CIAZE ZAGROZONA BIORE DUPFASTON ALE MYSLE ZE BEDZIE DOBRZE. :) 10TC I 5 DZIEN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czereśnia dopisz się do tabelki: TERMIN PORODU Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Cześć Czereśnia. Ja też łykam Prenatal, codziennie. Tak mi kazał mój gin. Piszecie o paluszkach rybnych, dawno ich nie jadłam, ale na ryby mam ochotę, więc sobie od czasu do czasu robię. Ale czytałam gdzieś, że nie powinno sie w ciązy jeść za dużo ryb morskich, bo mają więcej toksyn niż śródlądowe. A za chwilę robię sobie racuchy drożdżowe z jabłkami, ciasto już rosnie. Ale mam ochotę! Zajrze tu jak sie najem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie! ja jestem już po obiadku, i tak sie najadłam , że jak głód mnie nie chwyci to kolacje odpuszczam, może tylko jakiś owoc. Dziś mieliśmy fasolkę szparagową z pomidorami i cebulka i czosnkiem na ciepło, pychotka , ziemniaczki i schabowe zawijane ze świeżą bazylią i oregano w cieście, uff bardzo syte i terz juz ledwo się ruszam. Ja na jutro lub pojutrze zobaczymy jak się uda szykuje się z knedalmi ze śliwkami, mamy w ogródku 2 sliwki, a tylko ja w domu umię robić knedle, więc biorę to na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin powiedziala ze w zadnym wypadku nie mam brac niczego przeciwbolowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie boli i niem mam potrzeby brać p/bólowych, ale moja gin. powiedziała mi na samym poczatku abym nic nie brała a gdyby b. bolał mnie brzuch to ewent. nospa, ale też wczesniej mam sontaktować się z nią telefonicznie i skonsultować się, ❤️ 12 tc, 6 d ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia chyba pozostaje ci dużo odpoczynku, albo masaż , tez podobno pomaga, powodzenia w uporaniu sie z bólem pleców, współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lutóweczki:) własnie na naszym topicu jedna z dziewczyn dzisiaj na wizycie dowiedziała sie ze bedzie miała synusia:):):):) jest w 14 tygodniu:) alez to jest wspaniałe:) Trzymajcie sie mamusie :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rudi! Właśnie o tym przeczytałam, bo czasem zaglądam na wasz topik. Jestem ciekawa jak to jest za te parę tygodni. Ale miała szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, gdzie jesteście? Miałyśmy pogadać. Robi sie późno, jak dla mnie przynajmniej, bo chodze spać ok 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz powiedział ze mozna juz stwierdzic plec od 14 tygodnia zalezy tylko jak ulozy sie dziecko:) u mnie znajac zycie to mały sie odwróci tak jak ostatnio:) nic nie mogłam zobaczyc bo polozył sie na boku tyłem ,podkulił nozki i wypiał tyłeczek i sobie spał:) ale tez piekny widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Ja już się nie mogę tego doczekać. Moi panowie (mąż i syn) chcą dziewczynkę. Mnie wszystko jedno, dlatego wolałabym wiedzieć jak najszybciej, żeby skończyły się te ich domysły, przeczucia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no proszę kilka dni mi nie było a tu tyle do czytania :-) fajnie :-) ja odpoczęłam w górach i popływałam na basenie na Słowacji..teraz dwa dni w domku i żeby wykorzystać urlop do końca jeszcze Bieszczady czekają;-) co do zachcianek żywieniowych to na szczęście mogę jeść wszystko co tylko mi się zachce:-) tylko nie zawsze mieszczę te wszystkie rzeczy w moim żołądku ;-) co do ciuchów to faktycznie lepiej poszukać w zwykłych sklepach a nie ciążowych,tam straszne pieniądze sobie życzą..ja np. kupiłam wczoraj świetne spodnie z szeroką delikatną gumką..za małe pieniądze na wyprzedaży w camaieu..więc jak to mówią szukajcie a znajdziecie ;-) a co do badań to z krwi mam wszystkie w porządku..a toksoplazmoze i cytomegalię moge zrobić ale na własną rękę, ale dla własnego spokoju pewnie zrobię..a jutro na pierwsze usg:-) ciekawe jakie to uczucie zobaczyć w sobie dziecko ?? pozdrawiam wszystkie nowoprzybyłe i te stałe bywalczynie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno Klaro ja ju z też moge jeść wszystko na co mam ochotę. I to mnie właśnie martwi, bo tych ochot jest sporo. A masz już widoczny brzuszek? U mnie chyba coś sie dzieje w tej kwestii. Mówię chyba, bo spodziewałam się, że to będzie niżej, a jest troche pod żołądkiem. Dzisiaj ubrałam dosyć przylegająca koszulę i sama sie z siebie śmiałam, że wyglądam jakbym miała wałeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresnia
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05...........15.02-20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super wiadomość, b. szybko poznała płeć, zaświtała nadzieja u mnie, w końcu juz jutro będzie 13 tc, to tak nie daleko, my myslimy o dziewczynce, ale tak naprawde to będziemy cieszyć się z każdej płci, aby było zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zachcianek, to po tak ofitym obiadku jaki zjadłam, myślałam że obejdzie sie bez kolacji, a tu mnie złapał znowu mały głodzik, tylko nie wiem jeszcze na co ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze? No nieźle. Ale doskonale to rozumiem. Niestety musze już lecieć. Jutro wstaję trochę wczesnie, no i mąz czeka... Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie z tuego, czy juz wszystkie śpicie, i tylko ja jestem taki nocny marek ??, ale juz tez niedługo od 1.08 do pracy, skończą się nocne pogaduszki :) 🌻 13 tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie moge doczekac wizyty, na ktotej sie dwiemy co bedzie czy chlopczyk, czy dziewczynka. Dla chlopca mam juz wszystko, bo po starszym synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim.. Sylwia brzuszek to tak jak mówisz jak ubiorę coś przylegającego to widać taki mały wałeczek jakbym przytyła trochę ;-) ale waga jeszcze bardzo się nie zmieniła..a Ty już coś przybrałaś na wadze?? anted ja chętnie bym posiedziała dłużej ale moja dzidzia o godzinie 22-23 tak się domaga snu że nie jestem wstanie wysiedzieć..a co to będzie jak zacznę do pracy wstawać??ale to jeszcze dwa tygodnie więc się nie martwię ;-) ja chyba wolałabym dziewczynkę bo mam dla niej wszystko po mojej siostrzenicy ale najważniejsze żeby było zdrowe:-) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×