Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Jenny, wczoraj byliśmy na szkole rodzenia, i akurat był poruszany temat karmienia piersią, wklejam parę linków, może coś ci się przyda. http://www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=359&Itemid=113 http://www.nutricia.com.pl/klub_abc_karmienia_piersia.php#Przystawianie%20do%20piersi http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79400,1325930.html http://dzieci.lunar.pl/go.php?page=PoloznaRadzi Powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta w ogóle witam z samego rana, Dziś u mnie kiepsko ze spanie, więc w końcu dałam sobie na spokuj i buszuje po domu od 6. Najwyżej odeśpie wieczorem. Ale na kafe jakoś pusto :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis spałam jak zabita to chyba po tej poprzedniej strsujacej nocy :) wczoraj ustawiłam łózeczko i zastanawiam sie czy ścielic czy nie???? Wy macie poscielone, bo moze sie pokurzyc, ale pewnie mąż tak ładnie nie przygotuje a jak bede obolała to nie bede miała siły i nie wiem co robic witam marcówko-lutówke ja jestem przygotowana :) ale u mnie to juz kwestia dni AnnaSz dobrze ze jestes Sylwia mnie tez bardzo przybiła wiadomosc o Anit mam nadzieje ze jakos biedna przezyłą wczorajszy dzien dla mnie to nie do pojecia jaki to musi byc ból, to dobrze ze u Ciebie ok, bo myslałam ze moze Ty masz jakies problemy titi hmm ja mysle ze ty szybko urodzisz to napewno z tego czopu, a miałas badanie ginekologiczne niedawno, albo moze to po seksie, nie pamietam czy pisałas o tym czy nie, gdyby było wiecej krwawienia to moze dzwon do lekarza albo na izbe przyjec u mnie malec szaleje jak nie wiem moze to dobry znak, teraz lece pobiegac po miescie moze cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczyny nie rodze jeszcze ale seksu nie bylo badani anie bylo a tu takie cos ze nie wiem ............ troszke sie zestresowalam ale poki co nie krwawie wiec ... ja musze jeszcze 2 tygodnie wyczekac kurde no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis znow ledwo zyje zasnelam koo 5 a wstalam o 9 teraz czekam az Artur wstanie bo chce jechac zlzyc aplikacje becikowe i macierzynski a pozniej jeszcze na wizyte z polozna musze sie umowic... a gdzie sie malpeczka podziewa??? Malpeczko odezwij sie do Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wlasnie malpeczka gdzie ona sie podziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim u nas dzisiaj zimno ale za to słoneczko właśnie wyjrzało zza chmur :) u nas wszystko w porządku, dzidzia fika, a ja nawet dobrze się czuję..wczoraj poprasowałam sporo ciuszków, jeszcze jedna partia prania, spakować torby do szpitala i można rodzić ;) brrr... titi to na pewno czop śluzowy pomału Ci schodzi..ale spokojnie, to może się zdarzyć nawet dwa tyg przed porodem, więc myślę że jeszcze trochę poczekasz :) gosiaczek dzięki za info o chince ;) pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
Witam wszystkich Czy robilyscie Hbs po 32 tyg, ciazy dzieki za ODPOWIEDZI pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Anastazja- ja lozeczko mam rozlozone ale jescze nie poscielone. wszystko lezy szczelnie popakowane w lozeczku zeby sie nie kurzylo wlasnie. Malpeczka-odezwij sie! Siedze w pracy ale ludzi nie ma za wiele takze mam czas do Was zajrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg to znaczy ze aaaaa zaczelo sie .... mamo help me :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela ja mam na to skierowanie dopiero - pod koniec miesiaca ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela ja też miałam robione to badanie, wg standardów powinnaś mieć zrobione na początku ciąży i właśnie po 32 tyg.. a ja chyba utnę sobie krótką drzemkę bo jakoś tak mnie na spanie zbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JENNY, MASZ MASC BEPANTEN -SUPER SPRAWA NA SUTKI, SMAROWAC CZESTO TRZEBA, WIETRZYC, A JAK NIE SMARUJ WLASNYM MLECZKIEM Z PIERSI sa tez jakies nakladki na piersi ja ledwo zyje, no coz jeszcze mam antybiotyk na 6 dni :(, ciut moze lepiej, ale niewiele, wczoraj jeszcze żoladek dal mi popalic :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam katarina3x3 wreszcie zalozylam neta w Uk po ciezkich probach! Jak zdrówko? Dzidzia jak? Ja czuje sie dobrze mały ułożony już główka w dół szykuje sie chyba do wyjścia a ja jeszcze nie spakowana ups..... Jezeli chodzi o opieke jaka mi dali w UK to jestem bardzo zadowolona, porod w zzo, położna super babka, już nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja jakoś nadal przybita po informacji od aniat... Pogoda też pozytywnie nie nastraja, eh... mojej Zuzi schodzi skóra, wczoraj zauważylismy.Dziś mnie wystraszyła,że nie wiem.Trzymam ją sobie na rękach, gadam do niej, ona patrzy na mnie i w pewnym momencie otwiera buźkę i tak jakby się zakrztusiła zaczyna bużką robić, nie wiem jak Wam to wytłumaczyć.Matko jak sie wystraszyłam... Czekam juz drugi tydzień na pielęgniarkę środowiskową a tu cisza ;) mam do niej kilka pytań. Dziewczyny polecam aspirator do noska na \"baby w nosie\", wczoraj testowałam - super sprawa, gruszki odpadają. No i tak zerkam czy któraś już się rozpakowała i zerkam ;) Miłego dnia dziewczynki Trzymam za Was kciuki cały czas! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki malpeczka napisz swoje wypracowanie ja zawsze lubie je czytac :D:D:D:D:D:D chyba ze cos sie dzieje........ odezwij sie!!!!!!!!! a ja musze na miasto leciec pozalatwiac sprawy z council taxem i juz mnie dobija to wszystko. pozniej jeszcze do agencji i pozniej do drugiej i chyba w polowie drogi albo padne z wyczerpania albo mnie staw biodrowy unieruchomi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula wiem ze to stresujace :O ja jak mialam podac mojej siostry synkowi antybiotyk jakis czy syrop nie wiem dokladnie, na lyzeczke, a on mial miesiac.... i zaczal mi sie krztusic to dopiero ja tam paniki nasialam :O boje sie wlasnie takich przezyc, ze dzidzia sie zakrztusi czyms i zacznie kaslac i sie krzywic a ja wtedy padne chyba z przerazenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pusciutko! zagladam a tu cisza:) malpeczka-daj znac ze wszystko ok! ja nadal w pracy. ludzi malo wiec sobie po necie buszuje:) dzsiiaj jak na irlandie to naprawde ladna pogoda. zimno bo rano bylo 2 st ale za to slonko swieci a tutaj to sie nie czesto zdarza:) siedz ei mysle czy napewno wszystko juz mam dla dzidzi ale wydaje mi sie ze juz chyba tak. Spakowana jestem tylko polowicznie. Cos sie zabrac nie moge no i nie wiem w koncu co dla dzidzi musze miec do szpitala bo sie ostatnio nie zapytalam a nastepna wizyta w przyszla srode. Jenny-ja jeszce nie mam doswiadczenia ale tez kupilam bepanten masc dla dzidzi i w aptece mi powiedziala pani ze jest swietna takze na sutki takze moze sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, czytam, czytam, ale jakoś nie mogę nic napisać jak już przeczytam, to muszę coś zrobić. Katarina biedaczko, wiem co to nieprzespane noce. Też się męczyłam. Teraz staram się zdrowo zmęczyć w ciągu dnia , a o to nie trudno, bo wystarczy, że ugotuję obiad i pomyję garki i już mam dość. A tak poważnie, to zawsze coś poprasuję, popiorę, poschylam się żeby podłogę umyć i zmęczenie gotowe. Mamba, Ty jeszcze pracujesz. Masz zdrowie. Ja ledwo chodzę, nie mogłabym zaczołgać się do pracy i jeszcze być wydajnym pracownikiem przez kilka godzin. Podziwiam Cię. Dziewczyny tak mi brzuch runął na dół, że mam wraznie, że noszę go na kolanach. Matko, chodzę jak kaleka przez to. Chciałabym już urzodzić, bo poruszanie się po mieszkaniu już zaczyna sprawiać mi kłopot, jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska-jescze pracuje ale przyszly tydzien jest moim ostatnim. Od 1-go lutego sie lenie:) Skoro juz brzusio opadl to znaczy ze juz niedlugo Ci tego meczenia zostalo:) Jeszcze troszke i wrocimy do formy. Ja tez sie mecze. Wczoraj sie maz smial bo jak wyszlam z wanny i zanim sie nasmarowalam wszystkimi specyfikami to az usiasc musialam tak sie zmeczylam:) kurcze niesamowite co to sie robi z czlowiekeim:) ale juz niedlugo. Damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba, faktycznie, wyglądamy jak wieloryby. Zanim wysmarujemy te "wzgórza" to mija dosyć długa chwila. Muszę zorientować się z aspiratorem, ja używałam przy Majce gruszkę dla niemowlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, dzisiaj dla odmiany prasowanie nie będzie, jadę z bratem do Rybnika. Miłego popołudnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj sobie w internecie. mi pani w aptece bardzo polecala. Jakies to takie dziwne troche ale ponoc naprawde rewelacyjne. Tylko wyglada smiesznie bo sie wyciaga smarki ustami. No jest filtr ale wyglada i tak zabojczo:) kolezanka ma roczna dzidzie i tez bardzo sobie chwali i mowi ze zdecydowanie lepsza od gruszki.zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie zaglądałam, bo jakoś nie miałam siły. Aniat mi się sniła. A po każdym przewróceniu się w nocy z boku na bok łapałam się za brzuch i czekałam na ruchy. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, miałam ktg, wyszedł jeden mały skurczyk. A tętno dziecka 160, czyli wysokie. Powiedzieli mi, żebym się nie nastawiała na wczesniejszy poród, bo niepotrzebnie się zblokuję. Bo ja sobie wymysliłam, że fajnie byłoby urodzić 8 albo 12 lutego. No i wreszcie przytyłam - czyli razem +11. Co do aspiratora to też słyszałam o Fridzie - podobno super. Jeszcze nie mam, ale zamierzam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×