Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

2x dziennie po 2.5ml to duzo? dostalam dopiero w 5 aptece!!!!! godzine latalam i szukalam!! a probiotyku nie dostalam dalam zadanie mezowi ma nie wracac do domu bez probiotyku moze bedzie to lacidobaby....taka nazwa z deczka angielska... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zachowac 12h przerwy...co teraz zropbic? poczekac do 19 i dawac jej 7 i 19? czy dac jej teraz i obudzic ja o 11???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko w ogole nie zachowuje sie jak chore hehe biega, smieje sie krzyczy qua qua caly czas zaczepia zeby sie gonic.... jest lepsze niz niejednego zdrowszego dnia :) zero goraczki kaszel mokry od czasu do czasu.... robie rosolek taki prawdziwy z prawdziwej wolno spacerujacek kury, organicznych warzywek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - pewnie juz podjęłaś decyzję, ale ja bym dostosowała lek do godzin snu. Oczywiście biorąc pod uwagę stan Olivki. Ale widzę, ze jest nieźle. Pytałam o to, bo z reguły już po 2 dawce dziecko czuje sie dużo lepiej, oczywiście o ile lek jest dobrze dobrany. Daj znać jak sie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo o patrz tilli kurcze Twoj brat jak zareagowal na antybiotyki a jak ta moja kuzynka... dobrze ze brat silny! jesli chodzi o gardelko to moj siostrzeniec tez mial zapalenie wlasnie i widzisz wode zimna :P absolutnie nie namawiam zebys nie dala, bo sama bym sie bila z myslami co robic... kurcze no :( a rzeczywisice opowaidalas o tej hindusce :P ze malutka krzyczy dobrze ze dalas, sama bym chyba tez podala, bo jak juz jest taka decyzja to jakby sie odrzucilo i cos tfutfu by sie stalo to pozniej masakra by byla. lakcid na penwo znajdziecie :) czy cos tam podobnego, bo to sa wlasnie te bakterie wiec pewnie one gdzies sie znajda a antybiotyk byl dala wieczorkiem dobrze ze malutka zywiutka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim dużo zdrówka dla wszystkich chorusków :) mój Olek jak na razie tez bez antybiotyków hihi dzisiaj jakiś karmowy dzień hihi właśnie wyciągalam Olkowi sucha karme psa z buzi :) kiedy i jak złapał nie wiem :) co do śpiworka to ja jestem zadowolona :) wkładam olkowi pajaca (np z bawełny lub coś grubszego) i na to spiworek :) co do pozycji spania hihi on przewaznie śpi na brzuchu lub na poduszeczce (to wieczorami najczęściej) ale cały na nią wchodzi jak kotek hihi poduszka jest w kształcie trójkata (taka antyulewna) a dzisiaj na obiad i obiadek mieliśmy :) my wczorajszą zupę z brukselka i kurczakiem , Oluś brokułową z sinlaciem i pulpetem :) i tak Mu smakowało że ponad 200 ml zjadł to u nas wieeelki sukces bo Olek nie lubi moich zup tylko te słoiczkowe :( później zjadł ze mną parówkę :) dajecie swoim maluszkom parówki cielęce?? a na deserek jeszcze jabłko i banan :) więc jestem szczęsliwa :0 rano oczywiście musiało byc mleko 200ml i później 150ml sinlacu mysza a może z Twoim Tadziem dobrze by było podejśc do pediatry i sprawdzić czy ten apetyt jest w normie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotyk dam o 18 wtedy bez problemu moge dac o 6 rano :) nigdzie nie ma tego probiotyku nigdzie! jeszcze jeden polski sklep wieczorek moze maz obskoczy a jak tam nie bedzie trudno jogurcik dostanie przez strzykawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle się cieszyłam że Oluś się najadał dzisiaj :( a teraz wziął ciastko i za duzo do buzi włożył i wróciło wszytsko co jadł :9 łącznie z częścią obiadu :( Wasze dzieci też sa takie delikatne?? mój bardzo często zwraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koc kocyk BELPLA super okazja
mam do sprzedania w okazyjnej cenie kocyk najwyzszej jakosci, sama jestem jego posiadaczka dla swojego maluszka i szczerze moge go polecic http://www.allegro.pl/item536268308_koc_kocyk_belpla_110x140cm_super_promocja_hit.html http://www.allegro.pl/item536275553_narzuta_koc_belpla_160x220cm_super_promocja_hit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawka - moja wczoraj dwa razy zwrocila...ale to przez kaszel tak nie wymiotuje w ogole tyle ze ona nawet by nie miala czym ;) je tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz dzwonil udalo mu sie znalezc probiotyk dla dzieci w aptece cud! teraz juz sie nie boje i moge smialo podac antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - jestem pod wielkim wrażeniem zdjęć! Wyglądasz super!!! Ale ta stara fotka to chyba tydzień po porodzie, co? Fruskawka - moja Ula nie wymiotuje. A parówek na razie nie daję, zresztą innych wędlin też nie. Młoda je tylko mięsko, albo indyk ze słoiczka Gerbera, albo piekę pierś z indyka lub schab i kroję cieniutko na chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia...wstyd sie przyznac ale jakies 3 miesiace po porodzie hihi.... dziekuje 🌼 moja parowek tez nie je za to nie uwiezycie... zjadla mi dzisiaj tylko 300ml mleka...nic nie chce... oprocz paluszkow :O maz zaczal jesc i jest placz, ryk.. ona tylko paluszka i paluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ale za to teraz jest świetnie :) W o Olivce pomyślałam, że pewnie gardełko ją boli skoro nic nie chce jeść, ale jak ma ochotę na paluszki to znaczy, że nie jest źle :) A moje słonko właśnie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja sie rozeznalam w kocykach elektr i podjelam decyzje ze sprobuje kupic, niestety jest to pokazny koszt bo kolo 100zl ale trudno :) druga dziesiejsza decyzja to wybiore sie na konsultacje z amlym do laryngologa, dzis mi to tez nabaknela pediatra, zbadam go mzoe to nei infekcja a cos innego, jego tata mial wycinany migdalek jak mial 2 latka, moze on te zmusi miec :/ dostalam pozwolenie na zlobek dzis ale kojelna lekarka jaks do d... stweirdzila ze calkowicie zdrow a on tak akszle ... no ale coz.. a co do jego jedzenia to juz bylam i pytalam i rehabilitantki i pediatry i w zlobku nawet dietetyczki i wszyscy mowia ze to zrzuci z czasem, a pzoa tym ze rosnie i musi tyle jesc :/ kazdy mowi ze mam sie cieszyc i mu nie ograniczac a on jest ogromniasty i ogromnie duzo je :/ ja mu jednak ograniczam, jak nie ograniczalam latem to byl jak balon tilli wiecej spokoju i zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza :) dziekuje 🌼 a co do tego kaszlu jeszcze i chorob...mojego brata szpikowano lekami na zapalenie krtani przez ojoj rok? a okazalo sie ze ma gronkowca... wybierz sie do laryngologa, tak jak mowisz jestesmy po dawce antybiotyku, Mala trzesla uszami taki dobry hihi :D teraz juz spi bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że będzie dobrze :) Myszsza - słuszna decyzja w sprawie lekarza. Może to rzeczywiście jakaś bakteria siedzi. Bo alergia to chyba nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie kiedy dawac ten probiotyk? skoro dalam o 18 lek, nastepna dawka o 6 rano...i tak co 12 godzin bo tutaj nie ma nic napisane mam tylko raz dziennie i ze moze byc z mlekiem (co mnie cieszy) czy musze to jeszcze dzisiaj dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wziełam syna na miasto załatwić kilka spraw, a mała z meżem została, bo padła przed 10, jak wróciłam miała już podwyższoną temperaturę, a teraz ma ponad 38, więcej nie dalo zmierzyć, bo się szarpała, dałam czopka, teraz nie mogę jej uspać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tili, jeśli dziś dałaś raz to chyba starczy, a jeśli nie to jak masz szanse to daj, a jak nie to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzieciaczki spią i mam chwilke dla siebie. Gdyby nie kaszel, ktory najbardziej dusi jak się rozgrzej byłoby zupełnie si. Dziś miałysmy z Ulcią lenia o poranku i nie szła do przedszkola. Wyruszy jutro, a ja pojde za tym prezentem dla 2 latka. Iguś ma fajny apetyt, jednak stwierdzam, że błędem bylo dawanie gotowych obiadkow, bo teraz nie chce jesć niczeo co ugotuje. Kanapeczkę owszem, ale zupki nic. Chyba musze mieszać poł na poł. Za 3 tygodnie z malym ogonkiem już roczek. Angelika masz racje jak widze wystepy Ulci to łzy kręcą się w oku. Teraz tak bardzo aż tego nie przezyłam, ale w poprzednim roku myslałam, że się rozrycze. Widziałam juz kilka występow Usi. Jednak i tak to niesamowite uczucie. Jak ja kocham tę moją Ulcię. uciekam bo się roztkliwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche poczytałąm widze Tili ze twoja Oliwcia tez chora, mojemu juz lepiej choc katar straszny, ja tez uwazam ze antybiotyk bardziej szkodzi niz pomaga, narazie jestesmy na syropkach, nasz lekarz nie jest zwolennikiem antybiotykow, pozatym uwaza ze Piotrek poradzi sobie z ta choroba, mam nadzieje ze ma racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) noc swietna... znaczy sie na kazde odkaszlniecie podrywalam sie z lozka bo wiem z praktyki ze czasem od ostrego kaszlu moze wymiotowac... wiec rzucalam sie do lozeczka ale Ona spala...cala noc...pokaszlala i spala dalej kochane dziecko dowiedzialam sie najlepiej probiotyk podac pomiedzy dawkami antybiotyku i kontynuowc podawanie przez min, 2 tyg po antybiotyku ufff ciesze sie ze sie dowiedzialam kolezanka mi wczoraj rozjasnila sprawe...powiedziala, wiesz Paula choroby wirusowe zawsze wygladaja grozniej bo ostry kaszel, katar, goraczka, bardzo zle samopoczucie...a bakteryjne czasem nawet mozna zauwazyc za pozno... bo dziecko wyglada prawie \'bezobjawowo\' a jak jest za pozno to potem mamy zapaleni pluc, oskrzeli a czasem i szpital czyli wiem ze to co moja ma to bakterykne, i antybiotyk byc musi, gdyby nie ten mokry odrywajacy kaszel...nawet bym nie wiedziala ze Mala jest chora juz nie mam wyrzutow sumienia nie chce byc madrzejsza od pediatry wiem ze postawila prawidlowa diagnoze i jej ufam Mala dzisiaj wstala ze slodkim charczasym glosikiem jak Smeagol w Lord of the rings hhihi, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tilli - fajnie musi brzmieć ten głosik :D Danis - z obiadkami to zależy od dziecka. moja Ula je gotowe w te dni kiedy chodze do pracy, a jak jestem w dok=mu to gotuję i nie ma żadnego problemu. Kurcze no nie mogę pisać, bop mi mały łobuz łapie klawiaturę. Zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Nie mam weny dzis na pisanie.... Wiec tylko duzo zdrowka dla chorowitych dzieciatek....I dozu usmiechu... Syliwa widze ze dzis z mala w domku...A ja jzu nei moge sie doczekac piatku 17 :( ALe mi dzis zle w pracy - do tego jak wychodzilam to mala po raz pierwszy tak przerazliwie plakala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:( ja dalej sama bez mojej kruszynki, bo jestem coraz bardziej chora, jakis nieskuteczny antybiotyk dostalam:( dzisiaj mam 39 goraczki i czuje sie jakby mnie ktos wyżuł i wypluł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a mój łobuziak chyba przestawia się na spanie raz dziennie :) ale jesli pójdę do pracy to nawet będę się z tego cieszyła bo będziemy po pracy się widzieć, a normalnie to by spał :) a pracy powoli szukam hihi chociaż Mąż stwierdził, że od czerwca pracujemy nad rodzeństwem Oleczka hihi tzn. On to chciałby już, ale ja biorę jeszcze tabletki anty i powiedziąłm ze 6 m-cy przerwy musi być bo ja bliźniaków nie chcę hihihi a jak znajde dobrą prace to się poprzesuwa wszystko :) ale na pewno nie chcemy aby Olek był jedynakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa.... biedulko :( moze ten atybiotyk potrzebuje paru dni na zadzialanie? a co to konkretnie jest za chorobsko??? oj, pamietam jak lezalam w szpitalu bez mojej kruszynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo tilli to dobrze ze nie masz wyrzutow, dobrze zrobilas oby malutka wyzdrowiala szybciutko truskawkowa zdrowka zycze u nas ok w miare pogoda brzydka zuzka wiecznie do mnie lezie ale coz, taka rola matki rodzicielki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×