Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Holland Contracting - czy ktoś był?

Polecane posty

Gość schabiiik
ja do Holandii do pracy jeżdze z agencją Vpu Polska. wszystko załatwiaja od pracy poprzez nocleg do transportu z mieszkania do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coleman
I'm interested in tadacip tabletten Meanwhile, Microsoft's share increased slightly, rising from 3.6 per cent to 3.9 per cent in the past year. This small improvement suggests that Microsoft's general performance in the mobile space - across its Windows Phone 8, Surface RT and other mobile Windows 8 systems - is reaching a plateau. Confirmation earlier this week that the company had spent more than it had earned on selling and promoting its Surface tablets seems representative of the entire situation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dustin
I love this site debate buy flovent inga sudden In a blog before the iPhone 5S was unveiled, security researcher Bruce Schneier wrote, Im sure that someone with a good enough copy of your fingerprint and some rudimentary materials engineering capability – or maybe just a good enough printer – can authenticate his way into your iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sharp thniikng! Thanks for the answer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym roku pierwszy raz za granicą w pracy pierwszy i OSTATNI raz z tej agencji. Główne zażalenia do niekompetencji koordynatorów! Nieodbieranie telefonów, wieczne unikanie odpowiedzi na jakiekolwiek pytania... No chyba nie na tym polega ich praca. Nie będę rozpisywać się tutaj bo zrobiłaby sie niezła lektura w razie pytań chętnie odpowiem tu : agusia2101@op.pl POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej samemu jechać i zatrzymać się u znajomych dopóki czegoś nie znajdziesz. To nie jest aż tak trudne jak nie się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunioku99
witam , wyjechalam przez agencje holand contracting , byl to zly wybor . Chociaz mamy kolezanka sobie zachwalala . No ale trudno . Wiec odpisze to co tam jest . Obiecywano mi 45-50 godzin niestety w pierwszym tygodniu bylo ich 32 .. nie jest zle .. ale sezon na tulipany sie zakonczyl dopiero za 3 tyg byly by cebulki tulipanow . wiec postanowilam ze pojde do innej pracy. Chociaz ludzie byli najlepsi . Tulipany spoko lettka praca ale pogoda nie dopisywala polecam wziasc sb kalosze wysokie jak ktos sie wybiera... wiec jak juz hc dalam znac ze zmienic chce prace to siedzialam tydzien na domku ...masakraa nawet jak nie pracujesz to ci sciagaja 90e z wakacyjnego... wlasnie 90e za pokoj... ja akurat bylam z narzeczonym wiec za jeden pokoj placilismy 180e za sam pokoj .. .. w pierwszym domku bylo ladnie ale byl obornik swin obok smrod ,.. msakra nie dalo sie przy otwartych drzwiach jesc .. okropny smrod .. potem znaleziono nam prace na producji orchidei .. na capellle .. mieszkalismy w takim mini bloku .,. weszlam tam,,,, masakra ladnie ale tak kalaruchy bigajace po kuchni.. i w dodatku mieszkalam w jednym pokoju z jednym lozkiem bo holand nie pomyslal ze jest chyba potrzebne 2 lozko masakra .. sciagali nam 180 euro za malusi pokoj ,... waliski lezaly mi na dole bo nie bylo tyle miejsca na tyle walizek w pokju .. spalam z chlopakiem na jednym lozku .. az pewneo dnia spadlam na rurke od kaloryfera .. tragednia .. dugo nikt nie reagowal na to ze spimy na jednym lozku ;/ cos innego nam obiecywano .. ale niestety taka agencja .. praca na orchid.. byla tragiczna .. ludzie masakra jakby polacy zapomnieli jak sie mowi po polsku ludzie wredni .. malo powiedziane .. nie raz z placzem pracowalam .. takze nie polecam tej firmy.. naprawde. jezeli ktos jednak chce sprobowac .. prosze. a jeszcze jedno nie wierzylam w te opinie .. bo nie chcialam sie zniechecac .. ale juz wiem ze jak pojade to najpierw opinie oczytam :0 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×