Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia ja zaglądam:) Nie mam zbyt wiellu przygotowań świątecznych bo niedługo wyruszamy do rodziców mojego faceta 40 km od nas. Trochę posprzątałam i tyle:) A i byłam u lekarza wczoraj, ciąża rozwija się prawidłowo:) Nawet nie wiecie jak się cieszę. Teraz do tego na górze powinnam wnioskować o synka:D:D Amelcia ma dzisiaj cudowny humor, ale wiadomo tatuś w domu, czas córci poświęca i wogole pogoda cudowna ahh lubie takie święta:) Dziewczynki życzę spokojnych przede wszystkim świąt no i smacznego jajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! my juz jajeczka poswiecone mamy, Mati byl wyjatkowo grzeczny i dumnie przy pomocy mamy trzymal koszyk. teraz lekkie gotowanko , i chyba zaliczymy jeszcze spacerek, a teraz Mati jet na spacerku z tatusiem :) wesolych swiat, slonecznych i pogodnych, rodzinnych , wszystkiego naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc:) UFFFFFFFFFFFF kurde od samego rana robota pali mi sie w rekach:)Zrobiłam dwa ciasta, przygotowujemy jutro razem ze szwagierką śniadanie , potem do mojej mamy na obiad a pojutrez obiadek u mnie . Troszke gotowania i roboty jest ale... jakos tak mam ochotę na to całe zamieszanie. Tym bardziej że mam pomocników i do sprzątania i do pomocy w kuchni .Wiem że zaniedbuje Was ostatnio:):):) Mojego małego dzis wzięła teściowa na podwórko to przyszedł ubadziany w błocie łącznie z wózkiem. pamietam jak raz wzięła Paulinę dawno temu to od razu dzieciak wrózcił z porwanymi nowymi rajstopami. teraz to samo nawet wózek w błocie nie wiem gdzie ona była(w parku i na stadionie) czy to nie możan wziąśc dziecka na plac zabaw?Szkoda słów- no ale ona nie pierze ani nie czyści potem to ma gdzieś wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa ciesze się bardzo, że wszystko z brzuszkiem ok :) Trzymam kciuki za synka. Gosiaczek - może ona to robi specjalnie? Anted my też dziś poszliśmy na fajny spacer. Tylko u nas trochę chłodniej niż ostatnio. Ciekawe jak będzie w poniedziałek, bo tego dnia zamierzamy pobyć dużo na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczynki moje drogie. Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem. Niech zające i barany pospełniają wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy!! Normalnie nie mam na nic czasu, w pracy masakra przedsiateczna w domu tez...ale juz wszystko przygotowane wiec teraz bedzie chwila spokoju hihi. Truskawkowa trzymam kciuka za chłopca:) Nurtuje mnie takie pytanie czy wasze pociechy tez walą takie kupsa z rana?? Taaaakie to mam na mysli ze codziennie nowa piżamka idzie do prania.codziennie rano jak młody wstanie...tzn wyciagne go z łozeczka i wsadze do naszego nie minie 5 min i on ms kie kupsko ze wyłazi bokami,pleckami no wszedzie.Pampki mam 5 wiec nie sadze zeby były za małe,zwłaszcza ,ze on wazy tylko 10kg. Juz sama nie wiem co z tą jego kupa.Wydaje mi sie,ze normalne dzieci nie kupczą az tak bardzo.Jak to jest z waszymi skarbami tez macie co rano takie niespodzianki?A moze ja go jakos zle karmie?! Za duzo wsumie tez nie je czasami to prawie nic.A czasami jak ma apetyt to wcina za dwoje. No i normalnie robi w dzien kupke albo dwie.Ale poranna masakra tez musi byc hehe Co do przerwy miedzy jedynkami Robcio tez ma..i to nie taka mała,myśle ze jeszcze jeden ząbek by sie zmieśił..no i własnie mam taka nadzieje gdyz akurat w naszym przypadku ma po kim dziedziczyc diasteme(przerwe miedzy jedynkami) nie dośc ze ja miała(piszę w czasie przeszłym bo sobie zrobiłam 2 lata temu u dentysty)No i mama mojego R tez ma..wiec jakby Młody ma pewne prawdopodobienstwo,ze moze miec,ja swoja odziedziczyłam po babci bo niestety diastema jest dzidziczna. Anted tak piszesz o tym nacięc to sie chyba nazywa podcięcie wiązadła ale s tego co sie orientowałam to nie powinno sie tego robic..no i nie daje 100% pewnosci,ze sie ząbki zejda. W kazdym razie daj znać co powiedział dentysta. Jestem pewna,ze bede sie starała zrobic co sie da ,żeby Robcio nie miał tej diastemy ze względu na to ze ja sie wycierpiałam z jej powodu. Choc mysle ze to bardziej było urojenie w mojej głowie bo nigdy nikt nie zrobil mi przykrosci z tego powodu a powiem wiecej,ze teraz po zrobieniu zębów niektórzy moi znajomi,ktorzy mnie nie widzieli nawet nie zauwazyli róznicy...ale mimo to teraz jest bardziej pewniejsza siebie,i czesciej sie usmiecham. Moja mam zawsze powtrzała,ze nie chce mi zrobic tej diastemy bo taki jest moj urok ...ale uwieżcie krępowało mnie to cały czas.Moze jestem rąbnieta hehe ale nie chce żeby ewentualnie Robcio miał przechodzi przez to samo,choc to chłopak wiec pewnie inaczej by to odbierał niz dziewczynka. Ok jeszcze raz wszystkie naj Laseczki i wspaniale rodzinnych Świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, też Wam Życzę Wesołych Swiąt, pogodnych i radosnych....Nie odzywałam się, ale cały czas jestem z Wami:) My dzisiaj chrzcimy Zosię, więc roboty huk, .... właśnie się załamałam, teściowa prasowała sukienkę Zosi do chrztu i ją przypaliła.... To taki gruby len... a to powinno się delikatnie prasować, a ona jak zwykle... gorącym żelazkiem, już niejedną rzecz mi podniszczyła, a ta sukienka to chyba na śmietnik tylko... na szczęscie mam zapasową taką samą tylko że większą i będzie za duża na ZOsię, a tamta była akurat na teraz... że nie wspomnę ile kosztowała.... No, to Wesołego Jajeczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idris dobrzee,ze miałas zapasową..ja nie jestem zapaśna wiec pewnie miałabym kłopot heh. Pewnie teraz sobie sniadankujecie ehhhh fajnie wam. My idziemy na sniadanie do tesciowej na 3 bo moj R konczy dzis prace o 2 no i posiedzimy 1,5 godzinki bo tesciowa do pracy na 5. takze takie swieta u nas:( a jutro jacały dzien w pracy od 8 do 5 takze wogole tych swiat nie czzuc nie widac:( Tylko tyle ze odówka pełna pysznosci. Ehh nie ma to jak Swieta w PL az je czuc w powietrzu a tu?? Dzis od rana moja sąsiadka w dresie pieli ogródek...zupełnie światecznie.hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny co do kupek Igor też z razna lubi sobie walnąć porządnego klocka hihi, tylko się ciesz że tak robi znaczy , że dobra przemiana materii. Pozdrawiam Wszystkie uroczyscie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Idrisi widzę, że teściowa znowu dała popis :( Jak sie udały chrzciny? Pewnie czujesz ulgę, że już po :) Przynajmniej ja tak mam przy takich wydarzeniach. Jennny - moja Ula tak nie robi. Nie ma z tym problemów, ale może dlatego, że \"grubsze sprawy\" robi na nocnik :) I jak spędzacie święta? Przy stołach? Ja dzisiaj niestety większość dnia przy stole. Za to jutro w domu, pogoda ma być ładna, więc chcemy spędzić dużą część dnia na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! z tych kwiatkow mialo byc wesolych swiat i nie wyszlo :( Idrisi , jak bym czytala o wlasnej tesciowej, tzn. ona od lat nic mi nie robila wiec i nie zepsula, ale kiedys jeszcze przed slubem z moim mezem, ile rzeczy jemu napsula np. takich ktore ja mu zprezentowalam. My po sniadanku w trojeczke skoczylismy na spacer po promenadzie, i na male lody, potem pojechalismy na obiad do rodzicow, do wieczora, w trakcie ja z moja mama wyszlysmy na spacer z Matim na okolo 3 godz. na plac zabaw , potem spal na swiezym powietrzu, wiec juz smacznie spi po tych przygodach. Poniewaz jezdzil na drewnianym koniu, swince, zabie i na karuzeli, takie co ma 4 siedzenia i samemu sie nia kreci, no i musze sie pochwalic ze moj synek juz krecil karuzela zupelnie sam, na ktorej ja siedzialam, mialam nogi normalnie w powietrzu , a on sa pieknie ja pchal, i mial taka radosc, smial sie w glos, czyli juz mam historie na lata , jak to 14 m-czny syn mame na karuzeli krecil :) a jutro moja mama przyjezdza do nas (tata odpoczywa), i plyniemy w czworke(ja, maz, Mati i moja mama) statkiem wycieczkowym w rejs, i planujemy jeszcze zaliczyc zabawe w piasku na plazy, i no i wspolny obiadek, wiec ogolnie przez swieta wiecej na swiezym powietrzu niz za stolem, ale to wszystko zasluga pieknej pogody i zywotnosci Matiego, wszedzie go pelno i nie wyobrazam sobie siedziec z nim za stolem, lub w domu . pa, dobranoc, pora na spanko, jutro znowu fajny dzien Zycze wam tez wesolych i pogodnych swiat i przy pieknym slonku acha, a co do kup, to Mati tez robi spore codziennie , raczej rano, ale bacznie go pod tym katem obserwuje, poniewaz wtedy staje najczesciej gdzies na uboczu , i wtedy szybko sadzam go na nocnik, a jesli nie zdaze to natychmiastowa wymiana pieluchy zanim gdzies siadzie, my uzywamy jesscze 4+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:):):) Witam się świątecznie:):):) janny mój mały to jeszcze lepiejj sobie poczyna bo wali mi 3 takie kupska dziennie!!!!!!!!!!Właśnie od jakiegos czasu sięzastanawiam cz y tlo normalne bo takie małe dziecko i tyle kupy robi ale on tez ciągle coś podskubuje - teraz to jak przed stołem to tym bardziej . Pije też duzo mleka więc chyba od tego też.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Jenny a moze za duze one sa ? pampki? moja ma 4 i jak zapinam to staram sie wlasnie mocniej, al enie za mocno, zeby nie bolalo ja nic, kiedys ona tez tak walila ze musialam prac wszystko od razu. ona tez ok 10kg wazy wiec 4 sa w sam raz. u nas spokojnie, wczoraj sniadanko ze znajomymi i siistra z rodzina, D sie ululal jak zwykle, walczyl z workiem treningowym na ogrodku i chyba mu oddal bo cale lokcie zdarte i caly brudny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Alantoina - ciekawa musiała być ta potyczka:) Anted - jak sie udał rejs? Matiemu sie podobało? U nas dziś leniwy dzień. Fajnie sie spędza święta w domu, a u nas to rzadkość. Córcia ma cały dzień świetny humor :) Wyszedł jej kolejny ząbek - dolna czwórka. Jeszcze jedna i czekamy na kły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do licha, napisalam tyle i mi wcielo ze podalam zle haslo, ale jeszcze zadnego nie wpisywalam, szkoda, wiec skroce, bylismy na lodach, na rejsie, na obiedzie w restauracji, i wogole, dzien sie udal, Mati przezywal rejs, smial sie do mew, gadal do diabla morksiego(do posagow) i do syreny morksiej, macal ja po piersiach, a diabla chwytal za rogi, zdziwiony patrzyl na wielka wode, a na koncu wyprawy pelnej przezyc zasnal wklejam fotki, kilka pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie południe a nikogo nie było??? Święta sie skończyły!!! Gdzie jesteście? Pogoda u nas super. Małą zasnęła mi w wózku i wróciłyśmy do domu. Jutro do pracy :(:(:( Nie chce mi sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) melduję się po świętach:) objadłam się przez święta że ojej:) Amelcia dostala tyle prezentow ze ledwo sie do auta zapakowalismy jak wracalismy!:) aaaaaaa i pochwale wam się!! pod koniec kwietnia mam urodziny i moi \"teściowie\" w prezencie zarezerwowali i zaplacili mi i mojemu chlopakowi weekend majowy w górach w zakopanem!!:) ja zapytalam czemu tylko na 2 osoby jest rezerwacja a oni na to ze nalezy nam sie te 4 dni we dwoje i oni małą zabierają ze sobą nad morze:) chyba jestem wyrodną matką bo sie ciesze straszie:P 4 dni błogiego lenistwa:P aż mam wyrzuty sumienia z powodu tej radości hehe ale taki malutkie:D ogólnie święta udane, Amelcia miala przecudny humor, dużo czasu na powietrzu spedzilismy, na dzialce, wybiegala sie, wyszalala i chodzila spac o 18 zeby obudzic sie o 7:P a Wy dziewczyny gdzie się podziewacie?? widzę tylko Sylwia się pojawiła a reszta pewnie probuje zrzucic na spacerkach swiateczne kg:):) hehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa poziomka super masz z tym wyjazdem w gory :), Amelcia grzeczna dziewczynka , tak ladnie chodzi spac, zazdroszcze, mati ostatnio pozno spac i wczesnie pobudka, pi tylko wtedy jak jest ciemno , Sylwia dzieki :) Mati od rana w ogrodku, caly umorusany, musialam go przebrac i poszedl spac a ja ogrodkowe prace na sloneczku, zajrze pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyszek
Witam! Słuchajcie, mam pytanko - czy jak wozicie swoje dzieci w wózku to a) zapinacie pasy bezpieczeństwa 5-punktowe (pasy naramienne + biodrowe) b) pasy 3 punktowe (biodrowe) c) w ogóle nie zapinacie pasów w wózku Chciałabym odpiąć synkowi pasy naramienne w wózku i zapinać go tylko pasami biodrowymi - dla mnie byłoby to wygodniejsze, ale nie wiem, czy będzie to dla niego bezpieczne. Będę wdzięczna za odpowiedź :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choc mam pasy pieciopunktowe, to zawsze zapinalam synka w trzypunktowe, czyli biodrowymi, ale musisz je dobrze wyregulowac aby nie mogl sie z nich wyslizgnac, przy takim zapieciu moim zdaniem dziecko ma wieksza swobode, moze sie wychylic aby podziwc swiat podczas spaceru, ale to chyba tez zalezy od tego jakie masz te pasy biodrowe, moja sa bezpieczne. milych spacerkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, kochane , gdzie wy jestescie, teraz kiedy ja mam kompa w domu i moglabym pogadac , u nas pustki, ale to chyba zasluga pieknej pogody, mnie teraz niestety obowiazki domowe zatrzymuja, a bardziej firmowe-papierkowo-komputerowe. a tak poza tym postanowilam zebrac fundusze i powiedziec wszystkim babciom itp, ze na dzien dziecka zbieram kase i chce Matiemu kupic taki zestaw ogrodowy do zabawy, moze macie cos sprawdzonego, i zamowic tez gdzies metrowy(wysokosc) plotek aby wydzielic Matiemu plac zabaw za domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted ja Ci nie doradzę w tej sprawie. A co do pasów to mój poprzedni wózek był dosyć głęboki i nie przypinałam wcale. W tym nowym przypinam 3 punktowymi. Szczerze mówiąc drażnią mnie te szelki, bo młoda wygląda jak w uprzęży. Ja dzisiaj też nie miałam czasu, pogoda super, spędziłyśmy dużo czasu na powietrzu. Poza tym mąż wyjechał na pare dni i cała opieka nad córcią jest w moich rękach, więc czasu na kompa nie mam. Ale jutro idę do pracy to będę zaglądać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze nie ma z kim pogadac:( anted moje dziecie śpi roznie, ale fakt od mniej wiecej 4-go miesiaca przesypia przewaznie noce, tylko roznie z iloscia godzin:) dziewczyny odzywać się!!! Sylwia sprawdzaj listę obecności, ty to robisz najlepiej odrazu wszuystkie się meldują:P miłego wieczorku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa - chyba nic z tego nie będzie. Mamba jest w Irlandii, Tilli w Polsce bez neta, AnnaSzn ma teraz męża w domu :P A co sie dzieje z resztą dziewczyn to nie wiem. Jutro jak przyjdę do pracy to będę bić na alarm :) Minusem pójścia do pracy jest natomiast to, że moja córcia znowu będzie przegrzewana przez babcię. I nic z tym nie zrobię, bo babci sie wydaje, że jest zimniej niż w rzeczywistości. Musiałabym pochować wszystkie ciepłe rzeczy, żeby to miało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny anted fajne zdjecia :) truskawkowa super prezent!!!! nie jestes wyrodna kazda z nas marzy po cichu zeby sobie taki wypad bez dzidzi zrobic, albo i nie po cichu :P koszyczek ja zapinam ja wzdluz i wszerz, jak zapne na bioderka tylko to moja sie wysliznie i tak i chce wstac, a jak scisne to nie da rady sie ruszac tez swobodnie, a jak ma na ramionka jeszcze to ma wiekszy luz, bo jej poluzowalam wiecej zeby sie wychylac mogla, ja to boje sie ze nawet nie z mojej winy ktos mi trafi wozek i mi wypadnie, nie nie nawet nie chce myslec, zawsze to pasy sa. nie wyobrazam sobie nawet dwulatka nie przypiac czy nawet trzylatka, przypinam moja od urodzenia, czy to miala dzien czy miesiac czy rok, a tym bardziej jak mala byla, brrrr ja to mam zawsze tkaie czarne wizje i wole zapobiegac a u nas jakos zlecial dzionek, coraz cieplej sie robi w koncu, bo pare dni bylo zimno. dalej rozmyslam co z moim sklepikiem i chyba sie w koncu wezme za to, najgorsza to przesylka bedzie, patrzylam ze za kilogram jest ok 7f najtaniej, polecony w tym wypadku 10f, co daje 50zl wiec bez sensu kurcze.... musze dalej myslec... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Przede wszytskim spoznione Wesolych Swiat!!! Nie bylo mnie bo zaraz po powrocie z Irl pojechalam na wies gdzie spedzilismy siwta i dopiero dzisija popoludniu wrocilam. W Irl bylo superasto :) Hehe jak sie jedzie praktycznie tylko na zakupy to jest superasto :D Viki dostala szczepiionke. Priorixa, pneumokoki i jescze cos tam nie pamietam w tej chili. W kazdym razie 3 zastrzyki byly. Mocno odchorowala albo jakis wirus albo tez zeby bo tez ida. Nie wiem co ale miala i biegunke i wymiotowala. Trzymalo ja kilka dni. Juz wszystko ok ale mocno schudla bardzo prez te kilka dni. Mam nadzieje ze szybko nadrobi zaleglosci:) Takze pierwsza choroba za nami. Dalam jej Smecte kilka razy na brzuszk i bylo ok. Nakupowalam Viki ciuchow jak szalona:) Jescze nie wiem gdzie ja to wszytsko pomieszcze wtym mieskznaiu :) Sporo tez jeszcze zaduzych na pozniej:) Dobra zabieram sie do czytania co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Viki :( Ja idę na priorix w maju. Właśnie Truskawkowa - jakoś przeoczyłam fakt wycieczki. Fajna sprawa, też bym chciała sie gdzieś wyrwać, pobyć tylko z mężem. Ale na razie szkoda mi małą zostawiać. Alantoina nie poddawaj sie, może coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba , biedna viki, a ta smecta to tez nic dobrego w smaku, wiec choroba i wstretne lekarstwa, brrrr Alantonina, poszukaj czasami sa jakies polskie firmy kurjerskie ktore przesylaja taniej oki, Mati sie obudzil , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×