Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

fajnie Sylwia ze w spodniczke sie miescisz, ja to nie mam co pomarzyc. jade na miasto i zakladam: spodnie ciazowe pod to bluzke na ramiaczkach tylko nie zakladam ramiaczek i jest tak akurat ze mi brzusio zaslania, no wiec to wkladam pod portki dalej na ramiaczkach dluzsza co mi akurat na spodnie zachodzi bluze jakas cienka bo innej to nawet nie posiadam a D nie zalkadam bo on to same czorne ma i jak wdowa bym wygladala staniczek to wiadomo i skarpetki jakis szal co by mi szyi nie wywialo i na to kurtka ktorej juz nie zapne wyobrazcie sobie jak wygladam taka opatulona, milion bluzek. ehhh jak wiesniaczka jakas. ale sie smieje sama z siebie czasem, najgorsze ze mamy brzuszki jak jest zimno i trzeba uwazac buzka dziewuszki, czas po drozdze jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-to kup mi tez troche:) bo nie moge tu nigdzie dostac:)wlasnie wczoraj szukalam. jak bede mniala wolne to jeszce moze gdzies wynajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba jak znajde to kupie sama sie wlasnie o to martwie ze nie znajde :O jeszcze tylko oczko pomaluje i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mogę sprawdzic czy mała jest nadal w położeniu miednicowym, są jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozie! Ja to chodze tylko w sweterku i polarku no i w spodniach z pasem pod piersi zeby brzuszkowi bylo cieplo...ale ogolnie to mi jest przez cala ciaze tak goraco...a nie zachorowalam ani razu:D Stanika to bym najchetniej nie nosila w ogole...ale cos musi trzymac te meloniki...:D Sylwia - jak widac dzieciaczki maja gdzies jak powinny lezec i wybieraja sobie pozycje najwygodniejsze:) prawie wszystkie z nas maja tak samo ulozone malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Czesc dziewczynki :) jak tam dzisiaj ?? noc przespana ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli tylko ze ja nie mam tak dlugiego swetrerka ani polarku nie mam, a polar to w ogole cieply jest i dlatego tak sie opatulam, co to jest dwie warstwy koszulek i cienka bluza :O szczegolnie ze ja sie nie zapne juz :O no jade juz buzka bo nigdy sie nie rusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty...chyba najlepiej wyczuc gdzie cie kopie...jak kopie najczesciej u gory albo z gornego boku to wszystko ok...jak kopie w podbrzusze to jeszcze sie nie odwrocilo malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Agnes odezwij sie d mnie na gg podalam Ci na maila ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Agnes odezwij sie d mnie na gg podalam Ci na maila ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Agnes odezwij sie d mnie na gg podalam Ci na maila ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes- ja znalazlam ale takie instant a zwykle bym chciala. napewno instant tez znajdziesz w razie co. jeszce poszukam i jak nic lepszego nie znajde to kupi te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:) noc przespana w zupelnosci:) ok 24 chwycil bol plecow ale po wypiciu cieplego mleczka z miodem jak reka odjal. Widze, ze kolejna mieszkanka UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
to bylo niechcacy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Ja cos nie moglam spac...chyba za bardzo wypoczeta bylam :) ano UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trudno mi to określic, raz kopie na dole ale czuje też po lewej stronie a na środku twarde jak głowka i nie wiem czy to rączki , łokcie czy nózki,ale na dole po pachwinach też czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie to pupcia na srodku:) ja w pachwinach czuje takie bardziej askotanie wiec to chyba raczki. tak mocno to nozki czuje no ijak pupe wypchnie to brzuch zmiania ksztalt :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Okazało się, że wyniki poszły w górę :) Ostatnio miałam hemoglobine 10,5, a teraz az 11,5! Ale spotkała mnie inna niespodzianka - otóż wkładam buty i mi ciasno! Okazało sie, że mam spuchniete nogi. Nie jakoś bardzo, ale zawsze. Pytałam połozną, a ona mi na to, że w tym okresie ciązy to prawie norma i mam obserwowac ciśnienie, bo jesli skoczy to już powód do niepokoju. Ale ja mam cały czas niskie. Agnes - ja się cieszę, że jestem w ciazy o tej porze roku. Nie miałabym ochoty ubierac sie lekko przy takim brzuchu, a w dodatku nie wiem jak zniosłabym upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Mamba a Ty na kiedy masz termin ?? bo widze ze jestesmy chyba w tym samym tyg :) ja mam na 27 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-gratuluje wynikow. Mi tez sie udalo wyrownac zelazo pare tygodni temu co jest wielka sztuka w naszym stanie:) jakies 2 tyg temu tez bylam taka spuchnieta i mi przeszlo takz esie nei przejmuj. moje cisnienie tez jest niskie i nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-wg polskiego gina na 23 a irolskiego 20 lutego. tak czy inaczej czuje ze bedzie wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
jestes kolejna dziewczyna ktora czuje ze bedzie szybciej....po czym wy to stwierdzacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - my tak mówimy, że czujemy, że będzie szybciej, bo bardzo tego chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
achhh czyli to tak trzeba sobie wmaiac :P juz teraz rozumiem ... bede stosowala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy w zyciu obchodzili sie mna w banku jak z jajkiem:D Albo tak zle wygladam ze sie bali ze padne im tam albo taka mila obsluga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże! Jaki mam atak głodu! Na szczescie jestem po zakupach to jest w czym wybierac.. Co do ulozenia dzidzi, ja wiem ze moja Niunia jest juz 1/3 glowki w kanale miednicy choc mialam usg ostatnie w 22tyg. Polozne tutaj sa niesamowite! Skubane..nacisna tu, tam i potrafia mi powiedziec gdzie jest jaka czesc ciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×