Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej Malpeczka! Widzę, że ruszyliście z zakupami pełną parą. A co do ruchów to może Twój synek ma mało miejsca, bo przeciez brzuszek masz malutki, albo po prostu taki z niego spioch :) Moja dzidzia wczoraj była cichutka, ale to chyba przez kaszel. Zbliża sie wieczór, a ja czuję się coraz gorzej. Ten bioparox jest wstretny w smaku i na razie mi nie pomaga. No i mam troche podwyższoną temperaturę. Ale to chyba akurat dobry objaw, bo znaczy, że organizm walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia:) Tak sobie myślę,że gdyby miał mało miejsca to powinnam go jeszcze mocniej czuć...bo przecież jak tylko ruszyłby się to byłoby mocniej czuć...ehhh.....juz sama nic niewiem:(....na słodkości też niereaguje:( A Ty Sylwia wygrzewaj się codziennie,nigdzie teraz niewychodz i oprócz leków przepisanych lecz się czosnkiem,miodem i cytryną. Nielekcewaz tylko tego stanu podgorączkowego i kuruj się koniecznie,a jak trzeba to znów do lekarza udaj się byleby tylko gorzej niebyło...pozdrawiam cieplutko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec ciąży dzidzie ruszaja sie mniej własnie dlatego, że nie maja juz miejsca, więc myslałam, że może byc podobnie teraz u Ciebie. Właśnie sobie zaparzyłam herbatkę i dodałam do niej świeży imbir, który działa rozgrzewająco. No a póżniej czeka mnie jeszcze porcja czosnku i mleko z miodem. Mam nadzieję, że jutro bedzie ok, bo mam plany wyjazdowe. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam ja dzisiaj cały dzień się lenie..chociaż teraz mnie naszło i zrobiłam murzynka, właśnie dochodzi w piekarniku :) katarina trzymam kciuki oby tak dalej.. małpeczka moja dzidzia też jakaś cicha od wczoraj, ale może to ta pogoda..nam się nic nie chce a co dopiero takim maluchom ;) ważne że od czasu do czasu dają o sobie znać.. sylwia do łóżka a nie przed komputerem ;) i polecam to co małpeczka i grejpfruty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia obyś rację miała z tymi ruchami...:( Taka chora i plany wyjazdowe?!...no to czapka i szalik obowiązkowo!:)....moja mama robiła mi kiedyś jak byłam chora syrop z cebuli,jest bardzo dobry i słodki....nooo chyba że ktoś cebuli nieznosi...ale niewiem jak go sie przyżądza...może któraś z Was umie???....a i jak gardło boli to warto płukać solą....wiem ochyda,ale skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubiłam syrop z cebuli. Moja mama stosowała go na kaszel. Kroi sie cebule w plastry i układa w kubku przesypując cukrem. Po odstaniu paru godzin cukier wyciaga sok z cebuli. Klara położe sie dopiero jak wróca moi faceci, czyli za jakas godzinę. Ale za to jestem ciepło ubrana, no i herbatka z imbirem rozgrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a powiedz mi jeśli możesz z jakiej dzielnicy Gdyni jesteś...jestem poprostu ciekawa czy daleko od siebie mieszkamy czy blisko.Ja teraz mieszkam od ponad roku na leszczynkach...od strony parku kilońskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na Wielkim Kacku, tej cześci która funkcjonuje teraz jako Fikakowo (od nazwy osiedla). Mieszkam tu już 10 lat (bedzie w grudniu), ale licze na to, że uda nam sie zbudowac dom i wtedy wyprowadze sie z Gdyni. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem patriotką lokalną i kocham moje miasto, więc będzie mi żal. No ale cos za cos. a Leszczynki - to przez obwodnice 10 minut drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mniej więcej gdzie to jest...i z ty patriotyzmem lokalnym to mam tak samo...i tez chcemy wybudować się a to wiąże się z przeprowadzka na obrzeża miasta lub jeszcze dalej.Mój mąż wychowywał się na wsi i tam też go ciągnie,ale ja się niedam i musi iść na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym jest problem, bo czym bliżej Gdyni tym droższa ziemia. szukalismy pare miesiecy, żeby pogodzic odległość z cena. No i sie udało. Teraz tylko czekamy na decyzje z urzędu gminy i bedziemy mogli zacząć działać. A ziemia jest w Bojanie, 12 km od miejsca gdzie teraz mieszkam. Fajna jest perspektywa mieszkania we własnym domu. A Ty od kiedy mieszkasz w Gdyni? A wracając do tematu brzuchów to mój chyba troche urósł. Poznałam po pepku, bo mi sie rozchodzi na boki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojano jest otoczone przepiękną okolicą....ehhh...też bym tak juz chciała wyprowadzić się na swoje....:( Ja narazie wynajmuje...będziemy starali sie o kredyt...ale sama wiesz jaka to ciężka sprawa...tym bardziej,ze jestem na działalności gospodarczej. A w Gdyni mieszkam od trzeciego roku życia czyli od 23 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie wieczorową porą !!! próbowałam cały dzień napisać chocć słowo, ale jak tylko włączyłam naszą stronkę, po chwili znikała, pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. A że obiad miała zrobiony, pranko i sprzatanko też, poprostu kilka godzin porządnego spania , takiego dnia chyba jeszcze nie miała, aby tyle spać :) Sylwia życzę ci dużo zdrówka, jak najszybciej, dbaj o siebie katarina super żę u ciebie jest dobrze i Artur jest o.k :) co do ruchów to się nie martwcie, bywają chwile ciszy, moje maleństwo chyba książkowo się rusza, ponieważ piszą , żę w 24 do 28 tc jest najbardziej aktywne, a faktycznie daje m teraz dużo radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka ja teraz tez mam działalnośc, ale na szczęście mąz jest na etacie i to bedzie podstawa do kredytu. Anted - to sobie pospałaś! ja ostatnio tez spię w dzień, jakoś tak organizm sie domaga. Właśnie zjadłam kanapeczkę z czosnkiem i popijam mlekiem. zaraz kładę się do łóżeczka i liczę na spokojną noc. Do jutra! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Sylwia:) dojuterka! Ja też uciekam,bo siedzę przy kompie juz 3 i pół godzinki....wpadnę póżniej...papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,my wlasnie wrocilismy z imprezki tzn ja wrocilam i przyprowadzilam Artura :P wlasnie sie polozyl juz pod koniec probowal cos sie czepiac ale juz spi wiec jest dobrze nawet fajnie bylo ale ja jutro na rano do pracy a Artur za szybkie tep picia wrzucil i juz calkiem z niego detka.dobrze ze jest jeszcze w miare wczesnie to sie wyspie na jutro ale jeszcze chwilke posiedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina no coz syna trzeba pozadnie opic!:) Sylwia mam nadzieje ze to tylko objawy pasujace do moich:)A ty sie kuruj:) Małpeczka dzieki za pocieszenie ale mimo,ze na poczatku twierdziłam ze to drętwienie i bezsennosc moze byc przyczyna ze maluszek rosnie tak teraz chyba jestem pewna ze to jednak wątroba,tym bardziej ze problemy z watrobą miałam wczesniej i jestem pod opieką specjalisty...co prawda mam z nim wizyte dopiero za 3 tygodnie(usg watroby) Wydaje mi sie ze to tak zwany zespól Hellp...niestety niepocieszajacy jest fakt ze moze byc smiertelny dla nas obojga:( ale z tego co czytałam to laski miały cesarki i maluszki maja sie dobrze!I to własnie takie pasqdztwo pojawia sie ok 28 tygodnia ciazy wczesniej jest nie wykrywalne i wszystie wyniki sa ok! Takze trzymac kciuki we wtorek bede robiła wyniki w polsce i jesli wyjdzie ze watroba to bedzie bardzo nie dobrze...ale ja starm sie myslec ze to tylko rosnacy brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jennny mam nadzieje ze nic Ci nie jest i ze to tylko jakies nie porozumienie napisz nam tu szybko jak czegokolwiek sie dowiesz nie mysl o tym i nie lam sie .....jestesmy z Toba pamietaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Widze ze juz nikogo nie ma :( Ja dzsisija dlugo spalam bo wczoraj bylismy na imprezie i pozno sie polozylam. Jenny - ja tez budze sie w nocy i nie spie czsaami kilka godzin a potem wstaje nieprzytomna i w dzien mi sie chce spac.Ale zauwazylam ze nawet jak pozno sie poloze to niczego to nie zmienia :(To juz chyba tak musi byc.Z tymi objawami przeroznych chorob to juz tak jest ze kazdy opis pasuje do Twojego przypadku:) Napewno wszystko bedzie ok. Jak bedziesz w POlsce to sparwdz na wszelki wypadek ale sadze ze to ciaza tak roznie na nas dziala. Sylwia72-Kuruj sie kobitko. No i uwazaj z ta goraczka. A to ze wieczorem jest gorzej to normalka. Zawsze tempereatura wzrasta wieczorkiem. Rano bedzie lepiej! Katarina-No to Artur sie postaral.Wreszcie facet wzial sie w garsc! A to ze imprezka to no normalne ze chcial opic synka:) Ja bylam dzsiaij na zakupach i wreszcie spodnie kupilam. Chodzilam juz kilka tygodni a chcialam zwykle dzinsy ciazowe. NIe moglam dostac rozmiaru albo mi sie nie podobaly no i wreszcie mam:) Ciesze sie bo oproczdresowych to zostala mi tylko jedna para w ktora wchodze i to tylko dlatego ze sa niskie w stanie. Udalo mi sie zalaczyc zdjecia. Sa sprzed kilku dni jak skonczylam rowno 21 tydzien. Wczesniej nie robilam bo malo co bylo:) Lece spac. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie !!! Jennny wogóle nawet nie myśl o tym o czym piszesz, napewno wszystko jest dobrze, jak ja byłam w szkole pielęgniarskiej , to pasowały do mnie objawy dziesiątki chorób i nie tylko do mnie, przyjaźniłam się z Sylwia, zresztą do tej pory :) i śmiejemy się jeszcze z tego, że już nie raz miałyśmy śmiertelną chorobę :) Sylwia co za poaskudne choróbsko cię złapało, a byłaś z tym u swojego lekarza ?, współczuje malpeczka jesli chodzi o kredyt , to jesli prowadzisz swoje rachunki, księgowość, to nawet powinna ci pomóc, my dostalismy kredyt teraz w poniedziałek, i właśnie ta moja działalnośc podniosła moje zdolności kredytowe, musisz mieć zaświadcz. ,że nie zalegasz z ZUS, z podatkami , oczywiście jakis dochód na plusie i etat męża, i kredyt jest twój, acha i działalność min. rok, powodzenia ja teraz leże w łóżeczku , a mąż szykuje śniadanko, uwielbiam takie niedziele :) a na obiadek jedziemy do moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie bylo, ale odwiedzilam swoj rodzinny wroclaw i nie mialam dostepu do netu... Rozpisalyscie sie tak ze chyba przez tydzien to bede nadrabiala... Bylam na usg 3d i jak to zwykle u mnie cos musi byc nie tak... Jest jakis pomiar odnosnie tego czy dziecko jest dobrze odzywione, nazywa sie indeks mozgowo lozyskowy. Poiwnien byc powyzej 1 a u mnie jest 0,9. Robilyscie sobie moze 3d? Mialyscie tez cos takiego w opisie? Dajcie znac oki? Lekarz opierdzielil mnie ze nie jem za duzo miesa, co jest prawda... Ale nigdy nie bylam zbyt miesozerna :-). Wydawalo mi sie ze ogolnie dobrze sie odzywiam a tu prosze... Kazal mi przyjechac z 2 tygodnie do kontroli, ale dziekuje bardzo znow leciec do wroclawia, zbankrutuje normalnie. Dziewczyny ze Szczecina, poleccie mi jakiegos dobrego lekarza co robi 3 d... Poza tym brzuchol mi rosnie z dnia na dzien, a maly kopie straszliwie...W koncu i maz poczul ruchy :-) Najbardziej daje czadu nad radem i przed spaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita nie martw się, często zdarzają sie pomyłki, ale jak byś skubnęła trochę mięska to też by niezaszkodziło, głowa do góry ja 24.10 będę miał robione takie usg 3D lub 4D ( moja gin. będzie miała od 16.10 nowy sprzęt), więc nie wiem czy będe miała też taki wskaźnik, ale jak coś, to zaraz dam ci znać :) ja miała iśc na obiad do rodziców, i odwołane moja mama się rozchorowała, więc wolimy nie ryzykować nie chcę się zarazić :) ale mamy w lodówce dobre cisto i lody, więc też będzie fajnie. pozdrawiam wszystkim i życzę miłej niedzieli, będę zaglądać,ale znając niedziele, jest tu najczęściej cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pustawo tu widze, ale pogoda spacerom sprzyja. przynajmniej u mnie :) Niestety zapowiada mi sie kolejna niedziela w Castoramie uh No ale co poradzic jak nie ma kiedy. Robie sie coraz ciezsza i coraz bardziej zasapana, przewracanie sie z boku na bok w nocy zaczyna byc problematyczne. MAlenka cos dzis ciszej siedzi, nie wiem czemu :( Wczoraj zachcialo mi sie przewlec karton i dostalam kolki, reszte dnia w pozycji horyzontalnej spedzilam. Dzieki dziewczyny za slowa otuchy w sprawie meza :) Staram sie brac poprawke na swoje przewrazliwienie i jego niezrozumienie, ale to na prawde przykre kiedy sie slyszy ze wyglada sie smiesznie :( Juz sama nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja wlasnie wrocilam z basenu i zjadlam sniadanko. Zaraz jedzemy na zakupy. Nadal nie mam nic na slub:( Skonczy sie na tym ze pojade do POlski bez niczego a potem bede biegala po sklepach. NIkita27- Ja jestem ze Szczecina i od juz 10 lat chodze do tego samego gina. Facet jest super ma sprzet najwyzszej jakosci. Jego ojciec byl ginekologiem, zona itp. Mam 18 lat mlodszego brata i jak moja mam rodzila to on ja prowadzil w ciazy. Ma prywatna praktyke gdzie przyjmuje 2 razy w tygodniu a poza tym jest ordynatorem szpitala w Policach.Mam do niego calkowite zaufanie i szcerze polecam. Moje usg w przyszlym tygodniu bede robila wlasnie u niego. Dr n.med. Antoni Glaz Jr. rejestarcja po 16:00 tel: 091 4346252 NIe pamietam adresu bo sie przeniosl a ja tu nie mam na wizytowce. Babka w rejestracji Ci powie. To jest w okolicach Krolowej Jadwigi niedaleko liceum nr VIII. Jedyny minus to to ze facet sie zawsze spoznia i czeka sie nawet godzine mimo iz umowionym sie jest na kokretna godzine. Takze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc ale uwazam ze warto. Lece na zakupy. Postaram sie zajrzec po. Zycze wszystkim milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jakis mały ruch jest,ale widzę , że tak z doskoku :) do komp.i nowu gdzies biegniecie :) moje maleństwo znowu daje znaki, choc dopiero jestesmy przed obiadkiem, czekam na męża pojechał odebrac wycenę rzeczoznawcy, ostatni papierek do banku w związku z kredytem , uff,teraz juz będzie tylko kasa... u nas też jest słoneczko za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zdrowa jeszcze nie jestem, ale czuję się lepiej. Pogoda piękna i wybieram sie na małe dotlenienie po obiadku. A jutro usg :D Mamba - fajny brzuszek! Chyba podobny do mojego, chociaz mój troche mniejszy. Ale i tak widze u siebie różnice w wiekości w ciągu ostatnich dni. Jak mam te pare dni wolnego to ubieram się na sportowo i zawsze przezywam niespodziankę jak wbijam sie w ciuchy, które nadaja sie do pracy. Jeszcze 2 dni leniuchuję i idę w środę. Odpoczywajcie i miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak na niedziele to całkiem spory ruch! Dzieki za ciepłe słowka ,starm sie nie martwic dopoki nie dostane wyników do rąk mimo,ze boli mam nadzieje ze to tylko maluch sie tam nudzi..martwic sie bede jak cos wyjdzie zle choc powiem szczerze ze jestem przerazona faktem co moze sie stac jakby ...no ale nic martwic bedziemy sie pozniej:)A konkretnie we srode bo mam juz w Pl badania zaklepane:) Sylwia mysle z ejuz lepiej co?Masz siłe na spacerek,napewno dobrze ci zrobi..dotlenicie sie :) Mamba fajny brzuszek taki zgrabniutki, wygladasz jak moja sasiadka z tym ze ona nie jest w ciazy tylko ma taka budowe..szczupła tylko brzuch jak w ciazy:) Jejq patrze tak na wasze zdjecia i jestem przerazona bo ja wygladam juz tak ze łatwiej mnie przeskoczyc niz obejsc...tak mam brzuch...bardzo mi sie rozrusł na boki do przodu nie zabardzo ale w szerz cos strasznego! Słyszałyscie cos o tym,ze chłopcy zazwyczaj rodza sie pozneij niz ustalony trmin porodu...i ze sa słabsi niz dziewczynki?? ostatnio kolezanka mnie caly czas bombarduje takimi nowosciami ...ze chlopcy maja mniejsze szamse na przezycie jak sie za wczesnie urodza itd Cos miałam jeszcze napisac i zapomnilam a kafe mi sie wiesza...szok co sie z nia ostatnio dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak na niedziele to całkiem spory ruch! Dzieki za ciepłe słowka ,starm sie nie martwic dopoki nie dostane wyników do rąk mimo,ze boli mam nadzieje ze to tylko maluch sie tam nudzi..martwic sie bede jak cos wyjdzie zle choc powiem szczerze ze jestem przerazona faktem co moze sie stac jakby ...no ale nic martwic bedziemy sie pozniej:)A konkretnie we srode bo mam juz w Pl badania zaklepane:) Sylwia mysle z ejuz lepiej co?Masz siłe na spacerek,napewno dobrze ci zrobi..dotlenicie sie :) Mamba fajny brzuszek taki zgrabniutki, wygladasz jak moja sasiadka z tym ze ona nie jest w ciazy tylko ma taka budowe..szczupła tylko brzuch jak w ciazy:) Jejq patrze tak na wasze zdjecia i jestem przerazona bo ja wygladam juz tak ze łatwiej mnie przeskoczyc niz obejsc...tak mam brzuch...bardzo mi sie rozrusł na boki do przodu nie zabardzo ale w szerz cos strasznego! Słyszałyscie cos o tym,ze chłopcy zazwyczaj rodza sie pozneij niz ustalony trmin porodu...i ze sa słabsi niz dziewczynki?? ostatnio kolezanka mnie caly czas bombarduje takimi nowosciami ...ze chlopcy maja mniejsze szamse na przezycie jak sie za wczesnie urodza itd Cos miałam jeszcze napisac i zapomnilam a kafe mi sie wiesza...szok co sie z nia ostatnio dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!:) Znów mam sporo czytania, bo parę dni mnie nie było. Obżarłam się obiadkiem jak bąk i zaraz muszę iść poleżeć:) Do NIKITY27 -> według mnie najlepszym lekarzem ginekologiem-ultrasonografistą w Szczecinie jest dr. Jerzy Węgrzynowski. Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej \"Hahs Protodens\" na Ul. Felczaka 10 (zaraz obok urzędu miasta) , tel. 091/422 06 49. Sprawdź sobie w internecie na forach opinie o nim, wszystkie baby się nim zachwycają. Ja byłam u niego na usg połówkowym, jest bardzo dokładny, wszystko omawia, tłumaczy, pokazuje. Każdą rzecz porządnie sprawdza i mierzy. Facet jest niesamowity, ma dobre oko, a kobiety ciężarne lgną do niego jak pszczoły do miodu.Trzeba się zapisywać z dwu tygodniowym wyprzedzeniem niemal, bo tak jest oblegany. Są na pewno inni dobrzy ginekolodzy w Szczecinie, ale genialnych ultrasonografistów najlepiej czytających obraz USG jest dwóch - dr. Czajkowski i właśnie dr. Węgrzynowski (nauczyciel i uczeń). Nikt, kto zna środowisko ginekologów nie podważy tej opinii. Wiesz, mój ginekolog też jest super i nie zmieniłabym go na innego, ale jeśli chodzi o super dokładne USG i wszystkie znaczące pomiary na super nowoczesnym sprzęcie, to sam mnie wysyła do Węgrzynowskiego. Do Jenny - > twoja koleżanka ma rację, noworodki dziewczynki są silniejsze od noworodków chłopców. W przypadku porodu przedwczesnego chłopiec-wcześniak ma mniejsze szanse niż dziewczynka-wcześniak. Tak to już jest skonstruowane. Żeby się troszkę przed tym uchronić, trzeba dbać o siebie całą ciążę i nie palić. Nie wiem czy ty palisz, ale piszę tak ku przestrodze tym, które jeszcze ćmią. Wiem, że cholernie ciężko rzucić, ale dla zdrowia dzieci trzeba się przemęczyć. Oczywiście nie mamy wpływu na jakieś historie związane z naszym organizmem, naszymi chorobami. Obyśmy wszystkie donosiły zdrowo nasze dzieci. Dzieci matek palących pozornie zdrowe mają o około 300-400 gram mniejszą wagę urodzeniową i są mniej dotlenione, co przy wcześniaku płci męskiej ma olbrzymie znaczenie. Mój ginekolog mówi, że pępowina matek palących jest gruba jak mały palec, matek nie palących jest taka jak kciuk - czyli dziecko otrzymywało więcej składników odżywczych i tlenu. Dlatego jestem szczęśliwa, że samo mnie odrzuciło od fajek w 6 tygodniu. Zamieszczę też fotkę swojego brzuszyska, ale już chyba nie dziś. Mój synek-zadymek kopie mnie jak wściekły. Idę poleżeć:) Buziaki dla Was wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSZ no proszę o myslałam ze mnie tylko straszy bo ona tak lubi jak ja mam jakies dodtakowe zmartwienia:) Co do palenia,paliłam 7 lat ale od pierwszego testu gdzie zobaczyłam czerwona kreseczkę zapaliłam ostatniego i nigdy wiecej(przez cała ciaze)az do teraz ani nie przebywam w towarzystwie placych,nie mam kontaktu z dymem ani nie zapaliłam...było to ciezkie na paczatku..fajki nawet sniły mi sie po nocach:D ale teraz jest ok maluch najwazniejszy:) Zastanawiam sie czy to ze paliłam wczesniej bedzie miało jakis wpływ na malucha bo wsumie do 3tc nie wiedziałąm ze jestem w ciazy i normalnie paliłam...poza tym słyszałm ze organzm palacza oczyszcza sie przez rok czasu,wiec moj oczyszcza sie teraz kiedy pod serduchem juz ktos mieszka...hmmmm ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! oj, zjadłam pyszniutka zupkę pomidorową, mniam u nas ciuchutko, odnosnie opini AnnySz zgadzam się z nią całkowicie, mi się udało nigdy nie trzymałam papieroska w ustach :), ale wspólcuję tym którzy pala nałogowo i podejrzewam , że wiem ,że jest im bardzo ciązko pożegnać się z nałogiem. mam dzisiaj lenia :), a muszę przygotować sie jeszcze do jutrzejszych zajęć, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×