Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Cześc Dziewczyny :) JA, jak zwykle ostatnio w lekkim biegu, czy raczej świńskim truchcie, biorac pod uwagę moją zwinność :P Nie mam kiedy was poczytac bo przeprowadzka w toku, ekipy wyszły i wieeelkie sprzatanie rozpoczete. Jak takl dalej pojdzie to nie skoncze sprzatac do wiosny bo byle co zrobie i od razu jestem zasapana. Niby moge poprosic rodzine o pomoc ale to nasz pierwszy wlasny kąt i chcemy sami :) Zreszta ja nie nadaje sie do nicnierobienia i pokazywania palcem :) mamba - stoooo laat, stoooo laaat :) zdrowego potomka i łatwego porodu :) aniat - nie martw sie, ponoc do 30 tygodnia częstotliwosc ruchow nie jest wykladnia niczego. czy wszystkie juz czulyscie czkawki? Bo ja nic a nic :( za to meczy mnie ostatnio kolka buuu A w pasie mialam 65 cm a mam 88 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam stopke :) Aniat- moja dzidzia miala taka przerwe w zeszlym tygodniu. Do tej pory dawala o sobie znac a nagle taka cisza. Za to znow od kilku dni buszuje w brzuszku jak nie wiem. Wlasnie musialam zmienic pozycje bo bylam bombardowana :) Takz enic sie nie martw. MOze poprostu chce sobie dluzej pospac :) Sprobuj zjesc cos slodkiego i sie poloz na chwile. Powinno podzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek- dzieki sliczne. Dziwnie sie czuje. Caly rok do przodu :) Uwazaj na siebie z tym sparztaniem i nie dzwigaj za bardzo!!! Juz teraz tylko sprztaanie i macie swoj wlasny kat. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek, wymiary mieliśmy i mamy całkiem podobne, ja mam teraz 89, a miałam 65 albo coś koło tego, już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba - dzieki :) Weszlam na jakis durny temat o aborcji tu na forum, jakas debilka pozamieszczala straszne zdjecia na forum gdzie co druga uzytkowniczka jest w ciazy. Boze jak ja nieznosze chorych fanatykow... Co trzeba miec w glowie zeby cos takiego pokazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Obiecuję że będę zaglądać częściej jak tylko założę neta w domu za jakieś dwa tyg a tak to tylko klikam kiedy jestem 2 razy w tyg w pracy. Ja znowu jak coś zjem to w niedługim czasie zauważyłam że małemu zaczyna się czkać chyba smakują mu wody bo to zawsze się zbiega po moim jakimś posiłku. Mój bobas miesiąc temu ważył 650 g.A w pasie mam (uwaga) 104 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzidzia jakaś spokojna jest...dziwi mnie to...Ale dzis ide do lekarza wiec wypytam go o wszystko. I mam nadzieje ze upewni mnie ze wszytsko gra. Al ei tak si edenerwuje przezd wizyta. W pasie meirzyłam sie kiedys i mam jakieś 93 cm. Jeszcze potrafie kucnąć aby zapiąć buty wiec chyba nie jets tak źle. Co do tej wysokości pensji jak sie jest na L4 w czasie ciąży wiem juz naprawde dużo. Uspokoiłam sie. Nie jest dla mnie tak źle. I prawdopodobnie dzis to mój ostatni dzień w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamba serdeczne zyczenia urodzinowe, widze ze mamy duzo skorpionów na forum, moja córka jest z 20 listopada :) ja jestem koziorozec, mój dzidzius tez ma szanse na koziorozca jak sie pospieszy albo wodniczkiem :) malpeczka ciesze sie ze juz masz 3 zeby za sobą, brawo a ja sie udenerwowałam ZUsem i co i nie warto było, pani bardzo mila coprawda spóźnila sie 30 min ale niech jej bedzie chwile mnie popytala o samopoczucie skserowała karte ciazy i powiedziała ze zwolnienie jest oczywiscie zasadne i tyle 7 min. byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiłyscie mnie tym ZUSEm ze trzeba czekac na pensje ale juz widze ze na czas nie przyjdzie bo dzis ostatni a ja zawsze mialam do 01. Ja myslalam ze jak zakład pracy zatrudnia duzo osób to on płaci a ZUS mu zwraca, no ale chyba tak nie jest :( wrrrrrrrrrrr pieniadze mam ale chcialam wiedziec ile dostane. denis gratuluje synka :) ja tez zmienilam stopke juz 27 tc czyli zaczynam ostatni trymestr ciazy teraz to chyba zleci :D Angelika daj znac jak u lekarza, moj dzidzis tez w tamtym tygodniu mniej sie ruszał, nawet sie martwilam, a teraz to szaleje cały brzuch mi faluje :) musze troche ogarnac mieszkanie jutro swieto odezwe sie potem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! wszystkie mamy pozdrawiam, napisze i poczytam wiecej, teraz jade na zakupy i chce kupic dla siebie kozaczki na plaskim obcasie, poniewaz mam az 6 par i wszystkie na wysokim, ppapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba sto lat, sto lat :) i w ogóle to wszystkiego najlepszego :) ja jestem jeszcze w pracy :( Prezes chyba nie chce iść do domu dzisiaj :( a wieczorem mam wizytę u gina :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze ze tu prawie same skorpioniki siedza:) W realu nie znam ani jednego:D:D wiec teraz nadrabiam hehe ja jestem spod strzelca a dzidzia byc moze bedzie wodnikiem(czego bardzo bym chciała)lub jak sie pospieszy Koziororzcem! U mnie tak sobie bo zle sie czuje jakies przeziebienie mnie złapałao i siedze w łozku kurujac sie! ale czuje ze juz przechodzi. Jak odczuwacie czkawke??Czasami czuje takie miarowe uderzenia czy to moze byc to? danis- gratuluje Igorka!!! kolejny gentelmen w naszej ekipie! mamba wszystkiego najlepszego łatwego porodu:)oraz wieeeele miłosci! Sylwia gratuluje spodni ciazowych hehe ja mam w pasie 98cm szok ale zmierzyłam tez mojego Miska i on ma 112 wiec jeszze mi do niego brakuje! Jestem taka zła bo porobiły mi sie rozstepy na posladku(tylko jednym hehe) nie lubi etych paskudnych rozstepów słyszałm ze mozna je laserowo us€wac ciekawe ile kosztuje taka impreza... A najgorsze jest to ze sie wywala kase na te wszystkie kremy i guzik one daja! U nas tez juz 27 tc mija...to juz & miesiac!! jak ten czas leci juz niedługo bedziemy z maluchami! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane lutóweczki! Dopiero się zebrałam po obżarstwie obiadkowym. Danis -gratulacje synka! Ale Twoja Ula pewnie wolała siostrzyczke, nie? Mamba - gorące buziaczki urodzinowe! No rzeczywiście skorpioniki nam obrodziły :) Angalika mój mąz tez jest wodnik, ale ja akurat nie mam o wodnikach najlepszego zdania. Kiedyś miałam, na początku znajomości i małżeństwa, ale z czasem zaczęły mi pewne cechy wodnkiów przeszkadzać. Podobno mówi się, że wodniki są jak nietoperze, maja swiat do góry nogami. I coś w tym jest, bo mój mąż czasem jest jakby z innego świata, nie przystaje do rzeczywistości. W mojej poprzedniej pracy kilka koleżanek miało mężów wodników i mieli bardzo podobne cechy. I wszystkie miałyśmy powody do narzekań i jednocześnie śmiechu. Oczywiście nie jest tak źle, mają też zalety. No i nie zrozumcie mnie źle, bo to brzmi jakbym się męczyła w związku z wodnikiem, a tak nie jest. Ale słyszłam, że dziewczynki wodniczki są babki z jajami, więc się cieszę, że córunia będzie większa realistką niż tatuś. Zapka - należy Ci sie macierzyński, mimo, że kestes teraz na wychowaczym. Anastazja - dobrze, że masz już z głowy sparwę zusu. Anted - ja tez mam wszystkie buty na obcasach, ale nie chcę sobie kupować żadnych płaskich butów, bo nie lubię. No i mam nadzieje, że mnie sytuacja do tego nie zmusi. Słuchajcie mi też nic lekarz nie mówił o żołądku podczas usg. No ale chcę iśc wkrótce na 4d, więc zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie wy chudzinki jesteście :) ja jestem w 24 tc i mam 106 w brzusiu:( od 3go miesiaca nie mieszcze sie w moje poprzednie ciuszki :(:(:( dziś się moge pochwalić siedzę właśnie pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu :) ale maly mnie bije po brzuchu (wieczór przychodzi, zawsze od 18tej mam rewolucje gimnastyczna tak do 2giej w nocy) odebrałam dziś kolejną porcję wyprawki małego, a Wy jak tam kompletujecie juz jakieś rzeczy dla dzidziusiów? bo ja wpadlam w szal zakupow :) jestem na etapie oglądania łóżeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza ja jeszcze nie kompletuję wyprawki. Uważam, że jeszcze mam czas. A co do brzucha to dawno sie nie mierzyłam, ale chuda się nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ..chyba sie od was uzalezniłam a co dopiero bedzie od jutra jak internet na stałe będziemy mieli .. hahah chyba was zamęcze :) aniat.. z tymi ruchami to faktycznie różnie jest.. mi np młody przez 3 dni sie słabiutko ruszał a teraz znów wrócił na swoje rytmy.. tak więc pewnie Twoje szczęscie tez ma słabsze dni... mamba.. ja tez mam termin na okolice 22 23 lutego.. choc czasami jest tak ze róznie to wychodzi.. hihi raz 23 raz 26 zalezy jak synek pewnie pupke wypnie gosiaczek.. supoer ta Twoja dzidzia 650 g to kawał kruszyny.. swietnie.. ja na nastepne usg ide tak za 5tygodni ( na to lepsze bo u gina pewnie za tydzien tez mi zrobi) to ciekawa jestem ile urośnie myszsza .. ja jeszce sie nie zabieram za kupno ubranek.. wiem ze cos tam dostane od kolezanek dwóch, bo tez maja synków, ale ja tak konkretnie zabiore sie za to od stycznia, póki co jeszce tak o tym nie mysle.. ale ostatnio przed szkoła rodzenia bylam łózeczka tylko zobaczyc i juz mam pewien styl na oku :) .. faktycznie cos dzis pusto.... ..a ja mam takie dzis dziwne odczucie w gardlea w sumie w przełyku tak mnie piecze .. nie wiem co to bo nigdy nie mialm tak - wiecie moze co to? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja też od 3go miesiąca też sie nie mieszczę w swoje ciuszki, potem troszkę w dresikach, a od 4 w ciazowych :), strasznie szybko :D, ale i tak mało mi przybywa w porówaniu z poprzednią ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! danis gratluje synka !!! :):):), oj, oj obrodzi w panow w lutym , oj obrodzi :), mamba wszystkiego najlepszego , zdrowiutkiego dzidiusia, lekkiego porodu i wszystkiego czego sobie wymarzysz 🌻🌻🌻 ja tez jeszcze nic nie mam zadnej wyprawki, ale chyba zdazymy, hihi choc przytylam 11 kg to wszyscy mi mowia ze wygladam szczuplo i mam zgrabna pileczke , wiec sama nie wiem jak to jest z tymi kg :) kozakow nie kupilam, nic mi sie nie podobalo tam gdzie bylam, czyli w miescie obok, wiekszym, a u nas w Ustce podobaly mi sie nie jedne, czyli po swiecie zrobie zakupy w rodzimym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
cześć! dzis jakoś się nieco uspokoiłam, ale wczoraj zaniepokoiło mnie to co powiedział lekarz. Za 2 tyg uspokoję się na dobre. dziś fajna pogoda mam nadzieje, że jutro będzie równie slonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp to może byc zgaga. Sa na to jakieś naturalne sposoby, ale nie znam, bo ja nie miewam. Wiem tez, że pomaga RENI i jest bezpieczne w ciąży (to tak w razie gdyby bardzo dokuczało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danis! Akurat u nas mam być jutro brzydko. Czy lekarz do którego chodzisz ma usg 3-4 D? szukam jakiegoś gabinetu w Gdyni, ale do żadnego nie moge sie dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
na doplrra chodze Boćkowskiego polecił mi go mój lekarz prowadzący. wczoraj robił mi to usg dobre 30 min albo i więcej. przyjmuje na armii krajowej w tej przychodni na 3 piętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ma dużo pacjentek i chyba pracuje w swissmedzie boi widziałam ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ten sprzęt ma też kiełkowski to ci o których ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ma super sprzęt nagrywa na cd mam 2 filmy z 13 tyg i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jak sprawdzasz czy ktoś odpisał Sylwia? bo wkurza mnie to forum lepsze do gadania jest gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tak, nie była bardzo szczęśliwa z tego powodu. powiedziała że nie bedezie się nim opiekować bo ma lale, a ja mam robić przy nim. zdecydowane stanowisko jak na 3,5 latke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×