Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Ja zamawialam z mamo-tato i ochraniacz lekko zachodzi pod materac i siega do konca wysokosci lozeczka, zaglowek ma wyokraglony. Mnie pasuje idealnie i polecam. Acha i jest krotki, nie chcialam dlugiego. Racuchy mi wyszly pychota, ide sie objadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek - ja tez z mamo-tato, ale jeszcze nie dostalam. Kasę przelałam na konto w czwartek i nie przysłali mi żadnego potwierdzenia, a wydawało mi się, że pisałas, że wysyłaja. Dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.... kawa powiadasz...... ja pilam liscie malin przez dwa tyg i nic!! i juz mi sie skonczyla i nie mam gdzie kupic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - kawa kawą, ale ta rycyna! Ale mimo smaku chyba spróbuję. Podobno jak sie zapije ta rycynę kawa to nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj to cholerne kafe jednak znowu sie zacinało. Ni mogłam przeczytac postów, a moje się nie wysyłały. A dzisiaj widzę te które zniknęły i mój podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwia, dobrze pamietasz, dostalam info ze dostali pieniadze a pozniej drugie ze wyslali przesylke. A posciel super przyszla, jeszcze jedna bede zamawiac, zeby miec na zmiane. Chociaz w sumie to nie wiem czy potrzebnie, przybornik i ochraniach sie brudzic szybko nie beda a poduszki i kolderki dlugo jeszcze nie bede uzywac, to nie wiem, moze nie zamawiac drugiej... kurcze jak smarzylam te racuchy to mi olej prysnal na brzuch i sie oparzylam, piecze jak diabli... a moze ta kawke teraz wypic hmm do spokli z tym dlugasnym spacerem moze by byl efekt, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek, na zmiane na poczatek starczy Ci spokojnie tylko przescieradelko, wiecej nie potrzebujesz, a jak juz bedziesz musiala wyprac, to dzidzia 1 dzien wytrzyma bez tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba sobie daruje, przescieradel mam 3 szt, to starczy, a co do poscieli to moze komus przyjdzie ochota na taki prezent ...:P kurcze to nikt nie pomoze co mam kupic w aptece? tantum rosa i bephanten dla siebie sudocrem, oilatum emulsja i spirytus do pepka dla dziecka ale cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek - ja od razu zamówiłam komplet na zmianę, ale samej pościeli. A kawę wypij może rano, bo jak nie zadziała, to nie bedziesz mogła spać. Nie pisałam nic o aptece, bo też czekałam na wypowiedź naszym mam. W końcu chodzi o to co sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek może się przydac linomag maśc , pałeczki do uszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do czego ten linomag? poza paleczkami to jeszcze chce watki do mycia buzi no i zapas ligniny a z ta kawa to i racja poczekam do rana. wczoraj mialam koszmarna noc bo za nic nie moglam sie jako tako ulozyc :( ta pewno lepsza nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza
ziuuutek zamiast tantum rosa mozesz tez kalium hypermanganicum to tez jest dobre i tansze...moze wart sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty. Ja ruszam rano do pracy, a później ide do kina, więc zajrze dopiero wieczorem. No chyba, że Anted się odezwie to napisze wam z komórki. Spokojnego i nieprzerwanego wypoczynku tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dzisiaj dzien minal mi bardzo milo i fajnie ale teraz....siedze i rycze tak mi jakos zle ze wszystkim:(:(:( kupilam dzisiaj bujaczek z lider price ktory sam sie buja i gra piosenki za 5 funtow do tego mate kolorowa ze zwierzaczkami taka pluszowa tez za 5 funtow i reklamowke ciuszkow(3 pary spiochow cieplych,4 pary spodenek dresowych 2 bluzy 2 sweterki 2 czapeczki)i to za 6 funtow jestem(bylam)bardzo zadowolona z zakupow i dzisiejszego dnia ale juz nie jestem:(nie wiem czemu mnie taki czarny humor na wieczor dopada ojjjj ja bidna i do tego wszystkiego brzuch mi twardnieje i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to o czym skaza piszesz to nie jest nadmanganian zwykly? to bede fioletowa od niego jak diabli... czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza
no woda jest fioletowa..ale czy ci skore zafarbuje to nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina:) witaj kochana. Świetne zakupy!!! A jakie taniutkie! Ja juz nie mialabym sily isc na jakikolwiek targ. Dzisiaj tez pojechalam na zakupy i mnie tak bolalo i klulo w miednicy ze po godzinie wrocilismy. A wieczory czesto sa najgorsze bo cialo jest zmeczone...ja sie dzisiaj poryczalam bo prania z pralki nie moglam wyciagnac.. Jutro bedzie nowy dzien:) Pamietajcie kazdy dzien to dzien blizej do naszych Skarbeczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cały dzień robie okłady na ból głowy i nic,myślicie że moge wziąść tabl.przeciwbólową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje tilli:) wlasnie dlatego ze jutro nowy dzien zaraz bede probowac zasnac mam nadzieje ze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka:) pewnie!...nie katuj sie dziewczyno:) jedna tabletka nie zaszkodzi a moze Ci bardzo pomoc...bozie tak Ty sie biedna meczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ide do łózia...moze mi sie uda meza na 'przytulanie' namowic hihi...spi juz albo udaje ale co tam..na szpiku sprobuje (jak to sie mowi) :) dobranoc dziewczynki:D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja chyba dziewczyny też dzisiaj wcześniej padne ale boję się że w nocy sie obudzę i nie bedę mogła spać ale juz jestem padnięta bo praktycznie jak na mnie wcześnie wstałam i gości mieliśmy cały dzień . Także zaraz ide myju myju i spać. PA!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tilli:)...juz sobie wzięłam jedną tabletkę apapu.Mam nadzieję,że mi pomoże.Jutro mam wizytę,cieszę się bardzo bo będe zbadana i świeze wiadomości będe miała....i liczę na to że jakieś małe rozwarcie chociaż....a jak nie to wieczorem sexik z meżem i mam nadzieję,że poskutkuje.Napiszę jutro po wizycie co i jak u mnie,a Wam życzę spokojnej nocki...obyście ją przespały. Anted napewno juz urodziła,bo nieodzywa się,oby wszystko u niej było dobrze!!! Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka jasne ze wez, tzn wiem ze juz wzielas ;) ja sie cala noc meczylam bo myslalam ze jak pospie to przejdzie ale nie przeszlo wiec nad ranem wzielam paracetamol i jak reka odjal. a dodam ze ja od 15 roku zycia zmagam sie z migrena, chyba z migrena bo moja laryngolog tylko potrafila mi przepisywac jakies tabletki przeciwbolowe i kilka badan (EEG, tomograf komputerowy, jakies badania krwi, oka, kregoslupa) a ze bylo w normie to rozlozyla rece i mowi: no migrena. a ja mialam juz 17 lat, po dwoch latach doszla do wniosku ze to migrena, i tak lazilam do niej i lazilam i juz mnie strzelalo tam i przepisala mi ketonal od ktorych sie uzaleznilam ale na szczescie wyszlam z nalogu ;) i tak sie obawialam brac w ciazy jakis tabletek i to jeszcze po prostu jakiegos tam paracetamolu.... a musze przyznac ze bardzo mi pomaga i to jedna tabletka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi agnes niestety ten apap nic niepomógł:( Zastanawiam się nad drugą tabletką....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi świetna ta karuzelka:)Bombowa:) Szkoda,że niejestem zapisana na alegro,bo nigdy niezamawiałam nic bo napewno odrazu kupiłabym. A jak Ty się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge zasnac....a tobie malpeczka81 juz lepiej?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malafu drugiej tabletki jeszcze niewzięłam ale czuję że troszkę mi przeszło,więc ostaram się juz niebrać...mam tylko nadzieję,ze jakos tą nockę prześpię bo jak nie to jutro pewnie będe czuła sie podobnie.A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×