Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
dla dziecka od miesiąca na wzdęcia można dawać esputikon ale picie przez mame herbatek koperkowych bardzo wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie widziałam postów, biedna mysza--- jak weekend w szpitalu ma tak wyglądać i to na patologii to ja dziękuje, choćbym miała stracić połowe krwi to chyba wolałabym w domu się wykrwawiać ale mieć jakąś opiekę i wsparcie, a to? to absurd, jak ja nie lubie takiego podejścia, chociaż z drugiej strony co mogą takie pielęgniarki... pewnie zostawiono na dyżurze z 2 na x pacjentek a po lekarzu ani śladu...ja nie wiem, może jednak wyjechać za granice przed porodem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
niekiedy mam te same myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w tv mówili, że dużo polek nie tylko z terenów przygranicznych tak praktykuje, tylko zastanawiałabym sie gdzie lepiej do niemiec, czech, czy austrii... w sumie z wrocka wszedzie daleko nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy. Ja sobie sama przemawaim do rozsądku, bo wiem co teraz jest najważniejsze. Tylko to nie jest łatwe i nie daje o sobie zapomnieć. Pisałam do Myszszy, rzeczywiście jest przygnębiona. Atmosfera szpitala nie pomaga. Mamy termin na ten sam dzień i to jest jednak za wcześnie, dlatego starają się podtrzymać. Co do pieluch - to ja na razie kupiłam pampersy - dużą paczke 2-5 i dużą 3-6. Co dalej to zobaczę, ale czytałam wyniki testów i rzeczywiście zaskoczyły mnie te pieluchy biedronkowe Dada. Na forum tez czytałam posty na ten temat i większość mam poleca. Myslę, że będę testować rózne i obserwować maluszka. Idrisi - fajnie, że jesteś znowu z nami. A ja kilka dni temu po Twojej długiej nieobecności umieściłam Cie w górnej części tabelki - czyli mamuś, które przestały do nas zaglądać. Dlatego teraz poprawiam WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale dzisiaj jestem przygnębiona mam strasznego doła, tak jakos dziwnie się czuje jakby nie ja. W sumie nie wiem czemu mi tak żle bo malutka fika, a moze to przez to że na ostatniej wizycie lekarz mi prorokował ze juz sie nie zobaczymy a tu d..a. I znów 60 zł. no chyba że jutro mnie weżmnie ale wątpię.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
od paru godzin mam doła.Juz kilka razy zbierałam sie aby wam coś napisać i za każdym razem rezygnowałam.skąd ta handra przeciez tak było mi dobrze.Szlag by to wziął.Miałam na tyle spraw odpisać a teraz nie pamiętam co i komu. Jestem w szoku co wyprawiają z Myszą... Ja dla dziewczynek używałam i pieluch jednorazowych i tetrowych.Najczęściej kupowałam firmę Pampers ale przetestowałam chyba wszystkie możliwe firmy.Dobre też okazały się pampersy z Lidla.ale faktem jest że jednak najlepiej chłonne są pampery z Pampersa.Kupowałam zawsze Jumbopacki w promocji a te są dość czesto. Dołąćzam sie do mam które pisały na temat maści Bepanten i innych rad dzisiejszego dnia mam dokładnie to samo zdanie Ile kosztuje ten płyn do mycia Olian i jaka jest jego pojemność.Napiszcie proszę bo bardzo mnie to zaciekawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
moje dziewczynki zawsze kapaliśmy co drugi dzień i spać tak na noć kładłam koło 19 więc potem mielismy spokojny wieczór.W sumie Oleńkę do dziś kładę najpóżniej o 19.30.Bardzo polecam takie regularne usypianie bo spokojny wieczór z męzem zawsze sie przydaje nie koniecznie na rozmowe hi hi. a jesli chodzi o proszek do prania to zawsze na początku przez pierwsze 3-5 miesięcy kupowałam proszek dla dzieci a potem prałam juz wszystko razem.Tak bylo mi wygodniej. Rozebraliśmy dziś choinke bo sie bardzo sypała no i dziewczynki popłakały sie za nią aż mi sie zrobiło i żal ich i tej nieszczęsnej choinki.Biedne moje malutkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
nikt nie chce ze mną pogadać,ale widzę że nie tylko ja mam doła.Idę, może spróbuję jakos sie pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh noddy, ja mam pocieszankę w zamrażalce (lody bakaliowe--- ja na te lody to łasa jestem okropnie) handra mi nie straszna. najgorsze skoki humorku to miałam we wrześniu nie wiedzieć czemu i najlepiej mi się ryczało w trakcie obierania ziemniaków:D a teraz ostatnio chodzą mi po głowie jakieś bzdury ale staram sie walczyć :D noddy jesteś dużą dziewczynką... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trzymaj sie jakos sie wszystko ulozy na pewno 🌻 Zabulenka jesli chodzi o pieluszki z biedronki to tez slyszalam ze sa dobre i tanie. ja z racji ze za granica mam kupione i testowane na mojej siostry synku pieluchy z Aldi, sa za 5f i jest ich 56 szt. mysle ze taniej nie znajde :) Zabulenka ale sie nasmialam z placzu przy ziemniakach hihihihi ja juz teraz takich dolow chandrowych nie lapie ale wczesniej tez zdarzalo mi sie rozplakac ot tak sobie :O Myszsza trzymaj sie cieplutko juz niedlugo bedziesz mogla dzidziuleczke swoja tulic :) z tymi strzykawkami srodkami nasennymi to juz paranoja, bidula 🌻 Mania glowa do gory to moze sie w kazdej chwili zdarzyc :) ja tez sie ludze ze nagle mnie zlapie :P i urodze wczesniej :) ale jak na razie cisza..... noddy 🌻 tak na pocieszenie :) ja dzis na zakupach bylam, troche kupilismy ale ciuszkow nie kupowalam jednak bo ja chcialam jakies co pasuja dla obu plci ale nie znalazlam oczywiscie w rzeczach uzywanych bo nowe sa drogie i niestety nie stac nas na to teraz :O ale jak patrzylam to na ebay sa takie zestawy do licytacji od 18-70sztuk!! i to za darmo prawie, kwestia wylicytowania. wiec jak urodze, zasiade z moja niunia i bedziiemy walczyc o ciuszki :P z tego co tak czytam Was to jeszcze zapisuje potrzebne rzeczy buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Chciałam was wszystkie przeprosic za moje zachowanie, za te fochy i obrazanie sie. Tak naprawde to byłam zła, nie, raczej wściekła, że nie mam juz taty, że zabrakolo go na chwile przed urodzinami jego pierwszej wnuczki, że to niesprawiedliwe i straszne. I tak nie powinno być. Zamknelam sie w sobie dosc mocno, zawzielam, ale tak chyba musiałam. Teraz juz jestem tylko smutna, ale nie bede wam o tym pisać. to nie miejsce na takie tematy... Gratukuję wszystkim mamom, ale wam zazdroszcze... Ja mam skurcze i rozwarcie na palec i czekam sobie. Co prawda do terminu kupa czasu, ale lekarz mowi ze jeszcze tydzien byloby dobrze wytrzymac, no to sie staram. Spuchlam okropnie ostatnio, mała sie preży i cisnie w dól mocno, ale lekarz mowil mi ze moze sie okazac ze tak bedzie jeszcze przez te 4 tygodnie do terminu ale moze tez pojsc duuzo szybciej. Kazal mi nie lekcewazyc niczego, w razie niepewnosci jechac na ktg do szpitala i miec swiadomosc ze teraz juz nie beda zatrzymywac porodu, jesli sie rozpedzi do takich skurczy jak 3 tyg temu to dadza mi rodzic. Koncze sie pakowac, czekam na łóżeczko i posciel z allegro, wozek bede kupowac po urodzeniu. Aaaa jesli jeszcze jakies zakupy was czekaja, moge polecic sprzedawce allegro, zrobilam u niego ogromne zakupy, wyszly niedrogo a przyszly swietne rzeczy i fajne gratisy. To koncze to wypracowanie bo nikt go pewno calego nie przeczyta. To jak przyjmiecie mnie do swego grona raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! noddy ja kupialm ten plyn Oillan za 14,50 zl , pojemnosc 250 ml. Nie przejmuj sie rozchmurz sie , dobzre zemasz juz takie 2 sloneczka w domu. ziuuutek ssuper ze jestes, cos w tym musi byc, poniewaz wspominalam ciebie dzisiaj. Zagladaj czesto wyzalaj sie , dziel radosciami i smutkami. Ja juz wszystko kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie napisalam i wklepalam zle haslo :( i zniklo ziutek zagladaj, pisz, nikt nie ma Ci za zle, każdy ma czasem zle chwile, a tu mozna dac upust swoim emocjom, zawsze jestes z nami :) 🌼 dla ciebie moj tesc zmarl 2 miesiace przed przyjsciem na swiat Mateuszka, wiem, ze to nie to samo co tato, ale jednak żal, mąż bardzo to przezyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupow, to ja jeszcze nie mam nic nowego, ciuszki sa, ale jeszcze czeka pranie, prasowanie :), a zebralo mi sie troszke tego, wozek i łózko mam po synku, synia przeniesiemy na "dorosle lozko" :D Sylwia, witaj, dzis Cie wspominalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka, jak ty piszesz to czasami czuje ze ja tak napisze za jakies 1,5 roku, poniewaz moj pierwszy synek tez Mateuszek, a zaraz potem jak tylko z rok odpoczne planuje kolejne malenstwo. tym razem mam wszystko nowe,ale kupuje caly czas takze z mysla o kolejnym dziecku, czyli np. wozek, kombinezon, nosidelko, posciel , kocyki i najmniejsze ciuszki w kolorach zielonych , zoltych, kremowych itp. poszalalm tylko i kupilam niebieski komplecik z polarku na 62,a niech cos ma moj Mati na niebiesko :) ale przy kolejnym malenstwie , wszystko powinno mi posluzyc poraz kolejny, a napewno wiecie poniewaz nie raz pisalam, ze marzyi sie tak jak noddy trojeczka, wiem ze jest ciezko i obowiazek i ale zawsze marzylamo takie gromadce. tym bardziej ze mam warunki mieszkalne i finansowe, byle tylko zdrowko dopisalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania i zapka dziekuje Wam bardzo :):):), oby sie spelnilo, ach teraz tylko buzia mi sie usmiecha, ze tak milo z waszej strony, takie forum to niezastapiona rzecz, dzieki dziewczyny wam tez zycze zdrowych bobasow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie. Anted zaskoczyłaś mnie taka postawą. Plany na trójkę potomstwa... To żadkość. Życzę Ci w takim razie dużo zdrowia i pomyślości w realizowaniu cudownych planów. Ziutek jak dobrze, że się odzywasz. Oczywiście i dobre i złe chwile się zdarzają. Już się sporo osób przekonało, że tutaj nikt złego słowa nie napisze. To jest miejsce na sekrety, żale, porady. Dziewczyny do tańca i do różańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
pozdrawiam wszystkich ja was bardziej obserwuje z boku lubie czytac wasze posty gdyz bardzo mnie uspokajaja. A ze porod tuz tuz coraz bardziej sie boje oraz mam coraz wieksze skizy ze cos malemu zaszkodzilam. Dzis podczas sprzatania oparlam sie brzuchem o sciane i troche go przygniotlam. Nic mnie nie boli oprocz tego ze maly sicnie sie na krocze. Jak myslicie czy moglam cos zrobic? czy jak zwykle przesadzam, bo juz sama nie wiem i sie gubie. caluski dla wszystkich obecnych i przuszlych mam. dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska , dzieki tez za dobre slowo, wiecei, to chyba jedne z niewielu miejsc gdzie mozna sie podzielic takim marzeniem, ogolnie to jest odbierane czasami jako patologia, jako glupota itp., hihi w pracy mam 20 lub wiecej takich kochanych urwisow , to co to jest trojeczka :) ziuuutek a jak tam twoj kotek, zadomowil sie juz, i napewno urosl :) zapisuje skurcze, tak od godz. 18,31 mam co 5-3-6-2-1-3-itp min.,aleja juz tak mialm nie raz najpewniej tak mnie potrzyma z 2 godziny i przejdzie :), po pierwszym razem polecialm do szpitala , a teraz juz tak szybko z domu nie wyjde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela ocywiscie musisz uwzac i chronic swoj brzuszek, ale tak jakmi tlumaczyla moja gin. ze nasze malenstwo ma ochrone, w postaci wod plodowych itp, oczywiscie mocne uderzenie i kazde nie jest wskazane,zalezy tez w ktorym jestes tygdoniu ,niemartw sie :) i uwazaj na siebie, to chyba ty pytals sie o udo dzisiaj ?, w ktore sie uderzylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
tak to ja dzisiaj sie wdzialam za wieksze sprzatanie i aby sie poobijalam. jestem w 37 tygodniu. dziekuje za odpowiedz. A jak tam twoje skurcze? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZSZA URODZIŁA!!!:):):) PISZE:Mąż niezdąrzył,ale bolało zajebiście,niepełnedwie godziny o 16 odeszły mi wody a o 18:05 miałam Tadzia na brzuchu.Maz po drodze zemdlał a ja myślałam,że umre.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZSZA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!:):):) Bardzo się cieszę,bo dalszego jej pobytu w tym szpiatlu przy tej opiece ja sobie niewyobrazałam.Ciekawe czy coś jeszcze napisze?! Czekamy na kolejne wieści.Jejku....mamy kolejną mamusię!:) SUUUUUUUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiadomosc , wow :):), to juz mam cala czworeczke :) ale niespodziewanie, ciesze sie , poniewaz juz nie musi sie tak martwic i jest szczesliwa, ale chyba po jej postach nikt sie nie spodziewal, to znaczy ze nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie na nas czas MYSZSZA GRATULUJE :):):), WITAMY MALEGO TADZIA NA SWIECIE :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×