Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

kubusiowa moja mala jak miala kiedys katar to ponad mc, myslalam ze alergia ale tez miala ropny wiec to nie to, i jej przeszlo, czego to ja nie stosowalam.... i minelo jak przestalam stosowac, nie cackalam sie z nia, ze jak ma katar to nie wyjde na dwor czy ja grubiej ubiore, po prostu samo przeszlo, tylko czesciej sciagalam jej lub woda morska co by na uszka nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu, nie tak to mialo byc :( jedna glupia rzecz a znowu mi serce placze przepraszam, powiem cos ode mnie nie zagladalam tu odkad powiedzialam ze nie bede... marcowki tez pozegnalam, ciezko mi choc to glupio zabrzmi bo z niejedna z was baaaardzo sie zzylam i nie raz sobie pomagalysmy...hmm.. nie chce miedzytopikowych wojen ;) nie prosilam Elite o odnalezienie tego 'co bylo przyczyna dla mnie' mi juz dawno przeszlo denerwowanie sie o cos co jeden czlowiek powiedzial, mam wiecej problemow na glowie niz martwienie sie jakims postem... brakowalo mi podzielenia sie z wami wiadomoscia ze jednak jestem w ciazy :) i termin mam na luty...hmmm moze choc pare z Was pocieszy sie ze mna ok. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ojej jak dawno mnie nie bylo, ale oczywiscie standardowo brak czasu. widze ze tu sie bardzo nieprzyjemne rzeczy dzieja:( Nie chcialam sie mieszac, ale mam slowko do ffeniks, mysle ze troche zle oceniasz ludzi mowiac ze wyjezdzaja do innego kraju zeby zyc na koszt tamtego rzadu..ludzie wyjezdzaja za praca, w nadzieji na lepsze zycie a to ze wychodzi jak wychodzi często jest niezależne od nas. U nas wszystko dobrze, Amelcia zdrowa, rozbrykana i aktualnie jest na etapie \"sama\" czyli zosia samosia, ona wszystko sama bedzie robic;) zazwyczaj sie to konczy tym ze wszystko dookola jest brudne ale ok;P Moje samopoczucie dobre, brzuszek coraz wiekszy, to juz 23 tydzien:) ale narazie tylko 2kg na + wiec calkiem dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa poziomka, alantoina 🌼 :D :D dziekuje! ja jeszcze nie moge w to do konca uwierzyc:) o Olivcie rok sie staralismy a tutaj? jeden cykl i to jeszcze z takimi przygodami hormonalnymi i co? jest Maleństwo :) wstepny termin mam w urodziny mojego taty :D moze bedzie tym razem wnuk :P maja juz dwie wnuczki :P Truskawkowa 2+? jezuuu...jak to robisz ?:D ja sie musze teraz pilnowac zeby znowu 22kg nie przytyc :) ale przynajmniej mam zapas tych 10kg :D bo teraz waze 10kg mniej niz przez tamta ciaza... moja Mala tez na etapie wszystko sama, wiec wiem co znaczy rozrzucony makaron dookola pokoju , pomalowany kredka stol itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli jak to robie hmm:) wogle glodna nie jestem i to w sumie problem jest. najchetniej bym nic nie jadla. ale wiadomo-muszę, wiec jak juz musze to staram sie zdrowo, owocki, warzywa, nabial i moze dlatego tak malo:) a to jest tak wiesz, jak sie czlowiek stara o dziecko to czesto nic z tego przez dluzszy czas, podobno blokada psychiczna jakas, czyli za bardzo sie chce. Teraz niby nie chcialas i prosze;) A co na to twoj maz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Rany! Nie wytrzymam już! Czy tylko ja zrozumiałam że ffeniks oburzyła się o \"lekkie\" traktowanie nauki jezyka ojczystego przez tilli? I że nie obrażała całej emigracji tylko pewną ich specyficzną część? Bez wygłupów, ale pełno jest tzw \"polaczkow\" za granica, za których ja się osobiście tez wstydzę! I nie mam tu na myśli konkretnie Tilli bo zbyt malo o niej wiem! Dajcie spokój z tymi fochami już, dość mam serdecznie tego tematu! Dorosłe jesteśmy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa - ale jednak są stada takich baranów, bez wykształcenia, bez jezyka, bez kasy na początek. Jadą i liczą na co? A niejakiej "elita" polecam czytanie ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiowa - to już nic więcej nie podpowiem z tym katarem. Moze faktycznie trzeba przeczekac jak Alanoina pisała. M miala taki katar jak byla calkiem mala, tez dawalam Nasivin, ale tylko tyle ile na ulotce zalecili (nie pamietam ale to krótko chyba jest) bo dłużej stosowane krople do nosa "wywolują" katar. Z tego co pamietam to trwalo to 2 tyg i samo przeszlo. Ile juz u ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek - oczywiscie ze dorosle :) i wierz mi ze 'lekko' jezyka polskiego nie traktuje wrecz odwrotnie Olivcia ma same polskie ksiazeczki a ja staram sie nadawac jak katarynka po polsku zeby sie osluchala poza tym nieudacznicy sa wszedzie, w Polsce tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalaa, Tilli ale super, GRATULUJĘ, az łza zakrecłla mi się w oku, ile mamy już drugich oczekujących mamuś ??? Luty to fajny termin, będziesz robiła im wspólne urodzinki. zaglądaj i wracaj do nas, jak dawniej, nie wracajmy do staroci. Bardzo się cieszę, całuski dla Ciebie, dla Olivci i brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten nasivin 3 dni tylko można... on juz ma ten katar ok tygodnia;/ ale nasiwin dzis 3 dzien dopiero dostaje... taki żółty i gesty ma ten katar i troche kaszle (chyba z kataru) wiec mu daje syropek wykrztusny... tak troche go wypuszczam na dwor ale teraz jest zimno i wieje wiec nie przesadzam tym bardziej ze on potem zaraz zastrzyki dostaje bo po doustnych wymioty;/;/;/ mam nadzieje ze mu przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli - no i dobrze. Prawdę mówiąc ja też odebrałam tę twoją wypowiedź jakbys to lekko traktowała. Skoro tak nie jest, trzeba to było wyjaśnic i już. Zamiast się obrazac, wynosić i pisać na nasz temat na innym topicu. uffff, ale mi adrenalina skoczyla no... Nie dosc ze mam fatalny dzień to jeszcze tutaj takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa- ja cię ucieszę, że do polowy 6 miesiąca nie przybylo mi prawie nic (moze kg) a od tej polowy do konca - 24. heh do tej pory jescze brzuch mam, chyba cudem tylko bez rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek - a gdzie ja na was pisalam ? :D a z jezykiem to juz dawno wyjasnilam mi chodzilo tylko i wylacznie o podejscie do mojej rodziny bo to forum o dzieciach naszych a nie o tym co kto ma i co kto osiagnal :) Anted, Kubusiowa :D :D :D mi tez sie lezka zakrecila w oku strasznie sie stesknilam az dziwne ze mozna tak...wirtualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tilli- Gratulacje!!!! :) Ziuuutek-czytanie ze zrozumieniem :) no tak przydaloby sie pocwiczyc w domu wieczorami :D Truskawkowa- proponuje uwaznie przeczytac tekst ponownie skoro nie zrozumialas. A nie zrozumialas, skoro piszesz takie rzeczy. Elita-szkoda mi czasu na rozmowe z takimi ludzmi jak Ty :) Moge tylko stwierdzic ze jestem fenomenalna pozbywajac sie calkkowicie akcentu w tak poznym wieku. Pozostaje tylko pogratulowac :) A my dzsija idziemy sie pobawic :) V idzie do babci na noc pierwszy raz :) Zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek jasne ze jestesmy dorosle:) ale wiesz, tak jak ktoras tu napisala, nieudacznicy sa wszedzie tak naprawde, a w polsce to jest ich calkiem sporo:P tylko niestety ludzie maja tendencje do bycia nieudacznikami z wybory czyt, z czystego lenistwa:) to tyle w temacie, tilli, ffeniks prosze sobie ladnie wirtualnie rączki podac na zgode i z wiekszym dystansem podchodzic do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek ja ogolnie dosc szybko wrocilam po ciazy do swojej wagi, malo tego jeszcze 5kg mniej mialam;) teraz jeszcze nie waze nawet tyle co przed ciaza z Amelka i to mnie pociesza:) wierze ze nie przytyje 20 kg;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli - musiałaś cos napisać skoro ta cała "elita" zadała sobie tyle trudu żeby tutaj szukać i pisać. Podobnie zdaje się było z kolczykami, co? Ktos pisał ze tez o tym mowilas na innym topiku, ze cie "zjechałyśmy". Nie wiem, czy to prawda - nie mam tyle czasu zeby sprawdzac, ale jesli tak - to troche nieladnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa - no to trzymam kciuki :) I zazrdosze ze tak schudlas po poprzedniej heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek ...ehh... chcesz teraz wszystko wyjasniac? ok cytat na marcowkach : slowo w slowo : ' zablokowalam konto bo...zdarzyla sie przykra sytuacja na lutowkach ktora przyczynila sie do tego ze rezygnuje z kafe' a co do kolczykow... ' kiedy ja przekluwalam uszy mojej corce nie uslyszalam ani slowa sprzeciwu od nikogo z mojej rodziny, ani od dziadkow, ani od przadziadkow, ani cioc, wujkow itd.... nawet moj tata ktory jest niesamowitym konserwatysta ( do mnie nie odzywal sie pol roku gdy sobie zrobilam kolczyka w jezyku )- nic nie powiedzial...a przepraszam, powiedzial ze Niunia wyglada slicznie jedyne lincze jakie dostalam byly tutaj na kafe a dlaczego nikt mi nic nie powiedzial wsrod rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie ja cos takiego personalnego napisalam na was :) a teraz uciekam bo za duzo czasu mi ucieklo na wyszukanie postu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - o ile mnie pamięć nie myli to zapytałam czy się nie boisz, że mała te kolczyki wyrwie. reszta dziewczyn pisała, zdaje się wyłącznie swoje zdanie na temat koczyków u dzieci. Gdyby ci któraś napisała, że - PRZEPRASZAM ZA WYRAZENIE- \"głupia jesteś, że przekłułaś jej uszy\" to można by to nazwać linczem. Ale o ile dobrze pamietam nic takiego nie mialo miejsca. Wybacz, że nie \"kadziłyśmy ci\" tylko napisałyśmy swoje zdanie. JA się tam do linczowania nie poczuwam, nie wiem jak inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze to
08:33 [zgłoś do usunięcia] tilli-tilli hehe agniesiulka nie chwalilam sie bo juz mialam dosyc gadania ' co ja sobie myslalam' przeklulismy Olivci jak bylismy w PL czyli na 13 miecy, ogolnie mialo byc na roczek tak u nas w rodzinie jest (ze strony mojego meza) a moja rodzina byla za nikt nie powiedzial slowa sprzeciwu wrecz przeciwnie wszyscy sie zachwycili natomiast tutaj na kafe zostalam zjechana i po prostu juz mialam gdziec gadania ze Niunia ma kolczyki ogolnie akcja trwala chyba 2 minuty, weszlismy, spryskanie uszu lindokaina, babka zaznaczyla markerem kropeczki, ciach jedno ucho z pistoletu i od razu drugie Olivcia plakala z 5 minut potem zapomniala zupelnier odkryla 3 dni pozniej przed lustrem ze cos w uszach sie swieci wszystko pieknie sie zagoilo po tygodniu ani nie szarpie, ani nic przy nich nie robi i prosze nie pytajcie mnie ' czemu' bo mi sie juz nie chce odpowiadac zreszta tam gdzies jest temat o kolczykowanych niemowlakach probowalam sie wypowiedziec ale nikt mnie i tak nie wysluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek - i to ja mam nie brac czegos do siebie???? czy ja napisalam ze zostalam zlinczowana przez 'ziuuutek'? kobieto sama powiedzialas - badzmy dorosli i oczywiscie pomaranczowa sie pojawila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze to
pomaranczowe sa wszedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P w sumie moglam Cie Pomaranczowa poprosic o wyszukanie tego wczesniejszego postu tez...nie marnowalabym czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×