Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

u nas cieplo jak to zwykle chociaz musze przyznac byle zeby nie zapeszyc ze jest minimalna roznica w temperaturze przynjamniej zeszly tydzien byl troszke lzejszy. u mnie ona wybiera sobie pory najczesciej wieczorne na te potancowki. czytalam dzis ze po kilku-kilkunasu dniach od czasu pierwszych wyczutych ruchow dziecko ma stale pory na fikusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - ja już tez nie wiem jak liczyć. Ale jak sprawdzałam to od 18 tc zaczyna się 5 miesiąc. W każdym razie licze, że mam jeszcze 5 przed sobą. A dzisiaj mi się śniło, że miałam akcje porodową, a po dojechaniu do szpitala i badaniu przeszło. I wtedy spojrzałam na kalendarz, był 11 luty. Ponieważ była godzina 18, to postanowiłam, że potrzymam dzidzie w środku do pólnocy, żeby się urodziła 12. Moi rodzice mają wtedy rocznice ślubu. Anted fajnie masz, że mąż robi obiadek, 9 luty, wiem, że twój tez potrafi. Mój niestety gotuje tylko wodę na kawę. :) W związku z tym już wiem, że około 2 tygodnie przed porodem będę gotowac i mrozić, żeby było co jeść jak pójdę do szpitala i zaraz po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalismy wczoraj prawie do rana telewizje i mężuś śpi ale wczoraj juz ugotowal wiec dzisiaj wolne :) kurcze juz bym chciala byc blizej porodu,boje sie jak cholera ale chyba chcialabym byc juz po.zawsze jak moje kolezanki byly w ciazy ich ciaza mijala wg mnie tak szybko a ta moja sie wlecze i wlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chchiałabym być już w lutym, po porodzie. Nie moge się doczekać. Ale nam tez zleci, przecież juz mineły 4 miesiące, jesteśmy prawie na półmetku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , musiałam na chwilkę was opuścić, ale widzę , że wy tez gdzieś umknęłyście. Jeśli chodzi o to ile nam zostało, to ja jestem na półmetku, minęły juz 4,5 m-ca i jeszcze raz tyle czyli 4,5 m-ca. znowu po obiadku było kilka kopniaczków, i teraz to już mój mąż będzie chyba codziennie miał przyjemność poobcować ze swoim dzieckiem, chociaż tyle jego udziału :):):), dzisiaj tez udało mu się wyczuć , super. Sylwia zgadza się, mój mąż świetnie gotuje, ponieważ moje żelazo jest na granicy, dzisiaj były takie duszone kotleciki z wołowinki w sosie z grzybkami, z ogromna ilościa zielonej pietruszki, ziemniaczki i surówka z pomidorków, też z pietruszką , hihi. robi tez zakupy spożywcze, tzn. robimy razem, ale on głownie wymyśla menu, i co dobrego z czego można zrobić. Tez już nie mogę się doczekać porodu , i maleństwa już w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzisiaj znow mialam zalatany dzien. czas tak szybko mi tu leci:( jeszcze tylko 3 dni i wracam do Anglii:( jutro ide do szpitala pytac sie co z tym moim usg na plycie...mam nadzieje ze maja kopie musze jeszcze badania porobic i isc na normalna wizyte.... smuce sie ze juz w srode musze wracac tu w domku jest tak fajnie... ja mojej dzidzi jeszcze nie czulam ani razu smieszne uczucie jak widze na usg ze sie rusza a ja nic nie czuje:)pozdrawiam i ide poleniuchowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, witam !rzeczywiście czas zleciał b. szybko, przecież niedawno co dopiero się szykowałaś. Szkoda, że tak dobre chwile szybko mijają. Co do ruchów, nie martw sie i nie wyczekuj tak jak ja bo oszalejesz, ja juz miałam dosyć , zastanawiałam się nad każdym bulgotaniem,burczeniem i trzepaniem, czy to ruchy czy jelita lub jakies inne wew. odgłosy, przyjdzie czas , że dostaniesz kuksanća i będziesz wiedziała, ja w piatek pytałam sie swojej gin. i ona powiedziała, że to całkiem normalne , że do 20 tyg.c. nie czujesz tych ruchów wyraźnie, a może byc nawet do 22tc :) Baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 , oj z tym czasem to prawda najgorsze ze nie chce mi sie tam wracac:(nawet tak szczerze to za bardzo nie tesknie za Arturem....dobrze mi tu w domku przy rodzince wszystko jakies prostsze... ojj chyba mam zly dzien:) ide cos zjesc dobrego polskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, jesli nie chcesz nie odpowiadaj, chcecie zostać tam na stałe ,czy zamierzacie wrócic, ja byłam 5 lat w USA, i tez bylismy razem, napoczatku mielismy w planie zostac, potem po 3 latach, powoli zmienialismy zdanie i w końcu wrócilismy i wcale nie żałujemy, jestesmy bardzo szczęśliwi,nie żałujemy ani tamtych 5 lat, ponieważ były owocne i finansowo i ja zdobyłam kolejne uprawnienia w roli nauczyciela, a tutaj dalej realizujemy swoje marzenia, może wrócicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewyobrazam sobie zostac tam na stale...chce tam troszke pobyc zarobic moze cos odlozyc choc to nie takie proste....teraz dzidzia w drodze chce urodzic tam ale nie chce by tam pozniej szlo do szkoly czy cos...ja chce zyc w Polsce blisko rodziny i przyjaciol...tam nie mam nikogo procz Artura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Artur ciezko mi sie z nim porozumiec on mowi ze teraz znalazl dobra prace ze jemu sie tam podoba ze tam jest inne zycie ze dziecko bedzie mialo lepszy start....mnie to nie przekonuje nie widze tam rewelecji...nie wiem sama ale ja napewno wroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja właśnie odwiozłam mojego męża na dworzec - delegacja. Wraca w środę. Katarina - to rzeczywiście masz dylematy. Moja szwagierka jest w Irlandii razem z chłopakiem już 3 lata. I bardzo chca wrócić, bo im się tam nie podoba i nie chcą tam życ. Oczywiście, że aspekt finansowy ma znaczenie. Tutaj na razie nie znajda pracy, która da takie pieniądze. Chcą zostać 5 lat, żeby załapac uprawnienia emerytalne i wrócić. Dziewczyny ja mam koszmarny apetyt! Ciagle bym jadła i jadła. Po każdym weekendzie się biję, że nie będę miała co na siebie włożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zyczę ci szybkiego i szczęśliwego powrotu do domu juz na stałe. A teraz niemysl o tym , tylko ciesz się maleństwem i dbaj o dobre sampopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny wiem ze nie powinnam teraz o tym myslec tylko dbac o siebie wlasnie dlatego gotuje sobie kwaskowata pomidorowe heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina właśnie odszukałam tabelkę, żeby zobaczyc na kiedy masz termin, bo ja też jestem w 18 tc, a Ciebie tam nie ma! Więc wklejam ja tutaj, żebys miała bliżej i mogła sie dopisać :) Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia..21.....wlkp\\hiszp......4.05......9.02....dziewczynka lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 …Tychy………….2.05……& #8230;……..09.02…chłopczyk paula1984kra......22.....kraków.............?........... ...23.02 malpeczka81.....26.....Gdynia.....29.04.....19.....05.02 ...chłopczyk? natimp1...........24.....Poznań............15.05........ ....ok 20.02 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia..21.....wlkp\\hiszp......4.05......9.02....dziewczynka< br /> lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05......... ....21.02 Neska33………………..33 …Tychy………….2.05……& #8230;……..09.02…chłopczyk paula1984kra......22.....kraków.............?........... ...23.02 malpeczka81.....26.....Gdynia.....29.04.....19.....05.02 ...chłopczyk? natimp1...........24.....Poznań............15.05........ ....ok 20.02 katarina3x3......21.....Szczecin-St Ives.....13.05?......18....17.02.08...??? DZIEKUJE ZE O MNIE POMYSLALAS JUZ KIEDYS SIE WPISYWALAM ALE POZNIEJ JAK KTOS KOPIOWAL TO BEZEMNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce 1 dzien ostatniej @ to wpisalam 13 bo mi tak wychodzi jak lekarz mi mowi bo mi sie wydaje ze 20 maj to byl i wtedy termin na 26 lutego by byl i tak mi bardziej pasuje ale lekarze mowia co innego a ja wiem ze to nie mozliwe ale co tam moze dzidzia jest poprostu duza i ich to myli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem tak sie zdarza. To miedzy nami jest kilka dni różnicy. Ciekawi mnie jak te terminy przełoża się na faktyczne daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, spojrzałam na tabelke i widzę co połozna to licza inaczej, między twoim terminem i moim jest 21 dni czyli 3 tyg. i tez między twoja ost. @ a moja ost. @ jest ponad 20 dni, czyli jesli ty jestes w 18 ja powinnam byc w 21, lub ja w 20 a ty 17., tak faktycznie licząc co do dnia od ost. @, na takim wieklim kalendarzu, żeby nie było pomyłek to jestem w 20 tc i 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarian3x3
:) dlatego wlasnie pojde jutro do lekarza i nic mu nie powiem i zobaczymy jak on wyliczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz koniecznie, tez jestem ciekawa, ja 10 października będę miała usg i wtedy zapytam się mojej gin. ilu tygodniom odpowiada moja dzidzia wg usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam usg na 0 pazdziernika tam w Anglii maja mi robic to usg pod wzgledem wykluczenia jakis chorob dziecka (czyli razem odliczamy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, to jednego dnia bedziemy pisały co widziałysmy, a na którą masz godz. , ja na 13, czyli 1 p.m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszcie mi czy ktoras z Was denerwuje sie ze moze urodzic 29??? niewiem czemu ale chodzi mi to po glowie i strasznie bym tego nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia własnie daje o sobie znać, ale fajnie super, że jest takie miejsce, że jestesmy tak daleko od siebie, nie widzimy się , a tyle nas łaczy co do obaw o 29 ja nie mam ponieważ chyba cały m-c się nie spóźnimy na ten świat :) a w tym roku jest rok przystepny, zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdziłam, ale numer, rzeczywiście w tym roku luty ma 29 dni, ooo dziewczyny miejcie się na baczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rok przestępny i nawet o tym myslałam, ale się nie boje. A teraz wam opowiem jaka jestem głupia. Przed chwilą nabrałam ochoty na pestki słonecznika i dyni w karmelu, więc poszłam do kuchni i do roboty. No i ten okropnie gorący karmel chlapnał mi kropelką na mały palec od stopy i nad wargę. troche szczypie. Na szczęście kropelki były maleńkie. Zobaczę czy wyrosną mi bąble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×