Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Dzięki! Zobacze jakie ciekawostki mają w tym sklepie, a właściwie hurtowni, do której sie wybieram. Musze kupić kosmetyki, bo sie kończą, no i słoiczki na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula napisz jutro koniecznie jak Zuzia zareagowała na babcię. Ciekawe czy ją pamięta? Ula zobaczyła dziadka po miesięcznej przerwie i sie rozpłakała rozpaczliwie. Ale dzieci inaczej reagują na facetów. Poza tym mój tata jest wielkim facetem i na takiej kruszynce zrobi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę :) Zuzi cały czas jeździ w żołądku :( płacze.. już nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tego typu zabawki, kaczuszki, zabki no i specjalne ksiazeczki do kapieli, grzechotki...wszystko co mozna wrzucic i nie zardzewieje, nie rozpusci sie itd ;) http://cgi.ebay.co.uk/NEW-BATH-FUN-SQUIRTY-TOYS-set-of-4_W0QQitemZ160294357209QQcmdZViewItem?hash=item160294357209&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1298%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318#ebayphotohosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzisiaj tez straaaasznie marudna byla, plakala jak nigdy, nic jej nie pasowalo, ale ja widze ze zeby, dolne dwojki, juz widac biale paseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Byłam u fryzjerki, lżejsza jestem o 2 stówki, ale ładnie mi zrobiła włosy - pasemka jasne i brązowe, trochę podcięła. Napitoliła się biedna z moimi kudłami, bo mam ich pełno i są grube. W trakcie nakładania farb musiała mi 3 razy spłukiwać te włosy, które już były zrobione. No ale co ja poradzę? I tak sporo włosów mi wypadło po porodzie. Sylwia72 - > moja córka też robiła aferę jak myłam jej włosy. Od maleńkości darła się, jakbym ją ze skóry obdzierała. Tymek nic sobie nie robi na szczęście z cieknącej po buzi wody. Jeśli twoja mała boi się wody, to kup jej może takie specjalne rondo do mycia włosów. dzieci dobrze na to reagują, woda nie leci po oczach i buźce: http://www.allegro.pl/item477840797_rondo_kapielowe_bambino_przyjemne_mycie_glowy.html Mam nadzieję, że link dobrze wlazł, jeśli nie, to skopiuj go i wklej w nowej karcie. Również Canpol ma takie ronda kąpielowe w ofercie. Koszt nie jest duży, kilkanaście złotych to nie majątek za spokój i radochę w łazience:) My również bawimy się w wanience z całą farmą gumowych zwierzątek, do tego jeszcze różne morskie stworzenia i kaczuszka przezroczysta mrugająca na kolorowo diodami led (od babci):) Ale i tak Tymek najbardziej kocha myjkę mojej córki (prosiaczka z Kubusia Puchatka) i pustą butelkę po płynie do mycia. No i zapomniałabym - korek od wanny to też super zabawka! Na gumowe zabawki mamy taką specjalną siatkę mocowaną na kaflach na haczykach w kształcie zielonych żabek. Myślałam o takiej zabawce montowanej do brzegu wanny na przyssawki - widziałam coś takiego na allegro, ale jeszcze chyba za wcześnie na takie coś. Prędzej by to Tymek oderwał i rozłożył na części niż się tym pobawił. Lula _> no co z twoją Zuzieńką jest? Może ona tak na ząbkowanie reaguje? Wymioty tez mogą wtedy wystąpić - i biegunka - i odparzona pupa. Wracajcie do zdrówka, trzymam kciuki! Natimp1 - > pokazywałam mojej mamie twojego Kudłatego Maksia, była w szoku! Nigdy nie widziała tak małego dziecka z taką ilością włosów! A jak jej powiedziałam, że on już stały klient u fryzjera, to zdębiała. Śłiczny jest Maksiu:) Może jak nasze dzieci stały w kolejce po ząbki, to twój zabrał cały przydział na włoski??????:):):) Jeju, jakaś padnięta jestem, chyba położę się zaraz. Do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzia ma gorączkę i znowu wymiotowała. :(:(:( Dziś chyba do szpitala pojedziemy :( do tego w nocy spadła z łóżka :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp faktycznie alw włoski moja córka była w szoku;super!!!!!!!! Lula faktycznie to maluszek jeszcze moze się odwodnic ja bym poszła do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Zuzia:(:(:( jejciu...jedzcie jedzcie koniecznie... AnnaSzn:D zazdroszcze wizyty u fryzjera:) ja jak jeszcze bylam bogata (hehe - taki nasz domowy zarcik ;) ) to zrobilam sobie pasemka, slicznie bylo...ale ze juz pojawily sie odrosty i nie stac mnie bylo na odnowienie...walnelam sobie sama przed lustrem kasztanowa farbe :) fajnie wyszlo bo pokrylo odrosty a pasemka zostaly, jasnobrazowe wiec jest ok ;) u nas w nocy masakra!!! zimno w cholere...Mala obudzila sie o 3 w nocy ze strasznym placzem...wyladowala u nas w lozku...ale tak kopala skubana ze wyladowalam spowrotem u siebie..i budzila sie co jakis czas i poplakiwala ...choc w sumie przez sen bo jak chodzilam to spala dalej...ale chodzilam co godzine sprawdzac czy przykryta wiec nocka wyrwana z zyciorysu. ale musze powiedziec ze mamy swietnych przyjaciol..przyjaciol poznaje sie w biedzie:D..teraz dopiero wychodzi wszystko... pieniedzy nie chcemy ale mozemy na obiad wpasc, skorzystac z prysnica.... tyle ze i tak musze grzac wode w czajnikun by umyc sie, Olivie... dzisiaj mam ostateczna rozmowe z landlordem. albo sie zgodzi na nasze warunki (remont lazienki, naprawa umywalek, polozenie nowych rur,pomalowanie scian) albo 24 listopada nie przedluzamy umowy. bez kitu, woz albo przewoz... nie bede placic za takie warunki tyle kasy znikam, musze wysprzatac mieszkanie bo przychodzi o 11 30..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - trzymam kciuki! Biedna Zuzia, pewnie jest tym wystraszona, bo nie wiem co sie z nią dzieje. Tilli - współczuję nocki. U mnie podobnie, ale od 3 do 7, stękanie, kopanie itp. Dzięki dziewczyny za info o zabawkach. AnnaSzn - fajne to rondo, zobaczę dzisiaj w hurtowni dziecięcej czy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. landlord sie zgodzil na wszystkie warunki, tyle ze jesli bysmy chcieli odmalowac sciany to na wlasny koszt...no ok. niech mu bedzie. niech zrobi lazienke to bedzie dobrze:) moge sie ubiegac o odszkodowanie za brak gazu..i tak zrobie:) jak nam go podlacza to dadza mi znac ile mi sie nalezy ;) dzisiaj sie przenosze do znajomych, bo u nas za zimno, a nie lacze elektrycznego ogrzewania bo nie mam tyle na prad.... dzisiaj kupe telefonow wykonalam..i wlasnie wisze na kolejnym az mnie odbiora bo kolejka jest....wiec pisze jedna reka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki w niepowodzeniach za wszystkie a teraz ponawiam pytanie bo nie uzyskalam zadnego odzewu czy ktoras wie moze jak zaradzic charczeniu?? moja jak oddycha to czesto charczy...... a lekarz coz no paracetamol a jeszcze jedno ale z tym u lekarza nie bylam, chodzi o kupencje.... ma taki sluz dziwny wczesniej miala biegunke ale jej jakos to przeszlo, uzylam lakcid, w szpitalu taki dostawala. a teraz ma tak ze kupencje walnie rano a pozniej jeszcze taka resztka zolta ze sluzem..... poradzicie cos czy niezbyt... wiem ze lekarz sie klania ale wierzcie mi jacy tu sa lekarze.... natimp te z Jamajki no coz slub tam bralismy :):) swietnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina....ja ci nie poradze:( u nas ani charczenia ani nie wiem od czego taki sluz.... a nie macie polskiego lekarza albo pediatry u siebie w miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy :( ale pojde do lekarza w poniedzialek to zobaczymy moze co poradzi na ten sluz bo tak czytam ze powinnam isc jak sluz jest. tylko ze ona nie ma biegunki, ona dwa razy na dobe robi wiec nie wiem od czego, ehhh nie bede tu myslec tylko w pon pojde. dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz... wiesz..ja to myzle ze z tymi z gp to trzeba konkretnie za fraki czasem. mowisz ze paracetamol nie dziala i niech konkretniejsze badania zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina nie poradzę Ci nic. O charczeniu nie mam pojęcia, ale myślę sobie, że może to wpływ suchego powietrza? Moja córcia swojego czasu tak dziwnie oddychała i lekarka kazała nam wkraplać do noska sól morską. A śluz w kupie - też nie wiem, ale mam fajną księgę o zdrowiu dziecka, to sprawdzę, jak coś będzie to dam znać. Tilli - a ile czasu te remonty potrwają? Ciekawe jak Zuzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - a przenosisz sie na długo? Ciekawe jak na to zareaguje Olivka? Dzieci nie przepadają za zmianami. Moja córcia już ma spadek nastroju i marudzi na potęgę. Muszę ją non-stop zabawiać. Nie jest łatwo. Kupiłam dzisiaj zestaw kąpielowy z fisher price. Córcia sama wybrała, bo pokazałam jej 2 i wskazała paluszkiem ten lepszy:) Ronda do mycia głowy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina- koniecznie idz do lekarza z tym śluzem, może to być jakaś bakteria w przewodzie pokarmowym (podobny przypadek miała koleżanka i męczyła się z tym z pół roku, tylko u niej to było po antybiotykach, u was chyba na szczęście ta opcja odpada) ale nie zwlekaj- idz, jak ten znowy nic Ci nie da tylko paracetamol, to może zmień lekarza (masz taką możliwość?) A u nas też dziś cieżki dzień- Emilka jęczy prawie non stop, Nie wiem czemu ale za krótko spała po południu i teraz daje nam czadu :( Składam to na karb ząbków- i wierze, że niedługo przejdzie Lula- trzymam kciuki, żeby wsytsko było ok. może rzeczywiście to tylko ząbki. Tilli- a u was nietypowych przygód ciąg dalczy?- dobrze, że macie takich przyjaciół. Uciekam do mojego rozżalonego skarba :) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki z kupencja jeszcze nie bylam u lekarza ale w pon to na bank musze isc, oczywiscie czy w ogole mnie przyjmie bo przeciez zasrane zapisy sa na za tydzien, ale jak bylam z przeziebieniem to w ten sam dzien przyjeli ale oczywiscie paracetamol, jedyne co uslyszalam, zobaczymy jak z tym bedzie. najgorsze jest to ze ja wlasnie nie bardzo moge zmienic lekarza a jak juz nawet zmienie to on mi powie to samo. bo oni tylko jedno i to samo potrafia, czyli po najmniejszej lini oporu. co czytam o kupkach to na biegunke dla dziecka tylko woda i woda i woda, karmic tak samo jak przed biegunka i to wsio? wiec pewnie lekarz mi to samo powie. ale to nic warto sie znow pofatygowac zeby uslyszec to na wlasne uszy. dzieki dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej księdze nie ma opisu dotyczącego tylko śluzu - jest wymieniony jako objaw towarzyszący różnym schorzeniom - od zapalenia jelit, przez zatrucia do chorób bakteryjnych. Zasadniczo piszą, że jeśli dziecko sie normalnie zachowuje i ma apetyt, to raczej jest to objaw jakiegoś drobnego nieżytu jelit, bo przewód pokarmowy malucha jest bardzo wrażliwy. Szkoda, że nie możesz liczyć na dobrego lekarza. A u nas zasypianie dzisiaj koszmarne. Młoda najczęściej wypija mleko, przekręca się na boczek i śpi. A dzisiaj walczyła pół godziny! Stękanie, rzucanie sie i krzyk. Płacz nie, tylko udawanie że płacze, ale ona wtedy krzyczy. Już myślałam, że to sie nie skończy i nagle po kolejnym krzyknięciu ucichła - patrzę a ona śpi :) Uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwia moja Zuzanka Szklanka to je pije i bawi sie normalnie, bez goraczki i tych innych, wiec juz nie wiem co i jak. a co do zasypiania to moja oczy zamkniete i lekko je otwiera, raczka idzie na szczeble od lozeczka i sie unosi i nie spi i jojczy i tak w kolko, az musze jej te raczki trzymac bo nigdy nie zasnie :O ale w koncu jakos zasypia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_76
Hej! Mój mały znowu nie bardzo z jedzeniem ale już widze że teraz górne ząbki ida więc juz jestm madrzejsza i wiem że to objaw zabkowania. Nie chce juz tak łyżeczki ani butlki za bardzo. No cóż jakos się przmeczymy chudzutki taki nie jest. Ale jak kazda matka wolałabym aby jadł normalnie czyli duzo. Bo on duzo je. szwagierka ma synka prawie 3 latka i wczoraj rozmawiamy ona mówi że jej Filipek zjadł duzo na noc bo AŻ 160 ml mleka a moja córk asie smieje :nasz 210 ml a jaka różnica w wieku:)No ale każde dziecko jest inne tamten zawsze jej tak mało jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) w końcu nadrobiłam zaległości :) byłam dzisiaj na pobieraniu krwi i zobaczymy co ciekawego wyjdzie :) stwierdziłam, ze jak będe miała w miarę normalne wyniki to już dam sobie spokój z chodzeniem do lekarzy :))))) trzymajcie kciuki , żeby wyniki były oki :) Mąż miał dzisiaj imieniny hihi i zgadnijcie jakie zyczenia dostawał cały czas hihi oczywiście córeczki :))))) i tak się zapalił do tej myśli, że zaraz chciał się do pracy zabierać hihihihi ja tam wolę jeszcze z jakieś 4 latak poczekac :) jak Oluś skończy 5 to wtedy moge mieć drugie dziecko hihi ale i tak mi się wydaje, ze będą same chłopaki hihihihi natimp1 ile trzymasz tą rybkę na parze?? zawijasz ja w folie czy tylko wkładasz do tego pojemnika na mięso?? I czy robiłaś tak np kurczaka?? bo ja mam takie urzadzenie ale robiłam z niego tylko warzywka co do charczenia to stawiam na suche powietrze w pokoju :) ja tez z tym walczę :( ale jakoś przekonania do nawilżacza nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to mój Olek tez dzisiaj był strasznie marudny :( pewnie po części przez to, że cały dzień spędziliśmy w sklepach :) i u chińczyka byliśmy :)))) mniam :) ale to też trochę może przez ząbki, bo całe rączki do buzi wpychał :( i bardzo mało zjadł, dostał dzisiaj rybke, ale ze słoiczka :) co prawda od 9 miesiąca hihi ale ten tydzień pewnie Mu różnicy wielkiej nie zrobi :))) choruski trzymajcie się i wracajcie do zdrowia, a niewyspane mamy głwoa do góry jutro będzie lepiej i maleństwa będą więcej spały :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo no i wlasnie z tym chrczeniem to nie wiem czy to na pewno suche powietrze a to dlatego ze ja mam baaaaaardzo nieszczelne okna i zawsze jest powietrza duzo w mieszkaniu, a ogolnie tu klimat wilgotny jest.... no coz zobaczymy buzka lece spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chyba jeszcze śpicie :P :D A moje słonko spało dziś od 20 do 4! Wstawałam o 2 żeby zobaczyć czy żyje :) Potem znowu pobudka ok 6 i razem spałyśmy do 7:30. No normalnie jestem wyspana :D I od rana ma świetny humor. Jesteśmy po wspólnym śniadanku, przy którym więcej sie najada pies niż Ula, bo większość jej wypada z rączek :D Teraz śpi, a ja mam czas na ogarnięcie domu z jej zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×