Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja mam chałupe posprzątaną, okna umyte, tyle, że zakupów nic. Widzę, że śpicie więc spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis ja nie spie, szperam za fotelikami, ja porzadki i okna tez mam juz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! ja dzisiaj jestem w pracy do 12, a potem wolne :D Czyli czas na sprzatanie, zakupy itp. Moja córcia chodzi po domu z zamknietymi oczami :D Tak jakby nie chciała wiedzieć co sie za chwile wydarzy, zamyka oczy i leci. Ryzykantka mała :D Zabieram sie za pracę, ale będe zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) Miłego dnia wam życzę:) MY kupowaliśmy fotelik juz jakiś rok temu i kosztował niecałe 300 zł . Rozkłada się do pozycjii półsiedzącej jest do 18 kg więc jeszcze trochę posłuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek Ty to ostatnio pojawiasz sie i znikasz :) Pewnie dziś znowu bedziecie caly dzien na powietrzu? U nas dzis pochmurno, ale ciepło. Mam nadzieję, że dzis przyjdzie wózek i jutro wybierzemy sie z córcią na fajny spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przed chwileczka w kawie na sniadanie bylo jak dobrac dobry fotelik samochodowy, wiec naprawde jestem madrzejsza i staly tam przedewszytkim maxi cosi, wiec sylwia poczynila dobrego wyboru, choc oni nic nie mowili o firmach tylko o testach , jak mocowac i jak dopasowac do wlasnego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ziuuutek ten wlasnie jest jednym na mojej liscie do wyboru, on ma tez dosyc dobre pkt w testach , dwie 3 i dwie 4, ale wlasnie mowili ze 3-4 na testach to jest to co powinnismy brac pod uwage, no i cena jest ciekawa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Dziś ma mnie odwiedzić Tilli z mężem i Olivką, dzwoniła wczoraj i ma podjechać około 15. Porobię dzieciakom fotki i wrzucę na garnek, to sobie zobczycie kolejne lutowe dzieciaki razem:) UWAGA! Teraz ważna informacja, dla mam, które lubią kupować w 5-10-15: Od dziś mają przecenię 50%, więc jeśli któraś ma w swoim mieście ten sklep, to idźcie, bo dla małych dzieciaczków nawet fajne ciuszki wisiały. Ja wczoraj odłożyłam sobie parę fajnych rzeczy przed przeceną i dziś tylko podjadę, żeby zapłacić połowę;) Kupiłam też wczoraj już przecenione takie koszulki bieliźniane dla Tymka (używamy ich do spania, do śpiochów lub półśpiochów) za całe 4,99 za sztukę;) Wczoraj wieczorkiem wyszłam sobie z mężem na kolację do pizzerii, posiedzieliśmy, potem spacerek, do domku i fajowe tulanko;) Czas zacząć przygotowania do Świąt, bo w polu jestem w tym temacie. Może dziś uda mi się zrobić zakupy:) Anted -w temacie fotelików jestem ciemna, więc nic nikomu nie doradzę. Nie mam auta póki co, więc fotelik nie taki pilny. A jak w programie widziałaś jako te polecane Maxi Cosi, to może któryś z takich? Danis - ale ty szybka bestia jesteś, dałaś radę ogarnąć chatę nawet przy dwójce dzieci. Sylwia - a co Uleńce się stało, że z zamkniętymi oczami chodzi??? Sprawdza chyba, czy jak nic nie widzi to też ma równowagę i nogi mogą iść:):):) U mnie też troszkę chmurek, ale słoneczko świeci i jest cieplutko. Ziuuutek - to z tym mlekiem nie wiedziałam, że lepiej dawać krowie tłuste niż chude. Ale jeszcze jest czas na picie zwykłego mleka, więc problemu nie ma. Jak już zacznie mały je pić, to na pewno będę kupowała to \"Prawdziwe\" z wapniem lub w worku foliowym, bo tylko te mają wapń, a nie te UHT w kartonach. Spadam do małego, bo się tu drze i ciągnie nie za rękę, więc pisać trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zazdroszcze wam spotkanka :) Ciekawe jak Olivka i Tymek sie dogadają ze sobą :) Pozdrowienia dla Tilli. Anted - no to mnie pocieszyłas, że dobrze wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna fajnie ze macie te spotkanie z tilli, bawcie sie dobrze. Maz jest z Matim na spacerze i wlasnie mi wysyla zdj. jak maly bawi sie w piasku i podziwia statki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami? Przecież to nie weekend :P Moja córcia też już wróciła z placu zabaw. Ja w tym czasie umyłam część okien. Chcę jutro posprzatać ile sie da, resztę niestety w piątek. No i jutro większość zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle miałam nadzieje, że dzisiaj przyjdzie wózek, ale widać firmy kurierskie przed świętami mają więcej zleceń :( Może jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskakowa poziomka
hej:) nie mialam czasu ostatatnio ale praca, jak najwiecej czasu na powietrzu z Amelcia i kolejnego dnia nie ma:) moje dziecie znalazlo sobie nowa zabawe;] jak na podworku wejsc do kosza na smieci zeby mama nie zauwazyla:D:D:D normalnie ani na chwile nie moge jej z oczu spuscic bo juz jakis kosz na smieci jest jej:P dziwne upodobania ma to moje dziecko:):) Sylwia a wozek moze jeszcze przyjsc, kurierzy przewaznie poznymi popoludniami i wieczorami dosarczaja przesylki do osob prywatnych bo wtedy wiekszosc jesyt w domach a we wczesniejszych godzinach jezdza po firmach ktore maja konkretne godziny pracy:) Ktoras z Was pisala ze mnie podziwia ze studia, praca dziecko hehe no troche sobie na glowe wzielam, studia i jeszcze policealnie technika administracji robie, w inne weekendy studia, praca, dziecko, ciąża, kredyt za mieszkanie do splacenia:P ja jestem osoba ktora lubi miec duzo na glowie:) w moim zyciu musi sie cos dziac:) no coz tak mam:) milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Truskawkowa - rzeczywiście nie mało :) Masz czas na jakieś własne drobne przyjemności? Bo z tego co piszesz to głównie obowiązki. A ja znowu padam ze zmęczenia. Wszystko przez te noce. Czy któreś z waszych dzieci też jeszcze nie przesypia nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sylwia - moje dziecko nadal nie przesypia nocek. Ciagle sie budzi na mleko w nocy i potrafi zrobic od 1 do 4-5 pobudek w nowcy. Stracilam nadzieje ze oduczy sie jedzenia w nocy. A chcialaby, aby sie oduczyla bo do listopada troszke bym sie powysypiala w nocy a potem powtorka z rozrywki :) Truskawkowa - podziwiam. ALe prawda jesttez taka ze im wiecej obowiazkow tym czlowiek jest bardziej zorganizowany. Ja odkad siedze w domu z dzieckiem to jakos nei potrafie sie pozbierac. Fakt ze siedze z dzieckiem na dworze praktycznie caly czas ale wieczorami poprzez to dotlenianie sie padam jak kawka (inna sprawa ze inaczej jakos znosze ta ciaze - bardziej mulaco) Anna i Tilli - jak spotkanko? Moje dziecko wlasei odstawia koncert bo zasypia w lozeczku. I jej ostatnia zabawka - chodzi z mopem po domu i szoruje podlogi - :D - nic innego ja nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa poziomka , jestem pelna podziwu, nie wyobrazam sobie miec tyle na glowie, choc, jestem tez zajeta , ale nie az tak. Sylwia i Angelika moj Mati tez nie przesypia nocek, niestety, wiec poprostu musimy sie uzbroic w cierpliwosc. Mati wlasnie wypil 200 ml mleka sojowego z kaszka ryzowa o smaku bananowym, wiecie i to mleko sojowe w proszku jest naprawde smaczene, Mati jeszcze caly czas wysysa z kubka ostatnie krople. Nie pisalam wam jaka wczoraj mialam przygode, bylismy ponad 2 godz. na spacerze , ale takim sklepowym, wracamy sciagam pokrowiec a tu nie ma jednego bucika, a to buty 99 zl, z 2 tyg temu kupione zalamka, no wiec ja w nogi i dalej kolejna runda tym samym szlakiem, i mialam szczescie poniewaz znalazlam w trzecim punkcie ktory odwiedzilam, czyli ksiegarnie , w ktorej kupowalam dla Matiego ksiazeczke, uff, w sumie to mielismy szczescie, gdyby mati zdjal go sobie na ulicy to najpewniej ktos by go kopnal , lub podniosl i rzucil , i szukaj wiatru w polu. Dzisiaj licze ze Mati bedzie spal jak susel, poniewaz byl z mezem nad morzem, dosyc dlugo a potem ze mna 1,5 godz. przed domem, ja grabilam a on zbieral mamie listki do wiaderka9 robilismy jeszcze ostatnie porzadki przed domem na trawniku) Angelika skoro masz zaparcia nie obzeraj sie jajkami na swieta I Mati mial wypadek przewrocil sie na twarz ma guza na czole i zbity nosek, pierwsze rany w samodzielnym poruszaniu po tym swiecie. Acha, mialam czucie ze jestem w ciazy, poniewaz tak bolal mnie brzuch jak na miesiaczke 2 dni, ale zadnego krwawienia, ale zrobilam test i wyszedl negatywny. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - nieźle z tym butkiem :) Dziewczyny ja sie boję powtórki z rozrywki, bo Patryk nie spał do 3 roku życia! Naprawdę mam już dosyć takich nocy. Młoda w dodatku przeżywa dzień przez sen, marudzi, popłakuje, aja sie wybudzam za każdym razem. Obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - trzymam kciuki za następny test :) Angelika ja też padam, ale u mnie to stan ciągły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dzięki. Sylwia ja powiem szczerze , ze dnio mam przerabane z igorem, jednak jest rekompensata tego w nocy, on budzi sie tylko raz ok 3 na mleko, zjada przez sen i dalej lulu. Zatem nie wiem co to nie przespane noce. Z Usia miałam zgoła inaczej w dzień aniołek, a w nocy od 3 do 5 nie spała, jak zasypialam to już budzil mnie budzik do pracy. Ulcia wstawała ze mną przed 7 i ze mną szla spać ok 23. bylo cięzko w dodatku byłam wtedy sama i czasami smutno mi bylo. Dzis taka fajna pogoda, ze spędziliśmy 5 godzin na zewnątrz. Jestem teraz padnięta. Uciekam na you can dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika - nie masz możliwości dać ogórka kiszonego? Pomijajac wszystko inne to zawsze podziala, czy trzeba czy nie trzeba. Marysia ostatnio miala 2 dni zaparcie, w koncu dalam jej tego ogorka, nie doszla nawet do polowy jak juz byl pelen pampers. Tylko jesli dziecko nieprzyzwyczajone do skorek to lepiej obierz, moja rąbie w całości i jest przeszczesliwa :) anted- ale ty dalej karmisz piersia? Jesli to ciąża (trzymam kciuki:)) to lepiej odstaw bo bedzie ze szkodą dla malucha. kurde, wlasnie mi jakis dureń na motorze przejechal pod domem, a teraz okno w sypialni otwarte wiec obudzil małą, pol biedy ze obudził. Gorzej ze wystraszył. Musiałam leciec na ratunek i przytulac i wycierac zaplakana buzie. Serce mnie boli jak jej sie zdarzy tak plakac ze strachu :( Bo jak wrzeszczy normalnie to juz mnie nie rusza zupelnie :P Sylwia - a nie wiesz jaki to kurier? wez od sprzedawcy nr przesylki, zadzwon i wszystko bedziesz wiedziala :) A jesli chodzi o nowa zabawe to moja ma jedna - dwór. Ledwo wstanie juz leci do drzwi, w jednej rece bucik, w drugiej czapka i ona idzie na podworko i koniec! A jak juz wyjdzie to koniecznie z psem, zabiera mu pilke i w nogi. Nauczylam psa zeby nie zabieral tej pilki tylko biegal za Marysia i calkiem mu sie to podoba. A sasiedzi maja ubaw bo piej wiekszy od M hehe. Dzis musialam podlac habzie pod domem, mala stała jak zaklęta i mnie obserwowala dopóki nie zorietowala sie ze pod kranem jest fajna kaluza z blotkiem. No i zaliczyłą pierwsze taplanie w błocie. Wygłądała troche jak golem :P Pod tym wzgledem upodobania ma identyczne jak moj pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek zgadza sie, niestety, juz probowalam odstawic malego , i bylismy na dobrej drodze , ale wtedy okazalo sie ze ma skaze, wiec troche odpuscilam, i teraz znowu probujemy zadzialac mlekiem sojowym, ale w tym wieku strasznie trudno oduczyc dziecko, jak bede miala drugie to bede madrzejsza, a w ciazy nie jestem, robilam test. Musze isc do gina , poniewaz wlasciwie to od stycznia mam tak co miesiac czyli objawy @ bez krawawienia, i w styczniu tez robilam test, i teraz i nic nie ma, cos czuje ze dopoki nie ostawie Matiego od piersi to moje hormony mowia stop kolejnemu dziecku A jakiego masz pieska ze wiekszy od malej. no a blotko to slodka zabawa, fajnie miec domek z podworkiem, ja tez tak mam i przy dziecku to rewelacja. Tam gdzie mamy bar , na pietrze jest duze 120 m/kw mieszkanie jeszcze w stanie surowym zamknietym, maz napoczatku chcial zebysmy tam mieszkali a dom sprzedac, ale ja powiedzialam stanowcze nie, poniewaz tam jest przy ruchliwej ulicy, z domem parking dla klientow, i wzasadzie brak prywatnosci, wiec tamto mieszkanie czeka sobie cierpliwie na Matiego, chyba ze jak bedzie kasa to wykonczymy i nawynajem. pa, biore sie za porzadki, ale takie codzienne, czyli po tym co mati nabalaganil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - labradora mam :) A z tym @ to faktycznie wybierz sie do gina bo dziwnie ci sie zachowuje. Ja tez juz uciekam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - kurcze jak tak opisujesz jak to u ciebie to nabieram coraz wiekszej ochoty na wyciieczke do Ustki. Na pewno nie wynajmujecie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek niestey nie wynajmujemy, ale kwater jest mnostwo i domow wczasowych, fajnie by bylo, moze doszloby by do kolejnego spotkania lutowych pociech. Labladory to madre psy, mialam kontakt z jednym takim w Stanach byl czekoladowy i nazwywal sie Cherszi ( napisalam po polsku tak jak sie wymawia, to jest nazwa jednej z najpopularniejszych czekolad w Stanach, cos takiego jak u nas Wedel lub goplana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×