Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Czesc Melduje sie i jeszcze raz dzieki za życzenia dla Kamilki. Wczoraj tatuś spisał sie na medal. Kupił dla swojej dziewczynki mini torcik w kształcie serduszka. I świeczki. Przyszłam i wszystko było już gotowe.Większy tort i troszkę większa impreza będzie w niedziele. Dziewczyny dziś piątek. Więc przed nami weekend i dwa dni razem. Tak myslalam o sali zabaw dla dzieci i kulkach. Zobaczymy czy w ogole sie dostaniemy bo na weekendy zawsze sa tloki. AnnaSzn - moja mala je wszytsko to co my. Sniadanie to kanapki (z wedlinka, z serami, z jajecznica itp). Obiad tez to co my. A najlepiej jak jest kotlecik smazony :D (wiec smaze na malej ilosci tluszczu). A ryba to juz w ogole ekstaza. A na kolacje najlepiej znowu cos miesnego. I ostatnia zabija mnie iloscia mleka jaka wypija na wieczorna kolacje i w czasie nocy. I w ogole jej cisnienie ostatnio na jedzenie. Wiec chyba znowu bede rosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki???? Jeszcze troche i u mnie sie przejasni z pracą, więc myslałam, że będe mogła z wami popisać, a tu nie ma z kim :( Angelika - to tatuś uczcił pięknie swoją królewnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwia Czekalam az sie odezwiesz bo podejrzewalam ze masz "troche" roboty.... No uczcil. Spelnial wczoraj jej wszytskie zachcianki - chciala lizaka - miala (a uwierzcie mi ze to jest dla niej takie sieto jak dostaje lizaka i jak go widzi to jest taki krzyk, ze nie ma czasu na odpakowanie papierka), chciala od taty skubnac troszke pizzy czy drozdzowki tez dostala...... Zabawy takie jakie niusia chciala. Traktowal ja jak krolewne i najwazniejsza osobe. A mala caly czas sie do niego prztulala i dawala mu buziaczki. Moja mala jzu powoli zaczyna sie puszczac i robic pare kroczkow. Niestety jest bardzo ostrozna i jak sie puszcza to od razu mowi bach czyli wie ze moze upasc na pupe. Zobaczymy za ile ruszy na dwoch nozkach. A Twoja Syliwa robi jzu przymiarki do chodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Angelika, gratuluję ci takiego męża! Nie każdemu wpadłoby do głowy kupić torcik dla ukochanego dziecka! Większość by mówiła, że nie wiedziało jaki, w jakiej cukierni itp. Do takich spraw często są niezorganizowani:) A twoja Kamilka faktycznie chyba przymierza się do jakiegoś wielkiego skoku wzrostu, skoro z takim zapałem pięknie wcina!:) Mój ma fazy, raz je na potęgę i wali ogromne kupy, a innym razem mógłby o cycu cały dzień biegać. Sylwia, dawaj, dawaj! Pisz coś, to się reszta rozkręci i obudzi:) Co robisz dziś na obiad? Ja chyba przy tych naleśnikach zostanę, a na kolację zjemy sobie z dziećmi coś konkretniejszego;) Dziewczyny dostałam @! A już się tak martwiłam;) Jak zwykle dałam poswawolić swojej paranoi i już w myślach układałam sobie życie za 9 miesięcy;) Uff, ale kamulec spadł mi z serca! Pogoda u mnie tak samo beznadziejna jak wczoraj, jest sucho, minus 1, ale bardzo pochmurno i troszkę wieje. Idę cosik przekąsić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to i ja się melduję hihi bo Sylwia zaraz obecnośc sprawdzi :) AnnaSzn gratuluję nadejścia @ u mnie spokoj i cisza :) Oluś właśnie zasypia :) mi został jeszcze katar i suchy kaszel, ale i tak jest lepeij niż było :) na obiad robię jarzynówkę z serkiem topionym (uwielbiam ten smak), a na drugie jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jarzynówka z serkiem? Jeszcze tak nie jadłam! No to Fruskawko jutro taką mam na obiad;) A robiłyście ogórkową z takimi maleńkimi pulpecikami, z ryżem zamiast ziemniaków (lub i jedno, i drugie) i dużą ilością koperku? Pychota!:) Taka prawdziwa, sycąca, zimowa zupka!:) Uwielbiam też zupę rybną, ale robię ją jak jest Michał, bo on wtedy leci po ryby - te ościste i mniej szlachetne do wywaru, no i po te lepsze już do samej zupy. Trochę zabawy jest, ale zupa super! Sylwia, odhaczaj tam obecność!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobilyscie mi ochoty na gotowanie na weekend...Moze rzeczywiscie zrobie taka ogorkowa jak pisza Anna bo zupke Fruskawki znam i podobnie robie. Czy Wasze dziieci tez lubia szpinak? Moja uwielbia (ja robei z czosnkiem i serkiem topionym) Co do tatusia...Wiecie zanim sie mala urodzila to zawsze slyszalam ze bedzie chowana twarda reka. Zycie zweryfikowalo postepy w domu. Ja jestem od zakazow i pilnowania rytmu dnia. A tatus od najbardziej szalonych zabaw i robienia co sie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj niestety nie będę rygorystyczna w tym sprawdzaniu :P obecności, bo troche do zrobienia jeszcze zostało. Ania to jak już sobie zaplanowałaś przyszłośc za 9 miesięcy to może troche szkoda? :D :P Obiad robię dziś tylko dla synka, bo mąż znowu na weekend wyjechał, więc bedzie coś na szybko. Jutro wprosze sie do mamy, no i pozostanie mi wymyslanie czegos na niedziele. moja Ula nie lubiła szpinaku, więc dawno nie dawałam, ale może jej dam inaczej doprawiony, w końcu już jest duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie wpadłam na pomysł co zrobic na obiad w niedzielę i to ze szpinakiem - coś a'la tarta, z farszem szpinakowo-twarogowym. My z synkiem uwielbiamy, a mąż nie, więc bedzie akurat. No i sprawdzę, czy córcia polubiła szpinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia sprobuj.....Moj auwielbia rzeczy doprawione wiec uzywam roznych ziol, troche soli pieprzu czosnku. Dzis moja mala ma zupke od niani bo wczorajmi zadzownila ze przyniesie malej wiec zwolnila mnei z myslenia co dla niej. A na jutro jak bym zrobila ogorkowa to bedzie zadowolna na maksa. Bo lubi kwasne zupy. A jak bedzie z wkladka miesna to jzu w ogole. Jak mi sie dziwczyny marzy wypad na zakupy. I ciuchowe i kosmetyczne. I fryzjer. Kurcze tylko czasu brak i mozliwosci. Byle do wiosny co??? Dzien dluzszy i duzo duzo cieplej. A na wiosne wydeptamy sciezki do piaskownic i na place zabaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - moja tez jest mięsożerna :) Zioła tez używam, mała je np jajecznicę ze szczypiorkiem i świeżą bazylią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem:D wypacam jeszcze kaca ;) dlugi trzyma hihi ale powiedzialam sobie ze w sobote na imprezie - zero alkoholu:D zaoszdzedze i to co wydalabym na alkohol - zaplace opiekunce :D ;);) po prostu dosc dostalam nauczke Ania - my swego czasu z mezem co tydzien chodzilismy poszalec na parkiet i to poszalec konkretnie na podium gdzies, czy przy rurkach hihi, zawsze razem ubaw po pachy :) maz to chetniej wywija nawet niz ja :D a ja nie mam kompletnie nic na obiad...deszcz pada i pusta lodowka... nie wiem co zrobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do synka to oczywiście nadal zakochany :) Oni sprawiają wrażenie jakby mieli byc razem do śmierci :) Ale dziewczyna jest super i gdyby tak sie stało to bede sie bardzo cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AngelikaWrocławianka ;) w zamrazalce znalazlam mintaja, zielony groszek, koperek mam tez ziemniaki wiec obiad jest... a na 2 sniadanie kanapeczka z szyneczka dla Malej na podiweczorek kaszka manna z brzoskwiniami zobaczymy jaki apetycik w ogole bedzie miec dzisiaj Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ale dzieki tej pomyłce widzimy jak Ci pieknie spada :) No i cel! Ale jak schudniesz do 60 kg to bedziesz skóra i kości chyba :P Nagraj filmik jak Olivka je ta kaszke z brzoskwiniami bez uzycia łyżeczki, będzie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ja objerze w domu, bo w pracy nie chcę właczac głośników :) Ale na pewno fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge się uspokoić. Przeczytałam w gazecie o czymś okropnym i płaczę na samą myśl. A Gdyni powiesił sie facet i było z nim w domu 1,5 roczne dziecko, które umarło z głodu. Nie mogę zrozumieć jak można zgotować taki los własnemu dziecku! Patrze na moją Ulkę i wyobrażam to sobie i nie mogę przestać ryczeć. Biedne maleństwo nie wiedziało co sie dzieje i dlaczego tak cierpi. Nieworbrażalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko dzisiaj jedzie na chrupkach kukurydzianych i mleku :O przebily sie prawie wszystkie dwojki.... wszystko co jej zrobilam dzisiaj bylo ble...nie i placz... nawet jej ulubione brokulki - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sywlia ja o tym nie słyszałam straszne.... Mój mały za to jak raz zasmakował jedzenia z widelczyka to teraz trzeba mu nadziac na wide;lec a on potem sobie zdejmie i dopiero du buzi wkłada:) Dzisiaj byłam w sklepie chiałam mu kupic taki samochód-jeździk ale fajnych nie było same czrewone ble....Przejde sie za jakis czas bo myslę że już jest gotowy do takiej zabawki. Nie wiem ale mój ma chyba ma jakąs skazę białkową więc musze iśc z nim do lekarza bo na koło ust ma takie jakby liszaje placki suchej skóry nie wiem co to . Może od mleka bo on akurat duzo pije. Dwa razy po 210 i raz na wieczór 240. A propo fryzjera to ja idę ale dopiero na wiosne i chyba pokręcę sobie włoski a potem może jakiś kolorek rzucę:)Juz mi sie moje mysie znudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli moj Pierozek w czasie wyrzynania sie zabkow to wo ogole nic nie jadla, teraz tez malo je i czasem ma te policzki czerwone ale jak jej gorne wychodzily to nic sie nie dalo zrobic, jedynie mleko kaszka i takie plynne ... wytrzymacie przetrzymacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ma kiepski apetyt dzisiaj, pewnie zęby. Tilli piszesz o dwójkach, a ja jakoś przegapiłam, że Olivce wyszły. Pamiętam, że pojawiła sie jedna dwójka, pisałaś o reszcie? W zasadzie to padam na twarz, a powinnam troche posiedzieć nad papierami z pracy. Wzięłam sobie specjalnie, bo męża nie ma, więc wieczór spokojny i nikt nie przeszkadza. Blondii - jeśli nas czasem czytasz to daj znać co słychać u Ciebie i Kasperka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w dodatku widzę, że wczoraj byłam ostatnia! I wy sie dziwicie, że sprawdzam obecność! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to miałam napisać, że dzisiaj Uleńka spała beznadziejnie, chyba wychodzi nowy ząbek. Oby sie szybko przebił! Jesteśmy po zakupach i obiedzie u Mamy :) Synkowi troche głupio jeździć ze mną i Ulą na zakupy, bo wygląda jak młody tatuś :) Ludzie dziwnie na nas patrzą :) Taka stara i złapała młodego na dziecko :D :D :D A co u was? Idę ubrać małą i lecimy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×