Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Cześć! U mnie noc jak zwykle, albo gorzej. Mała uparciucha zasypia mi przy piersi po 3 minutach i za godzinę budzi sie głodna. Teraz śpi. Pogoda w Gdyni koszmarna, chyba nic nie wyjdzie ze spaceru. Może wystawię wózek na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) myszsza swietny twoj synio🌼 no a ja dzisiaj jade na zakupy!!!!nareszcie wyjde gdzies z domu ciesze sie jakby nie wiem co to bylo no ale nie ma sie co dziwic :) dzis Filipek konczy 3 tygodnie juz duzy chlopak z niego jutro bedziemy o wazyc wiec zobaczymy ile mi ta moja kluseczka przytyla:) no nic ide karmic i na zakupki:):):)milego dnia babolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dzisiaj byla super noc. Taiej jescze nie mialam. Mala sie tylko budzila na jedzenie, przewiniecie i spala. Moge szcezrze powiedziec ze sie pozadnie wyspalam. A obawialam sie tej nocki bo sama bylam bomaz w pracy.jeszce 2 samotne nocki przed nami ale damyrade:) Jednak zawsze latwiej jak maz przyniesie, poda, czy przewinie.Ale jescze tylko2 i ma 4 dni wolnego takz superasto. bo ostatnio to nie mialam nawet ja sobie jedzienia przygotowac jak go nie bylo takze teraz robie na 3 dni a potem podgrzewam:)innej opcji nie mam bo mala nie da mi nic ugotowac niestety. Jenny-jesli hcodzi o antykoncepcje to ja zamietrzam gumek uzywac bo w niedlugim czsaie chcialabym braciszka dla Viktorii i nie chce sie faszerowac hormonami. MOja mama zaraz po ciazy ze mna miala zalozozna spirale i tak przez prawie 18 lat,po ktorych urodzil sie moj braciszek:) wiem ze teraz juz ma mirene z hormonami po urodzeniu brata a przed nim miala zwykla. NIe miala zadnego problemu z zajsciem w druga ciaze i zaszla dokladnie w miesiacu zaplanowanym tazke sadze ze nie masz sie czego obawiac. Tylko tez chyba lepiej zebys zalozyla sobie ta bez hormonow przed kolejna ciaza. Ja jescze sie nie seksilam poporodzie. Odczekam te ksiazkowe 6 tygodni i dodziela:) Tez sie boje. POnoc jak karmi sie piersia to sluzu jest strasznie malo i boli?Zobaczymy, jescze 1,5 tygodnia:) NIe moge uwierzyc ze moja dama skonczyla juz mieiac kilka dni temu. W czwratek ide na wazenie. Ciekwa jestem ile przybrala bo je calyczas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie wchodze czesto bo sa rodzice u mnie i jakos tak czasu brak, ale podczytuje co nie co Jenny ja tego tez nie rozumiem dlaczego mi ten direct debit na koncie wyskoczyl, ale ok, nic mi nie zabiera z tego tytulu wiec musi byc ok. rozchulalam sie i teraz siedze i tylko szukam co moge kupic :P dostalismy child i working tax credit bez wysylania aktow urodzenia ani dowodow na to ile zarobilismy,. po prostu wypelnilismy papiery i po trzech tyg juz dostalismy kase i papiery wiec moge skladac o becikowe :D a jeszcze z ebay tam jest opcja ze podajesz swoje konto i ze mozesz dodac swoja karte albo kredytowa albo debetowa i to wlansie nie wiem po co jest? gdzies tam wyczytalam ze podaje sie ta karte jak sie cos sprzedaje. no ale niewazne. ach musze sie Wam pochwali bo wreszcie mam LODOWKE :P i moge sobie mleczko zaczac zamrazac :D jesli chodzi o seks to ja napalona jestem ale w dzien a juz pod wieczor zmeczona jestem i mi sie nie chce. ale jeszcze do niczego nie doszlo bo jeszcze nie minelo te 6tyg i nie wygladam na zrosnieta dobrze. u mnie ogolnei jakos leci. wyprowadzil sie od nas ten kolega z ktorym mieszkalismy i zostawil nas na lodzie z taka chata za taka kase i musimy na glowie stawac zeby albo kogos do pokoju dac albo probowac sie utrzymac samemu i wydawac cala kase na mieszkanie. na pewno bedzie lepiej jak pojde do pracy, ale cos wesele mam we wrzesniu i kurcze trzeba oszczedzac jeszcze. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzis noc koszmarna Igor szalał od 20 do 24 apotem od 5 do 6.30 chcialam kupić dzis espumisan ale pogoda tragiczna więc chyba nie wyjdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnaiłam wam napisać, że moja córcia jest wysypana drobnymi krosteczkami. Uczuliła ją prawdopodobnie czekolada. Zjadłam kilka ptasich mleczek i herbatniki czekoladowe. Inne produkty te same, więc to musi byc to. Ale jestem głupia. Teraz piję wapno, żeby jak najszybciej jej przeszło. Paty - jak wyglądają krostki Oleńki? Moja ma malutkie i czerwone, ale rzadko rozłożone, nie w skupiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza super Tadeuszek,fajna stronka ze slajdami!Wydaje mi sie,ze mały pojdzie w mame:) Viki tez taki slodki rózowy cukiereczek! Sylwia Danis wspólczuje wam tych nocek:( Moj mały budzi sie tylko raz ewentualnie dwa a czasami spi nawet po 8 godzin.Miał tak od poczatku min 3 godzinki!No coz ale mama i tata tez lubią pospac! wiec mały pewnie ma to po nas:) Agnes ja tez szaleje na ebayu a zwłaszza teraz kiedy mam duzo czasu na siedzenie w domu a mało na łazenie po sklepach! Gratuluje lodówki:) czyzby z ebaya?My zakupilismy tam i lodówke i pralke i zmywarke... Katarina udanych zakupów,wiem jak to cieszy! A co do tego pasa to on w Anglii jest dosc tani ok 130zł nie wiem jak w Pl,mam nadzieje ze zadziała,musze przyznac ze masuje dosc mocno,czuc takie igiełki jakby wbijane,a pozniej tak jakby ktos masował reczie!Ciekawe czy cos da.Narazie uzyłam go tylko dwa razy bo po tym co mnie tak rozbolało w okolicach jajników sie wystraszyłam,ze moze za wczesie,na taki mocny masaz no i jeszcze ciutke tej krwi to wogole wyobraziłam sobie,ze popsułam sobie wnetrznosci:D Ale jak tylko przestanie mnie bolec sprobuje stosowac regularnie choc w obecnej sytuacji(mam na mysli Roberta)z ta regularnoscia róznie bywa!heh zalezy od jego humoru. Mysza,mamba dziewczyny podziwiam was..juz myslicie o kolejnym dzieciatku. A ja sie zastanawiałam czy nie zrobic tak jak jest u Sylwi i poczekac z 15 lat:) Choc moj R cały czas wspomina o siostrzyczce dla roberta za 2-5 lat to ja nie jestem pewna..moze sie zmieni moze teraz tak mysle..?!zobaczymy ale narazie ciesze sie ze cudem udało mi sie urodzic bez powikan i boje sie ze nastepnym razem moze cos byc nie tak! Agnes a to wesele to bedzie Twoje czy znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba sliczna corcia :) u mnie pogoda ladna ale zimno, bylam z malym tylko zapisac sie na chleb i ciasto na swieta i do domku szybko mojego czekolada nie uczula ale szkoda bo ja sobie pozwalam a kg moje stoja w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - z taką różnica wieku nie jest źle. Synek nosi siostrę na rękach i mówi, że czuje sia jakby nosił swoje :) A w ogóle to skąd u Ciebie te czarne myśli? Nastepnym razem tez będzie bez powikłań. A ja ostatnio myslę, że ciąża i poród to pikuś w porównaniu z tym co sie dzieje w pierwszych tygodniach życia malucha. Ja ciągle drżę o wszystko, czy sie najad, dlaczego nie może zasnąć, dlaczego płacze, żeby nie zachorowała. Jakis obłęd. A mówią, że dojrzałe mamuski podchodzą bardziej bezstresowo. Ja miałam mniej stresów jak miałam 20 lat. A teraz marze o tym, żeby czas szybciej leciał. A z drugiej strony się martwię, bo w czerwcu będę musiała zostawić moja kruszynkę z mężem i wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza moje kilogramy też stoją, bo ja mam obsesje małej ilości pokarmu i jem za trzech. Ale musze przystopować, bo za 1,5 m-ca mam komunię chrzesniaka i musze jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza ty juz myslisz o rodzenstwie dla Tadzia?!!!...ja tez bym chciala jeszcze jedno dziecko, ale moze za 1,5 -2 lata....w kazdym razie nie teraz...juz z jednym mam duzo pracy;) gosiaczek dzieki za ksiazke..nie wiem czy bede mogla wprowadzic latwy plan, bo moja mala ma bole brzuszka i ciagle placze ....ale na pewno warto przeczytac... dziewczyny odnosnie chudniecia...polozna poradzila mi nie uprawiac sportu ..zwlaszcza biegania do 6-8 tyg. po porodzie...potem zalecila pilates..albo cos lajcikowego;)...powiedzial, ze przez 9 m-cy zbieralysmy te kilogramy to teraz tyle potrzebujemy zeby je stracic...ok. moze nie musi to byc 9 m-cy, ale do pol roku dajmy sobie czas...ja tez mam jeszcze pare kg. do zgubienia..ale nie przejmuje sie tym..samo zleci..mam przynajmniej taka nadzieje..chociazby przez noszenie mojej malej po calym domu przez 5 godziny dziennie;) uciekam na spacer ..bo w dojczlandzie jest bardzo ladna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu.. wiesz jak czas szybko zleci takie 1,5 roczku :) ja tak mowie bo my dwa lata przed Tadziem powiedzielismy sobie ze starac sie nie stara,my ale jak bedzie to ok i tak zlecialo 2 lata, az zaczelismy sie starac po slubie no i po miesiacu intensywniejszych staran dorobilismy sie Tadzias, wiec teraz tz tak licze ze za jakies 3-4 mce zaczniemy faze jak bedzie to bedzie i zobaczymy :) mamba moj synek jest klonem taty we wszystkim nawet odruchy maja takie same wiec ja musze sie postarac nastepnym razem zebym mila czlowieczka do mnie podobnego mnie juz kolki/wzdecia m,alego wykanczaja ale podobno tylko do konca 3 mca wiec jeszcze miesiac i po wszystkim :) a z tym sportem to ja mam plyte jak cwiczyc z malenstwem po porodzie ale jakos po prostu mi sie nie chce :) teraz w oliwii marcowej chyba te plyty byly, albo w claudii nie pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ćwiczeń to czytałam, że trzeba uważać z tymi intensywnymi podczas karmienia, bo jak sie robią zakwasy w mięśniach to ma to tez wpływ na pokarm. Ale ja po świętach wskakuje na mój stepper i zaczynam ćwiczyć. Wiadomo, że to nie będzie w tempie zaawansowanym, ale coś musze robić, bo tyłek mi rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny współczuje ciezkich nocy, ja dzis nie moge narzekac maluszek spał od 19.00 wieczorem do 10.30 z przerwami na jedzenie oczywiscie i teraz zasnal znów o 13.00 choc chaialam go jeszcze troche przetrzymac ale sam padł, mysle ze odsypia wczorajszy dzien bo wczoraj w ogole nie spał cały dzien, wieczorem byłam bardzo zmeczona. ciezko zrozumiec te dzieci i jak takim wprowadzic stałe pory snu???? Tez chcialam wyjsc dzis na spacer miałm isc do bratowej na kawke, ale chyba nic z tego bo strasznie wieje mroźny wiatr, no chyba ze sie troche uspokoi popołudniu. Myszsza mamba mysle ze fajnie miec dwojke w jednym wieku, wczoraj mowiłam ze to jest moje ostatnie dziecko ale dzis juz mysle inaczej :) ale tobie Myszko odwagi nie brak juz za 3-4 miesiace chcecie sie starac :), choc na mnie gin dziwnie sie popatrzył jak powiedzialam ze narazie nie chce hormonów, tyle ze ja sie prawie rok starałam wiec nie wydaje mi sie zebym tak hop siup szybko zaszla znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny ach we fridayu kupilam :D ale na ebayu kupilam moj odciagacz ktory uratowal mi moje cycusie i teraz buty kozaczki takie i moj D tam jakas bluze wypatrzyl i walczyc bedzie. a ze wlasnie mamy przyplyw gotowki to sie szaleje, wreszcie na prosta wychodzimy. dlugi splacone i teraz tylko zyc sobie jak ludzie. a wesele moje we wrzesniu a w listopadzie do kolezanki lecimy tez na wesele. wiec kase trzeba tez zbierac. no ale nie moglam sie oprzecc kozaczkom :P moja waga to... 67kg czyli spadlo 12 kilo dopiero ale niedlugo sie na basen zapisze jak sie tylko zagoje do konca a teraz lece na miasto oplaty porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codzien obiecuje sobie ze zaczne robic brzuszki, kurde wszedzie spoko, uda ładne a brzuch mam ogromny :( i ciagle flakowaty nadodatek tak jak Sylwia ciagle jem bo pokarm musi byc ok, lapie sie na tym ze ciagle mysle coby teraz zjesc, to chyba przez to siedzenie w domu w pracy nigdy nie miałam czasu na jedzenie, az sie boje stanąć na wadze bo pewnie zamiast chudnąc to tyje ;( a najgorsze jest to ze strasznie mi sie chce słodyczy, tez tak macie?????????????Nigdy nie przepadalam za slodkim a teraz musze codzien miec cos słodkiego w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tym pokarmem to tak nie do konca jest ze tzreba jesc :) ja pzrez ostatnie dni nie jem prawie wcale i pokarm mam taki sam jak wczesniej wiec to chyba ten tluszczyk sie spala :D faktycznie ze w pracy nie ma sie czasu na jedzenie ale to jeszcze zalezy... ja jak poszlam do pracy w zeszlym roku to tak bylo a teraz jak bylam w ciazy nauczylam moich chlopakow slodyczy i codziennie sie tam teraz nie obedzie bez paczkow, ciasta itd.. wiec ostatnie dni co bylam w pracy kusili mnie slodyczami no i coz troche sobei pozwolilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
anastasia ja nie byłabym tak pewna , że nie zajdziesz tak szybko, moja przyjaciółka przez 5 lat biegała po klinikach bo starali sie o maluszka w koncu cuda niewidy i jest dzieciak, więc sie nie zabezpieczali niw licząc na kolejny cud, a tu 2 dzidzia. wtedy radość i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no własnie mi sie podoba taka róznica wiekowa choc 15 lat nie poczekam bo bede za stara ale tak z 10:) bo chce teraz cała swoja miłosc i czas poswięcic na wycowaie Roberta a jak on podosnie to mysle ze bede chciała nastepna no i ze Robert bedzie mi pomagal a nie bede miała dwa szkraby na głowie bo nie wiem czy sobie poradze,juz teraz mam pełne ręce roboty,no a pozatym uwielbiamy podrózowac,zwiedzac,jeszcze tyle krajów zostało nieodkrytych..wiem,ze to moze egoistyczne myslenie troche!Ale z jednym bedzie łatwiej. Choc z drugiej strony ja mam siostre o 10 lat młodsza i musze,sie przyznac ze jest miedzy nami bardzo słaby kontakt,zawsze była za mała dla mnie:(Ale mam nadzieje ze sie to wkoncu wyreguluje jak jeszcze podrosnie,juz jest coraz lepiej bo mozemy pogadac..ale wciaz to jest jeszcze dziecko:) A skad u mnie takie czarne mysli? A bo ja tak mam heh cała ciaze martwilam sie czy wszytsko bedzie ok choc nie mialam podstaw do bania sie ,:) Moze dlatego ze tyle tych chorych dzieci:( My tez sie staralismy długo bo az 10 miesiecy intensywnych staran a wszystko własnie przez chormony! Przez 7 lat prawie non stop brałam tabletki anty a jak odstawiłam to ciezko było zajsc! No ale sie udało!I teraz własnie sie boje zeby za szybko nie zajsc:) Chyba bede próowała tej spirali,tu w Anglii jest zadarmo wiec sie chyba skusze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Moja Oliwka dzisiaj druga noc z rzedu przespala od 23 do 5 rano!! oby tak dalej:) I spi z nami w lozku...niestety skapitulowalam;) Uwielbiam miec ja kolo siebie a i Ona widze ze spi lepiej kiedy jest miedzy nami... Zauwazylam ze spi najlepiej kiedy jest bardzo cieplo owinieta kocykiem i jeszcze cieplo ubrana...po prostu musi byc bardzo cieplo, i jeszcze z pieluszka tetrowa kolo buzki, czasem ją sobie sama na glowe naklada;) Troszke jej oczko ropieje od wczoraj i cieknie jej z jednej dziurki od noska, po tej samej stronie co ma tę ropkę..przemywamy rumiankiem. Moze po kapieli przewialo troszke Ją.. Przyjechla do mnie tesciowa...ta to ma praktyke z dziecmi!! Wychowala czworo i jest niesamowita...pokazuje mi najrozniejsze cwiczenia dla Malej, rozne fajne metody podnoszenia, trzymania...daje fajne rady i pokazuje jak szybko mozna dzidzie ululac. W ogole ma super podejscie do Malej. Nie narzuca sie, przywiozla swojego laptopa wiec siedzi w swoim pokoiku i tylko wystarczy ze zawolam i juz biegnie pomoc:) A i pogadac mam z kim bo gadula jest niezla :D A musze opowiedziec co sie u nas stalo. My mamy prywatny parking na osiedlu i trzeba miec pozwolenie na szybie samochodu inaczej klempuja od razu. Pare dni temu sklempowali nam cale osiedle bo spoldzielnia nie wyslala do wszystkich powiadomienia o zmianie tego pozwolenia (generalnie olala sprawe) i zlecila firmie klempowniczej zabranie wszystkich aut ze starymi pozwoleniami. My mamy dwa samochody i zeby je odzyskac musielismy zaplacic 750 funtow!!! I teraz trzeba sie sadownie starac o te pieniadze spowrotem bo kazdy zwala wine na kogos innego i jest ogolnie bojkot na osiedlu i pospolite ruszenie...tyle kasy:( A na dodatek 2 dni temu moj maz mial stluczke i jeszcze trzeba zaplacic za naprawe samochodu... Jak pech to na calego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce takiej duzej roznicy wieku miedzy dziecmi bo cos o tym wiem, mam brata o 16 lat starszego i nie dosc ze kontakt sredni bo zawsze bylam i jestem za mala dla niego to na dodatek obydwoje wychowani bylismy jak jedynacy, a ja zwlaszcza bo mama mnie niankala do przesady az jej odbilo :/ nie mialam rowiesnikow do zabawy bo znajomi rodzicow mieli juz wszysyc dorosle dzieci, nie mialam kontaktu z dziecmi, bawilam sie sama co na dobre mi nie wyszlo itd.. a teraz brata dzieci tez juz sa za duze do mojego syna i tak caly czas sie to ciagnie.. moj Tadek ma 2 mce a syn brata 18 lat :/ dobrze ze brat ma jeszcze mala corcie ale tez panna ma juz 5 lat:) moja matka zawsze byla najstarsza na wywiadowkach, do komunii jak szlam itd... pewnei ze teraz troszke inna moda nastala i dzis kobieta 40 letnia z przedszkolakiem to normalka, ale np. tata to jak bralam slub to juz taki dziadzio na tym weselu :0 o dziadkach i babciach nie wspominam bo m.in. przez to ze urodzilam sie tak pozno to nie znalam ich, znalam tylko 1 babcie ktora mojego wesela juz nie dozyla :/ powiedzialam sobie ze nie popelnie tego beldu co moi rodzice, a poza tym latwiej sie chowa dwojke naraz :) pewnei ze duzo pracy i wysilku ale maja rzeczy po sobie, razem sie ucza, bawia itd.. a zawsze tak jak moj brat mozna sobie tzrecie dorobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co Wy robicie jak dziecko wam nie śpi w dzień tylko płacze?cały dzień nie spi ja się wykończę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza popieram z tą małą różnicą wieku. Ja mam brata o rok starszego i zawsze byliśmy wychowywani i traktowani jak bliźniacy, oczywiście mieliśmy swoje lepsze i gorsze okresy kiedy sie nie znosliliśmy, ale ogólenie uważam, że bardzo dobrze mieć rodzeństwo w podobnym wieku. Teraz brat ma dwujkę dzieci jedno dwu letnie a drugie roczne i jak widzę jak oni już za sobą szaleją to się też zastanawiam, czy nie postrać się niedługo o kolejnego szkraba. Starszy potrafi przytualć, całować i naśladować swoją młodszą siostrę, a ona tylko wzrokiem za nim wodzi, a teraz już i chodzi. Napewno bratowa ma z nimi cięzko ale jak to się mówi \"przy jednym chowaniu dwoje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - mojej małej tez ropiało oczko i okulistka zabroniła nam przemywac rumiankiem i kazała to robic solą fizjologiczna albo świetlikiem. Jenny - ja tez brałam przez wiele lat tabletki i zaszłam w ciąże w 1 cyklu. A co do różnicy wieku, to my tego tak nie zaplanowaliśmy. W zasadzie nie chcieliśmy juz dzieci i nagle nam odbiło mi zmienilismy zdanie. Ale lepiej późno niż wcale :) No i zdaje sobie sprawę, że bede miała 2 jedynaków, ale za to jakich fajnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Niemam czasu do Was pisać ostatnio ale niema dnia żebym niepodczytała co nieco:) U nas ok...Kacperek w dzień śpi popołudniu 3do4h a potem póżno wieczorkiem zasypia i budzi się wcześnie rano. Jest takim dzieckiem,ktorego niezostawia sie samego w łóżeczku bo odrazu woła mame:)Z nim trzeba się bawić,mówić dużo do niego,puszczać mu muzykę...ciężko cokolwiek zrobić przy nim w domu. Postanowiłam posłuchać Was i poczekac z usuwaniem pępowinki jeszcze...myślę,że jeszcze ze dwa,trzy dni i odpadnie sam. Jakie witaminki podajecie swoim szkrabom? Ja VIGANTOL z wit.D3 i CEBIONMULTI z wszystkimi wit. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziekuje za rade:) rumianek troszke pomogl bo widac poprawe...ale zapobiegawczo pobieglam do apteki i kupilam sol fizjologiczna (chyba to to tylko angielska wersja:) ) i gaziki, skoro okulistka odradza to lepiej odstawie ten rumianek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×