Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

czesc! Sylwia 72 - jesczeraz przepraszam za ten zastoj ale naprawde nie mialam kiedy :( justyna25 - ale Ci zazdroszce. Ja to przed sobota to nie mam kiedyisc na zakupy nawet a lece prawdopodobnie w przyszly czwartek! katarina3*3 - gratuluje synka!!!!!! Ja zaraz do pracy lece niestety:( Ale zato juz po basenie. Zapisalam sie na basen 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona! Zupelnie inaczej sie czuje po godzince plywania. Naprawde polecam. Szczegolnie ze ostatnio kregoslup mnie pobolewa. fruskawka- ja calyczsa jem activie. Bez niej momentami byloby ciezko:) Juz sie nie moge doczekac usg. Bede miala 19go w przyszly piatek prawdopodobnie. No bo lece w zcwartek a jescze musze wyniki porobic przed wizyta. Lece bo do pracy sie spoznie. Trzymajcie sie. Moze jescze zajrze wieczorkiem.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A tu znowu mnóstwo dobrych wieści :D Katarina - gratulacje!!! A ja dzisiaj też zrzuciłam jeden kamień z serca i czuję ta ulgę niemal fizycznie. Od jutra do wtorku mam wolen, więc odpocznę, wyśpię się i porobie rózne smakołyki. Mam ochote od kilku dni na sernik wiedeński. Nigdy nie robiłam, ale czuję jego smak, który pamiętam z dzieicństwa. I postanowiłam, że zrobię w weekend. A na poniedziałkowym ważeniu będzie kilogram więcej :) Ziuuutek ja wieczorami chętnie bym pogadała, ale juz nie mam dostępu. Komp stoi u synka w pokoju i nie chcę mu przeszkadzać w spokojnym śnie. Pisałyście o usg 3d/4d - ja mam zamiar iśc własnie dla pamiątki. Anted - gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja właśnie wróciłam z lekcji angielskiego i odpoczywam.. mamba ale Ci zazdroszczę tego basenu, chętnie sama bym poszła i pewnie tak zrobię tylko przejdzie mi przeziębienie do końca.. a co do usg to zdecydowałam się jednak na 2D, wychodzi znacznie taniej a doktor i tak mówi że praktycznie wszystkie pomiary robi się właśnie na 2D..a zdjęcia tak czy tak będę mieć :) może nie tak piękne ale przecież nie o to chodzi w tym badaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dzisiaj mialam taki piekny dzien bylam taka szczesliwa i rozpromieniona Artu sie ucieszyl ale doslownie na 5 minut pozniej zaczal krzyczec ze ja nie dbam o siebie ze za malo jem i wogole przeczytal gdzies ze w 21 tyg. dziecko powinno wazyc 500g a nasze wazy 389g.wiec zaczal wymyslac ze ma niedowage:( wogole mowil to wszystko z taki nerwem na mnie jakby mnie nienawidzil normalnie tak mi sie przykro zrobilo tak szybko zmienil moj nastroj tak mi zle z tym wszystkim tak sie poplakalam ze szok wysiadlam na srodku ulicy z samochodu poszlam sobie na spacer.... krzyczal na mnie ze ja odzywiam dziecko tylko fajkami i kawa tylko szkoda ze on widzi sie ze mna dopiero po 17 i nie wie co ja robie wczesniej ojj mowie wam zepsul mi moj najcudowniejszy dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina gratuluje synka!!!(Znow mamy przewage facetów hehe) Co do wrozb ,testów i przedidywan (łącznie z obraczką na łancuszku)miałam miec dziewczynke a tu wielka niespodzianka! Dzis wkoncu dostałam zwolnienie z pracy na 2 tygodnie(strasznie ciezko było to osiagnac bo przeciez ciaza nie choroba...i nie mamy prawa zle sie czuc:D:D:D)ale wyprosiłam.placy mnie bola strasznie i niestety juz nie wystoje kilku godzin.A po zwolnieniu odrazu zaczyna mi sie macierzynski takze do pracy juz nie wracam huraaaa!!!!! Zero stresu teraz tylko luz:)(wkoncu) Równiez planuje zapisać sie na basen bo podobno super działa na plecy...a jak pisałam starsznie mnie juz bola nawet od siedzenia! Porobiły mi sie straszne rozstepny na piersiach mimo smarowania sie wszystkim ...ale tak dziwnie bo tylko i dołu piersi(powiekszyły sie z B na duze D z czego moj R jest niesamowicie zadowolony:)) A poza tym rooooosne i rosssne i tylko czuje jak mi sie skora rozciaga na brzuchu:) A dzis zajadam sie pyszniutkim kapusniaczkiem:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja też za 2 tyg będę miała usg połówkowe ale te zwykłe i nagramy płytkę :) katarina tak mi przykro...:( ale drań z tego Artura...nie wiem co mam Ci powiedzieć... ja nie potrafiłabym żyć z kimś takim... Bardzo mi Ciebie szkoda słonko, bo niczym sobie na takie traktowanie nie zasłużyłaś... trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina moze ten Twoj Artur ma jakies problemy w pracy albo cos bo jak mozna krzyczec na kobiete w ciazy???mozna jej uwage zwrocic ale krzyczec??Mowic ze złoscia???Ustaw go tam nie daj sie tak traktowac!!Jak to czytam to taki mi Ciebie szkoda! Rozumiem ze on krzyczy w trosce o Ciebie ale wytłumacz mu ze nie tędy droga...ze dbasz o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny ja też mimo smarowania mam rozstępy na piersciach i też z b na d mi skoczyły :P tylko u mnie w 2 miesiącu :) Fajnie że masz zwolnienie odpoczniesz i się zrelaksujesz :D A ja dziś też pyszny kapuśniaczek miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina strasznie Ci współczuje..ja do ojca mojej dzidzi się nie odzywam po tym jak mnie kilka miesięcy temu zwymyślał..nie interesuje się dzieckiem nie mówiąc o mnie, więc mam go gdzieś..nie powiem czasem nie jest łatwo ale lepiej tak niż wieczne pretensje i denerwowanie się..nie daj się tak traktować niczym sobie nie zasłużyłaś.. a propo znalazłam Twoje informacje na temat benefitów w uk..fajnie bo mi się tez przydadzą bo po porodzie i macierzyńskim zamierzam się tam przenieść..trzymaj się :) u mnie na szczęście odpukać rozstępy się nie pojawiają, mimo że też z b skoczyły na takie spore c, i rosną dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!:) Troszkę mnie niebyło,dlatego mam tyle do nadrobienia. Katarina bardzo gratuluję Ci synka i cieszę się,że wszystko z nim wporządku:)...co do Twojego Artura to postaraj się nieprzejmować chociaz wiem jak bardzo to jest trudne...zrób to dla swojego syneczka...a Arturowi nieodpóść takiego zachowania. Filip to śliczne imię:) Jennny super,że masz już labe...odpoczywaj teraz ile wlezie!!!:) Witaj mamba9 my się jeszcze niepoznałyśmy...wpisałaś się już do tabelki?? Lula53 śliczne te ścienne dokoracje...bardzo mi sie podobają i może tez się na nie skuszę. W poniedziałek byliśmy z mężem u jego rodziny na wsi...lubię tam jezdzić,jest pieknie i tyle kochających ludzi.Wieczorkiem jechalismy do domu bo pralkę nam przywieżli...jaka ulga prać wkońcu w porządnej pralce. We wtorek zrobiłam suuuuper zakupy dla Kacperka...tak mnie naszło,że musiałam cos kupić...kupiłam rożek do zawinięcia z kokosa,wkładki laktacyjne(przydadzą się juz teraz...tak mi leci z prawej piersi i do szpitala zabiorę jak przyjdzie czas)kupiłam chusteczki mokre NiVea i smoczek,5szt.body i kaftanik,2pary skarpetek,czapeczkę i szaliczek i rękawiczki zeby sie niezadrapał...wszystko takie malutkie i słodziutkie:):):) Cały wieczór wczoraj ogladaliśmy z mężem i zachwycaliśmy się:) I kupiłam jeszcze tą ramkę z masą gibsową na odlew nóżek Kacperka jak się urodzi:)...suuuper sprawa,ale qurcze trochę zadroga...ehhhh...wydałam tyle kasy,że szkoda gadać,ale co zrobić. A dzisiaj rano wyruszyliśmy z mężem na badania.Oddałam mocz na badanie ogólne i na posiew...a potem dostałam kubek glukozy do wypicia,mąż wcisnoł mi do kubka wcześniej przygotowaną połówkę cytryny i miałam na wypicie 5min...wypiłam szybko...ktoś kto lubi słodkości niebędzie miał z wypiciem problemu...potem dokładnie godzinę po wypiciu miałam stawić się na pobranie krwi...pielęgniarka powiedziała mi,że teraz przez tą godzinkę niewolno nic pić,jeść,palić,biegać,podnosić coś cięższego ani schylac się i jeśli zwymiotuję to mam koniecznie odrazu przyjść na powtórne wypicie glukozy...acha i jeśli jestem sama to mam odsiedzieć ta godzinkę na korytarzu...ale ze byłam z mężem to pod jego opieka mogłam pójść na spacer na ta godzinkę i całe szczęście,bo na ty korytarzyku to umarłabym z nudów przez tą godzinkę. Po godzince spacerku wróciliśmy,pobrali mi krew na badania morfologiczne i po glukozie. Po badaniach zapisaliśmy się na usg 4D:)Mamy 31pażdziernika na 16:15....ale się cieszę;) i wizyta na 22 pazdziernika u gin. Wyniki badan poznam w poniedziałek...trzymajcie kciuki żeby były dobre!A mój Kacperek kochany to daje czadu w tym brzuszku:) Jak kopnie to na brzuch patrząc już widać ...:) Ehhh...w piatek za tydzień jadę do Warszawy....matko jak ja ta podróż zniosę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochh wylezalam sie w wannie i troche mi lepiej jennny-->powiedz mi ile bedziesz dostawac pieniazkow na zwolnieniu?? jakas taka jestem ze sama nie wiem co mi sie chce:( ide zaraz jakas kolacje zjesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o dziwo nie śpię, choć oczka sie kleją, ale czekam na mężusia i tak czytam sobie... byłam dziś u gina i chyba zostanę już u niego, bo ta moja aż tak bardzo mi nie przypadła do gustu, a ten lekarz konkretny i dość sympatyczny. Dostałam magnez i potas i jakieś globulki, bo biocenoza nie wyszła mi najlepsza mi też się marzy takie usg 3d/4d, ale u nas nie ma, a jechać do wawy specjalnie, to jakoś nie chce sie, a i koszty nie zachęcają :(, poczekam na swoje 2d, całe szczęście, że za tydzień, a nie 27 :D, już sie nie mogę doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, Wreszcie po pracy! Padam z nog. Panna Klara - szcerze polecam basen. Naprwde warto. Tobie tezJenny. Rewelacja na kregoslup!!! NIc lepszego nie znajdziesz! Naprwde dziewczyny jak macie mozliwosc to sprobujcie. Wiem ze pora roku taka sredniawa na basen ale jak sie porzadnie wysuszymy to bedzie oki. Poprostu tzreba troszke wiecej czsau zarezerwowac na wlosy i ok. czesc Malpeczka- Ja Ciebie juz troszke poznalam bo czytalam regularnie :) Nie ma mnie w tabelce. NIgdy sie nawet nie wpisalam. Zaraz sprobuje. Ja tez bede miala ten test z glukoza chyba w przyszlym tygodniu. Do konca jescze nie wiem jakie badania bederobila przed wizyta. Najbardziej nie moge sie doczekac usg. katarina 3*3. Nie przejmuj sie Arturem. Nie pozwol zepsuc Sobie takiego dnia! Moze mial zlydzien i tyle. MOze nie potrafi w inny sposob okazac ze maluszek nie jest Mu obojetny? Jejka padam ide spac. Aha s[probuje jeszce z Ta tabelka najpierw. No i zdjecie musze wkleic ale ztym poczekam na meza bo niestety nie potrafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny....24... Elbląg/Stratford....... .26.03........28.01/Chłopiec Antoś.......... 26.......dolnośląskie.......... 23.04..... .12..01.02 anted22....... 32........Ustka.................26.04...... 11..01.02 WIOSNA-.......26.......dolnośląskie.......... 27.04..... . ....03.02 Anastazja.....27.....świętokrzyskie.........29.04....1 1.. .05.02 AngelikaWrocławianka....28..WROCŁAW... 03.05.......... 05.02 dziubek2211. 30.............opolskie..........17.04...........05.02 malpeczka81..26......Gdynia............29.04..19.....05. 02...Kacper oga.............22........wielkopolska..........02.05... . ......06.02 gosiaczek76..31........warm.-maz............02.05...... ....09.02 9 luty tak mowia..21...wlkp/hiszp.....4.05....9.02....dziewczynka Neska33.......33............Tychy...............2.05.... .09 .02chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie..............05.05..... ......12.02 ziuuutek.......26........dolnośląskie....11.05....13.02 dziewczynka mama ...........31 .....pomorskie..............12.05...........14.02 Motylek27......27......Warszawa..............10.05...... 9...15.02 czeresnia...... 20........sopot..................16.05...15.02-20.02 idrisi............31........Łódź...................09.05 ............16.02 lula ............. 27........olsztyn.................09.05....16.02 Zuzia katarina3x3...21....Szczecin-St Ives.....13.05....17.02..Synuś-Filipek panna Klara....28......Katowice................10.05...........17. 02 nikita27........27....zachodniopomorskie....14.05....... ....19.02 Anna-Szn.......32.........Szczecin..............16.05... .......20.02 natimp1........24.........Poznań................15.05... . ...ok20.02 kina.............24........pomorskie.............15.05.. ..... ..21.02 fruskawka.....25.........wrocław...............16.05.... .....21.02 Sylwia72........35..........Gdynia................18.05. . .......22.02 wasiulka29 .............. pomorskie .............19.05..........23.02 iwcia_27.......27........Siedlce..................19.05. . .......23.02 paula1984kra.22........kraków.....................?.... .......23.02 danis...........36......... Gdynia................. 20.05........ .25.02 titi-------------29...........Wawa..................20.0 5 ..... ...27.02 zapka..........28..........Siedlce.................22.25 .... .....29.02 betkaa.........31.........łódzkie.................25.05. .. ......29.02 mamba9.........27.........Szczecin/Dublin......16.05........23.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Klara- wlasnie sie doczyatlam ze pyatlas czy na chwile do POlski. Tylko na kilka dni. Jescze nie mam biletu ale sadze ze od czawrtku do wtorku maksymalnie. NIe moge dluzej bo ostatnio siedzialm bardzo dlugo a w niedlugim zcsaie znow bede leciec bo mam obrone.Tylko jescze konkretnej daty nie mam. Lece mamusie bo oczy mi sie zamykaja.Dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć dziewczyny______
Przypadkowo tu do Was zaglądnęłam zobaczyć jak to jest na innych topikach ciążowych, ale prócz pozdrowień dla wszystkich:) postanowiłam się odezwać, żeby rozwiać zmartwienia Katriny. Katrino, Twoje dziecko waży znakomicie i nie jest prawdą, że w 21 tc dziecko powinno ważyć 500 g, żadne normy tak nie twierdzą. Gdyby tyle ważyło, to wówczas można byłoby się zastanawiać nad cukrzycą. Moje dziecko na koniec 21 tc ważyło 315 g i było jak najbardziej w normie. Dopiero później dzieciątka nabierają tempa. Na początku 26 tc mój mały ważył już 840 g - też w normie, choć całkiem sporo:), a też wcześniej myślałam, że jest zabiedzony. Pozdrawiam i nie martwcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi wcielo cala wypowiedz grrr to szybko nadrobie Katarina - mialam usg polowkowe w 21 tyg i norma na ten tydzien wg mojego lekarza to ok 300g, 500 to zdecydowanie za duzo. Albo zle poczytal albo sie czepia. Na pewno sie tym nie przejmuj. I trzymaj sie :) Czytam co piszesz o swoich relacja z Arturem i rece mi opadaja., sprobuj go ustawic, bo takim zachowaniem jeszcze sie nie daj boze doigra i zaszkodzi dziecku. Moze czas na powazna rozmowe na temat waszej przyszlosci? Po waszych wypowiedziach zdecydowalam ze daruje sobie usg 3d, jakos wytrzymam :P Rozstepy mnie cale szczescie omijaja jak do tej pory. Ale za to skore mam tak napieta ze az swedzi. A mala mi sie dzis ulozyla na zoladku, czuje ucisk i takie mrowienie. Srednio to przyjemne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tradycyjnie, juz trzeci raz \"zamykam dzien\" na forum :P Martwi mnie gdzie podziewa sie Anted, mam nadzieje ze wszystko u niej ok. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!oczy mi sie jeszcze kleja bo dopiero co wylaczylam budzik:) dziekuje Wam za donre slowa i rozwianie przypuszczen Artura ze dziecko niedozywione.. zaraz po malu do pracy bede sie zkowac a pogoda za oknem wxale mnie nie zacheca do wyjscia z domu no ale dzisiaj dam w pracy to zaswiadczenie i moze bede wiedziala kiedy moge isc na zwolnienie:D narazie uciekam na jakies sniadanko i jeszcze sie odezwe POZDRAWIAM WAS GORACA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! pozdrawiam Was z rana :) katarina trzymaj się Kochana, bo widze, ze ciężki życwot przed Tobą :( zastanów się czy napewno warto, bo jesli Artur już sie tak zachowuje, chociaż dopiero jesteś w ciazy to co będzie jak urodzisz dziecko?? W jaki sposób wtedy dojdziecie do porozumienia w wychowaniu dziecka, skoro z tego co piszesz on uważa się za wszechwiedzacego i guzik go obchodzi co Ty czy Maleństwo czujecie, co się z Wami dzieje i w ogóle mam wrażenie, że ma Was gdzieś. A jedyne co Go cieszy to moze fakt, ze zostanie ojcem, ale w ogóle nie ejst do tego przygotowany, bo chyba uważa, ze cały świat kręci się wokół jego osoby. Mam nadzieję, ze się nie obrazisz, ale tak to widzę i takiego typa już dawno bym pogoniła. Jego zachowanie przechodzi wszelkie normy dorosłego faceta. Przykro mi z tego powodu, poniewaz uważam, ze jesteś świetną dziewczyną i nie zasługuje na taka fantastyczną kobiete jaką jesteś. ziutek a usg się nie przejmuj :) kidyś nie było takich wynalazków i przecież jakoś nasze Mamy chodziły z nami w ciązy i prosze jakie z nas fajne babki wyszły :) a zamiast takiej pamiątki możesz zrobić maleństwu po narodzinach np odlew raczek lub nóżek w gipsie :) tez będzie pamiątka :) a mi Maleństwo koeljny dzień (już od niedzieli) uciska coś z tyłu pleców :( koszmar,ale daję radę :) a na 20-tego umówiłam się na wizytę i usg połówkowe do tego gina, do ktorego chodzi angelika :) już nie mogę się doczekac, bo ostatnie usg miałam 3 września i Dzidzia ułożyął się tak, ze było widac tylko czubek głowy a i lekarz mnie zdenerwował wtedy, bo o wszystko musiałam wypytywac i jak poprosiłam o zdjęcie to zrobił zdjecie czubka głowy (nie wiem po co), a jak maleństwo ułozyło się bokiem to olał całą sprawę grrrrrr ale teraz napewno będzie lepeij hihihi ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskaweczko napewno sie nie obraze:) wszystko co napisalas to prawda mi tez sie wydaje ze on jeszcze nie dojrzal do bycia rodzicem chociaz jest ode mnie o 8 lat starszy on byl wychowywany w zupelnie iny sposob niz ja i tak jak jego mama czesem poprostu sie czepia zeby sie czepic... ja uciekam juz do pracy ale jak wroce....to napewno zajrze buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) U mnie pogoda fatalna a i samopoczucie dzis takie sobie, i chyba przeziębienie mnie bierze.Dziwne, praktycznie poza wyjściem do sklepu nigdzie nie chodzę a tu coś się czepia :( Zaraz herbatkę z cytrynką i miodem sobie zrobię :) Miłego dnia 🌼 anted gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula może własnie dlatego, ze nigdzie nie chodzi coś Cię łapie?? Przecież nawet z maluszkami chodzi się na spacerki :) tylko trzeba się ciepło ubrac :) a dwa, ze teraz wszędzie zaraza panuje i większość ludzi ma albo katar albo kaszel i drogą kropelkowa raz daw to okropieństwo przechodzi :( Klaudio już pojechał na delegacje :( ale wczoraj przyjechała moja Mama i od razu lepeij mi na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam wszystkie kobietki co do rozstępów, ja mam małe na piersiach, ale to nic w porównaniu z tym co widziałam wczoraj u położnych, była tam dziewczyna na ktg leżała na leżance, jak zobaczyłam jej brzuch to się przestraszyłam, z daleka wyglądala jakby miała pocięty wzdłuż, a z bliska jak byłam - badała mi ciśnienie to te rozstępy były okropne, nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego - miały po kilkanascie cm długości, amma nadzieję, ze ja takich nie będę miała, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frusklawka chodzę jeszcze na spacery :) miałam na myśli to że większość czasu spędzam w domu... a zarazki jak piszesz są wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacjcie :) Paskudna pogoda dzis, az bym sie w kocyk zawinela i tak zostala, no ale musze na budowe pedzic, chlopak dzis ma robic dekoracje i koniecznie musze przy tym byc :) Katarina - czyli bedziesz miala dwoje dzieci do wychowania, z tym ze za jedno to powinnas wziac sie juz teraz. Powodzenia :) Fruskawka - nie przejmuje sie, nie musze miec takiej pamiatki. Tzn chcialabym ale w mojej sytuacji jest okolo miliona spraw na ktore moge sensowniej wydac taka kwote :) Chcialam sie tylko upewnic, ze takie usg poza pamiatka nie wnosi nic nowego do wiedzy o rozwoju naszych dzieci. Ide dzis na zastrzyk, tak juz chyba bedzie do konca ciazy heh. Dobrze ze do przychodni, bo jak mi w weekend wypada to musze w szpitalu na izbie a tam sie pielegniarom wiecznie spieszy i wstrzykuja szybko i na sile, mimo ze je prosze zeby wolniej. Ale to, ze ja potem chodzic nie moge i zrosty mi sie na tylku robia takie, ze nie ma gdzie kluc to nie ich sprawa grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam w typowo jesienny dzionek. Fruskawka ciekawe jakie Ty bedziesz miala wrazenia po lekarzu. U mnie dzis płynie leniwie (w ogóle ostatnio moje dni w pracy należa do baaardzo obijackich - na nadmiar pracy nie narzekam). A poza tym jakos dziwnei samopoczucie bardzo złe. Pozdrawiam was wszytskie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie! Lula hmm telepatia kapusniaczkowa hehe Katarina to ile sie dostajena macierzynskim zalezy od tego jak pracujesz(ile godzin) Teraz jestem na zwolnieniu czyli płaca mi 70funtów tygodniowo..po zwolnieniu zaczyna mi sie macierzynski wiec przez 6 tygodni powinnam dostac 90% mojej wypłaty(liczonej 8 tygodni wstecz co jest głupotą bo przed ciaza pracowałam po 50godzin tygodniowo teraz przez ostatnie dwa miesiace ciązy tylko 15-20 tygodniowo) no wiec jak wysłałam ten MAT B1 do mojego pracodawcy to odpisał mi ze nie bedzie mi płacił bo za mało zarabiałam przez ostatnie dwa miesiace(jesli zarabiasz ok 80 funtów tygodniowo to ok to beda ci placic 90% przez 6 tygodni) wiec przez 6 tygodni po zwolnieniu bedzie placiło mi job center(nie mniej niz 80tygodniowo) po okresie 6 tygodni bez wzgledu na wzglad placi juz job center nie mniej niz 112tygodniowo czyli przez cały okres macierzynskiego (9mscy) beda placic ponad 400 funtów miesiecznie Nie sa to kokosy ale zawsze cos. A ja postanowiłam isc na zwolnienie bo nie opłacało mi sie pracowac bo skoro placa za ostatnie 8 tygodni a ja pracowałam coraz mniej to wole posiedziec na zwolnieniu lekarskim i beda mi wiecej placic niz dostałabym za moje marne 10 godzin w pracy(tygodniowo) I mam dla Ciebie jeszcze jedna wiadomosc,jak wiesz ze zwolnieniami lekarskim jest ciezko ale wiem jak je wyciagnac od lekarza..a wiec byłam u prawnika (przez to ze taki palant krzyczal na mnie w pracy co pisałam wczesniej) i prawnik powiedział ze mam isc do lekarza i powiedziec ze jestem zle traktowana w pracy ze wysłali mni z CAB(to nazwa tego biura gdzie ma sie porady prawnicze za darmo)mowisz lekarzowi ze na ciebie krzycza,stresuja cie ze nie mozesz odpocac gdy jestes zmeczona ze bolą cie plecy i nogi...i lekrz nie ma wyjscia ja własnie tak dostałam zwolnienie bo oczywiscie głupia pinda nie chcialam mi dac na poczatku dopiero jak jej powiedzialam to wszystko dostałam! NO! Ziuuutek wspólczuje Tobie tych zastrzyków..ja to sie panicznie boje igły....ale widze ze Ty jestes dzielna..... Faktycznie Anted cos zamilkła ale pewnie jest zajeta! Tak ja Sylwia cos ostatnio słabo sie udziela....:) Lula uwazaj zeby sie nie przeziebic! włąz pod kocyk z herbatka..Musze przyznac ze ja równiez nigdzie nie chodze...siedze w domku i nawet do sklepu nie chodze bo czekam jak moj R przyjedzie i wtedy jedziemy samochodem...nic kopletnie sie nie wynurzam z domku jak nie musze isc do lekarza a teraz to juz nawet do pracy nie chodze heheh tak jakos nie chce mi sie samej nigdzie tyłka ruszac...poczekam az sie synek urodzi bedziey we dwoje chodzic:) Angelika czemu złe samopoczucie??co sie dzieje usmiechnij sie szybko do monitora i pomysl o swoim małym szczesciu w bruszku.które odbiera wszystkie Twoje emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj mam wolne, ale zaglądam dopiero teraz, bo ranek spędziłam w łóżku. Chyba przegrałam walkę z choróbskiem i wreszcie mnie dopadło. jem i piję wszystko co zdrowe, ale nie wiem co moge na gardło, a pół nocy musiałam przełykać ślinę, bo oddech mnie drażnił. Koszmar. Do sniadania znowu czosnek, który popiłam mlekiem, bo mówią, że wtedy nie śmierdzi, a ja jestem jutro umówiona do dentysty. A ta dawka czosnku, któą przyjełam w sobotę mi pomogła, więc liczę na to i teraz. Znacie jakies tabletki na gardło, które można łykac w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×