Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

agnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja Cie kochana wywolalam myslami!!! dzisiaj przegladalam ksiazke tel w komorce i tak sie zadumalam nad Toba ze tyle Cie nie ma..... chcialam Cui nawet eske poslac:D witaj ide ogladac Twoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - a co do ciuszkow:) tez mialam plany zostawienia na nasteopne dziecko, ale my sie zgodzilismy co do tego ze nastepne za minimum 5 lat, wiec zostawilam takie co mi sie naj naj naj podobaly, sa neutralne i wytrzymale:)czyli jedna siateczke. Wszystkie ciuszki inne - dla dziewczynki sprzedalam a neutralne i w kolorach chlopiecych sprzedalam za 1 funta hihi kolezance ktora niedlugo rodzi. podobno jest taki przesad ze nie powinno sie oddawac ciuszkow do roku czasu tylko sprzedac chociazby za zlotowke. jak sie odda to sie zajdzie w ciaze ;) wiec sprzedalam jej ok 20 bodziakow (niektore w ogole nie uzywane ) ok 20 par spioszkow, spodenki, kurteczki itd za tego wlasnie funta:) no i wrzucilam go na konto saving dla Olivci hihi ;) niech jej sobie rosnie zdrowo...no oczywiscie nie ma tam tylko funta ale przeciez to Jej rzeczy byly wiec Jej sie to nalezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, ale mnie wystraszyłas z tym oddawaniem ubranek za darmo. Ja właśnie oddałam za darmo dziewczynie, która nie ma pracy więc nie będę brała pieniędzy od niej , a ja ubranek już nie potrzebuję, bo mam już dwójkę dzieci i nie planuję więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki dzieki za mile przyjecie rotawirus nie mam zielonego pojecia, chociaz moj tata mial goraczke i rozwolnienie, ta grype zoladkowa i moja corcia po trzech tyg zalapala to :O?? i tak dziwnie ze dopiero po trzech tyg.... mojej siostry synek byl jeszcze chory i kuzynka i babcia i jakos musiala wirusa zlapac i tak na nia podzialal :O niestety..... pozdrowionka dziewczyny mam nadzieje ze bede tu czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj nie miałam sił juz pisac...po szkole bylam tak wylonczona ze podalam spac:) Tilli a co do tego becikowego to super!! My tez tu nie dostalsmy bo chyba nie mozliwoscia jest dostac! bo staralismy sie ale zanim wydali zaswiadczenie to czas minął skladania papierów glupoota!Specjalnie tak to robia..A w Pl ja jestem wymeldowana wiec raczej tez nic z tego:) Agnes super,ze jestes.Zuzia suuperowa!Slub na Jamajce..extra:) Ogladałam fotki i sa rewelacyjne!!Gratulacje i duzo szczescia zycze:) A jak sie objawia ten wirus?? Zapka gratuluje ząbka...my jeszcze bez zabków hihi wiec pewnie Robcio bedzie ostatni:) Mamba super,ze wracacie do Pl,oby wasze plany sie spełniły:) U mnie tez Pan T buszował po Nk ale zablokoałam go..az dziw ze zadnych komentarzy nie zostawiał??:oMoze wkoncu zmądrzał Ciekawe co z Blondii.Nie wiem,czy mi sie wydaje ale zniknęla z mojej listy znajomych..nie wiem czy usunęla konto czy co?! Ale ciekawe skad Pan T znalzal nasze konta na NK? A Robcio juz prawie chodzi:) Juz jak jest miedzy kanapami to puszcza sie jednej i rzuca sie na druga i przechodzi sa ..odległosc nie jest duzo bo dla niego to 3 kroczki ale sam juz pokonuje ta odleglosc nie siadajac na pupcie:) No i sam juz stoi bez trzymania sie..albo czasami oprze sie pleckami o cos..albo wogole bez oparcia i tzrymania stoi..a jak sie przy tym cieszy:) Sylwia fajowe te kawały:) Przynajmniej mozna sie troche posmiac:) Choc dzis nie było prannej porcji hihi Anted to to masz urodzinki dzis po mnie:) Ty masz 11 grudnia a 10 grudnia:) Strzelce jak sie parztrzy:) A skorpionek u nas całe mnostwo..a wiecie ze oprocz Was nie znam,zadnych skorpionic:) hihi znam jednego skorpiona ale ciezko mi z nim wytrzymac:D:D:D(tesciowej mąż-najmadrzejszy facet na całej planecie jakby ktos nie wiedział hihi) To widze ,ze zarz bedzie wiele okazji zeby sie napic za czyjes zdrówko hihi..trzeba by było zebrac datami te wszystkie urodzinki:) A niedlugo juz urodzinki naszych skarbów:) Moj 2 dni temu skonczyl 9 mscy...szok:)ok uciekam bo piekna pogoda:) lecimy na spacerek a wieczorkiem do szkoły:) Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny a ja to juz oddalam, -jednej kolezance z Polski, -mojej kuzynce niedlugo oddam bo prawdopodobnie dziewuszka bedzie, -neutralne dla kolezanki bo chlopczyka ma, -kolezance bo urodzila dziewczynke niedawno -i jeszcze jakiejs kobiecie co ma chlopczyka i jest biedna bo mezowi sie przypomnialo ze kocha swoja stara milosc i nie chce z nia juz byc ale sa razem ze wzgledu na dziecko i na to ze biedna kobieta przyleciala specjalnie dla tego idioty i nie pracowala i jak zaszla to tez nie pracowala i nie pracuje bo ma dzidzie i dopiero teraz moze zaczac myslec jak tu stanac na nogi bez tego pacana zasranego!!!! ale sie wkurzylam, no to jeszcze jej cos tam dalam i jeszcze uzywanych nakupilam bo tanio jak barszcz o ludu to juz piatke bede miala :P o nie nie ja mam implancik na trzy lata i jak dotad dziala bez zarzutu :) a w ogole nastepne chce adoptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny Zuzka miala goraczke, nie moglam jej zbic i w szpitalu dali jej dozylnie cos na zbicie bo dupa lipa nie chciala spadac i po dwoch dniach a czterech dawkach dozylnych mala przestala goraaczkowac, kupencje miala zielona i z krwia nawet przez jeden dzien, a robila bardzo bardzo czesto wiec jeszcze jej antybiotyk na ten rotawirus dawali i kroplowke na odwodnienie, no i moja twardzielka jak trafila w pon do szpitala na wieczor to sroda juz bez goraczki od rana a od czwartku kupencje jak powinny byc, i juz bylo dobrze :) tu jak z nia bylam pol roku to miala raz katar, ledwo do Pl polecialam to maial trzydniowke i pozneij ten wirus a na koniec pobytu katar i kaszelku troche i cholera wrocilam tu i tu tez jakis wirus panuje, a moze to tez zmiana klimatu bo dwa mce w Pl byla i ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie zabezpieczamy tylko gumka wiec....wole nie ryzykowac nawet z przesadami hihi :) Alantoina - boze! biedna Niunia:(:(:(:(\\ a co do wirusa...ja tez zalapalam ale juz wyszlam prawie, teraz tylko od czasu do czasu kaszlne i smarkne ale zero dreszczy i nawet sprzatam juz mieszkanko:D Olivcia jak na razie bezobjawowo...ale jeszcze moze sie wszystko okazac....boje sie jak cholera bo mi nigdy chora nie byla....wiec... huh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj nie miałam czasu, żeby zajrzeć. Teraz mąż usypia małą. Urwał sie z delegacji, bo stęskniony, a jutro wieczorem znowu wyjeżdża na weekend, bo zaczyna studia podyplomowe. w stolicy. Agnes - witaj! Mam nadzieję, że teraz będziesz regularnie. Zdjęć niestety nie zobaczę, bo mnie nie ma na nk. Dziewczyny jestem w szoku! I to głębokim. Od wczoraj postanowiłam uczyć córcię zasypiania. Wieczorem zasypiała zawsze nieźle i tak było wczoraj również. Ale w dzień to tylko bujanie. I wyobraźcie sobie, że zasnęła mi sama! Rano zasypiała 40 minut, ale bez płaczu, tylko troche stękania i wiercenia. Po południu juz postęp bo 20 minut. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - moja córcia niby je sporo, ale słabo przybiera. Chociaż ostatnio kupiłam jej smoczek z większą dziurką do mleka i je więcej. Ale ona najchętniej jadłaby to co my mamy na talerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia! Bravo dla Ulenki! Moja dzisiaj za to zastrajkowala ze snem i spala mi tylko raz.... lozeczko zaczelo byc dla niej obiektem podbojow i eksperymentow. Nudno jest w nim lezec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na dobry wieczór :) Troje dzieci zdaje egzamin, który ma zdecydować czy zostaną przepuszczone z pierwszej klasy do drugiej. Nauczyciel zaczyna je przepytywać: - Jasiu, przeliteruj słowo: TATA. - T-A-T-A. - Świetnie Jasiu, zdałeś. A teraz ty Moniko, przeliteruj słowo MAMA. - M-A-M-A. - Świetnie Moniko, zdałaś. A teraz ty Ahmed. Przeliteruj: DYSKRYMINACJA OBCOKRAJOWCÓW W ŚWIETLE POLSKICH PRZEPISÓW KONSTYTUCYJNYCH. Profesor egzaminuje blondynkę. Kiedy na kolejne pytania nie uzyskuje odpowiedzi zaczyna przeglądać jej indeks. - Widzę że z innych egzaminów też pani ma same niedostateczne. Jaki jest właściwie pani ulubiony przedmiot? - Wibrator. ------------------------------------- Przychodzi baba do lekarza oblepiona muchami. - po co pani tu przyszła ? - zostałam zmuszona ... ------------------------------------- Mąż chodzi w tą i z powrotem po sypialni. Żona leży na łóżku. - Co tak chodzisz w tą i z powrotem? - Bo mam ochotę na sex. - No to chodź.... - No to chodzę... ------------------------------------- Wchodzi kościelny do kościoła na godzinę przed sumą i widzi jakąś kobiecinę, która klęczy przed figurą i się modli. Przygotowawszy kościół do mszy, poszedł do zakrystii. Po mszy pogasił świece i wychodzi, ale widzi tę samą babinę, jak dalej się modli. Podchodzi do niej i pyta: - A co wy tu, starowinko, tak długo się modlicie? - Zgrzeszyłam, bo ja strasznie klnę i ksiądz kazał mi odmówić pięćdziesiąt zdrowasiek do Św. Piotra. - Ale to jest Św. Antoni, babciu! - No żesz kurwa mać!!! Czterdzieści siedem zdrowasiek psu w dupę i poszło się jebać!!! ------------------------------------- Jedzie chłop wozem zatrzymuje go policjant i gada - Co tam wieziecie na wozie? (a na wozie dwie beczki) - Sok z banana, panie władzo - odpowiada pokornie chłop - Jak to sok z banana? - No tak z banana - A dobry on? - Nie wiem, nie piłem - mówi chłop - Ee coś kręcisz! Dawaj kubek muszę go spróbować Chłop podał mu kubek soku, glina wypił zaczął się krzywić, zrobił się zielony na gębie i wszystko wypluł. - No dobra, już jedź... A chłop: - Dziękuję panie władzo, wio Banan. ------------------------------------- Młodego kleryka po seminarium oprowadzają starsi koledzy. Podchodzą do szafy i mówią: -To jest taka nasza specjalna szafa rozkoszy. Jeśli najdzie Cię ochota, to możesz sobie tam poużywać, ale tylko w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. -A co z czwartkiem? - Pyta młody kleryk. -W czwartek Ty siedzisz w szafie. ------------------------------------- Zakonnica w barze: - Setę czystej poproszę. Barman tak popatrzył, ale nic, nalał. Po chwili zakonnica: - Setę czystej poproszę. Barman zdziwiony, co to druga seta? Ale nic, nalał. Po chwili zakonnica: - Setę, jeszcze jedną. Na to barman nie wytrzymał: - Ależ siostro, czy to wypada. Na co zakonnica: - Ja to wszystko z miłosierdzia ludzkiego, bo nasza matka przełożona klasztoru ma od dwóch tygodni zatwardzenie, a jak mnie w takim stanie zobaczy, to się chyba zesra... ------------------------------------- Świeże małżeństwo, noc poślubna... nad ranem zięć schodzi na śniadanie z pięterka, zahacza teścia, gadka szmatka. Teściu się pyta: - I jak tam poszło? Będzie wnuk? - Nie będzie! - Jak to nie będzie? - Ano nie będzie. - Dlaczego? - Bo nie wchodzi. - Jak to nie wchodzi? - Ano nie. - Słuchaj - mówi teść - weź na ślinę posmaruj i na pewno wejdzie. Na drugi dzień nad ranem uśmiechnięty Teść podchodzi do zięcia: - I jak, będzie wnuk? - Nie będzie! - Jak to? Dlaczego? - Bo nie wchodzi!!! - Słuchaj weź trochę oleju na palec i wysmaruj na pewno pójdzie. Następnego dnia podbudowany ojciec poradami podchodzi do zięcia: - I jak poszło? Będzie wnuk? - Nie będzie!!! - Jak, kurna olek, nie będzie? - Bo nie wchodzi. - Słuchaj, weź całą szklankę, zalej olejem, włóż do niej penisa, pomocz go pod wieczór z godzinkę i na pewno wejdzie, nie ma bata na marychę. Ranek, sytuacja się powtarza. Pełen nadziei Teść podchodzi do zięcia i pyta go: - I jak, będzie wnuk? - Nie będzie!!! - Jak to nie będzie? A moczyłeś go w szklance tak jak ci mówiłem? - Nie wchodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny-wlasnie gadalam ze znajomao cyckach i juz sa tzw implanty wieczne:) Bo nie wiem czy wiesz ale et wszystkie do tej pory to trzeba bylo wymieniac co 10 lat. O tym nikt nie mowil ale zawsze mowili na wizycie dopiero. A tu o raz i po krzyku:) Napewno skorzystam po drugim:) Sylwia-gratulacje dla Ulci!!! Moze Twoje slonko tak ksiazkowo sie nauczy ze 3 dni i juz. Tak powinno to niby dzialac! Trzymam kciuki!!! Alantoina-sliczne zdjecia! A ze slubu jakie superaste! Pieknie! A ja wczoraj mialam cala noc nieprzespana. Viktorii wychodza gorne 2ki. Satndardowo razem tak jak jedynki. No i cala noc nieprzespana. W koncu nad ranem dostala paracetamol i pospala...godzine. Takze obydwie dzsiaj padniete jestesmy a wasciwie bylysmy bo Viki juz odpadla hehe:) Zobaczymy jak dzisiaj. Mardzila calusienki dzien. NIc nie pasowalo, juzna czubku gliowy stawalam zeby nie marudzila ale nic. Ledwo doktzrymalam do pory kapieli. Z jedzeniem tez kiepsko ale to standard jak zabki wychodza takz esie nie przejmuje. Nadrobi jak wyjda. Tak bylo ostatnio. Mma nadzieje ze szybko wyleza i juz bo nie moge zniesc ze tak to ja boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Tilli-sorki zapomnialam. Dzieki za info. W takimrazie ja tez postaram sie o becikowe hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba - współczuję tego bólu. Moja Ula na razie nieźle zniosła 2 ząbki i oby tak dalej. A z tym becikowym to z tego co sie orientuje jest tak, że można wystąpić do ukończenia roczku, więc Mamba staraj sie zaraz po przyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa ma sztuczne cycki, wstawiła sobie po 1 dziecku, czyli bedzie wkrótce 9 lat. I też mówiła o wymianie, niestety. Pamiętam, że nie zniosła tego najlepiej, ale późniejsze samopoczucie i widok w lustrze jej to zrekompensowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - widzę, ze zabijasz bakterie naturalnymi metodami :) A jak Olivka? Nie złapała tego świństwa od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaaaaa
wnioski o wypłatę becikowego : Rodzice mają na to bowiem trzy miesiące od daty przyjścia na świat dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolaaaa-no ale jesli nie bylo mnie w kraju? A przeciez obywatelem Polski jestem nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Igorowi wychodzi ząb wreszcie się doczekaliśmy pierwszego! Marzę o tym by junior spał już w swoim łóżeczku i zasypal jakoś lepiej, może samodzielnie. Lecz zdaje sobie sprawę, że to ja popełniłam mnostwo blędow wychowawczych zatem teraz nie mam co jęczeć. Mam na własne żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja tak szybciutko, bo niedługo lecę do pracy, za 10 min będzie niania a mała jeszcze dosypia, zresztą w taką pogodę sie nie dziwie, za oknem szaro i ponuro:( Poczytałam Was wczoraj, ale już nie miałam siły nic napisać. Sylwia - kolejna porcja ubawu po pachy hehe;] Mamba - to co mówiła pomarańczowa to po części prawda, bo z tego co wiem to wniosek trzeba złożyć do 3 miesięcy właśnie. Bynajmniej moja koleżanka właśnie przez to nie dostała becikowego, a też była za granicą tyle że w stanach. Ok uciekam sie szykować do pracy:) Miłego dnia dziewczyny mimo tej nieładnej pogody:P Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba - na zlozenie wniosku jest ROK czasu:) Sylwia tez tak chyba mowila a ja dzisiaj w nocy dostalam @..BOze dziewczyny, myslalam ze zejde z tego bolu!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwszy raz w zyciu wymiotowalam z bolu 2 nospy i 1 ketanol wzielam ....i chyba dopiero po 30min zaczelo po troszce przechodzic ryczalam jak nie wiem chyba wracam do tabletek anty bo ja sie wykoncze Sylwia....a Olivcia chyba zachoruje :( bo mi kicha co chwila :( no coz...zarazilam... maz mi tez rozchorowal sie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie ile może wynosic gorączka przy zabkowaniue?Mój mały ma 38,6 to chyba za dużo????Boję się że to znowu ta bakteria sie przplątała co na nia leżeliśmy w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku:) jak tak czytalam rozne fora to i nawet niektore dzieciaczki mialo po 39.5 przy zabkowaniu....ale obserwuj Go ale mnie drapie w gardle :o Olivcia lanie zjadla, popila i poszla spac (czyli gardziolko na razie czyste)..cieklo jej troszenke z noska i kicha...ale na razie jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gosiaczek nie czytalam tego wszystkiego co bylo wczesniej ale moge sie domyslic ze pewnie na ten rotawirus lezala mala bo moja tez i zaczelo sie od goraczki :O tilli tilii to moze juz wode morska stosuj, ja nie stosowalam czesto i pozniej mi sie wydaje ze od tego malej na gardelko siadlo :( ja sie coraz gorzej czuje tak w ogole :O nie chce sie ode mnie odczepic chorobsko teraz cos zatoki.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn - dziekuję bardzo :) i za komentarz :) Mamba - u mnie jest to samo, w nocy jedzenie ma byc NATYCHMIAST :) Ale ja kupilam torbe izotermiczna na butelke i wieczorem wlewam wrzatek do butelki, wkladam do tej tormy i pod koc i o 6 rano mam idealna wode, tylko dosypuje mleka. A po jedzeniu mala odbija i idzie spac, tak samo jak po piersi. Czasem zasypia przed odbiciem na siedzaco :P pozdrawiam, zajrze po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn - dziekuję bardzo :) i za komentarz :) Mamba - u mnie jest to samo, w nocy jedzenie ma byc NATYCHMIAST :) Ale ja kupilam torbe izotermiczna na butelke i wieczorem wlewam wrzatek do butelki, wkladam do tej tormy i pod koc i o 6 rano mam idealna wode, tylko dosypuje mleka. A po jedzeniu mala odbija i idzie spac, tak samo jak po piersi. Czasem zasypia przed odbiciem na siedzaco :P pozdrawiam, zajrze po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn - dziekuję bardzo :) i za komentarz :) Mamba - u mnie jest to samo, w nocy jedzenie ma byc NATYCHMIAST :) Ale ja kupilam torbe izotermiczna na butelke i wieczorem wlewam wrzatek do butelki, wkladam do tej tormy i pod koc i o 6 rano mam idealna wode, tylko dosypuje mleka. A po jedzeniu mala odbija i idzie spac, tak samo jak po piersi. Czasem zasypia przed odbiciem na siedzaco :P pozdrawiam, zajrze po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×