Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość maya luana
przyjezdzam na swieta do polski i moge odstapic potrzebujacemu dzidziusiowi nierozpoczete kropelki na kolki sab simplex. chcialabym tylko , zeby ktos je osobiscie odebral---rybnik -i wykorzystal a nie odebral i handlowal nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdybyście potrzebowały kropelki SAB SIMPLEX to mogę sprzedać termin ważności 2009 rok już pomogły i po co mają się marnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem pod wrazeniem dzisiejszej wagi mojego tadzia, zwazylam i ma 4800 pzred jedzeniem z pustym pampersem, szok.. dwa tyg temu mial 4 kg a teraz jzu parwie 5, nie dziwie sie ze mnie boli kregoslup i pluca jak sie na mnie kaldzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek to jest moj adres..magdahh@poczta.fm dziewczyny od kiedy mozna obcinac pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze a mała na reku smacznie spi i usmiecha sie przez sen u ns pogoda barowa,dzis mamy szczep. wiec pojedziemy sam. nici ze spacerku pozdrowionka.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza kiedy przysłali ci pas.Dzwonili?Do mnie przyszedł mail z potwierdzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu paznokscie to ja obciełam pierwszy raz ak malec miał 2 tygodnie a teraz to regularnir obcinam jak tylko ma zadługie dziewczyny co do czopków to nie wariujmy jak byłam na szczepieniu sami kazali mi podac ten lek jako całkowicie bezpieczny i skuteczny i ja podalam i nie załuje Piotrus tak płakał ze mozna było oszalec, musiało go bardzo bolec i miał stan podgorączkowy a po czopku poczuł sie lepiej i pieknie spał to chyba lepiej niz miałby sie tak meczyc. Choc nigdy nie podam go tylko dlatego ze mały nie moze usnac, ale po to są leki dla niemowlat ze mozna je stosowac w potrzebie zeby im pomóc. Lula baw sie dobrze u mamy na świeta i oby Zuzia przetsała sie krztusic Paty u nas tez paskudna pogoda od 2 dni juz a tak lubie spacerki :( . Oby u ciebie szczepienie przebiegło łagodnie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anastazja dzięki 🌼, niestety Zuza nadal krztusi i podobno z tego się wyrasta. Podajemy nutriton do mleka ale słabo coś pomaga... To nie jest takie krztuszenie zwykłe, ona otwiera buzie, próbuje złapać powietrze, nie może i się dławi :( i nie w trakcie jedzenia tylko kilka godzin po. Także najgorsze są noce bo trzeba czujnie spać. Trzeba uważać żeby nie cofnęło jej się do tchawicy bo się udusi. Dlatego dla nas to taki koszmar :( A u mamy totalne lenistwo... nic nie robię, tylko zajmuje się Zuzą :) titi zdjęcie mi się nie otwiera. myszsza moja Zuzia tydzień temu początek 10 tyg ważyła 5600 :) paty ja pazurki zaczęłam obcinać jak zobaczyłam że są długie. Teraz obcinam co 2 dni bo tak szybko rosną. Miłęgo dnia mimo tak kiepskiej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chrzcimy Zuzię 7 czerwca :) Zuzia urodziła się 7 stycznia a rok temu 7 czerwca dowiedziałam się o ciąży :) i teraz równo w 5 miesięcy ochrzcimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pas dostalam szybko tzn po jakims tyg max od zaplaty mala fu pazurkow ja nie obcinam bo po kapieli same odpadaja, tylko opilowuje od czasu do czasu, ale ze teraz prawie nei spi wcale wiec tez tego nie robie ale mozna obcinac od pocztaku tylko nie calkiem krotko :) lula Twoja Zuzia na starcie miala znacznie wieksza wage, ale 5600 to ejst co podnosic :) u nas tez pogoda barowa, siedzimy w domu i o 12 sukces maly zasnal i spi dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Po szczepieniu !Oleńka dzielnie zniosła to wkłucie, na szczeście jedno! Troszkę zapłakała i po krzyku.Waży już 5 kg!Czyli ładnie przybiera.Dostała wysypki, pediatra mówiła,że alergiczna.Przypuszczam,że od kakao, wczoraj na parapetówce u szwagierki pozwoliłam sobie zjeśc czekoladowe ciasto ( pychotka) dwie kostki czekolady...i masz babo co chciałaś! Zatem dieta, zero czekolady, mleko nie piję, chyba,że od serów?No a lekarka mówiła,że prawdopodonie od kakao,też tak myślę, bo wcześniej tego n ie było bo i mamuśka nie jadła czekolady. Ole teraz śpi,ale troszkę niespokojnie, no myślę,że przez to szczepienie. ... lekarka opieprzyła mnie,że nie myję małej piciuni tam w środku! Kazała myc rumiankiem to białe.Już głupia jestem, bo na lutówkach dziewczyny mówiły tak jak ty.Co robic z tym?Myc czy nie? ... szczepiłam 6 składnikową- infenrix bodajże 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mój mały jak z nim nie wyjdę na spacer to w ogóle mi nie śpi w dzień, już nie wiem co z nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ale jestem dzisiaj umeczona! Plecy mi odpadaja od noszenia córuni :) Mąz wrócił do pracy a ja wojuję sama cały dzień. Wcale nie było źle, ale ostatnie 2 godziny walczyłysmy o sen - troche nosiłam, odkładałam, poleżała chwile i krzyk. I tak z 7 razy, ale w końcu usnęła. Próbowałam dzisiaj ustawić jej stałe godziny, głównie poprzez spacer. Ale zrobiła mi dowcip i zamiast spać przez cały czas obudziła si epo godzinie spaceru i zaczęła marudzić. Mala fu - ja obcinam pazurki od początku. Były ostre jak cholera a moja córunia jest mistrzynią w ściaganiu niedrapek i skarpetek, więc musiałam obcinać, bo była cała podrapana. Mówię wam - ona ściąga skarpetki po 5 sekundach. A nie chcę jej zakładać ze ściągaczami. Myszsza, Lula - niezłe klopsiki te wasze maluchy. Ja nie wiem ile mała waży, bo wizytę mam około 4 kwietnia. Ale rośnie i się zaokragla, bo widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wrocilismy wlasnie ze spacerku i maly jeszcze spi wiec mam chwilke. Co do obcinania pazurkow, to obcielam pierwszy raz po 2 tygodniach i ostatnio obcinalam na spiocha ale mi sie ruszyl i nie chcacy przycielam mu kawalek opuszka, myslalam ze sie poplacze normalnie. Boje sie teraz obicnac jak cholera chyba maz bedzie to robil. Co do czopkow, to moj maly bral 2 tygodnie od samego urodzenia na zoltaczke, tez mialam obiekcje, ale lekarz zalecal wiec wypada mu wierzyc. Nie jestesmy pediatrami wiec nie ma co przesadnie wydawac osadow. Wiem ze po szczepionce na bank podam viburcol, po co bidulek ma sie meczyc. Wiecie srodkow przeciwbolowych dla nas tez lepiej nie brac, a ciekawe czy ktoras jak ja glowa, albo miesiaczka bierze, sie nad tym zastanawia. Lykamy czym predzej zeby zabic bol i tyle. Sylwia moj maly ostatnio sypia tak jak twoja, pierwszy sen dluzszy, a pozniej tez pobudka co 2 godziny. Masakra. Ale powoli chyba zaczynam sie przyzwyczajac do nieprzespanych nocy, bo nie jestem taka padnieta jak na poczatku. W kwietniu chyba zrobie chrziny, lepiej takiego malucha niz takie duze paromiesieczne dziecko, pozniej sie zaczna zabki, wiecej marudzenia, wiec postatnowilismy nie odwlekac :-) Mam nadzieje ze z niego w kosciele diabelek nie wyjdzie haha Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaFu-ja obcinam od samego poczatku a wlasciwie najczescie maz podzcas karmienia bo wtedy sie tak nie wierci:) Ja dzisiaj mam powtorke z rozrywki i placz caly czas:(chociaz musze przyznac ze noc byla ok i sie nawet wyspalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój godzinę temu zasnął już nie wiedziałam coi z nim robić bo zasypiał i zaraz się znowu budził.Zaczęłam czytać łatwy plan i stwierdzam że często moje dziecko jest chyba zbyt zmęczone żeby zasnąć ale co zrobić żeby zmęczone nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! Ja też Kasprowi pierwszy raz obcięłam paznokcie po 2 tyg., a teraz min. raz na tydzień. Na śpiocha najlepiej :) Myszsza, Kasper w przerwach między spaniem i jedzeniem leży na kocyku albo w wózku w kuchni np. jak obiad robię. Czasem pomarudzi, ale najczęściej leży i się wszystkiemu dziwi, hehehe... Staram się nie przyzwyczajać do noszenia, bo na razie waża dzieciaczki nasze 4-5 kg, ale za dwa-trzy miesiące może być ból krzyży ;) Choć dziś pierwszy raz użyłam chusty Senda Infant do noszenia (kupiłam na allegro). Normalnie nie będę używać w domu, tylko na dworze (np. jak pojadę do marketu albo na pocztę, to po co się z wózkiem tarabanić - lepiej w aucie w siodełku, a potem w chustę i heja!), ale chcę go najpierw przyzwyczaić. I po 5 min. leżenia w niej... zasnał i śpi jak suseł! Nawet jest dość wygodnie, choć na początku mi się wydawało, że jest nienaturalnie wygięty w niej, ale to tylko takie wrażenie na początku, bo on się w niej układa tak, jak jemu jest wygodnie. OK, to spadam mu obciąć te paznokcie, tak a\'propos, hehehe... Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę, po prostu muszę się Wam pochwalić! Mój Tomek wrócił dziś z zakupów z przepięknym pierścionkiem dla mnie! Powiedział, że to za urodzenie dziecka :) Miłe, prawda? Tym bardziej, że naprawdę jest śliczny. Wczoraj mnie pytał, jaki mam rozmiar palca, ale myślałam, że żartuje, a tu proszę... Nawet nie pytam, ile kosztował, bo naokoło na całym obwodzie ma niebieskie kamyczki, nie znam się na tym, ale wyglądają, jak niebieskie cyrkonie (są w ogóle niebieskie cyrkonie?), choć wiem, że jest taki kamień, który się nazywa lapis lazuli (lazuryt po naszemu) i to jest kamień szczęśliwy ponoć dla mnie, bo jestem zodiakalną wagą. Ale nie wiem dokładnie, jak ten lazuryt wygląda. Tomek wspomniał tylko mimochodem, że wziął go na raty (ach, ci faceci, musiał napomknąć, żebym nie myślała, że za tani był, hehehe). Także chwilowo jestem wniebowzięta :) A wracając do mojej czarnej wizji - możecie się śmiać, ale sąsiadka mojej koleżanki zabiła swojego męża... czajnikiem! I poszła siedzieć! To było jakieś 20 lat temu, na początku mojego technikum. Ciekawe, czy już wyszła, bidulka. I to dokładnie tak było - facet pił i ją lał przez ileśtam lat, i ona w końcu nie wytrzymała i się odwinęła raz, ale skutecznie. Tylko szkoda, że nikt nie wziął tego pod uwagę i tak czy inaczej ją posadzili, nie pamiętam, na jak długo. Ojej, Kasper z tatusiem leży, ale się zakrztusił, to lecę ich ratować! Dobranoc, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ojjj dzisiaj w nocy nie bylo za wesolo ale zakrylam glowe koldra i kazalam arturowi zajmowac sie Filipkiem ja naprawde nie mialam sily a Artur mi wmawial ze maly jest caly czas glodny gdzie ja wiedzialam ze to w sumie nie mozliwe ze glodny co 20 minut i w sumie przez dzisiejsza noc maly mi sie przestawil i jak narazie moj LATWY PLAN LEGL W GRUZACH:(:(:(:( od jutra zaczynam od poczatku umeczona dzisiaj jestem i zastanawiam sie jak minie nocka... jedyne co dobre po tej nocy ze maly dal nam popalic to to ze Artur mowil mi ze strasznie mu przykro ze go nie bylo a ja musialam sie sama z malym meczyc(moze zrozumial ze to nie tak latwo) dzis chcialam wyjsc na spacer zeby sie troche rozruszac ale niestety pogoda nie dopisala:/ za to przyszla do mnie taka dziewczyna(odezwala sie do mnie na naszej klasie i pisala ze nie dawno wprowadzila sie do mnie do miasteczka i ze nikogo nie zna i wogole)umowilysmy sie i przyszla do mnie ze swoim 6 miesiecznym synkiem...kurcze jaka roznica byla jak polozylysmy chlopakow kolo siebie moj taki malutki zolwiczek:)pozdrawiam Was kochane i zycze Wam i sobie by nasze dzieciaczki mialy choc troche litosci dla nas w nocy:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*buziaczki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula straznie ciezkie to Twoje szczescie 5600! Moj jest o tydzien młodszy i wazy 4700! Wspólczuje noszenia bo mnie boli kregoslup jak troche ponosze a co bedzie pozniej?! Blondi super maz zrobił Ci niespodzianke!Fajnie ze pomyslał zeby sprawic Ci przyjemnmosc!Miłe My paznokietki obcinamy co tydzien bo strasznie szybko rosnął i Robert mnie drapie podczas jedzenia,no i sam sie drapie po buzce. Sylwia moj tez skarpetki i niedrapki i czapeczke rozpracowuje w 5 min:D:D Dziewczyny jak tam u was z seksem? U mnie masakra,wogole nie mam ochoty,boje sie ze bedzie mnie bolało,ze mnie zle posszywali,mam jakas obsesje..az mnie ciarki przechodza jak pomysle o seksie! szok! no i boje sie tez zeby nie zajsc w ciaze narazie bo chce cała miłosc przelac na Roberta a nastepne moze za 4-5 lat! Myslełyscie juz o antykoncepcji jakiejs? Ja zaczynam sie zasanawiac nad spirala ale mnie to troche przeraza,tabletek anty nie chce znow brac bo po co sie faszerowac hormonami,?! A wogole to dzis sie troche wystraszyłam bo dostałam taki pas wibrujacy co relamuja w tv co sie go zakłada ,włacza i ma niby odchudzic,co do odchudzania to nie do konca wierze ale liczyłam,ze ujedrni ten sflaczały brzuszek wiec nasmarowałam sie kremem i podłaczyłam przesiedziała z nim 20mni i juz po pol godziny straszie boli mnie po bokach jakby miesnie,zakwasy nie wiem co ...chyba przesazilam...a najgorsze ze w nocy poleciało mi troche krwi,czyzby jeszcze zawzesnie na takie intensywne masaze? no bo skad ta kew jak ja juz od 1,5 miesiaca nie krwawie?Na okres tez za wczesnie chyba bo karmie piersia no i krwawienie było jednorazowe! macie moze pomysł skad to? tzn skad to ja wiem ale dlaczego?? Agnes co ty masz na tym koncie? bo nie zrozumiałam? Jak zakładasz to podajesz nr albo krdytowej karty alebo debetowej i jak placisz paypalem to z tego konta ci pobiera,nie ma nic z direct debetem?!platnosc jest jednorazowa i na bilingu z konta czy w internecie masz do oplaty napisane ze pobrane przez paypal. Titi ja tez nie moge otworzyc fotki:( A moj Robcio ma juz paszport! Heh taki maluch i ma ja jeszcze nie heh wyobrazci sobie ze musze zapłącic ok 500zł za wyrobienie paszportu ktory został skradziony!szok! Ehh jak en czas szybko leci moj mały skoczył juz 2miesiace i 3 dni! A jak rosnie! Pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobitki:) Moja Mala jest wsciekle glodnym smokiem:) :) spi po 4 godziny a potem przez 2 albo 3 je, znowu spi 4 i znowu 2 je..moje cyce juz tak bola ze nie daje rady, a z butli siorbie coraz wiecej:) I caly czas łee łee łee i palce do buzi i ssie, mamo jesc i jesc:) Juz sie smiejemy wszyscy ze taaakie biedne chude dzieciatko..rodzice jesc nie daja....a policzki to jak dwa slonca w pelni:) hehe Co do seksu...ja tez jakos nie mam ochoty za to moj maz...hoho...opedzic sie nie moge i tak mi glupio ze go zwodze :o Ja sie jakos wstydze teraz swojego ciala choc Moj wcale nie daje mi tego odczuc..po prostu mam to z siebie No i na razie tylko gumki wchodza w gre..choc ich nienawidze! Zawsze bralam tabletki ale teraz hormonow nie moge.. Niesamowite jest to jak codziennie sie ucze tego swojego dziecka. Kazdy dzien to odkrycie czegos nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny fajny ten twój pas.Zawsze na pewno cosda jak bedziesz regularnie używała a krwią się nie przejmuj pewnie jeszcze nie wszystko się oczyściło. Sama chciałabym mieć taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi super preznt, ja niestety moich starych pierscionkow juz nie zaloze bo mi palce jakies sie zgrubiale zrobily po porodzie i ciazy, a moj chlop chyba nie wpadnei na pomysl z pierscionkiem :/ ale na swieta ma kupic mi zegarek :) bo moj synio pierwsza zrecz jaka zepsul byl wlasnie moj zegarek jakies 2 tyg temu jak go podnosilam zaczepil sie raczka i jak szarpnal tak spadl mi na kafelki i sie rozbil :( co do seksu to ja juz dawno dzialam i na arazie jestem na cerazette ale nei wiem czy dlugo bo ostatnio dyskutowalismy z mezem nad decyzja co do siostrzyczki Tadzia i... tadej dostal katarku i siedze w domu, ale moze jak wyjdzie slonko to wyjdziemy, a teraz musze nakarmic glodomorka pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Laseczki! Jenny, właśnie przed chwilą przez przypadek na jakieś telezakupy trafiłam w telewizji i zaczełam się zastanawiać nad tym pasem. Bo mi też chodzi nie o to, żeby się odchudzić, tylko żeby ujędrnić. Zaraz sprawdzę na necie, ile trzeba wybulić za taką \"przyjemność\" :) A co do krwi, to nie przejmuj się zbytnio - może być już taka namiastka okresu. Z tym karmieniem piersią, to ja też niby słyszałam, że dopóki się karmi, to okresu nie ma, ale moja koleżanka z pracy urodziła rok temu i powiedziała, że to bzdura, bo dostała pierwszego okresu 8 tygodni po porodzie, a karmi małą swoją cały czas. A co do seksu, to nie przejmuj się. Ja miałam dosłownie obrzydzenie przez pewnien czas i tak dla świętego spokoju spróbowałam po miesiącu (miałam cesarkę, więc niby spoko), ale nic z tego nie wyszło. Za to przedwczoraj... Było super! Choć wczoraj znów się wymawiałam, jak mogłam. Ja zawsze mojemu mówię, że na wszystko przychodzi swój czas i nie ma co próbować na siłę, bo to bez sensu. W końcu to ma być przyjemność! A nad antykoncepcją też się zastanawiam. Dziś chcę pojechać do gina i mam nadzieję, że mnie przyjmą, bo się takie jaja porobiły, że jak zadzwoniłam się umówić, to mi babka z rejestracji powiedziała, że najbliższy wolny termin ma na połowę kwietnia. Pewnie liczą na to, że wezmę stówę w zęby i polecę prywatnie, niedoczekanie ich! Przyjdę, siądę pod drzwiami (z małym w dodatku) i nie odejdę, póki mnie nie zbadają. Przez ostatnie pół roku rejestrowali z tygodnia na tydzień, a teraz mi miesiąc każą czekać! A ja nie jestem wróżką, żeby przewidzieć, jakie oni kolejki mają. Myszsza, ja też mam problem z pierścionkami sprzed ciąży. Tylko jeden mi pasuje, bo kupiłam za duży :) Co gorsza, jak się mnie Tomek pytał o rozmiar, to mu podałam sprzed ciąży (przysięgłabym, że sobie jaja ze mnie robi!) i ten nowy też mi jest trochę ciasny, ale na razie mu nic nie mówię. Albo wymienię, albo powiększę u złotnika (jak się będzie dało), albo... schudnę! ;P Dziś dość ładna pogoda, słoneczko świeci, muszę się wziąć za mycie okien. Dobrze, że mam tylko dwa, hahaha (plusy kawalerki :) ) Tylko młodego muszę ubrać. Dostanie czapeczkę, kombinezon, kocyk i albo w łóżeczku będzie tak leżał, albo w gondolkę i gdzieś postawię, na fotelu np. Albo wózek na balkon wywlekę :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×