Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Z tego co wyczytałam np. dolargan przedostaje się do krwi dziecka, jest ono po prostu pod wpływem narkotyku , a kobiety pisały że wymiotowały i czuły się otumanione,przy zewnątrzoponowym często kończy się porodem kleszczowym.Ja myślałam o cesarce, ale przeraża mnie to lezenie i bycie zdanym na innych . Po normalnym porodzie po kilku godzinach jest się na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle ,że kobiety napewno cierpią podczas porodu, ale chyba szybko zapominają o bólu zaraz gdy zobaczą swoje maleństwo ..., kiedys jak miałam praktyki w szpitalu na porodówce, uczestniczyłam jako obserwator na okolo 10 porodach, i zaraz gdy maleństwa pokazywały swoje główeczki ja płakałam i skoro dla mnie wtedy 18 -latki to było takie wzruszajace, dla Mam tym bardziej, i pamietam tylko radość Mam, zero okazywania cierpienia , oczywiście zaraz po, w trakcie różnie bywa. Więc chyba warto przeżyć taki naturalny poród, chyba że są przeciwwskazania. 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tak cichutko u nas..., Sylwia wróci i nic sobie nie poczyta, ja zaraz lulu, ale wogóle dzień w pracy bardzo sympatyczny, w domku też, z tym , że dzisiaj jadłam jakoś tak nie przemyślanie, co popadnie i jakos po pierwsze mam wyrzuty sumienia, po drugie chyba mój żołądek wcale nie czuje sięz tym najlepiej. Wydaje mi sie że brzuszek mi rośnie i mam obawy że to przejedzenia :( wizyte mam dopiero 14 sierpnia, i licze na płeć, dzisiaj analizowałam co mój dzidziuś w 13,5 tyg. nagrany na płytce CD ma między nogami, jednak ponad 5 min. obserwacji, ale są 2 opcje, za szybko i jeszcze nic nie widać lub dziewczynka dlatego nic nie widać :):):) ❤️14tc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ja leniuchuje u rodziców więc nie wiem jak często będe tu zaglądać ale się postaram;-) pogoda dopisuje więc będziemy korzystać.. a ja jakoś ostatnimi dniami straciłam apetyt zjadam pół normalnej jak dla mnie porcji i mam dość..ale wychodzę z założenia że nic na siłę i nie opycham się, bo tak by pasowało.. miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie zaczął się 14 tydz. jak ten czas szybko leci... Ja przytyłam 2 kg ale myślałam że to dużo ale patrzę że Ty aned22 5 kg to już jestem spokojna? Co na to Twój mąż? Mój mówi że mam apetycik i wyobraża sobie ile będę ważyła na koniec ciąży. A jeść mi się chce ciągle po postu cały czas mam ochote coś skubnąć. Ja jestem z Morąga to takie małe miasteczko niedaleko Olsztyna a Ty skąd jesteś? NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek 76, ja ważyłam b. mało na wejściu, i chociaż 5 kg przybyło poszło tylko w brzuszek, i piersi, na bioderkach i pupie jest to sami, wchodzę we wszystkie swoje ciuchy, i fakt jem sporo, mam apetyt ale mój mąż to chetnie widziałby mnie jedzącą na okrągło, on je mniej niż, ja i cieszy sie z tego, nigdy się nie przejmowałam wagą i chyba daletego te 5 kg też mi nie spędza snu z powiek. Ja jestem z Ustki, chociaż pracowałam dzisiaj to jeszcze zdążyłam zaliczyć plażę, było cudownie. I oczywiście zjadłam potężny obiad, ale cóż tak już musi być. pozdrawiam 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno tutaj u nas, ja już za 2 dni zaczne 15 tc i cały czas jak tylko odpoczywam trzymam dłoń na brzuchu w oczekiwaniu na znaki od naszej dzidzi, ale jeszcze nic. \"Starsze ciocie wróżą mi syna, niby że idzie mi w brzuch, i brak mdłości i wymiotów, ale zobaczymy\" Ale w Ustce od kilku dni jest piękna pogoda, aż chce się żyć...:) czekam na wieści od Was ❤️14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja dziś cały dzień leniwie na działce :) piękna pogoda aż chce się żyć :) anted22 ja też jem duuużo i też tyje :) u mnie dodatkowo tyje bo jak zrobiłam test ciązowy i okazało się że jest pozytywny to rzuciłam palenie :) co do wróżb \"cioć\" moja koleżanka wymiotowała do 16 tyg ciązy i będzie drugi synek :) także to nie ma reguły :) Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53, ja wszystkie wróżby traktuję z przymróżeniem oka, , ale wróżącym nigdy nie zaprzeczam, poniewaz i tak tak długo będą przytaczać przykłady i udawadniać aż im sie przytaknie. tak po cichu licze na córeczkę, ale najpewniej jak dowiem się, że to chłopak to i tak będę szalała ze szczęścia, że będzie synek :):):) 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :) MIalam male problemy, wiec sie nie pojawialam. Chyba nawet nikt nie zauwazyl :P Juz wszystko w porzadku, objawynadal prawie zadne, tzn poza meeega biustem, lekkim pobolewaniem brzucha i humorzastościa straszliwa :P Bylam dzis na usg, małe ma juz 6,64cm, przeziernosc 1,4mm, pracujace serducho (lekarz dojrzal juz 4 komory serca!), zoladek, pecharz moczowy, dobrze uksztaltowany kregoslup, eeh moglabym bez konca pisac o tym badaniu :) Mam 8 min film i chyba bede go ogladac przez cala noc :D Pozdrawiam Aaa, z usg przesunal mi sie termin na 13 luty, wiec poprawiam w tabelce Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 jokas.........27........Niemcy..............08.05....... ........12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek super że twoje badania też są takie dobre, gratuluje ja swój film oglądałam tyle razy , że mogłam poźnej w ciemno powiedziec co maleństwo robi sekundy po sekundzie,życze miłego oglądania 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ziuuutek ja mam podobne objawy do twoich i bardzo mi to pasuje :) anted22 mnie najbardziej rozbawiają teksty typu \"nie patrz na księżyc bo dziecko będzie łyse\", \"nie przechodz przez kable bo dziecko owinie sie pępowiną \" itd... Ja już też nie mogę się doczkeać wiadomości co będziemy mieli :) no ale trzeba wykazać trochę cierpliwości...najważniejsze żeby wszystko było ok i żeby dzidziusie urodziły nam się zdrowe :) A poza tym zrobiły mi się rozstępy na piersiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się skarżyłam na poczatku na zgage, to usłyszałam, że kobiety które maja zgage to rodzą \"owłosione dzieci\" , hihi, lula to nie źle ci musiały twoje piersi urosnąć, smarujesz sie czymś ? 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 mam fissan i uważam że jest on niezastąpiony na rozstępy :) ale narazie poczekam jeszcze 3 tyg bo dopiero się pojawiły a bez uzgodnienia z lekarzem nie chce niczego stosować :D choć oi tak myślę, że zostanę przy fissanie, on przy regularnym stosowaniu daje świetne efekty.Ale patrz byłam tydzień temu u lekarza i jeszcze rozstępów nie było .... nie martwi mnie to ani tycie za bardzo zależy nam na dziecku :) A piersi skoczyły mi z miseczki B na D !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, ja tez uważam to za drugorzędną sprawę, ale słyszałam , że jeśli chodzi o rozstepy to też zależy od indywidualnych skłonności, moje piersi też sie sporo powiekszyły, ja stosuje Mustela, ale sa osoby które stosują zwykłe oliwki i też sobie chwalą. jejku, cały czas chodzę głodna, to obłęd, ponieważ wkońcu rozsądek bierze góre ile można zjeśc, chyba pochrupie sobie ogóreczka z ogródka, a może sałatka z pomidora, hm, najchetniej cały czas miałabym coś w ustach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 no to masz tak samo jak ja :) Aż chwilami sie sama na siebie złoszczę, bo sobie myślę, że jak ja będę wglądać za 3 miesiące :) skoro już wyglądam na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jestem już po sałatce z ogórka i pomidora,chyba na jakis czas powinnam mieć spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! No witaj ziuutek... Co tam sie dzialo u ciebie ze sie tak dlugo nie pojawialaś? Juz sie balam ze coś z ciąża... Mi ostatnio ciężko sie odezwać, bo mieszkam nad morzem i non stop mam gości, musze zabawiać, więc na siedzenie przed kompem nie ma mowy! Powiem wam ze ja po cichu licze na chlopca, jakos mniej problemów i chlopaki chyba sa bardziej za mamuśkami, przynajmniej na początku :-). Mi z dnia na dzien brzuch sie robi coraz większy, śmieją sie ze mnie ze to dopiero 3 miesiąc a już mnie tak wywalio, ale co tam mój mąż ważyl 4900 jak sie urodzil, więc obawiam sie ze mnie moze spotakć podobny los :-). Co do jedzenia, to widze ze wszystkim apetyt jak najbardziej dopisuje, a mi kompletnie, moglabym prawie w ogóle nie jeść, chociaż nie mam nudności w ogóle. A mięso, feee, nie dotykam. Pewnie dlatego nic jeszcze nie przytylam. Uciekam sie położyć, ostatnio jestem jakaś slabsza... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Kolejny dzień z piękna pogodą : inaczej się wstaje i funkcjonuje :D Ja już po pierwszym śniadaniu (wcześniej nie jadłam żadnego :)) idę umyć głowę i tak jakoś się ogarnąć. :) Co u Was?? Jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja od lat choruję na migreny i niestety nasiliły się w ciąży. W poniedziałek zaczęło spadać ciśnienie i od 13 leżałam jak kłoda:(. Dopiero dziś wstałam i czuję się lepiej, aczkolwiek nie jest to szczyt formy. Wymioty i ten wielki ból to najgorsze czego obawiałam się w ciązy. Bo jak jeszcze ja to jestem w stanie przeboleć to szkoda mi małej kruszyny w brzuchu. W czwartek idę do lekarza i muszę z nim pogadać o tym, mimo że wie o mojej chorobie. Nie mogę doczekać się też usg, bo zobaczę swoje maleństwo :) :) W poniedziałek jedziemy nad morze i tam powdycham sobie jodu i poleżę. To nasze dwa tygodnie podróży poślubnej :) Poszalejemy haha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA - LUTY 08 biedactwo moj znajomy ma migrenę - koszmar.Ja z kolei mam astme i alergie i właśnie alergia mi się w ciązy nasiliła w formie wysypki, tez koszmar. Ale jakoś człowiek wszystko zniesie :) Bardzo fajnie że jedziesz nad morze, sama bym pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki:) Co do kilogramów to ja przytyłam 3 bedac w ciazy ale jakies miesaic przed ciaza prowadzac normalny jak zawsze tryb zycia przytyłam 5kg nie mam pojecia skad :)Ale u mojej sieostry bylo podobnie przed ciaza przytyła 8 i jak jej wszyscy mowili ze jest gruba zrobila tes i okazalo sie ze jest w 5 tyg ciazy:)(mam nadzieje ze te kg zejda również hehe nie to zebym miala jakiegos fioła ale moja mama juz nigdy nie wrocila do figury a jak ja planuje 3 dzieci to zeby mnie pozniej z orka nie mylili hehe tak wiec uwazam ze po porodzie i karmieniu trzeba bedzie jakas fajna dietke uskutecznic:) A co do wrózeń hmm to u mnie jest róznie i podłuznie mowia ze na chlopca ale cere mam tak okropna ze sie sama nie poznaje:D Jak wy rozpoznajecie kształt brzuszka?? Jak wyglada szpiczasy a jak okragły? Patrze na swoj i nie mam pojecia jaki mam..spytałm wczoraj mojego R i patrzyl patrzyl i nic nie wypatrzyl tez nie wie:)wsumie to bardziej wygladam jakbym byla gruba niz w ciazy nie mam tak bardzo wypchanego do przodu.... Jak ja bym chciala pojechac nad morze..taka piekana pogoda a ja byla na wakacjach na poczatku lipca nad morzem i caly tydzien lało:( Cieplusie pozdrowionka i milego dnia:) NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dano mnie nie było, ale nadrobiłam już czytanie :) witam nowe koleżanki 🌼 A co u mnie, ciągle zmęczona..., a teraz ten gorąc całkiem daje mi się we znaki, po prostu ciągle mi słabo. ciśnienie mam dość niskie, więc pewnie przez to. Najczęściej w ciągu dnia robię sobie drzemkę z synkiem:), ale dziś spaliśmy troszkę dłużej bo do 8 i sobie darowałam i nadrabiam zaległości, bo wieczorem i tak padam ostatnio okolo 21. Zanim synio zaśnie to i ja już nie mam sił na nic innego. A jak u was z apetytem na sex :D. Bo mój mężuś sie cieszy, bo jest większy niż zwykle :) tabeleczka NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna :) a co do ciuszków to się w nic nie mieszczę, no w jdne krótkie spodenki jeszcze troszkę, bo kupiłam je w 4 tyg ciąży :), a tak sukienki i spodnie dresowe, bo typowo ciążowe są jeszcze za wielkie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski! Jaki piekny dzien, cala rodzinka poszla nad morze... A ja z racji że nad nim mieszkam jakoś nie mialam ochoty! Ogólnie upały mi nie służą, jestem slaba straszliwie. Musze przesiedziec w domu najwiekszy skwar... Co do ochoty na sex, to owszem jest i wileka, ale mam przerąbane, bo lekarz zalecił abstynencje, przynajmniej do końca 3 miesiąca, więc chyba już niedługo :-) Pierwszą ciąże poronilam, więc przy tej stosuje wszelkie środki ostrożności, skurcze nie wskazane więc mam pościk :-( Do Anna Szn: Ania napisz mi czy te usg genetyczne mialaś robione przez brzuch czy dopochwowo? Jade w piątek i tak sie wlasnie zastanawiam... W ciuchy też powoli przestaje sie miescic, przez ten brzuch chyba, bo nie przytylam ani kilograma, zresztą wole się za ciasno nie nosić, przeszkadza mi to;. Niebawem trzeba sie będzie wybrać po jakies spodnie ciążowe... Buziaki mamuski, milego dzionka tebelka: NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzień piękny ale ja wolałabym żeby było chłodniej bo ten upał mnie wykańcza... U mnie piersi troche sie powiększyły ale najbardziej przeszkadza mi to że strasznie bolą ,mnie same sutki a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolą piersi, sutki szczególnie. Nie każde pieszczoty z przed ciąży są miłe :) Apetyt na seks ogromny, tylko nie szalejemy mocno, bo właśnie nie chcę zaszkodzić maluśkiemu - ale lekarz jak najbardziej popiera! Ja mam brzuch okrągły raczej, przytyłam 4 kg i zamówiłam już sobie spodnie bojówki z pasem do biegania na co dzień. Niby zapinam się w spodnie, ale ciasno mi i nie chcę dusić malucha. Zjadłam właśnie naleśnika z twarogiem i dżemem truskawkowym i takie obiady mogłabym wciągać codziennie. I oczywiście rosół, ale z kostki - nie na mięsie! Mięso jest feeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........25.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 Ja chcialam sie tylko wykasowac, bo besensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
witam wszystkie lutówki ja termin mam na 23 lutego według usg zobaczymy juz sie nie moge doczekac kiedy przytule swoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wróciłam, odpoczęłam, poleniuchowałam i spędziłam duzo czasu na świeżym powietrzu. Niestety z każdym rokiem wszelkie wyjazdy rodzinne stają się wiekszym koszmarem dla mojego synka. Strasznie się nudzi! I nie chodzi o brak atrakcji, ale o brak okreslonego towarzystwa. Wiadomo - nastolatek. Widziałam, że pisałyście o porodach. Chciałabym miec taki poród jak za pierwszym razem. Nie wiem czy uwierzycie, ale trwał 25 minut. Oczywiście miałam bóle wcześniej i tak naprawdę to kilka godzin przed wyjazdem do szpitala były częśte skórcze. Ale ponieważ nie wiedziałam jak to jest to nie chciałam robic fałszywego alarmu. I tym sposobem jak dojechałam do szpitala główka była prawie na wierzchu. W związku z tym moje wspomnienia są ok. Piszecie też, że odrzuca was od mięsa. Ja się czuję jak Rosemary (kojarzycie \"Dziecko Rosemary\"?), mogłabym jeść wszystko co surowe. Tatar, surowe, wędzone wędliny itp. Ale nie jem, bo sie boję toxo. Ziuutek. zapka - fajnie, że się odzywacie. Piszcie co u was. Witaj paula1984kra! Zostan z nami i daj znać co u Ciebie słychać. A ja jutro ide do lekarza. Nie moge się doczekac i bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×