Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

A czy i Wy macie czasem wrazenie ze sie staracie i staracie a i tak nie wiecie o co temu maluchowi chodzi? Mnie jeszcze dobija troszke moja mama...tysiace dobrych rad po ktorych i tak mowi \'wasze dziecko-wasza decyzja\' a najchetniej to by Malej w ogole nie oddawala mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
malpeczka cześć ja jeszcze troszkę plamie. Dzis byliśmy u lekarza na wizycie patronazowej. Wszystko ok. Igorek przybrał prawie 1kg. Jesteśmy zadowoleni. kolka jest wczoraj znowu męczył nas i siebie do 2 w nocy. Espumisan po 4 tyg. tak mi powiedziała nasza pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Moja córcia spała dzis w nocy 5 godzin! Sukces! Teraz też spi, po spacerze, od 11, z krótką przerwą na karmienie. Malpeczka ja tez jeszcze trochę plamię, ale rzadko i mało. Dokładnie nie pamiętam kiedy poszłam z tymi szwami, ale około 2 tygodnie po porodzie. Tilli - tak to jest z tymi radami mam i innych doświadczonych osób :) Moja mam dzisiaj zadzwoniła i powiedziała, że musze bardziej tłusto jeść, bo pewnie mała się tak często budzi po pokarm mam za chudy :) Tak jakby ona widziała co ja jem :) Danis - to jeszcze pare dni do 4 tygodni i bedzie można dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - dzisiaj musiałam dokupic nowe ciuszki na 62, bo moja córcia już wyrosła z 56 i odczułam deficyt, a nie mam ochoty prac co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-tilli też tak mam, wszystko niby koło dziecka zrobione, kupka była, ma czysto, sucho, przed chwilą jadła, a i tak płacze..no i co tu zrobić?? nic tylko przytulić i czekać aż przejdzie ;-) ja dzisiaj mam koszmarny dzień..rano siedziałam i płakałam razem z moim dzieckiem bo już nie wiedziałam co mam z nią zrobić..w ogóle cały dzień marnie mi śpi, co zaśnie to się budzi :-/ ciekawe jak noc będzie wyglądać..zobaczymy..a ja też marnie psychicznie sie czuję :-( a tu nawet nie ma kto przytulić :-( a w ogóle to wczoraj nam odpadł pępek :-) i wreszcie możemy się kąpać w całości..a kąpiel i spacer to jedyne stałe godziny które udało nam się wywalczyć z moim dzieckiem ;-) jedzenie na żądanie, chociaż czesciej niż co 2-2,5 godziny nie woła,a w nocy co 3 najczęściej..może w końcu się nam unormuje.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ty masz problem z ciuszkami a ja mam odwrotny problem z pieluchami, co drugi czlek co przychodzil obejzrec malego dawal paczke malych pieluch no i mam jeszcze 70 pare pieluch na szkrabka a on juz wyrasta i nie wiem jak ja to zuzyje, bo od wczoraj zaczal mi sie wyczolgiwac z tych za malych pieluch i zasikuje ubranka :/ a tak mi szkoda tych niezuzytych pieluch ... z ubrankami ja tez juz pozradek zrobilam i na 62 mam znacznie mneij niz na 56, wiec kilka bodziakow dokupilam ostatnio w auchanie, byly trojpaki za 5zl, ale coraz wiecej juz mysle o 68 bo niektore pajace na 68 juz sa dobre, a na 68 to mam tylko uzywane rzeczy co dostalam od szefa, wiec musze zaczac cos kupywac, jade dzis do reala bo promocja po 5,99 wszystkie ciuszki niemowlece moze cos kupie :) no i dziewczyny pileuchy w realu 3 paczki w cenie dwoch jest promocja huggiesow , oplaca sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie martw sie tesciowa, czasami tak bywa...Ja za to mam taka nieciekawa sytuacje z rodzicami, bo maly sie urodzil a nawet do mnie nie zadzwonili, ale to dluga historia, wiec lepiej zeby to tesciowa byla do bani. Tesciowa to nie matka :-) Anted moj tez wali kupe za kupa, praktycznie po kazdym jedzeniu. Przecietnie 100 pieluch starcza nam na 2 tygodnie, wiec srednia mamy taka sama. Wczoraj kurcze budzil mi sie co 3 godziny jestem padnieta na maksa. Do tego marudzil troszke, nozkami machal i kwilil, nie wiem juz sama czy to kolki, czy oznaka marudzenia ze zmeczenia. Dziewczyny ktorych maluchy maja kolki, to prawda ze dziecko wtedy placze nieprzerwanie przez nawet godzine i codziennie o tych samych porach. Mam infacol w domu, ale w sumie bez potrzeby nie chce go faszerowac. I te herbatki z kopru, z jakiej firmy najlepiej kupic z Hipa? Dajcie znac. A co do rad naszych tesciowych i mam. To zauwazylam jedno, ze calkiem inaczej pielegnowaly malenstwa niz zaleca sie teraz, wiec najlepiej zdac sie na wlasna intuicje, a jak cos sie dzieje to lekarza. Bo inaczej mozna dostac kwadratowej glowy :-) Malutki w koncu zasnal, mam chwilke dla siebie, w koncu... Jak ten czas szybko leci przy dziecku, szok normalnie Panna klara, rozumiem ze ci ciezko. Mi maz duzo pomaga, dzisiaj posrzatal caly dom, zrobi sniadanie, kolacje. Nie dalabym rady chyba sama. Podziwiam cie. Piszesz ze nie ma kto przytulac, tym to akurat sie nie roznimy haha, na przytulanie teraz nawet nie mamy glowy, ani czasu :-) Trzymaj sie i badz dzielna Zaczelam tez nosic ten pas, ale cos mi sie zdaje ze niewiele pomoze, bez cwiczen ani rusz, a cwiczenia to ostatnia rzecz na jaka mam ochote po tych nie przespanych nocach! Uciekam cos zjesc, jak mam chwile, trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita moja mama nawet nie wie czy sie maly urodzil :/ w listopadzie zyczyla nam obojgu smierci wiec... nie masz najgorzej, a tesciowa pojechala sama na szzcescie bo wolalam sie do niej nie odzywac za wiele :) bylo minelo, mam nadzieje ze dluuugo nas juz nie nawiedzi czarownica:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odkrylam ze moje dziecko nie cierpi na kolke tylko na nieregularny system jedzeniowy. Karmienie piersia i dokarmianie nie zawsze wychodzi zwlaszcza jak sie ma takiego lakomczuszka jak moj. Ona jadlaby i jadla i nawet jak juz jej sie wylewa to dalej by jadla;) Powiedzialam dosc! Niestety od piersi odstawiamy na razie bo nie wiem ile z tego wyciaga. Laktator idzie w ruch i ustalamy stale pory i stale porcje. Bo w taki sposob to ja kulke a nie dziecko bede miala:) Dzisiaj Mala byla wazona i ma 4kg:) Aha, mama caly czas za mna chodzi i mowi przykryj ja, przeziebi sie, za chlodno tutaj, a Mojej potowka wyskoczyla...rozebralam ja do body i od razu lepiej i jeszcze dostalam od poloznej ochrzan ze za goraco...mama sie zamknela:) Dosyc mam dobrych rad. Robie od tej pory to co Ja uznam za sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ponawiam pytanie-czym roznia sie mleka w proszku? poza firma oczywiscie:D chodzi mi o te rozszezrenia SR AR HA itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza, ja nie znam tych skrutow. U mnie na opakowaniu ich nie ma...a odzywke kupowalam w porozumieniu z lekarzem tylko ze ja nie wiem jakie sa w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza AR przeciw ulewaniom, HA hipoalergiczne, sr nie znam. Podanie mleka trzeba skonsultowac z pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya luana
chce podarowac potrzebujacemu dziecku sab sipplex--rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya luana
sab simplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś jestem szczęśliwa:)byliśmy u pediatry którego poleciła mi kolezanka,która ma maluszka 2,5miesiąca i pediatra super:) Mówiła i zadawała takie pytania o których poprzednia nawet niewspomniała.Na łzawiace i troszkę ropiejace oczko powiedziała to samo co dr.Zagórska na wizycie prywatnej,że kanaliki łzowe sa niedrożne i że samo przejdzie tylko masować skroń(a tamta pierwsza pediatra zapisała mu antybiotyk)pleśniawek potwierdziła,że niema(a tamta poprzednia zapisała na pleśniawki nystatyne)przepisała wit. o których poprzednia nic niemówiła....echhhh,całe szczęście że teraz mam takiego lekarza. W poniedziałek jeśli kikucik nieodpadnie jedziemy do chirurga na odcięcie,mam nadzieję że niebedzie go to bolało:( Dziewczyny mi tez mały strasznie ulewał i nawet noskiem ale od kiedy czekam poklepując go po pleckach aż beknie wcale nieulewa....spróbujcie do skutku. Kacperek ładnie przybiera na wadze i już waży 4170kg(370g.przybrał w ostatni tydzień) Teraz o ile nic sie niewydarzy idziemy na początku kwietnia na szczepienie 6w1Heksa i po skierowanie na bioderka...no i będziemy szczepic rotatex na rotawirusy,ale to szczepienie doustne. Strasznie snu mi brakuje...jak już mały zaśnie to ja dopiero cos mogę w domu zdziałać... Dziewczyny napiszcie czy ta końcówka krwawienia u Was to też taka ze śluzem?....niechcę być obrzydliwa ale u Was to też ma taki nieprzyjemny zapach?Przepraszam,ze pytam o takie rzeczy ale muszę się upewnić bo niewiem czy to jest wporządku a głupio mi znów zaracać głowe mojemu ginowi,bo juz trzy razy po powrocie ze szpitala do domu dzwoniłam do niego po coś a niechce mu ciągle czymś głowy zawracać. Mam nadzieję,że u mnie wszystko wporządku i ze te szwy naprawde się rozpuszczą....najważniejsze zeby z małym bylo wszystko dobrze ale ze sobą też niechcę już miec problemów a szczególnie TAKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja tez musialm dokupic ubranek na 62, i przeraza mnie ze i nich juz wyrasta, choc pocieszam sie tym ze tomoj pierwszy synek , a ja pamietacie mam ochote na kochana trojeczke, wiec wszystko sie przyda, a maja podniesc podatek na artykuly dziecie z 7 % na 22 %, wiec wszystko bedzie drozej jak wejdzie to w zycie :( panna klara unormuje sie nie martw sie, u nas tez nie wszystko jest idealnie jak w zegarku, ale czy tak musi byc, mnie to nie martwi,z tym ze moj Mati spi i jest grzeczny jak anioleczek. Alew nocy budzi sie 2 razy tak okolo 2-3 , i potem cos okolo 5-6. wiec nie narzekam. nikita sama pij tez te harbatki, ja pije z kopru na uspokojenie z bobovita i na lekki brzuszek od 4 m-ca, nawet sa dobre. myszsza nie pomoge ci z tymi mlekami my narazie jedziemy na piersi. Malpeczka , po co odcinac ten kikut, przeciez ty niedawno urodzilas, to moze byc nawet kilka tygodni tak mi mowila polozna, a zreszta, moj ladnie byl podsuszony ale sie trzymal, i polozna w 3 tyg. posmarowala patyczkiem higienicznym takim czyms co przyspiesza wysuszanie i zaraz kilka godz, po jej wizycie odpadlo. malpeczka ja mam jeszcze plamienia ale czyste bez sluzu itp.ale ja jestem po cc., malpeczka ladnie twoj maluszek rosnie, :) moj maly powinnien byc juz wykapany, ale spi i szkoda mi go budzic,ach, co tam zrobimy to z malym poslizgiem czasowym, swiat sie nie zalamie. dziewczyny pielegnujecie ta luszczce sie skorki na glowce, u nas sa delikatne i tylko na boczkach, ale ja i tak natluszczam przed kapielaa i wyczesuje, boje sie zeby nie mial ciemeniuchy, ale ogladalm program, ze to niezalzene od pielegnacji, tylko hormony robia swoje i chcesz czy nie moze byc, ale jak juz jest i pielegnujesz to do 3 m-ca zycia powinno zniknac. moj maz mi sie podobal, w sytuacji jego mama a moja tesciowa, choc ona jest o.k, nienarzekam, chcaial potrzymac malego a bylismy wszyscy w kuchni, to jej dalam, trzymaladosyc dlugo, a maly spal, i po jakims czasie mowie do niej ze juz o wezme i zeby go dala, a ona ze nie, a ja zeby mi dala, a ona ze jak sie obudzi itp., a moj maz w koncu sie odezwal , ze mago odac bo to jest moje dziecko, i ja decyduje kiedy daje do trzymania i na jak dlugo. niky sie na nikogo nie pogniewal, i bylo o.k, ale ciesze sie ze maz tak zaeragowal. pa , narazie musze konczyc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka - dzwon z kazdym glupim nawet zapytaniem:) przeciez po to sa ci lekarze prywatni..ja nie mialam jak sie dopytac i widzisz? niby wszystko bylo w pozadku a wyladowalam na ostrym dyzurze. Nie chce Cie w zadnym razie straszyc:) A mi teraz za kazdym razem kiedy przychodzi polozna zagladaja w podpaske i sprawdzaja ile krwi i jaka itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza przykro mi ze masz taką sytuacje z rodzicami i teściową. Ja nie dokarmiam wiec skrotów nie rozszyfruje malpeczka dobrze ze w koncu masz rzetelnego lekarza, ja na koncu tez tak plamiłam na zółto i zapach był intensywny Mam pytanie cos niepokoiło lekarza w bioderkach po porodzie ze sprawdzacie je??? Bo mi powiedzieli w szpitalu ze są ok i nie kontrolowalam ich nigdzie, a moze trzeba???? Ja dzis przezyłam mały koszmar :( byłam na tym cholernym szczepieniu i obym nie załowała ze nie wykupiłam szczepionki płatnej, mały po tych kłóciach strasznie płakał i nie chodzi mi tu o samo szczepienie ale o obrzek na nodze po nim, ma strasznie czerwoną i spuchnieta nózke, dotknąc jej nie da, krzyczy tak ze serce pęka, nie wiedziałam ze tak plakac glosno i załosnie moze :( dalam mu czopek viburcol pielegniarka polecala ale i tak 3 h nosic musiałam i co usnal to po chwili zrywal sie z krzykiem. Teraz spi od 18.00 i nawet zakwili na jedzenie i dalej spi, ale boje sie tej nocy jak nie wiem co :( Dziewczyny które juz szczepiły jak dzieci zniosły szczepienia i czy to były na NFZ czy te płatne szczepionki???? Wazy 5300 i ogolnie wszystko oki i bioderka lekarz powiedzial ze wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted fajnie maż zareagował tak powinno byc moj tez zawsze trzyma moją strone :) ale ja nie narzekam na tesciową, mnóstwo ciuszków mi przynosi i wiele innych potrzebnych zeczy wystarczy ze od niechcenia wspomne ze cos by mi sie przydało a nastepnego dnia to mi przynosi :) mama tez zawsze mi pomoze Panna Klara rozumiem jak musi ci byc ciezko samej ja bym zwariowała jakby mi mąż nie pomagał i chyba bym umarła z glodu bo zawsze jak jestem glodna to piotrus nie chce sam lezec i albo maż szykuje obiad czy kolacje albo bawi malego, a moze jak ja wiem ze zawsze mam na kogo liczyc do pomocy to jestem tak słabo zorganizowana, pewnie tak jakbym była sama to musiałabym miec czas na jedzenie, prasowanie itd....duzo jest tego przy dziecku Co do ubranek to ja juz duzo schowałam ale poki co do 6 miesiaca mam ciuszki wiec jeszcze nie dokupuje, chyba ze cos mi sie spodoba albo trafi sie okazja a pampersów idzie mi ok 10 dziennie no to bardzo podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Igorek był lekarza pieknie przybrał waży 4090g, a waga ur. 3150g, ma 3 tyg zatem super. dzis pieknie spi , ciekawa jaka noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny strasznie mi przykro, że macie takie klimaty rodzinne. To musi byc bardzo ciężko nie miec oparcia w bliskich. A co do złotych rad to najlepsza jaka słyszałam - dziecku trzeba podac wodę po piersi, bo mleko jest gęste i mu nieprzyjemnie w gardełku :D Fajne, nie? Moja corcia przespała dzisiaj większośc dnia i teraz mieliśmy problem z uspieniem jej. Była zmęczona, ale nie mogła zasnąc. A tak w ogóle to niesetey nie mamy stałych pór posiłków, spania, kąpieli. Myślę, że zacznę to regulowac od poniedziałku jak mąż pójdzie do pracy. Anastazja - u mnie bioderka też są ok, ale rutynowa kontrola ma byc w wieku 2 m-cy. Ja nie wiem ile mała przybrała, bo ide na wizytę dopiero na początku kwietnia. I od razu szczepienie. Jeszcze nie zdecydowałam jakie podamy szczepionki. Moja teściowa pracowała w służbie zdrowia i ma tam znajomych, więc prosiłam żeby się dowiedziała jak to jest naprawdę. Nie mam zaufania do lekarzy, którzy maja w tym interes, żeby polecac okreslone szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula dzieki za inf dot. melak, ja sie pyatlam jakie mleko ma pic to mi pediatra powiedziala ze obojetne byle bylo pocztakowe :) n arzie mialam bebilon 1 bezglutenowy bo takie wpadlo w rece mezowi jak kupywal a teraz sie zastanawiam co mu kupic, moze zwykle bebiko :) co do bioderek to co ok 3 mce powinno sie rutynowo zbadac malpeczka Ty chyba przesadzasz z tymi lekarzami, nie popadaj w paranoje, po co chcesz kikut odcinac, mojemu odpadl prawie po miesiacu (bez 4 dni), witamin tez za duzo nie mzoesz podawac bo bedzie tył niepotrzebnie, sczzepionek pzreciw rotawirusom nie powinno sie dawac dzieciom ponizej 3misiecy bo zle znosza a propos szczepionek to ja szczepilam za 120 zl infanrixem i bylo ok, dokladnie 8 godz byl marudny i bolala go nozka ale altacet czyni cuda, Anastazja kup w zelu altacet i smaruj nie bedzie go bolec i szybko zejdzie obrzek, kazali mi tak zrobic w przychodni i na prawde to pomoglo, wspolczuje tylu ukluc bo u nas po 1 ukluciu bania wyskoczyla na nozce fajnie macie jak wam ktos pomaga, u mnie niezbyt z ta pomoca poza tym ze maz u siebie w sklepie papu kupuje, a tak to wszystko robie ja bo on nie bardzo ma kiedy, a jak juz ma dzien wolny to tez i on i ja razem chcemy odpoczac ewentualnie wykanczamy dom :) teraz tez w ogrodzie masa pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Dziś mieliśmy ciężki dzień - Kasper cały czas marudził, jeszcze teraz, przez sen, popłakuje. Cały czas domaga się jedzenia. Karmiłam go od 19.30 do 21.30 non stop! W końcu zasnął mi na cycku. No i Łatwy Plan poszedł się... Może to ten okres przyspieszonego wzrostu? Jak czytam, ile przybrały Wasze dzieciaczki, to dochodzę do wniosku, że Kasper chyba jakiś niedożywiony jest. Waga urodzeniowa była 3710, przy wyjściu ze szpitala 3460, po dwóch tygodniach 3880, a teraz 4050 (ale na innej wadze). Więc teraz mu piersi nie odmawiam. A w ogóle, to kupiłam wagę na allegro i będę teraz sprawdzać co chwilę :) Pytacie o krwawienia - ja też miałam długo ze śluzem. Właściwie, to dalej mam śluż nie przeźroczysty, jak normalnie, tylko żółtawy. Ale zapachu żadnego nie czuję. W przyszłym tygodniu mam iść do gina, to się okaże, czy wszystko OK. Myszsza, zszokowałaś mnie troszku. Już kiedyś wspominałaś, że nie masz dobrych układów rodzinnych, ale żeby aż tak?! Podziwiam Cię, że dajesz sobie radę. A co do wsparcia, to ja do tej pory narzekać na mojego faceta nie mogłam, ale dziś myślałam, że go zabiję. Usypiałam Kaspra popołudniu 1,5 godz., bo cały czas marudził, w końcu zasnął ze mną w łóżku. Przy okazji sama chciałam odpocząć trochę, bo też mam samopoczucie do d... Na co mój kochany po 10 min. podszedł i wziął małego do łóżeczka. Mówię mu, że go obudzi, bo jeszcze porządnie nie zasnął, ale zignorował mnie totalnie. I jak się Kasper obudził i zaczął płakać, to uciekł... do wanny! I zostawił mnie z tym płaczącym dzieckiem. A że szedł na 18-tą do pracy, to zostałam z nim płaczącym sama... Także dopiero o 21.30 udało mi się zjeść kolację :( Ale nic to, damy radę. Następnym razem dostanie ode mnie w łeb, jak mnie nie posłucha! Lecę, bo coś się Kapser przed chwilą zachłysnął i mimo, że go wzięłam na ręce i poklepałam po pleckach, to dalej ma jakiś taki świszczący oddech, to lepiej, jak będę blisko niego. Pa, śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja, jesli chodzi o usg bioderek to ja myslalam ze to jest rutynowe postepowanie, poniewaz nikt sie mnie nie pytal czy chce czy nie, tylko poprostu poinformowano mnie ze mam zrobic, kiedy i za ile, ale mysle ze dobrze, lepiej dmuchac na zimne. ja juz kupilam szczepionke i bedzie jedno klucie, zaplacilam prawie 90 zl, pediatra podpowiedziala mi gdzie moge kupic najtaniej, w pozostalych aptekach wachca sie okolo 130 zl, u mojej mamy , tam gdzie pracuje tez taka wysoka cena :( moj mly lezy teraz w lozeczku, nie spi i sobie cos gada :), grunt ze nie placze, licze na to ze w koncu zasnie. ok.pa, ide sie uczyc jutro mam testy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi moj maz ma to samo , bierze malego czesto do lozka, ale ja mu nie biore, poniewaz nasz nawet jak sie wybudzi zaraz zasypia, a pozatym, moj maz pracuje codziennie od 18, a w dzien caly czas zajety na budowie, hurtownie , teraz ma szkolenie po 6 godz. dziennie, poza godz. pracy, i nawet dzisiaj mowil ze zal mu ze tak rzadko ma czas na tulenie synka, wiec jak tylko ma okazje nadrabia, wiec chyba dzieki temu ze Mati taki grzeczny jestem w stanie ugotowac i dla siebie i dla meza, posprzatac , jakies pranko, pouczyc sie itp. , acha i nie martw sie o wage, skoro je z piersi sam sobie reguluje :), dopoki jest zdrowy nie ma zmartwien. myszsza dzieki za rade , tez zaopatrze sie w altacet. ok,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, dzięki za pocieszenie - może rzeczywiście przy karmieniu piersią sam sobie reguluje, stąd te jego płacze od dwóch dni i moje siedzenie z cyckiem na wierzchu po parę godzin dziennie :) Dopiero teraz zauważyłam, że urodziłyśmy w tym samym dniu :) Spadam pod prysznic i spać, bo zaraz pewnie mnie synek mój obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja ostatnio nie mam wogole czasu usiasc do komputera jak juz mam wolna chwile to leze na kanapie:) u mnie z dzisziusiem wszystko wporzdku bylismy dzisiaj na pierwszym spacrku na godzinke ojj jak fajnie bylo wynuzyc sie z nory:)ale nie zaciekawie u mnie z ....Arturem....tak tak wiem ze to bylo do przewidzenia:( byl teraz tydzien na \"ojcowskim\"taaa i nic mi nie pomogl kompletnie....spal do 16 a pozniej odrazu wychodzil z domu sprawy zalatwiac.....zreszta nie bede Wam pisac bo to ani przyjemne dla mnie a tym bardziej dla Was ale poprostu nie mam sily juz wszystko jest na mojej glowie i nie mam zadnego oparcia w nim nawet nie mam z kim pogadac o z Filipkiem gadam.jest mi ciezko jestem zmeczona i czesto laze zaplakana i smutna... teraz na pierwszym miejscu stawiam sobie wyrobienie paszportu dla Filipka i jade do polski bo jak tu dluzej posiedze to kota dostane naprawde chyba mi na glowe zaczelo padac no ale nic dziwnego jak przez 24 h nie ma sie do kogo geby otworzyc:/ no nic uciekam zaraz sie drzemnac przed karmieniem....jesli zdarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarinko, milo cie tu widziec, dobre ze Filipek zdrowy, ze chodzicie juz na spacerki, to bardzo relaksuje, wspolczuje ci z Arturem , ale masz racje jak tylko dostaniesz paszport lec do Polski, tylko odzywaj sie wtedy do nas :) pamietaj niczym sie nie martw, jak tylko ci zle tu sie wyzal, wytul i wycaluj Filipka, i choc jak najdluze na spacerki, my nawet po 3 godz. sobie spacerujemy. caluski dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie zajrzalam na marzec i wiecie co do tej pory tam bylo tylko jedno cc i pozostale sn, a sporo juz urodzilo, nie samowite , ile u nas bylo cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×