Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

lula okropienstwo ten artykuł .. mama nadzieje ze U nas na Polnej w Poznaniu ok jest ..to klinika jest..ale czasem w tych bardziej wysopecjalizowanych .. personel obojetniej podchodzi... ..a ja mam 17 tc i juz sobie niby 5 mc licze a tu w kazdej wychodzi ze jeszce 4 jest :( a ma ktos moze taka tabele.. niby prawidlowego przyrostu masy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bylam w szpitalu i mam plytke:D:D:D coprawda nastalam sie 1,30h zanim sie mna ktos zainteresowal ale jak mi juz nerwy puscily to zaraz lekarz przyszedl i nagral plytke w jakies 3 minuty.... ogladalam juz 2 razy:D i tak jak mowili w 17-18 tygodniu to duzo sie tam nie zobaczy w tym 3d najlepszy czas na to to 20-22 tyd wychodzi najlepiej no ale nic mam dzidziusia nagraneo serduszko slysze jest fajnie a zaraz z 2 letnim bratankiem na spacerek sie wybieram musi sie troche ciotka nacieszyc bo tylko 2 dni mi zostaly:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
przyjde do domu i biorę nospę bo caly dzień brzuch mi sie napreża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Polnej w Poznaniu moja ciocia jest polożną,mieszkajac w Polsce zawsze twierdzilam ze wlasnie tam bede rodzic.higiena i opieka medyczna są tam na poziomie.moja kolezanka rodzila w innym szpitalu ale zaczely robic sie komplikacje i piersze co przewiezli ją wlasnie na Polną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to fajnie... choc slyszlam rozne opinie.. jesli chodzi o sprzet to eiadomo ze the best ...natomiast z tym podejsciem do pacjeta to róznie..a Ty 9 Luty gdzie zamierasz rodzic ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie mam wyboru...hiszpania. na Polnej sprzet dobry to fakt co do opieki medycznej tez jest ok,za to wiesz pielęgniarki są rozne,rozne te maja humory wiec to chyba bardziej od szczescia zalezy czy trafi sie na jaks ok czy zołze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie! Natimp - gratulacje! Katarina - fajnie, że masz już płytkę. Tak duzo napisałyście od wczoraj, że nawet nie wiem o czym pisac. Lula - przerażające rzeczy w tym artykule! obysmy trafiły do szpitala, gdzie jeszcze pamiętaja, że składali przysiege Hipokratesa. Anted - ja bym z chęcią wieczorem pogadała, ale jak juz pisałam wtedy komp jest okupowany przez mojego synka. Malpeczka - pisałaś, że chodzisz do lekarza, który pracuje w Redłowie, nie chcesz rodzic u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jest któras.. ja tylko na chwile bo musze zabrac za ta prace magisterska.. ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale sie nameczylam wslasnie sie przytloczylam z zakupami...teraz tylko jedzonko. natimp zobaczysz pisanko nie jest takie zle najwazniejsze ze egzaminowy stres ma juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos brzuch poboluje nie wiem od czego z reszta to chyba normalne ze tak jest.mała chyba śpi,jak bylam na zakupach to brykala ale teraz cichutko tez sie pewnie zmeczyla hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia najbardziej skacze jak jej ciasno, czyli jak siedze w pracy przy biurku. Ale moim apetytem to jestem troche załamana. Nie wiem czy wy tez tak macie, ale jak ja poczuje ssanie w żołądku to muszę zjeśc cos natychmiast! I głodna jestem co godzinę, mimo, że zjadam takie produkty, które wiem, że długo sie spalaja i sytość powinna mnie trzymać około 3 godzin. No kiedys tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie , moja dzidzia tez dawała znac o sobie, ale chyba najbardziej aktywna jest późnym wieczorem :) Sylwia, nie martw się ja tez jem b. dużo, i chociaz wiem, że nie powinno sie jeść za dwóch ja chyba tak jem :(, ale poprostu jestem głodna. Katraina gratuluje pozytywnego załatwienia sprawy. dziewczyny , ja myślę , że Jennny ma rację i ja też, wg jej danych 20 tc ciązy to w trakcie 5 m-ca, zgadza się 4 m-ce całe skończone i leci piaty, ale ja podałam 4,5 m-ca czyli dosłownie , : w maju poczęcie czyli cały m-c maj - -1 m-c m-c czerwiec - 2 m-ce m-c lipiec - 3 m-ce m-c sierpień - 4 m-ce 2 tyg. wrześńia- 4,5 m-ca a ponieważ ciąża trwa 9 m-cy , to jes pólmetek 4,5 + 4,5 = 9 m-cy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko jak tak dalej pójdzie to w lutym bede ważyła tonę! Dzisiaj spotkałam koleżankę, która opowiedziała mi fajny przypadek swojego kolegi z pracy. Otóż urodziło mu sie 3 dziecko - dziewczynka. Maja już 2 chłopców - 14 i 6 lat. Facet oszalał! Jak tylko wybije 16 to zrywa sie na równe nogi, bo \"księżniczka czeka\" :D Po prostu świata poza nia nie widzi. Fajnie, nie? Ja mysle, że u mnie jeśli bedzie córcia, to bedzie podobnie, bo mój mąż marzy o dziewczynce. Jest zachwycony każda mała dziewczynką, która widzi. Nie wiem jak on przeżyje zawód jesli się nie uda. Któregos dnia jak o tym rozmawialiśmy, to powiedział niby żartem \"zaleczysz rany i następne\" :D Ale powiem wam, że teraz myslę nawet o kolejnym dziecku. Chociaz to pewnie hormony i zmienię zdanie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to ja chcialabym zajsc w druga ciążę niedlugo po tej pierwszej ale smiejemy sie z kolezanka ze wszystko zalezy od porodu moze to nas zrazi do pozniejszych dzialan hehe. ja narazie mam na plusie 4,5 kg nie jest zle ale tak jak wy jestem glodna co godzine no i..jem bo co zrobic jak sie czuje glod.nie moge sobie powiedziec ze jadlam godzine temu i teraz nie moge widocznie organizm potrzebuje i tyle,ahh chyba jakos zgubimy to pozniej,poki co jedzmy hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - mysle tak samo :) Uciekam, bo synek wrócił i mnie przegania. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zamierzam długo czekać , marzy mi sie dwójeczka a może trójeczka, dlatego musze sie brać do roboty, a wiek z trójka z przodu do czegoś zoobowiązuje :) dzisiaj dostałam smutna wiadomość, moja dobra koleżanka, która była juz 12 tc, i była taka szczęśliwa, poroniła :(, juz drugi raz, a tak się cieszyłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby sie wydaje ze te 12 tyg to juz bezpieczniejsze sa a tu masz...smutna wiadomosc. zobaczymy jak nam pojdzie to rodzenie hehe pozniej spotkamy sie na forum zeby pisac o..drugiej ciazy hehe najpierw dajmy z siebie co mozemy w lutym a to jeszcze troche czasu.anted22 na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanted.. wspólczuje kolezance.. wiem co to jest.. ja co prawda poronilam raz.. (chociaz to i tak zbyt wiele) , i do konca 12 tc wogole nikomu nie mowilismy ze jestesmy w ciazy.. niby tak mowia ze po 3 miesiacu ryzyko spada ..ale ja jestem w 17tc i tak sie boje.. gdzies tam czasami uslysze ze np w 5 czy 6 mc płód obumarł.. i mysle ze akurat bedzie to dotyczyło mnie.. pozostał mi uraz po tym poronieniu.. pewnie to jeszce zbyt wczesnie..w koncu poronilam 12 kwietnia... tak wiec nawet nie pół roku temu .. .. mama nadzieje ze tym razem bedzie oki... i dzidzi bedzie serduszko caly czas biło jak dzwon.. zreszta nie dopuszczam do siebie innej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) u mnie piękne słońce, zjadłam na śniadanko naleśniki i kakao to tak apropo objadania się :) natimp1 ja mam tak samo, boje się przed każdym usg.Jednak takie wydarzenia (u mnie 2 razy) odbijają się na psychice i to nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Jak zwykle nie mogę przeczytać tego wszystkiego, co napisałyście hihihi może będę miał dzisiaj luźniejszy dzień to postaram się hihi ale to miłe, że jest nas tu tyle obecnych i gadatliwych pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie poranne ptaszki !!!, sama nie wiem czy powinnam pisać, nie chcę być nosicielem złych wieści, własnie dzisiaj rano dowiedziałam się od cioci mojego męża ( dzwoniła), że jego kuzynka poroniła 3,5 m-ca ciąży, jak docierają do nas takie smune wieści, to zaraz człowieka ogarnia strach chociaż już 20 tc , to sa obawy, szczególnie po takich wieściach. a teraz lpesze :), moje maleństwo fika :). juz posniadanku i na 11,30 do pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, i ja dołączam do Waszego grona - jeśli mnie przyjmiecie oczywiście;) To już 19 tc, jutro zaczynam 20 według ostatniej miesiączki. Dość późno zorientowałam się, że jestem w ciąży bo dopiero w 8 tyg, i moze dlatego ten czas leci mi okropnie szybko. Dopiero był początek a już jest prawie połowa! Dziś jadę do lekarza, zobaczymy co mi powie... A wczoraj słyszałam serduszko! Najpiękniejszy dźwięk na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, odnosząc sie do poprzedniej mojej stopki, ze przed ciążą ważyłam duużo - wynik różnych głupich sytuacji i leków w moim życiu - a tu w końcówce 1 trymestru ubyło mi 14kg - samo. Co dziwne nie wymiotowałam, po prostu mdliło mnie i w ogóle byłam bez życia. Poza tym myślę, że organizm musiał sam się przygotować i to była jego reakcja. W sumie dobrze mi z tym. Teraz od poprzedniej wizyty u lekarza miesiąc temu przybyło mi 0,5 kg, więc nie jest tak źle, i tak będę miała więcej do zrzucania po ciąży niz Wy dziewczęta, także nie martwcie się:) Teraz jestem najszczęsliwszą osobą - obok Was naturalnie - na świecie! Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 jak ja czekam na te fikanie, podobnie jak ty wcześniej :( chyba dam na luz i przestanę tak wyczekiwac.... witaj idrisi w naszym gronie :) zaglądaj i pisz co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zabawne, ale w ciąży zupełnie zmieniła mi się perspektywa na wszystko. Wiele rzeczy przestało być ważnych, a najważniejsze oczywiście jest to maleństwo, które siedzi w moim brzuszku. Moze to i prawda co zazwyczaj mówią ludzie o młodych matkach, że z nimi gadać się nie da bo tylko kupki, ulewanie i takie tam. Chociaż ja akurat nie odczuwam, żebym cokolwiek straciła ze swoich kompetencji. Fakt jednak faktem, ze istnieje taka obiegowa opinia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×