Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Za chwilę jadę na badania prenatalne, trzymajcie za mnie kciuki, bo strasznie się boję. Jak wrócę, to napiszę co i jak. Buźka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam 14 tydzień, wreszcie teraz to juz chyba z górki :) Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......14.......05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie konczy mi sie 11 tydzie4n a boli mnie podbrzusze :( martwie sie czy to normalne ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj właśnie zauważyłam, że Jenny już jest w tabelce, którą wcześniej wkleiłam. Fajnie! Odebrałam wyniki toxo - są ujemne! Czy to oznacza, że musze teraz bardziej uważać? AnnaSzn - powodzenia! Daj znać jak wrócisz. Ja jednak nie chcę iść na te badania. Doszłam do wniosku, że ta wiedza nie jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - mnie też czasem jeszcze boli a zaczęłam 12tc. To chyba tak jest, że do końca I trymestru pojawiają sie bóle. A mocno boli? Ja czasem mam wrażenie jakbym miała jajeczkowanie, bo czuje kłucie jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaq nie mam klucia boli po prawej i polewej stronie nie po środku troche mniej niz przy okresie poza tym teraz zbliza sie termin miesiaczki martwie sie ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, bo to nic nie da. Ja myśle, że jeśli to nie jest silny i długotrwały ból to nie powinno byc nic niepokojącego. Ale jesli masz możliwość to dla spokoju ducha skontaktuj sie ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia sama wiesz jak to jest ja odetchne za tydzien w niedziele skonczy sie 1 trymestr wtedy poczuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Moja gin mówi że delikatne bóle w podbrzuszu są ok, podobno to dlatego ze macica sie powiększa. Szykuje mi sie wyjazd niebawem w daleką trase autem, będe po 12 tygodniu, myślicie że taka zmiana klimatu i podróż mogą zaszkodzić dzidzi? DO AnnaSZn: daj znac jak wrócisz z tych badan, ja jade dokladnie za tydzien, jak lekarz? No i czy bylo warto ogólnie. Pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mnie czasami tak nagle zabili brzuch ale staram sie wtedy albo usiąść albo oddychać głęboko i zaraz przechodzi. Także myślę że czasem musi poboleć. Macica się rozszerza i nie ma na to rady. ja sie czuje dobrze i mam straszny apetyt a zwłaszcza jak czytam co piszecie tutaj o jedzeniu to aż mi ślinka leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA - LUTY08
Właśnie dopisałam się do tabelki; mimo, że ost @ miałam 14 maja to wiemy, że dzidzia jest z 25 maja. Ogólnie czuję się już dobrze, choć początki bywały różne. Często śpię w ciągu dnia choć z godzinkę i czuję się lepiej. Mam wielkiego smaka na arbuza!! Brzuch bolał mnie od samego początku, ale powoli minęło; brałam dupaston i nospę - ale bóle te to rzeczywiście trochę norma, macica rośnie! Za to piersi mmm.... Teraz są fajne::))) Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........15.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 Ania - Luty'08....27....Płock................14.05..................20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA - LUTY08
Czemu jestem na czerwono? Trzeba coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że teraz jeszcze każda z nas czasem trochę schizuje. Ale na szczęście już wkrótce, wraz z wejściem w II trymestr to sie skończy. Oby! Dzieczyny, część z was już tam jest, jest łatwiej? A juz niedługo nasze maluszki bedą nam o sobie dawać znaki codziennie! Bardzo chciałabym już czuć ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zarezerwować nick - to sie robi na samym początku forum. Kolor zmieni sie automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Sylwia widze ze ty masz tedrmin dwa dni przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że już będzie dobrze z tym niciem. Ja też już bym chciała poczuć dzidzię w sobie, a oczami wyobraźni widzę już jak mam ją w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminu, to myślę, że jeszcze może ulec zmianie. Przypuszczam, że podczas tej wizyty, która mnie czeka i szczegółowego badania mój lekarz może cos zmienić. Bo na razie ten termin jest tylko z wyliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizyte 9. Czyli już mniej niż tydzień! Też licze na mnóstwo informacji. Mój mąż też chce iść, tylko nie wiem czy będzie mógł, bo sądzę, że usg będzie jeszcze dopochwowe. Wiadomo, że widział mnie w różnych sytuacjach, ale lekarz może być skrępowany. A może mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 11-14 tc to juz nie usg dopochwowe ja juz mam normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwia72: ja bylam u lekarza w 10 tygodniu, tez chcialam zeby mąż zobaczyl nasze malenstwo, myslalam ze będzie dopochwowo, ale bylo przez brzuch. Widać super, tak samo jak przy dopochwowym, nawet płytke juz dostaliśmy! Dziewczyny co z podróżami, ponawiam pytanie? Zmiana klimatu moze zaszkodzic? Ruszalyscie sie gdzies dalej na początku ciąży, dajcie znac... Please! Do AnnaSZn: daj znac jak po badaniach, myslalam ze juz coś napiszesz, czekam z niecierpliwoscią, mam nadzieje ze wszystko oki...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja pisalam juz ze jechałam 400 km w góry i zmiana klimatu bardzo dobrze mi zrobiła, czułam sie świetnie Sylwia ja w 8 tc mialam dopochwowe USG byłam z mężam i mój lekarz nie widział problemu, powiedział tylko ze musi byc dopochwowe i czy mąż zostaje, przynajmniej rzem widzielismy bijace serduszko, teraz ide w poniedzialek ale napewno usg bedzie juz przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam na imię Ania i mam 27 lat :) Jestem w 13 tyg ciąży i postanowiłam do Was dołączyć, mam nadzieję że mnie przyjmiecie :) to moja 3 ciąża - 2 poprzednie straciłam. Serdecznie gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lula, przykro mi z powodu 2 poprzednich strat; Życzę Ci wiele radości i siły - na pewno wszystko będzie dobrze! MUSI!! Ja na pierwszj wizycie byłam z moim mężem i lekarz odbiera to jako normalkę; czyli że 9 sierpnia bedzie już przez brzuszek - super, szkoda że jeszcze nie będzie wiadomo co za płeć - my bardzo chcemy chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe Mamusie, ale fajnie ostanio duzo nas przybyło, wczoraj Jennny, a dzisiaj witamy Anialuty08 i lula 53,, będzie weselej, trzymajcie się zdrowo :):):) Ostatnio mam tak duzo na głowie, ze dawno tu nie zajrzałam tzn. cały dzień, i właśnie dzisiaj zaczęlo mnie boleć w lewej pachwinie, starsze koleżanki z pracy mówią, że to może być z przyczyny powiększającej się macicy , a co wy na to ?? I strasznie wyrzuciło mi brzuszek do przodu, moze jakś zła dieta i tak mnie wydęło, a moze tak być że z dnia na dzień nagle brzuszek staje się widoczny tak naprawde dla wszystkich,? a jak u was ? Ja mam wizytę dopiero 14.08, i chociaz dzidzie widziałam raptem 5 dni temu, to znowu bym chciała,coś nowego, ponieważ nagrany CD znam juz na pamięć każdy moment. Nikita 27 a jak tam twoja ninua na płytce szaleje , robi cos, poopowiadaj. A odnosnie usg czy dopochwowe czy normalne, ja w 13,5 tc miałam jeszcze dopochwowe i nie wiem jakie będzie nastepne, mój mąż był już 2 razy i wtedy moja ginek.przykrywa mnie tak przed kolana,manipuluje ręką tym usg pod przykryciem i nikt sie wtedy nie krępuje. :) 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja 14 lipca brałam ślub i chcieliśmy jechać za granicę na urlop, ale dowiedzieliśmy sie równo miesiąc przed ślubem, że nie jesteśmy już sami i zrezygnowaliśmy z tak dalekiej podróży (samolot - podobno w I tr. nie powinno się) Ale w nast. poniedziałek jadę do Łeby, więc będzie to jakieś 400 km i nie boję się zbytnio zmian i długiej podróży. A jod to podobno najlpsza rzecz dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem mam wielki brzuch - ale to od jedzenia, ostatnio wypiłam na śniadanie kakao i do wieczora chodziłam jak piłka a bolało, że hoho. A właśnie pijecie mleko czy nie? A ten ból anted to mnie czasem kłuje w prawej pachwinie, ale wtedy staram sie leżeć i przechodzi samo, a jak nie to weź nospę - tak mi radziła położna u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-luty08 wybierasz sie nad morze,ale super, podobno pogoda ma sie poprawić. A odnośnie podróż 18 sierpnia jadę ok 500 km na chrzciny mojej bratanicy, będę chrzestną i bedę już w 17 tygodniu i mysle że będzie o.k, będziemy robić przystanki , nie wiem, ale jestem dobrej mysli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa powitania :) Ja na usg byłam w tym tyg (koniec 12 tyg) i miałam przez brzuch :) no a brzuszek to juz mam :) miałam przezierność karku i wynik wyszedł w normie, po minięciu tych 12 tygodni chyba się deczko uspokoiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×