Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Holland Contracting - czy ktoś był?

Polecane posty

Gość Landsky
Witam , mam pytanie odnośnie tej firmy. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Gliwicach? Chodzi mi dokładnie o testy językowe , jak wyglądają? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nngg
witam byłem dzis , rozmowa na luzie test z ang do wyboru abcg jedna poprawna jest 30 pytan wiekszosc z podstaw ostatnie bardziej precyzyjne z ogrodnictwa wiec mozna pocwiczyc słowka z grrenhouse digging itp :) wyjazd niby 9 czerwca mam maja dzwonic co i jak ... 130 jurków tygodniowo to mnie troche boli jade zobacze bedzie lipa to wróce moje pytanie do ekipy co była jak wyglada sytuacja gdy podpisuje umowe ale np przepracuje miecha i niechce dalej robic , czy sa jakies obciazenia ... pzdr jak ktos sie wybierana czasie to dawac cynka Norbert.8.8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal89abc
Podbijam temat. Proszę o kolejne opinie i info gdzie się wybieracie. @nngg Możesz napisać jak obecnie wygląda sytuacja na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1210
ja też chciałabym dowiedzieć się czy wybiera się ktoś teraz??i jak wygląda sytuacja z pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanko jak dlugo czekaliscie na prace?? Bylem w gliwicach,dostarczylem dokumenty,prawko,do,konto walutowe,uprawnienia na wozki,przeszedlem rozmowe i test po ang,czy wogole jest teraz jakas praca w holi,jak czesto biuro dostaje oferty i po jakim czasie sie kontaktuja jak cos gg 3451991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jedzie ktos jutro do pracy z holland contracting?? tj 26.06.2013 dawac znac 3451991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy są szanse na wyjazd w parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe biedne polaczki bedziecie z********ac na polu jak wiesmaki od switu do nocy I mieszkac w kontenerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W parze? Zeby parzyc sie huhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldorado prawda buhaha?!!!!!! A ja sie tak wlasnie zastanawialam jak tam sie ma ten frajer ktorego zonka wyjechala do pracy w holandii? Ciele toto jezdzic sie balo itd zostala wywalona po kilku tyg pracy jak bialy murzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda holland to prawdziwi naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo by sie kokosy chcialo i darmo wszystko.Czas sie dowiedziec ze to nie te czasy, czy sie stoi czy sie leży... Pracujesz uczciwie to jest ok a jak kombnujesz to wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko czy jedzie ktos w nastepna niedziele do pracy z holland contracting tj.24.11.13 jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi
bank kasuje 60 euro za zalozenie konta, smieszne co za idiota to napisal , to hc to kradnie. Ja sam zalozylem sobie konto i wielu znajomym i nikt nic nie placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi
Odradzam jechac przez to biuro zarobicie tyle zeby przezyc z tygodnia na tydzien a do polski wrocicie z dlugami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośboss
calkowicie cie nie rozumiem pracuje w tej firmie juz pare dobrych lat i moge z cala pewnoscia powiedziec ze jest to najlepsza firma posrednictwa w nl probowales w innych sprobuj to sie przekonasz kazdy ma wolny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Pracuje juz 6 lat z tej firmy i jedyna lepsza moim zdaniem firma jest van koppen & van eijk. Kazde biuro w jakis sposob nas ciula ale w HC jak robisz swoje i cicho siedzisz to jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słit słit
Złodzieje do potęgi. Polaka traktują ja rzecz . Brak słów. Masz zap..... za 5 wtedy jesteś ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam pracaidealna.pl praca w Norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Stanowczo nie polecam dzwonili do mnie telefonicznie i zaprosili na rozmowe oczywiscie pojechałem 250km w jedna strone.Zaproponuja Ci oferte pracy i jesli jestes zainteresowany to musisz drugi raz jechac zeby podpisac umowe.Nie ma możliwosci jechania własnym transportem.Znów jak jesteś zainteresowany to musisz specjalnie jechac do gliwic,bo ich bus po Ciebie nie pojedzie.Oczywiscie Ci o tym nie powiedza tylko dopiero jak przyjedziesz na rozmowe to Ci powiedza.Stanowczo nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam firmy bylem 2 miesiace tam pracowalem na hejsie ( kurczaki) pełno komfidentów nie polecam również bycie kierowcą za kazde uszczerbek,rysa na lakierze ,otarcie jakiekolwiek karane jest kwota 235 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
PARANOJA !!!! krótko lecz konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emile
I don't like pubs order domperidone lw Details of the operations remain confidential, but the Met and prosecutors are confident the tactic will produce evidence sufficiently strong to bring charges. The Crown Prosecution Service is considering five files on suspected FGM submitted by Scotland Yard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambrose
How much will it cost to send this letter to ? paroxetine online bestellen Rwanda twice invaded its much larger neighbour in the 1990sand sponsored Congolese rebels trying to topple the Kinshasagovernment. Millions have died since then in Congo's easternborderlands, a patchwork of rebel and militia fiefdoms rich intin as well as tungstun and coltan ores.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitfighter
It's serious http://www.mareco.pl/index.php/badania Clotrimazole Betamethasone Dipropionate Cream The five-time champion went as far to suggest that NASCAR red-flag the race, in essence calling a timeout, to review questionable situations or circumstances in the future. In the wake of the Richmond MWR scandal there are several stars of the sport speaking out on how to deal with these issues. Johnson's idea is the NASCAR equivalent to video replay in the NFL. Call time out and get the call right on the spot and not wait until two days later to figure things out. There is some merit in the suggestion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dro4er
Yes, I love it! endep 50 The expansion comes less than a year after the company revamped its Zune Music service to better compete against Apple's iTunes, Pandora, and Spotify. Like rival Sony, Microsoft has been trying to turn its game console into the entertainment hub of the home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theron
We're at university together maxalt buy In his filing, Chevedden described the move as intended to promote morale among "dedicatedemployees who made a valuable contribution to Cold War Victory." He denies it was an attempt toget back at Hughes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo
What do you do? cipralex uk cx He was talking about that last Red Sox series, when the Yanks were coming off three straight wins in Baltimore and were 11 games over .500, still hanging tough in the wild-card race despite a million legitimate alibis. They went to Boston and lost by 15 runs in three games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracey
I'd like to order some foreign currency cheap accutane singapore The Wall Street Journal reported earlier on Thursday thateBay sold its 30 percent stake to Alibaba and the otherunspecified investors in that latest round, which valuedShopRunner at about $600 million.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×