Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej dziewczyny!\\\\ U nas dzis wieje jak cholera az wszystko gwiżdże u mnie w chacie:) Przedwczoraj była u mnie koleżanka ze swoją niunia dziewczynką o 2 tygodnie młodsza od mojego Oli.Ona jek to dziewczynka zaczepiuała mojego jak mogła wkłądała mu do oczu paluszki bo w domu ma tką dużą lalę i chyba ,myslałą że Oliwer to taka duża lalka:) szrapałą go za ubranie i ciągnęła w swoja stronę. Dobrze że jeszcze sie nie poruszałą tylko na brzuszku leżała bo zamęczyłaby mi chłopaka.A mój kawaler nie zachował sie gościnnie bo zabierał wszysktie zabawki koleżance aż wstyd.....Ju zwidac jaki to chytrus:) Też ostatnio zauważyłam u małego takie czerwone policzki ale to chyba jakieś uczulenie często dajemy mu po troszeczku wszystko co jemy bo krzyczy chociaz byłby najedzony jak nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Mati tez ma czerwone poliki,ale z kasza pod skora, wiec to napewno uczulenie, i nawet wiem na co, to przez moja glupote, zawsze dawalam mu zoltko, a w niedziele dalam mu jako z bialkiem, czyli cale i odrazu go wysypalo, normlanie 15min. po posilku juz byl gotowy, i teraz powolutku leczymy to tzn. podaje mu wapno, jak zasypia mocno to smaruje cieniutko sudocream, a tak to nivea hypoalergicznym, ale nieladnie to wyglada i nie moge sie doczekac kiedy to zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło, że jest co czytać :) Anted - stoliki wyglądają fajnie, ale ja nie mam, więc trudno mi coś powiedzieć. Zółwik też ok. Natimp - aż mi sie przykro zrobiło jak to przeczytałam. Pewnie masz dzisiaj zły dzień. Przecież zawsze jak jesteś to wszystkie sie zachwycamy Twoim synkiem. Fakt, pamiętam, że był brak reakcji na przepisy kulinarne, ale może dlatego, że nikt nie miał nic ciekawego do zaproponownia? A w ogóle to myślałam, że coś napiszesz o wrażeniach z finału Mam talent. Ja uciekam, bo musze zrobić obiad póki młoda śpi. Potem wybywam z domu na całe popołudnie na spotkanie z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted krzesełko super.. te z klockami jest lepsze bo będzie na dłuzej. dostałam na imieninki ksiązke o ktora Was pytałam 365 dni z maleństwem od noworodka do 2-latka, i całkiem fajna,., sa tam wierszyki rymowane które niby wszyscy znamy a ja nie pamietam.. pomysły na zabawe i takie tam kieyd oduczac pieluchy smoka itp. ... a propos dzieci w swoim gronie to jak bylismy u małej kuzynki to cwaniara jak siedziała z Maksem na dywanie to byla cicho, ale jak poszła na kolana( zreszta ona duzo jest noszona) to na niego burczała i wyzywała ze bierze jej zabawki.. hahha ekstra to było..a mój jak był u niego \"kolega\" i wziła ulubionegho zółwika to z końca pokoju takiego dostał powera ze az nie nadązył skoordynowac nózek i raczek i się przewrócił. No ale zólwika odebrał. Tak więc dzieciaczki chyba tak mają poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted polecam te z chicco z pianinkiem jest rewelacyjne, zastanawiam sie nad małej nad prezentem i będzie to pewnie fonntanna albo jakaś zjeżdżalnia dla piłeczek, bo jest to super zabawa dla dzieci na dluższy czas, nie tylko dla chlopcza, siostry córcia ma taką i bawią sie nią przez okrągły rok http://www.allegro.pl/item477798223_kiddieland_magiczna_zyrafa_supercena_ud.html a co do alergii, mój Mati nie miał żadnego uczulenia dokąd był na piersi, a potem przez jeszcze jakiś czas, na dobre zaczelo sie jak zaczął rok - okazało sie że ma skazę białkową, przechlapane, jak już wiekszość rzeczy mógł jeść to było zakazane, całe szczęście, zze w styczniu pewnie zrobimy testy i zobaczymy co pokażą dziś już po spacerku mała śpi, a synio się zbuntował i nie idzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki.. włąśnie czytałam co ludzie wypisuja na temat audiofeels... masakra jak anonimowi ludzie potrafia komentowac innych..az to nawet nie jest tragiczne tylko smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo ze uwielbiam chłopaków to na atletów wysłalam..ale im nie powiem tego .. hihihi... co mieli zdobyc to juz zdobbyli, nagrywaja płyte maja kontakty krzywda im sie nie stała, ale te komentazre ludzi sa masakryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pusto? Tilli - no na Ciebie zawsze można było liczyć! Gdzie jesteś? Natimp - wredne komentarze anonimowych osób to standard, dlatego trzeba mieć to w nosie. A ja mam tydzień ładowania akumulatorów :) Wczoraj były u mnie koleżanki, dzisiaj miałam wyjście do kawiarni z inną koleżanką. Jutro idę z mężem do kina :) Szczerze mówiąc troche mnie dobija ta rutyna dnia codziennego. Ale za to wracam jak na skrzydłach do mojego skarbka. Takie wyjście na 2-3 godziny powoduje, że tęsknię okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wybaczcie że nie odpiszę każdej z Was z osobna,ale wpadłam tylko na chwilę. Wczoraj moje dziecko przeszło samą siebie i poszło spać o 23.30.Wstała rano o 7, w tym 2 razy zbudziła się w nocy. Dziś zmieniłam jej drzemki z 3 do dwóch bo już nie wyrabiam, ona chodzi później spać niż ja chodziłam :P Jutro jadę do fryzjera, zrobić odrosty :) bardzo mnie to cieszy,a w poniedziałek mam usg piersi. czujemy się lepiej. dziś normalnie padam na pysk...i czekam aż moje dziecko padnie,bo już ledwo co się bawi :) buziaczki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziekuje za życzenia zdrówka przyznam, że dużo lepiej, strupy schodzą. Igor jak nigdy dziś szaleje, mj mąż usypia go już ładną chwilke..... Widzę, że też ogladałyście mam talent, co sądzicie o grupie Orient? Jak to dziś podsumował Wojewódzki z ddtvn byli tam tacy, ktorzy zapomnieli wziąć leki hihi. Powiemtylko, że przecież sami wpuścili ich do połfinalu i gościa z liściem też. Zatem co sam się teraz Wojewodzki dziwi. Co oni mieli pokazać. Ale za to mocno ubawili publiczność. Ja glosowalam na zwycięscow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted-ja ogladalam wlasnie ten drozszy. Bo tez nie wiem co Viki na gwiazdke kupic. Wydaje sie ladniejszy ale moze faktycznie ze wzgledu na te klozki ten drugi bedzie sluzyl dluzej.Ten zolwik fajny. Ja mam taka jakby klatke otwierana z gory i z dolu i 3 otwory sa na gorze a 3 na dole. Nic nie robi, nie spiewa, nie gra:) Uwazam z etakie zabawki tez sa potzrebne. mnoswo czasu szukalam takiego zwyklego kogucika z kolkami ( taka wieza co sie naklada coraz mniejsze) teraz sa takie wydziwione a ja chcilam taka jak ja mialam jako dziecko:) Kogucka nie dostalam ale kaczorka mamy:) Oczywisciemamy mnostwo takich zwariowanych zabawek tez ale sadzez e i takie i akie przynosza korzysc.Aha no ja polecam w dalszym ciagu tego lwa. Viki go uwielbia i nie nudzi sie jeje. Odejdzie , pobawi sie czyms innym, ale ciagle wrca do lwa:) Sylwia-fajnie sie ladujesz:) Ja osttanio wrecz przeciwnei jakies takie dni samotnika mam i z nikim sie nie widuje. W piatek wrac maz takze napewno wszystko sie zmieni:) Dzieczyny macie jakies pjecie w temacie Gwizdnych Wojen? Chce kupic bratu kilka ksiazek ale zupelnie nie mam pojecia ktore. Jest tyle serii a ja nawet filmu nie widzilam do konca. Ja nie przepadam za takimi filmami. Tak sobie mysllam ze moze ktoras z Was cos wie? Moze wasze starsze dzieci czytaja takie rzeczy? Pan w Empiku tylko poinformowal mnie ze on nie czytal i mi nic nie poleci. A wogole to dzsiaj pani w banku byla tak ale tak niemila ze zrobilam jeje awanture ze od tego ona tam jest . ah masakra jakas. nie wiem czy ja tak trafiam ale jetsem w dalszym ciagu zszokowana i nie moge przywyknac do tego chamstwa w naszym kraju. Uslugi sa poprostu dramatyczne! Oczywiscie nie generalizujmy. Napewno zdarzaja sie sympatyczni pracownicy ale ja cos trafic nie moge na nich:) Aha Natimp- mnie tez nikt ostatnio nic nie odpowiada i tez mniej pisez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted-wlasnie jescze raz obejrzalam ten stolik. Bardzo fajny ten z klockami. Ale cena przesylki troche przesadzona! Jescze kilka zlotych i bylaby kolejna zabawka! Chyba ze planujesz kupic wsklepie normalnie. Moi rodzice osatnio odkryli jaks super hurtownei zabawek. POnoc nickie ceny i niesmaowity wybor. Musze sie przejsc bo na MIkolaj tez nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj mnie nie bylo bo zabiegany dzien mialam od dzisiaj rana wkurzona chodze bo maz mial pobudke o 5 30 i zamiast po cichu byc to caly dom podniusl na nogi...wrrrr Anted - ja kupilam taki stoliczek http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Activity-Toys/Bruin-Musical-Fun-Activity-Table(0031807) jest ok. Ja stwierdzilam ze zakupy na ebay-u to czysta przyjemosc!!! zaplacilam za ten stoliczek funta + przesylka, gdzie w sklepie 20.... ;) z Olivci zabawek to tylko ten stoliczek i rakieta z ksztaltkami do wrzucania graja i sie swieca.. ale ta rakieta http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000093HFL/amazonz634-21 jakos nie rozprasza Olivci, wrecz dopinguje muzyczka do wrzucania..bardzo ja lubi, nawet bardziej od tego stoliczka ;) i sama czesto bierze ksztaltke i wrzuca sama od siebie.. a tydzien temu kupilam klocki http://www.amazon.co.uk/Mega-Bloks-24pc-Small-Bag/dp/B000M8G2FW/ref=sr_1_7?ie=UTF8&s=kids&qid=1228286458&sr=1-7 i na razie one sa hitem u Olivci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... a ja osttanio kupiłam mojemu szkrabowi zwykłego normalego baczka... jest ekstra , przez pierwsze dwa dni uwielbiał patzrec jak sie kręci, teraz próbuje sam ruszac ta wajchą aby mu sie kręcił.. hahah oczywiście mu nie wychodzi wiec smiech na całego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja dzisiaj idę do pracy, więc będę częściej zaglądać :) Mamba - mój synek lubi Gwiezdne wojny, popytam go. może coś poleci. Natimp - zapomniałam, że istnieje taka zabawka jak bączek :) też muszę kupić. Muszę lecieć, bo córcia sie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słonko zasnęło, więc mam czas na ubranie sie, śniadanie, przygotowanie obiadu itp. Lula ja już dawno przestawiłam Ulę na 2 drzemki w ciągu dnia i jest lepiej, bo spi dłużej. a w ogóle to dzisiaj niestety nie spała całej nocy, pobudka o 4 , ale to i tak nieźle. Danis- zespół Orient mnie powalił :D To byli ludzie z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula moja mala juz we wrzesniu sama przestawila sie na 2 drzemki i jak na razie jest niezle w sprawie drzemek, przedwczoraj jak poszlam z małym na miasto, mała zasnela o 10 i zostala z mężem, my wracamy o 13 a ona jeszcze spała i w zasadzie ją obudziliśmy, byłam wszoku, a po południu jeszcze spała 1,5 czy 2h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) hihi widzę że sporo napisałyście od wczoraj:) lula - w sprawie szczepionek o których kiedyś pisałaś...artykuł z lokalnej gazety ode mnie...poczytaj.. http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081111/REPORTAZ/268676092 masakra jakas...i wiedz tu czlowieku co robic:/ za mną cięzka noc...mala budzila sie 4 razy...i to ani jesc, ani pic, ani przewinac...poprostu poplakala za kazdym razem 10 min i uspokajala sie i szla spac:/ ok uciekam do pracy, będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziewczyny wlasnie problem z dziennymi drzemkami.. Noce ekstra teraz od 20 o 6 rano butla i spi tak do +/-7,,,,,,,,,,,,,,,,,;45 potem spanie ok 11 tak z godzinke . a kolejne spanie to masakra ... placz nerw rzucanie smoczkiem , ale jak pójdzie to nie wytrzyma do wieczora i padnie o 18 a na to nie pozwole bo mi bedzie chodzic spac o 22 a tak 20 jest ekstra bo mam czas dla siebie , męza . I nie wiem co robic zmuszac czy nie. Wczoraj mnie mama moja opirdzielila ze nie ma swoich godzin snu, ale co mam zrobic jak on nie chce .. walnąc go czy co.. bo mnie wkurzyła. natomiat w ózku to bez problemu, i nie wiem bo przeciez lepiej jak spi w domu, bo mozna w domu porobic obiad pogotowac a zreszta sie tak nauczy bedzie zima, mróz snieg i nie bedechodzic na tak długie spacery,. Moze macie jakies rady do span popołudniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. juz mi lepiej ;) :P a wiec... co do spania dziewczynki - moja sama sie przestawila juz chyba z 2 miesiace temu (albo nawet 3...nie pamietam) na dwie drzemki raz od 9 , potem od 14...no tak +/- oczywiscie:) ale ostatnio jak spi tak pieknie cale noce to drzemki jej sie skrocily i czasem nawet tej popoludniowej nie odbebni:) natimp- tutaj kochana do Ciebie - nie zmuszaj :) mi czasem jak Olivcia pada o 18...to robie jej o 18 15 juz kapiel..przetrzymuje w wannie i klade na 19 albo i nawet wczesniej spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja :D tylko nieprzestawilam nicka ok...ok...zdradzam was z kafeteria - dieta :P no niestety tutaj przyznam sie co do wczoraj... mialam straszna depresje...w koncu postanowilam wziac sie za siebie i jestem na diecie i cwiczeniach ostrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zmuszaniem to nie ze tak godzine płacze a ja nic... tylko tak do 10 minut bo potem i tak koło 17:00 padnie zupełnie sam.. raz tak zrobił nie chcial spac.. mędził mędził póxniej chcialam mgo przeciagnąc a on poprostu raczkował i nagle bęc i zasnął .. kurcze myslałam ze zemdlał albo co tilli.a ta dieta .. to jaka podaj moze linka na kafeterie siety.. bo ja własnie tak mam depreche chyba przez ta moja wage... bo mi sie wydaje ze gruba jestem i przez to mąz gra w kompa zamiast siedziec ze mna.. wiem ze stuknieta niby jestem ale wiecie jak dopadnie dół to tak jest i potem niepotrzebnie atmosfera nie ok w domu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp:) wyslalam Ci mejla :D ja mam inaczej..moj maz by mnie ciagle napastowal i w ogole puka sie w glowe ze chce sie odchudzac..ale wczoraj juz na niego nakrzyczalam i zagrozilam ze zero sexu dopoki nie schudne bo mi zle samej z soba...no i powiedzial ze bedzie mnie wspieral :P ;) ja wiem ze nie zwariowalam bo mam 10kg nadwagi, to jest pewne ze tyle powinnam schudnac na pewno:) dlatego stwierdzilam ze lutowki tak duzo mi pomagaja i w ogole sie zzylam z wami to pomyslalam ze czemu by nie sprobowac na dieta. tam tez jest nas pare dziewczyn i sie wspieramy zobaczymy jak to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy Wasze maleństwa pija juz same mleko.. tzn trzymaja butle .. bo mój jakos nie chce i nie wiem czy sie martwic czy co.. z woda butelke te mniejsza 120 to od 4 mca trzyma a inej jakos nie chce.. Kurcze fajnie tak sie patrzy jak dziecko samo pije.....tzn nie zeby to bylo najwazniejsze dla mnie ale zastanwiam sie czy juz nie powinien w koncu ma az lub tylko ( nie wiem jak jest w ty temacie ) 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×