Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

co do łazienki...ja mam fioła na punkcie czystości łazienki. Sprzatam co drugi dzien:D Łazienka to moje sanktuarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenasss - igła też, ale częściej czuje tak jakby jakieś wielkie ręce złapały mi miednice (wielkości dużego grejfruta) i ściskając pchały do dołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam do wc co 2 min latałam, juz chcialam do szpitala jechac normalnie meczyło mnie to przez 6 h, i robiac rozne pozycje (moze to glupio zabrzmi) ale ustawialam sie podparta na kolanach i rekach przeszlo od reki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba ja przy pierwszym dziecku odczekałam chyba jak dobrze pamiętam te ustalone 6 tyg ale pamiętam że jeszcze bolało i to bardzo i bałam sie jak nie wiem co że coś mi się tam stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje jak by moje jajniki to były wymiona i ktos przyszedl je doic masakraaaaaaaa jak by ktos moje jajniki tak ściskal zaraz wykorkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Nie odzywałam się, bo 3 tyg. przeleżałam na Patologii Ciąży - zagrażający poród przedwczesny. Dziś wyszłam. Dziewczyny, nielekceważcie absolutnie ŻADNYCH bólów brzucha. Mnie bolało tylko lekko, tak jak na okres, dół podbrzusza, ale że akurat szłam oddać krew i mocz do badań, to wstąpiłam do gin i co? Okazało się, że skurcze się rozpoczęły, a to dopiro 34 tydzień był! Natychmiast mnie położyli (na KTG na szczęście okazało się, że się akcja porodowa nie rozwinęła, ale surcze były), naszpikowali Fenoterolem, NoSpą i... Relanium! Nie ma żartów. Teraz też nie będę nadrabiać 3-tygodniowych zaległości, tylko lecę się położyć od razu. A w szpitalu spotkałam jedną styczniówkę, ale zapomniałam spytać, jaki miała nick. Jak się lepiej poczuję, to poszukam jej w tabelce po wieku i miejscowości. W każdym razie urodziła zdrową dziewczynkę, 3,8 kg! Poza tym za ten czas, co lezałam, z mojej sali urodziło 13 dziewczyn! Wszystkie dzieciaki zdrowe, choć z wagą różnie (najmniejsze 2400g). To uciekam do łóżka! Buziaczki dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya ! Ona cie tu szukała :) jakies 3 dni temu poczytaj posty :) ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj blondi !!! zycze powodzenia, i ciessze sie ze jakos przetrzymalas i udalo sie wstrzymac porod. dbaj o siebie. to ze bylas w szpitalu,dowiedzialysmy sie wlasnie od styczniowki, i dpoytywala sie o ciebie, i czy mamy z toba kontakt. zagladaj do nas :), a tak swoja drogą ja myslalam ze juz urodzilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiczorowa pora dzis bylam na wizycie w szpitalu tzn. odebralam zwolnienie i mialam krotki zapis ktg. wszystko ok lekarz mnie nie badal bo w srode mialam nadprogramowa wizyte wiec nie ma sensu za tydzien 1 lutego mam miec ktg i wtedy mnie zbada i zrobi usg. A tak po za tym to nic sie nie zmienilo remont dzieki Bogu dobiega konca a my nie mozemy wybrac wozka kupilismy za to monitor oddechu z niania elektroniczna teraz bedziemy mogli spac spokojnie i bede mogla zejsc na dol jak maly bedzie spal u mnie tyle brzuch mnie boli czasami jak na okres dzis po poludniu jak spalam to tak mnie rozbolal ze az sie obudzilam zanioslam do pracy zwolnienie i podbilam sobie ksiazeczke mam nadzieje ze do konca zwolnienia urodze mam do 13 pozdrawiam was wszystkie serdecznie zmykam pod prysznic i musze jeszcze do siostry zadzwonic lezy w szpitalu jest w 8 tc ma jakies bole mam nadzieje ze bedzie ok Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blondii! Fajnie, że jesteś, a jakie sa dalsze plany, wracasz do szpitala, czy sytuacja się unormowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - ja odczekałam te 6 tygodni, ale pamietam że z trudem, bo miałam straszną ochotę. I było odrobinę lęku, ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale sie rozpisalyscie nie nadazam normalnie z tym czytaniem :-) Wczoraj bylam u lekarza, maly przystopowal z tym wzrostem, przez 2 tyg przytyl tylko 100 g, nie wiem czy to nie za malo kurcze. Wazy teraz w 36 tyg 3100, wiec lekarka mowi ze jednak nie bedzie taki wielki, uff, troche mi ulzylo. I mam jeden dylemat, moze mi zrobic cesarke ze wzgledu na moje nerki. Kazala mi sie zastanowic jak wole rodzic. Mamy 2 tygodnie zeby sie zastanowic. Mowi ze jest to zalecenie, ale duzo dziewczyn z ta wada a nawet wieksza rodzi normalnie, wiec pozostawia mi wybor. Boze ja sama nie wiem. Boje sie normalnego porodu jak cholera ale cesarka w sumie to tez operacja. No to mam ciezki orzech do zgryzienia... Jak myslicie co jest lepsze...? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
Witam lubie tutaj zagladac bo zawsze poprawicie mi nastroj oraz lubie poczytac co u was bo i mi troche lzej ze nie tylko mnie to wszystko juz meczy i przeraza. Czy Wam tez sie przytrafia uderzyc bokiem w cos.Mi coraz czesciej dzis robiac zakupy uderzylam sie bokiem gornej czesci uda w wozek jakiejs pani mam nadzieje ze po tej stluczce zostanie tylko siniak. W sam brzuch nie dostalam wiec chyba zadnych komplikacji nie powinno byc???? Jak myslicie? Pewnie przesadzam, ale im blizej tym bardziej sie wszystkiego boje Pozdrawiam i trzymam kciuki. 38 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela29 zastrzez sobie pseudo bo sie beda podszywac pod Ciebie:) Wszystko bedzie dobrze ja juz tez mam powoli dosc tego wszystkiego, kregosłup nawala, 25kg na plusie wygladam jak.... prosiaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam czegos na wczesnych stronach i zobaczcie co znalazłam - tabelkę, która miała zweryfikować przesądy naszych babć, cioć itp. Miałyśmy dopisac na końcu płeć. NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/owoce, suche wędliny, ryby, cola, chipsy/mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod., jem dużo warzyw/brak wymiotów, nudności./brzuszek do przodu i pępek na wierzchu/gładka cera panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Byłam dzis na usg. mała waży 2750g i wszystko z nia w porządku. Lekarz mowi ze nie bedzie wielka, to i dobrze ja jestem tzn bylam raczej filigranowa wiec bylby problem gdyby dziecko duze sie okazalo. AnnaSzn - bardzo Ci dziekuję, staram sie włąsnie tak na to patrzec, i to mi sil dodaje. Blondi - ta styczniowka cie tu szukała, a co do fenoterolu i relanium to przerabialam niestety. Na tej kroplowce myslalm ze na serce padne, tak łopotało i tak gorąco i duszno od tego cholerstwa. Dzis zaczełam 38 tc a to znaczy ze moge juz rodzic i bedzie w terminie. Jak pomysle ile bylo zachodu, zebym nie urodzila za wczesnie no i na poczatku zeby ciaze utrzymac to chce mi sie smiac teraz, bo małą najwyrazniej w swiecie zmienila zdanie i wcale sie nie chce rodzic. Lekarz juz przestal sie przejmowac twardnieniami, skurczami i bolami okresowymi. Mowi ze przepowiadajace to sobie moga byc a jak dla niego to jeszcze troche potrwa, no nawet jesli nie to juz zaden problem. Wiec bede sobie czekac taka spuchnieta, scierpnieta i obolała na ten porod heh. No ale juz spokojna jestem. AA zauwazylyscie zwiazek miedzy pogoda a ruchami? Jak szaro buro i pochmurnie to córa sie malo rusza, az czasem mnie to martwi. A jak sloneczko jak dzis to skacze i buszuje az dziwne bo przeciez miejsca juz nie ma wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita - to chyba dobrze, że maluch przystopował z wagą, jeśli się zdecydujesz na poród sn to łatwiej wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, ciekawe NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/owoce, suche wędliny, ryby, cola, chipsy/mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod., jem dużo warzyw/brak wymiotów, nudności./brzuszek do przodu i pępek na wierzchu/gładka cera panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super tilli/czekolada, pomarańcze, jabłka/ból brzucha/piłeczka/cera bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia ten rutino na przeziębienie bo znowu zalpałam cos od mojej mysi. We wt idę do lekarza dowiem sie wreszcie ile w przybliżeniu waży Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenasss biedactwo - ja ze swoimi 11kg czuję się jak słoniątko a 25...nie wyobrażam sobie. Ja czekam na ten moment po porodzie kiedy spadnie mi na raz parę kg....ciekawe czy będę się czuła jak motylek czy jak rozjechana przez walec...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie że w Polsce wam ważą dzieci....ja ostatni pomiar Niuni miałam w 22 tygodniu, nie wiem ile waży, ile mierzy...wiem tylko tyle, że będzie mieć długie nogi...tak wyszło z pomiarów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę w imieniu żony. Dziś o 14.35 niespodziewanie urodziła chłopaca waży 3780, 57 cm. Oboje czują się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Anastazja z mezem gratulacje 🌻 Blondii dobrze ze jestes juz w domu, miejmy nadzieje ze wsyzstko juz bedzie dobrze az do rozwiazania. a ja dzis pisalam o tym podatku i wiecie co wlasnie siostra mi przywiozla list a w nim czek!!! tak sie ciesze nawet nie wiecie jak. a przywiozla mi siostra bo ja wczesniej podawalam jej adres bo tu przeprowadzka i w ogole i zeby nie zaginelo :D:D:D:D:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
anastasi szybko poszlo o 11 odzywała się a 14 z minutami dziecko ekspress, duży synek powodzenia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Gratuluję następnej szczęśliwej mamusi i tatusiowi. Życzę zdrowia dla maleństwa i szybkiego powrotu do domu. Cześć Blondi. Nie zazdroszczę pobytu na patologii. Oby teraz wszystko było dobrze. Widzę , że sporo mamuś pochorowało się. Bardzo mi Was szkoda, to bardzo męczące w ciązy chorować, nawet głupi katar jest tak męczący, a na niego nie ma sposobów. właśnie bardzo uważam ostatno na siebie, żeby przy porodzie nie iść z atakami kaszlu czy zatkanym nosem. Oby mnie nic nie zebrało, a Wam życzę aby pomagły jak najszybciej domowe sposoby, miód, cytryna, czosnek. Nie ma wyjścia. Nie ma wyjścia na nic innego nie można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Anstazji i meza🌼 smiesznie to wyszlo bo Anastazja pisala nam dzisiaj o godzinie 0 ze organizm sie przygotowuje noi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja gratuluje!!! 🌻 to już następna dziewczyna u której poród długo nie potrwał! to chyba lepiej niż męczyć się parenaście godzin:) też bym tak chciała, a do tego jeszcze życzyłabym sobie urodzić bez żadnego nacinania czy pękania. tak myśle że tego najbardziej się boje. życze wszystkim napływu pieniążków i podopinania wszelkich spraw na ostatni guzik i lekkiego porodu oczywiście. Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANASTAZJA GRATULACJE!!!! no proszę jak to nigdy nic nie wiadomo ;) a ja właśnie skończyłam moją drugą kolację , bo dziecko pierwszą już strawiło ;) u mnie też bóle w podbrzuszu są, ale nie jakoś bardzo dokuczliwe..ale za to skórę mam tak wysuszoną zwłaszcza u nóg, że pomimo smarowania balsamem lekko swędzi po jakimś czasie.. ziuuutek u mnie dzidzia tez reaguje na zmianę pogody, jak pada to najchętniej cały dzień przesypia, aż muszę ją budzić.. nikita a może sprawa się sama rozwiąże bo zaczniesz rodzić naturalnie wcześniej niż ustalona cesarka?? ;) oczywiście żartuję i w sumie to nie wiem co Ci doradzić..bo cesarka to faktycznie po prostu zabieg, a naturalnie to naturalnie, więc ja chyba bym wybrała naturalnie, jeśli faktycznie nie byłoby zagrożenia dla mnie i dziecka..ale to Ty musisz zdecydować.. pozdrawiam i dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×