Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
o Piskulaku słyszałam tez dużo dobrego to kolega mojej przyjaciółki ona tez go chwaliła. Ponoć normalny i miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was raniutko :) mam dobry chumorek, ponieważ wstałam wcześnie, zrobiłam pranie, posprzątałam, juz po sniadanku, i teraz do 11, czyli czasu kiedy wychodzę do pracy, moge odpoczywać i nasłuchiwac maleństwa :), dzisiaj podczs porannych zajęć raz dało o sobie znać :), danis nie martw sie o wagę, ale jesli chodzi o wyniki to trzymaj ręke na pulsie, a bierzesz witaminy , i czy od poczatku ?, Ja ponieważ juz przytyłam 7 kg, postaram sie uważać co jem, tzn. połozyc bardziej nacisk na zdrowe i wartościowe posiłki. wczoraj poszalałam z tymi plackami, ale cóż czasami trzeba. Ale rano już kanapeczka z sekiem białym, szynka i pomidorkiem i jabłuszko. I kolejny posiłek o 11,30 -obiadek w pracy, u nas w przedszkolu sa świetne obiady, każdego dna śa zróżnicowane surówki, jedzenie lekkostrawnne i naprawdę smaczne, a po powrocie jeszcze jeden obiadek domowy. Ale tym sposobem mam zawsze 2 ciepłe posiłki, i zupka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po śniadanku, poprałam, posprzątałam i zastanawiam się co tu dziś robić ;) tyle czasu na zwolnieniu... a dopiero zima przed nami ;) A na obiadek dziś fasolka po bretońsku, tak mi zapachniało wczoraj ;) Też nasłu..je maleństwa i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
od poczatku biorę prenatal a od miesiąca jescze zelazo. Mam wrażenie że już czułam coś w środku a teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja raniutko też wstałam, ale po to żeby pójść do pracy, za to jutro mam urlop,hehehe! Dziewczyny, wiecie jak długo trzeba brać witaminy dla kobiet w ciązy typu prenatal? Coś mi się kojarzy, że nie do samego końca ciaży ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula ja tez lubię fasolkę, może nidługo zawita na moim stole , hm danis, bierzesz witaminki , dbasz o siebie, więc sie nie martw. A z tymi ruchami na poczatku tak jest, cos sie porusza i kilka dni, a nawet tydzień spokój, mi wydaawało się, juz w 16 tc że poczułam ruch w srodku:), potem z dwa , trzy razy w 17 tc i cisza, aż do 20 tc, tez się przejmowałam, a okazało się, że tak poprostu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin. na pierwszej wizycie ( 3 tc), powiedziała mi abym zaczęła brać witaminy, ja biorę Materne i do k-c ciązy, teraz nawet nie wracamy do tego tematu, wyniki mam dobre, tylko żelazo na granicy normy, więc biorę jeszcze dodatkowo,ale wydaje mi się, żę dzidziuś im większy tym więcej potzrebuje wartości odżywczych, przecież karmimy go i witaminy przydadzą się do końca, żebysmy nie wpadły w żadna anemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej danis, neska anted twoje słowa nt ruchów to ukojenie dla moich nerwów... ja jutro zaczynam 20 tydzień ;) neska nie wiem do kiedy bierze sie witaminy ale napewno lekarze nam powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! jesli chodzi o mnie i witaminy, to ja nie biorę nic. moja gin powiedziała, że na razie nie są mi potrzebne, a wyniki mam dobre, także się tym nie kłopocze :) staram się jeść duzo owoców i warzyw i piję soki :) wczoraj się najadłam pomidorów hihi bardzo mi smakowąły hihihi tylko, że przeczyściło mnie jak trzeba hihihihi wiec to chyba sposób na zaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anted - ale masz pracowity poranek! Podczas mojej pierwszej ciąży pracowałam w przedszkolu i dobrze wspominam posiłki, odpowiednio zbilansowane, wszystko co potrzeba. A teraz to jem tylko to na co mam ochote, a nie zawsze to co powinnam. Danis - na moich witaminach piszą, że to na czas ciązy i karmienia, więc wynikałoby z tego, że mozna brać przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny ale zimny dzionek brzuszek już nawet rano widoczny, a dzidzia dzisiaj jakoś tak śmiesznie na ukos się ułożyła :) i tylko pierwszych ruchów nie moge się doczekać.. a co do witamin to mam kupiony feminatal ale biorę jak sobie przypomnę :) chociaż ponoć powinno sie je bracf cały czas ale mam dobre wyniki i jem dużo warzyw i owoców więc raczej anemia mi nie grozi.. fruskawka ja pomidory jem na okrągło a i tak od czasu do czasu mam zaparcia..no ale każda ma inaczej.. miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
prenatal bralam tak długo jak karmiłam i cała ciąże wcześniej mowie o 1 ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziwczyny za odpowiedź, ja szczerze mówiąc ostatnio nie przykładałam się do witamin, Jak sobie przypomniałam to brałam. Muszę być bardziej systematyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis myslałam, że to Ty pytałaś o te witaminy, a to Neska :) A jak tam córcia? Już zdrowa? Powiem wam, że ja mam okropnego lenia, nie chce mi się za cokolwiek zabierać. A w domu bałagan itp. Chyba w te dni kiedy chodze do pracy jestem o wiele lepiej zorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
no byłam zaskoczona ale to nie ja pytałam. Nic nie szkodzi. Ja też mam lenia wyrabialam dla nowych uczniów legitymacje ale mój szef na szkoleniu i teraz mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto, chyba wszystkie korzystacie z pięknego słonka. A mi się nawet nie chce iść z psem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi widze, że wiekszośc z naszych forumowiczek pracuje albo w przedszkolu albo w szkole hihi to ja się wyłamię i napiszę, ze ja pracuje w biurze hihi i nasza firma zajmuje się między innymi produkcja lodów :) gdybym przepadała za lodami to miałbym tu raj hihihi a ja wprost nie cierpię lodów hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja pracuje w sekretariacie szkolnym. Zatem też biuro. Jednak specyficze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruskawka, ciekawa to firma - produkcja lodów, faktycznie można mieć raj, jak ktoś lubi lody. A czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi siedę sobie, czasmi cos napiszę, czsami coś wyślę i czasami cos odbiorę hihihi generalnie raczej spokojnie i miła atmosfera dookoła hihi tylko przez większośc dnia zimno hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkei Mamusie Ja już po lekarzu...Wszytsko gra (podobno) choć pewno znowu będę biła sie z myślami czy iść jeszcze do kogoś z moim dziwnym przypadkiem. Jak narazie znowu odmówiłam lekarzowi wzięcia L$ więc pozostawił mi wolną rękę i zgłosić się do niego mogę w każdej chwili. Mój mąż wczoraj widział pierwszy raz dzidzię na USG i zatroskoany zapytał lekarza czy jej tam nie jest za ciasno i czy to tak na pewno musi być (mój lekarz który zawsze jest bardzo powściągliwy uśmiał się serdecznie).Ale niestety płci nie znam - skutecznei się maleństwo zakrywało. Ja pracuję też w biurze. Tylko że mój charakter pracy jest inny bo jestem spedytorem a więc troche nerwówki mam na co dzień. Trzymajcie sie cieplutko i korzystajcie ze spacerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
zaraz konczę i idę do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AngelikaWrozławianka, - to nasze pracę są trochę powiązane. Ja pracyje w dziale zakupów i strasznie się denerwujemy na spedytorów, bo często nam zawalają terminy i nie dowożą na czas. Ale taka jest specyfika rynku. Za dużo jest firm spedycyjnych, żeby mogły konkurować jakością usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, przecież napisałaś ciutek wyżej, że jeszcze pracujesz. So=rki, ale jestem zakręcona A kiedy myślisz opuścić mury pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście firm spedycyjnych dużo Inna sprawa to walka o klienta i wlaczenie o jak najnizzse ceny .....Ale to temat rzeka bo tak naprawde jestesmy po obu stronach barykady.... Ja jeszcze pracuje...Ale jak długo nie wiem....Chciałabym jak najdłużej żeby nie wypaść z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście firm spedycyjnych dużo Inna sprawa to walka o klienta i wlaczenie o jak najnizzse ceny .....Ale to temat rzeka bo tak naprawde jestesmy po obu stronach barykady.... Ja jeszcze pracuje...Ale jak długo nie wiem....Chciałabym jak najdłużej żeby nie wypaść z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście firm spedycyjnych dużo Inna sprawa to walka o klienta i wlaczenie o jak najnizzse ceny .....Ale to temat rzeka bo tak naprawde jestesmy po obu stronach barykady.... Ja jeszcze pracuje...Ale jak długo nie wiem....Chciałabym jak najdłużej żeby nie wypaść z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×