Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

czesc dziewczyny jaka ja zla jestem i rozrzalona strasznie:( na usg bylo cudownie wszystko wporzadku slyszalam serduszko widzialam wszystkie narzady bylo super dzidza wazy 202gramy ma 13cm dlugosci miedzy nozkami cosik tam dyndalo ale jeszcze nie wiadomo na 100% ogolnie wszystko fajnie dzidzia zdrowa i wogole super ale nagrywalam to usg 4d na plytke i ..........plytka nie dzialastrasznie mi smutno tak chcialam obejzec noi jeszcze tyle kasy za ta plytke jutro jade do szpitala i mam nadzieje ze maja zapisane to gdzies co nagrywali bo jak nie to sie zalamie chyba:( nikita-->tak jestem ze szczecina. anted-->w Polsce super nie chce mi sie wracac do tej glupiej Anglii ojej dziewczyny ale mam dola:( pozdrawiam was i mam nadzieje ze jutro bede sie cieszyc z plytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina nie ziewaj bo nas polkniesz. ale cisz ana forum,dziewczyny pewnie czytaja ale pisac im sie nie chce hihi.ja wlasnie ugotowalam budyn czekoladowy i sie nim zajadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Nie miałam dzisiaj czasu żeby zajrzeć. Poczytałam to co napisalyście i widzę, że niepotrzebnie wczoraj tak szybko poszłam, bo nastąpiło ożywienie dyskusji. Mój synek wrócił zachwycony koncertem, juz chce na nastepny. Anted, Katarina - gratulacje udanych wizyt! Neska - super ta Twoja córcia. A z tym świetowaniem to wcale nie jest zły pomysł. Każda okazja jest dobra, nawet taka wirtualna :D Ja dzisiaj z przykrościa pożegnałam kolejne spodnie. Zostały zesłane do szafy az do wiosny. W związku z tym pojawił mi się kolejny plus urodzenia dziwecka w lutym. Otóż do czasu jak sie zrobi ciepło i trzeba będzie zrzucic płaszcze i kurtki my juz na pewno odzyskamy nasze przedciazowe figury! I bedziemy wszystkie mamuski super - laski chodziły w kwietniu z wózeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam stopke. 9 luty - nie ma to jak smaki! Ja dzisiaj kupiłam sobie 2 słoiki śledzi - jedne marynowane, drugie w oliwie ziołowej. A zaraz po tym zjadłam kilka śliwek w czekoladzie, michałków i krówek. Wszystko to kupowane w drodze do domu w jednym sklepie na zasadzie ochoty. Teraz mi troche niedobrze, ale jadło sie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ostatnio pochlaniam duzo tego wszystkiego. ten budyn to nie wiem w sumie czemu ugotowalam nie zebym miala jaks specjalna ochote,moj maz sprobowal i nie lubi budyniu.podchodza mu za to nalesniki.i juz mi wspomnial cos. ząb mądrosci mi wybil w ciazy.nie wiem skad i po co ale teraz urosl troche.starej babie zeby wychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Odebrałam dzisiaj wyniki badania moczu,które muszę dostarczyć na wtorkową wizytę i powiem Wam,że jestem przestraszona. Nieznam się zabardzo na tych współczynnikach i skrótach,które są tu nawypisywane,ale liczę na Waszą pomoc.Mam przed sobą to badanie i patrze na mije wyniki a obok sa wartości prawidłowe i widze,że część jest wporządku...ale ponizej juz niema tych prawidłowych wartości a są one dla mnie jakoś niepokojące,napiszę moze Wy coś z tego rozumiecie. np.Leukocyty 1+ a prawidłowa wartość obok...ujemne i ponizej juz bez wartości: Ocena mokroskop bakterie-nieliczne w.p.w pasma śluzu-liczne w.p.w nabłonki pł.-liczne w.p.w leukocyty- 5-10 w.p.w eryt.wyługowane-0-2 w.p.w Proszę jeśli któras z Was zna się troszkę na tym to napiszcie proszę,bo juz sam fakt,ze jest napisane bakteie mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy was tez czasami bola brzuchy?moj jest jakis twardy i boli wogole od 3 dni mam jakies kolki raz z tej raz z tej strony i to wszystko promieniuje w okolice podbrzusza.nie wiem,mialam usg ale lekarz nawet nie sprawdzil tam w srodku niczgo tylko usg na brzuchu zrobil i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj mnie kuło z lewej strony, wczoraj cisza, dzisiaj boli z prawej. Ale to chyba wiązadła. Pytałam mojego lekarza o te kłucia i tak mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękuję Ci bardzo...bardzo mi pomogłas podając tą stronke. Nie na wszystkie wyniki znalazłam odpowiedz,a na te co znalazłam odpowiedz to niepocieszającą. Powiedzcie mi jeśli orientujecie się co lekarz zaleca kiedy są bakterie w moczu,złe wartości leukocytów i erytrocytów. Czy któraś z Was juz miała taka sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca styczniówka
Małpeczko z tego co doczytałam to baterie są nieliczne w polu widzenia i o niczym złym to nieświadczy, mogły pochodzić ' z zewnątrz' wiem że to oczywiste, ale tak na wszelki wypadek... zawsze przed pobraniem moczu należy się podmyć a mocz brać ze środkowego strumienia.... musisz dużo pić, spróbuj tez pić kwaśne soki - czarna porzeczka, żurawina, albo chociażby herbate z cytryną, to zakwasi mocz i powinno być po krzyku.... pozdrawiam Mamuśki, dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni poranek! Juz nie taki wczesny, a tu jeszcze nikogo nie było. W Gdyni teraz piękne słońce, ale zimno. A z samego rana padał deszcz. Dzisiaj się nigdzie nie wybieram, więc będe do was zaglądać często. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wsztstkim mamuskom! Do 9 luty: tymi bólami brzucha sie nie przejmuj, prawie każda z nas je ma. NIepokojący może być twardy brzuch, Ja mam i to i to, byłam u lekarza i kazał mi łykać nospe 3 razy dziennie po połówce. Ona jest nie szkodliwa dla kobiet w ciąży także może sobie ją kup w aptece. Jak będziesz czuła bóle albo twardy brzuch to sobie łykaj. Ja łykałam i mi przeszło! W Świnoujsciu pogoda też w miare, słoneczko świeci, ale wieje na maksa. Nie wychodze dzisiaj z domu. Robie sobie dzień lenia a co tam haha Co do ciuchów to ja już sie nie mieszcze w żadne dżinsy, wczoraj zamówiłam 2 pary spodni na allegro, w tych sklepach ciążowych jest tak drogo że szok! Oglądałam na 2 programie ten program, w łonie matki, super! No ale poród mnie chyba przerasta. Jakiż to musi być ból. O cesarce moge sobie pomarzyc, bo tutejsza ordynator robi ją w ostateczności. Dziewczyny będące mamusiami opowiedzcie troche jak tam przeżyłyście porody? Miłej soboty, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikita! Ja oglądałam tylko koncówkę tego filmu. Cały obejrze później razem z mężem, bo jest w pracy a też chciał, więc nagrałam. Ale widziałam sama koncówkę i sie popłakałam. Przeraził mnie ten trud i ból jaki musi znieść dziecko. Tego własnie boje sie najbardziej. A tam mówili, że organizm matki produkuje wtedy duzo oksytocyny, żeby łatwiej to było znieść. Naprawde nie jest tak tragicznie. Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska córcia prześliczna, po kim ma takie loki?? a to mój Mati: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9c3394025ba14ac.html a co do porodu, to ból jest, być może w czasie bólu ma sie wrażenie, ze jest on nie do wytrzymania, to wierz mi jak tylko będzie po wszystkim, zapomnisz o tym momentalnie, będzie ci tylko ewentualnie siedzenie o tym przypominało ;) pozdrawiam i zyczę udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :), Mti skończył 20 miesięcy, ale zdjęcie jest chyba sprzed miesiąca, także różnica między dzieciaczkami będzie 2latka i jakiś miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna róznica wieku, dzieci beda miały na pewno świetny kontakt. A jak Mati zareagował na to, że pojawi sie rodzeństwo? Znasz juz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. juz jestem po poprawce .. raczej pozytywnie...ale wiecie .. poki nie mam na pimie wole sie nie nstawiac .. bo to róznie bywa... .. nie wiem dlaczego ale strasznie bolał mnie dzis brzuch ale tak wyzej nie w dolnej parti, połozyłam sie troche i jest juz lepiej nie mniej jednak troszke mnie to martwi... ... strasznie sie ciesze ze juz jestem po tym egzaminie... moge w koncu nadrobic zaległości w moich ciążowych gazetach :) a jak u Was dziewczyny plany na wekend,.. u mnie pogoda calkiem calkiem jest chlodno ale swieci słońce tak wiec jakiis spacerek jest wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :D Rany co za pogoda, jak w kwietniu a wietrzysko glowe urywa, brrr Przegapilam ten film rano, strasznie zaluje. Pierwsza czesc widzialam a dzis zwyczajnie zapomnialam heh Zapka - gratuluje synka, niesamowite loczki :) Znasz juz plec drugiego? A z innej beczki, mam pytanie. Czy wy tez macie \"owlosione brzuchy\"? Ja juz wygladam jak goryl prawie, normalnie futro. A przed ciaza nic tam nie roslo, mam nadzieje ze zlezie po ciazy, bo jak mi jeszcze dojdzie depilacja brzucha to wymiekne :P JAk sobie radzicie z tym notorocznym uczuciem napiecia skory, mam wrazenie ze ciagnie mnie az od kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita27 dzieki za rade.w razie czego wiem co łyknąć :) ziuutek twoje owlosienie pewnie zejdzie po ciazy chociaz moja kolezanka jak miala tak ma,ale to chyba tez zalezy od organizmu.nie martw sie jedno Yeti juz w gorach chodzi ty drugim nie bedziesz :) wszystko sie unormuje po porodach i jak to sylwia napisala bedziemy mamy-super laski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - moj maz twierdzi ze sypia z Yeti :P No nic, bedzie mi cieplej na zime hehe, a wiosna to pewno ze same laski z fajnymi zdrowymi dziecmi bedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie mam owłosionego brzucha, ale to podobno normalne. Ziuuutek widzę po stopce, że wreszcie cos przytyłaś. Ja za to martwię sie troche tym, że w tym mniesiacu przytyłam już 2,5 kg. Gdyby tak dalej szło to dobiję do 15! Ale mam od czego, bo naprawde szaleję z jedzeniem. A z drugiej strony ciaża to jedyny czas kiedy mozna sobie pozwalac na różne ochoty i smakołyki. A jak bedziemy karmiły piersia to samo zejdzie niewiadomo kiedy i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 72 zeby tylko tak bylo z tym chudnieciem po ciazy bede szczesliwa ja juz mam na plusie 4,5 kg. z czego super szczesliwa nie jestem zwlaszcza ze ostatnio smialo sobie poczynam z jedzeniem... ale pewnie jak moj mąż wyjedzie na miesiac z tesknoty duzo nie przybiore na wadze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - no wreszcie waga ruszyla, ale mocno nieadekwatnie do tego ile jem. Ja jem za 2-3 siebie z przed ciazy. gdzie sie to podziewa to pojecia nie mam. Za to brzuch mi rosnie skokowo, co kilka dni. Wlasnie od 2 dni mam napieta skore, ze mam wrazenie, ze mi na kregoslupie peknie. Pewno lada dzien ostatnie spodnie pojda w odstawke heh Nie wiem jak to bedzie u mnie z karmieniem, boje sie ze w ogole nie bede mogla karmic. Moze, wiec i dobrze ze na wadze nie przybieram, bo i nie zrzuce tak latwo po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na ten moment, który u mnie pojawił się w pierwszej ciąży - czyli wagowy szok. I wtedy zacznę uważac na to co jem, a nie tak jak teraz pozwalam sobie na wszystko. Ale naprawde wierzę w to, że po porodzie szybko sie traci te kilogramy. Ja wtedy przytyłam 8, a po ciąży po ok. 2 miesiącach schudłam 13. I nic w tym kierunku nie robiłam. Po prostu - troche inaczej sie je, jak sie karmi, no i ruchu przy dziecku jest sporo. A podczas karmienia dziecko wyciaga z nas wszystko, więc nie ma co sie martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek wiesz piszesz ze ci brzuszek rosnie az chcialabym zobaczyc jak teraz wygladasz.ja tez mam dni ze mam wrazenie ze moja skora juz bardziej rozciagnac sie nie moze...a to dopiero poczatek brzuszkowania.slyszalam ze warto uzywac oliwki takiej zwyklej dla dzieci zeby lastycznic skore,chyba sie za to zabiore bo rozstepy na pupie juz mnie przywitaly a na brzuchu nie chcialabym miec wiec lepiej za wczasu popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×