Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia , świetna propozycja, jesli chodzi o tabelkę ja przytyłam przez 14 tc 5 kg, ale tak jak pisałam garderoby jeszcze nie zmieniłam, częśc poszło w piersi, część w brzuch a reszta nie wiem:) ?, Sylwia ja też sporo czytałam na temat toxo,i nic nie znalazłam na temat grilla, jeden mam już sa soba od kiedy jestem w ciąży, a wynik też mam ujemny, i mam tez kota w domu, ale kuwetą zajmuje się mąż, ja ja po każdym wygłaskaniu kotka i wypieszczeniu, ponieważ naprawde jest naszą pochiechą i maskotką, uwielbia się tulić i siedziećna rękach, poprostu myje ręce, a kotki mam całe swoje życie, i myślę, że gdybym nie dbała wystarczająco o higienę już dawno bym złapała toxo, tak wyczytałam, że tą chorobę można złapać tylko na drodze pokarmowej, w ziemi i koty mają ten wirus, i przenosimy ją na zasadzie choroby brudnych rąk, jeśli ich nie myjemy i nie przestrzegamy higieny podczas przygotowywania posiłków złapiemy ją, więć Sylwia, nie przejmuj się, ja jej nie złapała przez 30 lat, i liczę , że nie złapię jej przez kolejne 6 m-cy i napewno tak samo jest u Ciebie :):):) 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie ze zwierzetami jest podobnie - uwielbiam je i żadnemu nie przepiszczę. Musze wyściskac i wycałować. Dlatego zdziwiło mnie, że nigdy nie przechodziałam toxo. Kota nigdy nie miałam, zawsze psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...ochoty smakowe.....objawy(mdłości, wymioty).....kształt brzuszka....zmiany skórne Sylwia72.wszystko oprócz słodyczy.....mdłości .......na razie brak........kilka pryszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, może na każdą mamę przeznaczyć po 2 linijki NICK/smaki/objawy(mdłości,wymioty)/kszt.brzuszka/zmiany skórne Sylwia72.wszystko oprócz słodyczy.....mdłości .......na razie brak........kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... dziewczyny to tylko próba nie wiem jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego u mnie w okienku gdzie wpisuje wiadomośc mieści się mniej niż na właściwym oknie już po wysłaniu ?, to samo co zrobiłam można by rozszerzyc, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim okienku też tak wychodzi. Masz rację - powinnym byc 2 linijki. Na końcu trzeba będzie później dodac płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór u mnie w okienku też tak jest, może to po prostu serwer tak ma.. NICK/smaki/objawy(mdłości,wymioty)/kszt.brzuszka/zmiany skórne Sylwia72.wszystko oprócz słodyczy.....mdłości .......na razie brak........kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara. wszystko oprócz słodyczy i wędlin...odbijanie bez mdłości i wymiotów...raczej brak ale nie jest już płaski...gładka skóra dobrze ja uciekam cieszyć się siostrą póki tu jest :-) kolorowych snów wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję wyrównać NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/wszystko oprócz słod./mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod./żadnych pokar./ do przodu/gładka cera ........../jem warzywka i/ tylko piersi /............./.... panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, jutro rano wyjeżdżam. Piszcie duzo, żebym miała co czytać po powrocie. Do czwartku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niedziela zaczęła się wcześnie bo dzidzia mojej siostry zrobiła nam pobudkę ;-) a szykują się dzisiaj zakupy i kino :-) pogoda ładna tylko korzystać.. spokojnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakim filmie byliscie Klara? fiuu fiuu jak puściutko przy niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula miało być \"na fali\" ale że najpierw były zakupy a potem pizza to Amela, moja siostrzenica, zasnęła na rękach no i nie było sensu iść do tego kina, bo to ona chciała tą bajkę..ale zakupy nawet udane więc kino pewnie w późniejszym terminie odwiedzimy.. a teraz niedzielne popołudniowe leniuchowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie!! u nas puściutko dzisiaj... W Ustce piękna niedzielnna pogoda słoneczko , pojchalismy na plaże, było cudownie, mój mąż nawet się kąpał , ja tylko pomoczyłam nogi do kostek, dzisiaj prawdziwe leniuchowanie. Jesli chodzi o burze hormonów i dziwne nastroje, to wczoraj moją ulicą przejeżdzały na klaksonach samochody weselne, i to mnie wzruszyło do łez, to chyba dlatego że jestem w tym stanie, u nas, często są takie widoki, ponieważ niedaleko jest kościól i a taka reakcja po raz pierwszy :) i choć jestem dopiero w 14 tc juz codziennie jak tylko się położe to kładę rękę na brzuchu i usilnie próbuje się wsłuchać czy może coś tam się jednak ruszyło, tzn. rusza się napewno, ale czy już czuć nasze maleństwo, ale jeszcze nic, tak teoretycznie to jeszcze 4 tyg., lae może uda się wyczuć szybciej, a jak WY też już nasłuchujecie?:) 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 ja jestem w 13 tyg i odliczam tygodnie kiedy bede czuła ruchy :) oj tak już bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie z naszych lutówek powinnam być jedna z pierwszych , ponieważ mam termin na 1.02,ale podobno jak już ma sie drugą ciążę wyczuwa się szybciej, a to moja pierwsza ciąża, ale tak czy siak życzę wam wyczucia naszych maluchów jak najszybciej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Własnie skonczyłam prace i padam z nog,cały bozy dzien i w dodatku taki piekny zmarnowacw pracy to jest skandal hehe ale wiedze ze i wy pewnie gdzies dzis imprezujecie kozystajac ze swiezego powietrza:) Ja równiez wpatruje sie y brzuszek i wysłuchuje i choc teroretcznie ma to byc za 4 tygodnie to moja kolezanka ktora jest tydzien przedemna czyli 15 juz czuje ruchy:) fajnie nie moge sie doczekac Pozdrawim i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A co przy poniedziałku tak cicho??????? U mnie piekna pogoda bo obiadku długi spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas też ładnie..czeka mnie wizyta u mojego ginekologa potem u fryzjera :-) a popołudniu pięciogodzinna podróż autobusem do rodziców..pewnie pół jak zwykle prześpię ;-) pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!:) Nie miałam czasu ani siły odezwać się w weekend, bo miałam gości. Przyjechała do mnie teściowa z dziadkami mojego męża zobaczyć zlot żaglowców (mieszkam w Szczecinie). Było przepięknie, dziś jadę znowu popatrzeć na żaglowce:) Tak piękne statki wszystkie razem, w jednym miejscu widzi się raz lub dwa razy w życiu:) Było mnóstwo ludzi, straszny tłok, ale pogoda i organizacja dopisały:) Nachodziłam się jak głupia, kręgosłup bolał, nogi miałam brudne jak cholera:) Ale warto!:) Musiałam teściowej zrobić ksero zdjęć dzidzi ( z badań piątkowych), bo chce sobie zrobić album;) Niech się cieszy, to dobra i kochana kobieta:) Za tydzień pojadę trochę się wybyczyć do teściowej do Łodzi, poleżę w ogrodzie na trawce, podogadzają mi, poskaczą nade mną:) Muszę tylko w tym tygodniu zrobić zakupy szkolne dla mojej córci, porobić opłaty i skoczyć do fryzjera:) No i wizyta u lekarza:) Ach, czy wy również macie fazę na maślankę? Ja się zapijam maślanką mrągowską:) Pozdrawiam Was dziewczyny!:) Dbajcie o brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam mamuski widze ze tu straszna cisza panuje! No coz okres wakacyjny..macie prawo:) Musze przyznac ze nie mam fazy namaslanke i nigdy nie mialam bo nie cierpie maslanki heheh ale wiem ze jest zdrowa wiec Anno pij jak najwiecej:)Ja mam straszna ochote na ziemniaki pod kazda postacia a najlepiej gotowane ze smietanka szok moge je jesc o kazdej porze dnia:) Ale dzis sliczna pogoda ide pooddychac swiezym powietrzem.Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.a ja bym mogla jesc zupy rozniste a najbardziej ogorkowa i rosoł mniam,mniam...Ja mam wizyte 13sierpnia.14tyd juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wizyta 13 sierpnia - usg jak ja tego doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zupy tez moglabym jesc caly czas moglaby nimi tylko zyc heh tylko musza byc geste ;) Myslicie czasami o porodzie? wiem ze to jeszcze daleko ale wczoraj naogladalam sie fimików z neta o porodzie i powiem wam ze jak dla mnie to wyglada strasznie hehe to moj pierwszy poród wiec moze mamy ktore majaa to za soba cos sie wypowiedza w tej sprawie:) A wogole to wyczytalam ze porod w wodzie jest mniejszym stresem dla dziecka ,ktore nie krztusie sie powietrzem na dzien dobry...a i ze powinno sie dziecko odrazu polozym mamie na sercu bo to dla malucha straszny stres i musi slyszec bicie maminego serca bo pozniej moze przechodzic jakas traume...co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja mam termin na 15 lutego 2008.Co do zachcianek to ja jadłabym tylko owoce , wszystkie , nawet te których wcześniej nie lubiłam.Co do porodu , ja juz przez to przechodziłam , co tu mówić , przyjemne to nie jest , ale o bólu zapomina się szybko , jak tylko weżnie sie w ramiona malenstwo .Co prawda ja też sie boje , rozważałam nawet poród w znieczuleniu , ale jak poczytałam o skutkach uboczych szybko z tego zamiaru zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie sa skutki uboczne? wiem ze napewno przedluza to porod bo nie czuje sie skurczów ...sa jakies inne? ja sie wlasnie zastanawiam nad znieczuleniem bo ja straszna panikara jestem i w dodatku mam maly prog wytrzymalosci na bol nawet pobieranie krwi to dla mnie dramat na pol dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie !!! na temat znieczuleń niewiele wiem, ale zupki też lubię, jak tylko wyczytałam, że wy tu o zupkach to zaraz poszłam po talerzyk swojej :) 🌻14tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×