Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

kiedy masz do lekarza? ja tak po cichutku tez myslę ze będzie dziewucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza lece 27 sierpnia. a twedy będe kończyć 17 tydzień Wiec miejmy nadzieje, że sie okaże co i jak. Potem już tylko wakacje i wyjazd (upragniony). No i potem powrót do rzeczywistośći czyli praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna -doskonale Cie rozumiem. Ja tez mam nieustannie mdlosci :( Opowiadalam ostatnio jak zwracalam w drodze do pracy. Szok. U mnie poczatek 14 tc. Mam nadzieje ze sie skonczy niedlugo bo tez chodze wykonczona bo pracuje. Zycze Tobie i Sobie konca tych okropnych nudnosci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba9- nikt kochana nie zrozumie kobiety najlepiej jak tylko druga kobieta :) Wiem doskonale jak się czujesz, u Ciebie to chociaż 14 tydzień wiec kto wie może rzeczywiście po koniec 16 sie polepszy czego Ci życze z całego serducha 🌼 bo u mnie to raczej nie ma na to szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchalska
czesc dziewczyny!! ;) 9luty jak mowia.... test robilam zaraz po skonczeniu tych dziwenych plamien ktore mialam zamiast okresu! a dokladnie od 21 lipca do 1 sierponia i ani razu nie pojawila sie normalna krew 3 sierpnia zrobilam test wynik negatywny od 5 sierpnia do 11 wlacznie mialam kolejne plamienia wiec juz w sumie nie wiem jak mam liczyc sobie kolekny teramin okresu ;( pobolewaja mnie tez troche sutki nic poza tym a dziewczyny jak sie idzie na badania krwi beta hcg to trzeba isc na czczO? jak myslicie isc zrobic badania czy czekac na wizyte u gina ktora mam dopiero 27 sierponia? pozdrawiam was wszystkie!! ;) a jak wy sie czujecie przyszle mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !! dzisiaj zaczęłąm 16 tc więć już \"leganie\" mogę ocekiwać ruchów, a jak to -WIOSNA- fajnie nazwała, może ktoś zapuka od środka :) dzisiaj od rana zabrałm się za zapasy, tzn.ogórki kiszone, fasolka szparagowa do słoików ,juz poraz drugi, wtedy żółta , dzisiaj zielona, z własnego ogródka za domem, i jeszcze mam całe wiadro śliwek węgierek do zrobienia, ale teraz zrobiłam sobie przerwę. Robie wszystko dzisiaj ponieważ w sobote jadę na chrzciny, wracam we wtorek i chcę mieć juz to za sobą. w tamtym roku czekałam za długo, był silny wiatr i większość śliwek spadła na ziemie i już sę nie nadawała na przetwory. Brzusio czuje sie świetnie, ani nie jestem zmęczona, nic mnie nie boli , tylko znowu jestem głodna. Na zwolnienie nie zamierzam wybierać się za szybko, ponieważ nie mam takiej potrzeby, a po drugie, zamierzam sie gdzies po półtora roku zdecydować na drugie dziecko i nie chcę żeby dyr. obawiała się , że wiąże się to z półrocznym zwolnieniem, a jak będę drugi raz w ciązy wtedy dam sobie już większy luz, ponieważ będzie już jedno maleństwo, więcej obowiązków i wtedy bardziej mi się przyda odpoczynek. Ubranek nie mam jeszcze , tzn. mam kilka dla dziewczynki tak na pOLroczku, takie mało używane, od koleżanki, ale to kropla w morzu potrzeb. Zakupy chyba zacznę gdzieś w 6 m-cu ciąży, chyba że cos mi sie szalenie spodoba wcześniej :) życze duzo zdrówka i usmiechu, wrócę jak juz sliwki znajdą się w garnku albo w słoikach :):):) 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamuśki! Troche ponarzekam - okrutnie boli mnie głowa od ok. 3 godzin. Ale trudno, dam radę. W sprawie wyprawki maleństwa - Olcia -ja też jeszcze nic nie mam. I wcale mnie to nie martwi. Mamy mnóstwo czasu. Jedyne co mi zostało po starszym dziecku to łóżeczko. Ale od wielu lat stoi w piwnicy u teściowej i nawet nie wiem w jakim jest stanie. Jeśli dobrym (zabezpieczyliśmy) to kupię tylko materac, jeśli nie kupię nowe. Ale wcale jeszcze nie mam ciśnienia na zakupy. Myslę, że sie zacznie jak bede wiedziała, kto mieszka w środku. Tak a\'propos to dzisiaj śniło mi się, że trzymałam na rękach maleńką dziewczynke z niebieskimi oczami, która wycałowałam i przytuliłam i pożegnałam obiecując, że wkrótce się zobaczymy. Potem luka we śnie i nastepna scena z moim meżem, który mnie zapytał jak było. Opowiedziałam mu o niej i powiedziałam, że włożyłam ją z powrotem, bo była za malutka. Ciekawe, czy to sen proroczy? Anted - jak ja CI zazdroszczę własnych warzyw i owoców! Przynajmniej masz pewność, że zdrowe. No i na pewno inaczej smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa mama
Hej! Pozdrowienia dla wszystkich! Ja mam termin na 14 lutego (wlaentynki!). Zobaczymy czy trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jescze nic nie kupowalam dla dzidzi ale mam troche ciuszkow po moim mlodszym braciszku. Duzo mlodszym - ma 9 lat :) Mama wszystko dla mnie trzyma bo mial naprawde fajne ciuszki. Sama czesc z nich przywozilam :) lozeczko tez jest ale w moim wypadku i tak bede potrzebowac dwoch. Jedno w Irlandii a jedno w POlsce. NIedawno wrocilam z zakupow. I co kupilam? Oliwke :) Tyle tam tego bylo ale w wiekszosci sa kremy. Znalazlam jedna specjalna oliwke dla kobiet w ciazy ale kosdztowala 20 euro za malusienka buteleczke (zaznaczam ze nie byl to koncentrat) Musialabym oglupieczeby ja kupic. No bo co moze byc w oliwce? No i kupilam zwykla Johnson\'s baby :) Wlasnie robie bigos. Juz sie nie moge doczekac i podjadam kapuche z gara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - ale mi narobiłaś ochoty na bigos. Strasznie dawno nie robiłam i też nie jadłam. W zasadzie nie jadam bigosu z nieznanego źródła. Pozostaje mama i teściowa. Ale chyba zrobie w weekend, jak zdążę kupić produkty. A masz dostęp do kapusty kiszonej na Wyspach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa mama
A u was teraz znowu cisza. Gdzie wy ciągle jestescie. Myślałam, że dzisiaj pogadam, ale musze już zwolnic neta. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa mama
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Witam nowe mamusie :) Ale u mnie duszno dziś było...Dobrze że mamy chłodne mieszkanie to jakoś dzień zleciał,odliczam dni do wizyty u lekarza, nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia72 pamietam jutro masz badania genetyczne :) daj znac co i jak.Będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Mam zamiar przy okazji popytać o pare rzeczy - sport, ziółka, itp. Bo już nie wiem w co wierzyć. Głowa mnie boli nadal, więc chyba sie położę. Oby po przebudzeniu było ok. [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie obudzilam sie po drzemce.jakos mnie jajniki bola dzisiaj.nie wiem czemu.cos bym zjadla ale nie wiems sama co... Sylwia 72 trzymam kciuki za jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja też życzę ci powodzenia na jutrzejszych badaniach. odnosnie kolacyjki to zjadłam miseczkę mleka z mussli, pychotka :) 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana lutóweczki !!! Widzę że wczoraj rozpisałyście się o ciuszkach i postanowiłam że coś tam już też dla dzieciątka kupię ;-) żeby cieszyło oko ;-) u mnie dziś zapowiada się piękny dzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! Ja jakos spac nad ranem nie moge, budze sie po 4 i leze ;/ przysypiam nad ranem i wstaje przed 8.Nigdy wczesniej tak nie miałam. Olcia_M ja kupiłam tylko skarpeteczki bo nie mogłam się oprzeć tak mi się podobały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widze, że nie tylko ja cierpię na bezsenność. też tak mam, najgorzej jak coś mnie zdenerwuje wtedy już totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis mnie jak cos zdenerwuje to zasne wieczorem zbudze sie w nocy i juz moge nie spac, albo jak sie czyms martwie, dzidziusiem czy czyms innym to koniec ;/ pocieszam sie ze nie jestem wyjątkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mam identycznie. A zawsze spalam jak suseł wieczorem przykładałam głowę do poduszki z rana budził mnie budzik.Martwię się do będzie w 8 miesiącu bo wtedy to już źle się śpi ze wzg. na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzisiaj spałam aż do 9,20 cieszę się z tego, jutro czeka mnie 6 godz. podróż samochodem, częsciowo też za kółkiem i trzeba się wyspać. a mój dzidziuś jeszcze nie daje znac tak żebym go poczuła, chyba mam już jakąś obsesję w tym nasłuchiwaniu :) gdzies na innym topiku czytałam , że jak dostarczy się organizmowi białko, wtedy dziecko ma więcej energi i mozna poczc , więc wieczorem miska musli z mlekiem, i nasłuchiwanie, hihih, to chyba naparwdę obsesja. Wczoraj lało, a dzisiaj świeci słonko :) 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!:) Coś z tą bezsennością jest, bo ja zawsze lubiłam długo spać, a teraz budzę się sama i wypoczęta około 6 rano. Oczywiście nie mam co robić o tej godzinie, więc zmuszam się do zaśnięcia i budzę się znów około 9-10. Wiecie co, albo mam jakieś schizy, albo zaczęłam czuć dzidziusia. W pierwszej ciąży poczułam ruchy bardzo wcześnie, bo na początku 16 tygodnia. Teraz od 3 dni zaczęłam czuć takie mizianie, delikatne wałkowanie i pływanie w brzuchu. Nie pomylę tego z jelitami, bo mam porównanie z pierwszą ciążą no i to mizianie jest stanowczo za często w ciągu dnia. Jak spokojnie leżę, to bardziej to odczuwam, takie miłe gilgotanie i leciutkie fikołki w macicy.Wydaje mi się jednak, że to wcześnie, ale kto wie, każda kobieta inaczej zbudowana i w innym czasie zaczyna czuć dzidzię. Dziewczyny napiszcie jak u was z nastrojem i humorem. Mi się wydaje, że zrobiłam się bardziej wrażliwa i histeryczna. Takiego nerwa mam, że hej. Mąż mnie wkurza jak cholera i od tygodnia mam na niego focha. Śniło mi się, że już urodziłam taką śliczną małą dziewczynkę z czarnymi włoskami. Ciekawe, co naprawdę będzie?:) Anted, dobry pomysł z tym musli, dziś zrobię sobie taką kolację. A wy jedzcie jabłka i ryby. Pierwsze ochronią w przyszłości dzidziusia przed astmą, drugie przed alergiami skórnymi:) U mnie taka sama pogoda - wczoraj lało, dziś świeci słonko. Anted, miłej podróży tobie życzę, ale uważaj na siebie i brzunio:) Pozdrawiam Was Ciężarówki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×