Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
moje 2 i powiem, że bardzo szybko i nawet niespodziewanie poszlo w 2 przypadkach. Mimo, że nie były to przypadki bo nie byłam zabezpieczona więc wiedziałam z czym sie może to wiązać . Tylko, że nie wiedzialam , że uda się tak szybko jeden cylk i jest skoro wcześniej przze 12 lat nic. dawałam sobie na to 2 dziecko ten rok najpóźniej następny potem dałabym sobie spokój. poprzestałabym na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
czesc dziewczyny moj termin to 27luty. Ktoras z was moze ma tez taki lub zblizony ?? zawsze to razniej ;) mozemy wymienic sie doswiadczeniami i dolegliwosciami ;P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis ja po pol roku staran zrobilam sobie dokladnie badania i wyszlo mi ze choruje na PCOS czyli zespol policystycznych jajnikow i musze brac tabletki a jak nie pomoga to stymulacja owulacji....a ja na opak zrobilam:) Tabletek nie nawidze i nic nie bralam..stwierdzilam ze dzidzia bedzie wiedziec w jakim momencie przyjsc i po kolejnym pol roku staran pojawily sie 2 kreseczki:D bez faszerowania chemikaliami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widzisz czsami życie zakakuje dobra spadam bo mąż ma mi pomoc w pewnych zabiegach kosmetycznych , jutro wizyta w lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) A ja po wczorajszej udanej niedzieli gdzie dobrze się nawet czułam,humor miałam i niepodsypiałam w ciągu dnia położyłam się spać około 2 w przekonaniu,że zasnę sobie i nawet jest szansa na wyspanie się a tu WIELKA LIPA:( Męczyłam się do 5 rano jak wkońcu jakoś udało mi się zasnąć,a co się lekko poruszyłam to już mnie wielka i wstrętna zgaga dopadała:( A wstałam o 8 siusiu i koniec spania:(...do 12 leżalam próbując jeszcze pospać,bo i tak niemiałam co robić jak mąż spał,ale co zrobić...niemożna czuć się dobrze i mieć humor jak od tak długiego czasu śpi się od 3 do 5 godz.na dobę...ale jakoś daje rade i staram się zabardzo niemarudzć nikomu,tylko Wam;) Już niedługo,bo w środe mam tą wizytę w szpitalu na ktg i jeśli mnie wezmą tam zostawią to najgorszy będzie dla mnie ten czas spędzony na oczekiwaniu na poród...moja bezsenność mnie tam wykończy:(Został mi tylko tydzień do terminu porodu a tu nic i nic:( Poczytałam Was trochę,ale niestety niemam siły pisać dalej,zapisalyście od mojego ost.post 5 stron a ja tu już ledwo siedzę. mania-gratuluję sredecznie!!!:):):) Czyli jeszcze półtora tyg.i moja ciąża będzie przenoszona:(:(:( Anastazja123 napisała: Hej poród był błyskawiczny i u mnie ok ale maluszek coś za szybko oddycha i muszą go dokładnie sprawdzić.jest grzeczny i prześliczny,ssie jak smok.Pozdrowienia dla Was!!! a nast.sms: Poród zaczął sie dziwacznie bo dostałam strasznych bóli krzyża odrazu co 3min tak ok.11myślałam ze przejdzie bolało coraz mocniej w szpitalu byłam o 14:10 a o 14:35 było po wszystkim. Czuję się świetnie fizycznie bo super położna pomogła mi urodzić bez nacięcia po 2 godz.biegałam ale psychika mi siada bo Piotrusia bardzo kłująi niby wyniki oka ciągle oddycha za szybko.Rano podejmą decyzję co dalej.Trzymajcie kciuki,naszczęście śpi ślicznie koło mnie.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ale zescie sie rozpisaly...... jutro nadrobie AniaNorthampton ja mam na 9 luty ale pisze do Ciebie bo siedze w Northampton, Ty biorac pod uwage nick tez. wiec witam Ciebie goraco :):):) jak bedziesz miala ochote sie spotkac to pisz. ja oprocz jedzenia i siedzenia przed kompem nie mam nic innego do roboty. pozdraiwam lece spac dziewuszki. pewnie do jutra to juz w ogole sie rozpiszecie ..... staram sie czytac wszystko. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
ja rowniez nie mam ciekawszych zajec wiec z checia sie spotkam :) poda maila lub odezwij sie na mojego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaNorthampton ja mam dokladnie na 27 luty :) według ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANASTAZJA123 trzymam za Twojego Piotrusia kciuki bardzo mocno i niedaj się zwariować choć to się tylko tak łatwo mówi.Zanim się obejrzysz będziecie juz w domku i wszystko będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
to milo titi :)) i ja tam stresujesz sie juz porodem ?? bo ja miewam od kilku nocy koszmary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ostatnio snily takie straszne zeczy :P masz gg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
jasne : 3988636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się jeszcze nawet niepołożylam ze strachu przed conocną bezsennością...ale zrobię sobie herbatki i położę się. Może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ten bol plecow jest nie do wytrzymania :0 artur wlasnie do pracy wychodzi wiec moze uda mi sie zdrzemnac troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jeszcze o tej porze nigdy mnie tu nie było. Oczywiście powodem jest bezsenność. To koszmar. Nie mogę zasnąć, a całą noc w zasadzie czuwałam, tylko nie wiem nad czym. Nic się u mnie nie dzieje oprócz zwyczajnego stawiania się brzucha. Matko, kiedy będę mogła spokojnie się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Piotrusia, u mnie w szpiatlu jak lezalam bylo takie malenstwo co po porodzie mialo za szybkie tetno i lekarze stwierdzili bark zadnych wad a jemu dalej tak serducho bilo, mial juz jechac na konslltacje do katowic a okazalo si ze po 2 dobach pzreszlo samoistnie, podobno czasami dzieci sa tak zmeczone podorem ze dostaja tego rodzaju dolegliwosc :) mam nadzieje ze u piotrusia bedzie podobnie i nic mu nie bedzie niebawem :) zapraszam Was kochane na mojego bloga wczoraj siedzialam i uzupelnialam hhehehe musze sie pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym spaniem to chyba organizm zaczyna was przyzwyczajac do budzenia isie i nie spania pzry dzidziusiach bo ja nie wiem skad mam sily ale nie spie w nocy i w dizen tez maz sie smieje ze jestem calodobowa restauracja dla Tadzia, a Tadzio lubi najwiecej popijac w nocy, mnie sie oczy kleja a on ma wtedy najszerzej otwarte i ani mysli spac :( co do donoszenia ciazy to tez w bytomiu uznawali ukonczony 38 tc nie wczesniej :/ sluchajcie a skoro tak Anastazja szybko urodzila moze zrobimy sobie dodatkowa tabelke z dlugoscia porodu, w szpitalu taka wisiala tygodniowka na korytarzu mozna bylo sie porownac do innych hihih fajne to bylo bo ja bylam na 1 miejscu :P pzrez caly tydzien :D:D:D na naszym topiku to chyba jak na razie tez wygrywam, oczywiscie cc sa poza konkursem z wiadomych wzgledow :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza:) fajny pomysl...ale ja sie go troszke boje..bo Anastazja miala fakt 3 godziny..ale jak zaczniemy wpisywac jedna 10 druga 20 trzecia 15...to ja chyba zwarjuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Ja tylko na chwilke... Mała pojawiła sie na swiecie i teraz wszytsko sie kreci kolo niej. Jest grzeczna. Dopiero od wczoraj mam wystarczajaca ilosc pokarmu i moge calkowicie mala karmic piersia (wczesnej niestety byla dopajana sztucznym). Polecam herbatke herbapolu - mlekopedna...Poza tym pomogl tez laktor elektryczny. Z moja mialam taki problem ze caly czas chciala ssac jedna piers a drugiej nie. Ale dzieki laktatorowi udroznilam kanaliki mlekowe i teraz jest ok. A poza tym maly skrab a wszyscy w omku sa w nia zapatrzeni. Zycze Wa jak najszybszych rozwiazan :) Wielu z Was boi sie bolu....Ale o tym sie jakos nie mysli....Wierzcie mi....Jak jest maly szkrab to jakos zapomina sie o tym a liczy sie tylko to żeby szkrabikowi bylo dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Co prawda juz nie takim wczesnym, ale jednak :) Widzę, że nadal macie kłopoty ze snem. Ja wieczorem zasypiam błyskawicznie, ale jak wstane w nocy do toalety, to czasem mam problem z zaśnięciem. No i rano budzę się wcześni, co mnie wkurza, bo jak nie chodzę do pracy to mogłabym pospać. Od czwartku wstaje znowu o 6. Witam nową mamusię! Ania mam nadzieję, że będziesz tu u nas aktywna :) Anastazja - trzymam kciuki za Piotrusia! Dziewczyny kończy mi się krem na rozstępy, starczy może na 3 dni i zastanawiam się czy kupować nowy. Chyba po porodzie nie będę już wcale go używać, więc może wystarczy mi oliwka i normalny balsam do ciała, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skoro juz wiadomo jak ma na imię synek Anastazji to dopisuję :) WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...SYNEK........3370/53.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia nie kupuj bo szkoda kasy jak do teraz nie wyszły to juz nie bedziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ale Igor się wierci. Zastanawiam sie chwilami jak tym razem zacznie się poród bo w tej ciązy bardzo dokuczał mi kręgosłup więc kto wie czy nie bedą to bole z krzyża. W poprzednim bolał brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×