Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunlight

Holland Contracting - czy ktoś był?

Polecane posty

jesli z ta firmą lepiej nie jechac, podajcie namiary na jakąś inna, w miare porządną, firmę, please... mój mąż myśli o wyjeździe, nie chciałabym aby spotkał go tam taki koszmar, jaki opisujecie...:(( Z kim więc warto tam jechać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytom
Witajcie. Mam pytanie, a w zasadzie ja i moją żona, gdyż chcemy jechać tam jako para, a precyzując małżeństwo i obiecują nam złote rzeczy, jeżeli miało jakieś małżeństwo kontakt z tą firmą niech opisze co nas tam razem czeka ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.s.t
Jest wyśmienita firma, a te bzdury co piszą ludzie są zwykłymi bajkami i pewnie ci ludzie nigdy nie byli tam i nie pracowali dla tej firmy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolanin
O kur..a dobrze ,ze trafilem na to forum bo myslalem ,ze to jedna z lepszych firm i chcialem sie zaciagnac. powoli trace nadzieje ze wogule istnieja uczciwe i wiarygodne firmy oferujace prace za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek.83
to co ludzie pisza to świeta prawda....kiedyś było znacznie lepiej...teraz to jeden wielki burdel,na kółkach...kordynartorki nie kumate i ciąle jakieś nowe,jak już raczy odebrać telefon to nie umie nic pomóc,nic nie wie....wrzucaja tylko cetle do skrzynek i unikają kontaktu z ludzmi bo boją sie pyań na ktore żadna nie zna odpowiedzi....ja robiłam już od tygodnia w holandii a one dzwonią do domu pytać czy reflektuje na wyjazd paranoja:),kary daja za wszystko,nawet za okruszki w samochodzie...zakładają konta po 60 euro do tego swego czasu był tel w prezencie które konfiskowało biuro,domki bez komentarza,lokuja ludzi jak śmieci dostawiając ciągle łóżka,kontrole pod nieobecnaość pracowników,a pożniej kartka na stole że bałagan i 25 euro kary,dają 2 żetona na 2 osoby do prania,dlaczego mam prac z obcą osobą,chcesz wiecej żetonów musisz sobioe je kupić sam...jak nie masz konta i nie zdąrzą ci go załatwić żyjesz na tygodniówkach które wynoszą 50euro...pierwszy raz musisz obowiazkowo jechac busem z GROTA,my chcieliśmy jechać własnym autem i padło pytanie czy trafimy na miejsce i czy umiemy czyatć mape,porażka,szef w holandii pyta czy po urlopie pojawimy się znowu a biuro twierdzi że np nie hcemy już,że mamy prace bo woilą nowego z ulicy bo skasują go na 60euro za konto..w moim przypadku zapomnieli że zjeżdzam na urlop,gdyby nie prywatny bus nie dostałabym sie do kraju,o ostatniej tygodniówce zapomniejli...a jak prosiłam przelejcie na konto w ING to był wielki problem i tak postawiły na swoim i przelały na Ambro....Firma niesolidna i wogole jej nie ufam! Wrecz oszusci. Zero szacunku dla klientow, byleby tylko okrasc i zostawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_robaczek83
firma jeden wielki SYF!!!!!firma zeszła na psy!! widze coraz wiecej negatywnych wypowiedzi na temat H.C.:) dużo by opowiadać o nich ale w skróci wygląda to tak.... 1. pierwszy raz jedziesz grotami...lamia wszystkie przepisy na drodze ... 2.w pokojach 2 osobowych mieszkają nawet 3 osoby...placenie za male pokoje po 50-55euro...grzyb w lazience i sporadycznie w materacach , ciasne pokoje ...brak pralek , jesli juz sa to na jakies zetony - za pranie trzeba jeszcze placic, za male lodowki,w chłodne dni na mieszkaniu masz tylko 19 st...zmiana temp na wyzsza grozi kara 25 euro od osoby mieszkajacej w mieszkaniu,pilnuja ludzi jak na koloniach dowalająć kary za wszystko,sprawdzaja lodówki,porzadek,szafki,szkoda że śmieci nie segregują:). Na odwrocie cetli mozna znalesc roznego rodzaju informacje typu : grzyb w lazienkach , pokojach i kuchni jest spowodowany tym ze oddychcie za dużo...i nie wietrzymy:)albo o przestawieniu i zmianie czasu:) 3.biuro i pracownicy brak słów są beznadziejni...powinny nazywać sie listonoszami...nic nie wiedzą nic nie potrafią powiedzieć...tel od ludzi nie odbierają bo i po co...na pytania odpowiadja Nie Wiem...!!! 4.bank i konto....firma zaklada nam i kasuja nam z konta az 60 EURO za ta przyjemnosc i telefon ktory konfiskują sami...to była jakaś promocja...walutowego nie toleruja... 5.kierowca ma płacone 25 euro tygoniowo...mandaty jego...:),porzadki samochodu też,a za przekroczenie likitu km płaca wszyscy...więc najlepiej powiedzieć nie mam prawka:) i mieć gdzieś wszystko 6.prosiłam ich o ksero wpłaty na konto i umowe z banku to zaczeły mi opowiadć bajki,że tego nie ma tamtego nie można załatwic...ściema totalna bo im się nie chce...w holandii do biura to cie nie wpuszczą,załatwią ciebie na dworze albo jakieś kantynie...zapominają że pracownik zjeżdza do polski,zapominają załatwić bus,zalożyć numer sofii czy konta bankowego i człowiek żyje na tygodniówkach... itp 7.staży pracownic,którzy pracują juz jakiś czas panoszą się jak prezesi firmy,nic nie pomogą nowemu który właśnie przyjechał i jest zagubiony,jeszce wolą go kopną bo tak najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
ja pracuje juz od 4 lat przez HC nie jest swieta firma ale naprawde to jezdze bo sie przyzwyczilem . Owszem 2006/7 rok byl super.i zarobki i mieszkania nie byly tragiczne ,teraz to powiem tyle jak sobie poscielisz tak sie wyspisz .niestety takie zycie .i tak jak pisze oszukany pracownik H.C to naprawde tak jest .niestety moje zdanie jest takie ze jak otworzyli granice ze nie trzeba pozwolenia to zrobil sie syf ale to przez nas polakow ludzie chca pokazac sie z jak najlepszej strony i zapierdzielaja czasami szybciej niz najlepsze maszyny mozesz trafic na pomidory gdzie dupolizy zbieraja 600kg pomidorow i nic za to wiecej nie maja .Nie ukrywam czekam na wyjazd ponownie przez ta firme bo znam kilka dziesiat firm posrednikow i nigdzie nie ma dobrze zawsze jest cos lub ktos co mu nie bedzie cos odpowiadalo na przyszlosc omijajcie tez firme aldora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo pl.
A my jezdzilismy przez h.c. ale niestety nas wyrzucili poniewaz za duzo o nich wiedzielismy, za duzo prawdy wychodzilo na jaw.oni mysleli ze my damy z siebie robic durni.a od roku przez ta firme mamy same problemy z balastingiem.a mianowicie...Pewnego dnia firma h.c.wystapila w naszym imieniu bez naszej zgody do tego urzedu o jakies dofinansowanie w wysokosci 37 euro miesiecznie.niestety takie dofinansowanie dostalismy tylko jeden raz w przeciągu 18 miesiecy.reszte zgarnela firma h.c. niebawem balasting upmniał sie o zwrot tych pieniedzy nie do firmy h.c. a do nas.kontaktowalismy sie z firma lecz ta nas odeslala z kwitkiem bo oni nic nie wiedza na ten temat.teraz musielismy oddac balastingowi po 1150 euro kazdy.to dla nas duzo.teraz pracujemy w innej firmie i jest wszystko ok.maja normalny kontakt z ludzmi warunki wogóle ok.i przede wszystkim wiecej sie zarabia niz w h.c. i zadnych kar.pozdrawimy zawiedzonych firmą holland contracting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka86
Pisze do małżeństwa Proszę o namiary tej firmy w której teraz pracujecie proszę. Mam zamiar wyjechać z mężem i to poważna decyzja a po tym co tu przeczytałam zrezygnowałam z firmy HC. Proszę was dajcie namiary na firę w której teraz pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zna Ktoś z was firmę T&S group z Opola?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaanula
piszę do małżeństwa!!! proszę bardzo o namiary waszej obecnej pracy czekam na meil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wybrać
Hej ludzie! Kurcze czytam juz od godziny wszystkie fora i firmy takie właśnie jak m.in HC i powiem że już jestem cała głupia, nigdy nie byłam w poracy za pośrednictwem pracy za granicą i sie teraz obawiam bo zapisałam sie do firmy OTTO i tyle sie naczytałam że mówie kurcze musze coś innego znaleźć i gdy już znalazłam znowu to samo, znowu same negatywy i pare pozytywów, jeśli moge się doradzić powiedzcie mi co lepsze( znalazlam jeszcze firme taka jak SBA Euro i tez narzekaja ludzie) co amm wybrac?? Bardzo potrzebuje pracy i nie wiem co mam robic etraz po tych wszystkich przeczytanych komentarzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, osobiście pracowałam prawie dwa lata przez holenderskie, a właściwie tureckie biuro niedaleko Amsterdamu. Wraz z naszymi ludźmi pracowało 6 osób z Holland Contracting, bardzo mili, sympatyczni..na nic nie narzekali, nie wymyślali takich historii jakie tutaj wyczytuję! jeśli ktoś zna specyfikę pracy w Holandii i sposób działania biur pośrednictwa, wie, że większość firm niestety nie działa w pełni uczciwie, jeden tnie stawki, drugi odciąga za paliwo, a jeszcze inne obiecuje ubezpieczenia, ściąga je i wykazuje na salarisach, a tak naprawdę ich nie ma! ludzie za 65 euro tygodniowo za mieszkanie nie można oczekiwać pałacu, jeśli tak źle i niedobrze TO PAKOWAĆ WALIZKI I WIO DO POLSKI!!! przy 30 godzinach i tak można zarobić tyle w ciągu tygodnia ile nieraz w polsce w ciągu miesiąca...nie narzekać tylko wracać do polski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość actiwia
Pracuję ponad 2 lata w H.C. z mężem. Polecam tą firmę!!!! Ludziem wymyślają i piszą bzdury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SETH77
tak czytam i naprawde można z głupieć. chciałem się wybrać do pracy w holandi z przez tę firmę. ale widzę że ta firma to następna pijawka wysysająca krew z człowieka. choć nie wiem gdzie prawda a fałsz. jeśli to prawda a jeżdzicie do pracy przez inne firmy to dajcie namiar. bo dużo piszecie a pomóc nie chcecie. wiadomo że polak,polaka wydyma, ale nie wszyscy polacy to ciule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan82
Witam Czy ktos z osob ktore powrocily z Holandii moze mi poradzic jak odzyskac podatek tutaj w Polsce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SETH wejdz na forum www.niedziela. nl tam znajdziesz mase biur posredniczacych, poczytaj i zdecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamwidziałam
Ja również nie polecam pracy z tej firmy.Byłam,swoje widziałam i przeżyłam.Szczerze odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajman.kajman
ja osobiście nie jeżdze za pracą nigdzie przy okazji pobytu w De Lier spotkałem sie z h c szczerze takie rzeczy to sięw koszmarach nie snią czy polacy to niewolnicy szambo wyllewające się do mieszkań komary muszki totalny smród chcą by ludzie dbali o czystośc ale jak w chlewie o nią dbać zabierają większą połowe pieniędzy ludzion więc piją ćpią jak jakaś babka umie język i bystrzejsza przeleci przez odpowiednie łozko i moze zostać w przyszłości koordynatorką i pamiętajcie oni tam są nietykalni nikt ich nie kontroluje wi,ększośc z tej firmy to polacy a my umiemy dawać w łape by nas nikt nie ruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajman.kajman
jeszcze jedno jak ktoś wam tu chwali tą firme zapytajcie czy nie jest koordynatorką w niej i jaka jest cena moze ten mąż choć to było by nawet ok poukładać sobie tam zycie i żerować na własnych rodakach tylko właśnie tym sie różnimy jak wyjeżdzamy swojego utopił by kazdy w łyszcze wody czy my jesteśmy aż tak wściekłym narodem ze niszczymy swoich krajanów na wygnani zamiast im pomagać więc posłuchajcie tych dobrych opini kto je pisze bo nie ci co tam pracowali oni przeklli wszystko zresztą i z finansami nie jest tak dobrze większość oni zabuerają wam zostaną grosze a i u nas mozna to samo zarobić w prawdzie może nie w sklepie za ladą ale sporo pracy za te same pieniązki a i w domu u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie a ja mam w tej firmie kolezanki i sobie chwalą.Jak Wam się nie podoba,to przejdzie do jeb...go Groenflex i od razu życzę powodzenia!Tam przejrzycie na oczy.Radzę pozmieniac firmy i porównac.Wczoraj w holenderskiej telewizji był program o Groenflex i powiem Wam,ze od początku roku jest lipa a co będzie dalej...?Trzeba zmienic firmę.I jak porównam,ocenię to napiszę.A Wy,chętni na wyjazd za granicę nie zrażajcie się bo wystarczy wejsc na forum mojej firmy i poczytac ale to nie znaczy,ze do konca jest zle bo jak masz godziny to zarabiasz plus minus 370 euro na tydzien-na cebuli.W waszej firmie są ludzie,którzy mogą potwierdzic,ze to nie sciema.Chodzi mi konkretnie o pracę na tasmie przy cebuli.Poza tym warunki mieszkaniowe są okropne,baby gorsze od chłopów.W domu mężowie a na hotelu hulaj dusza! Pozdrawiam:)Kiedys tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka Ostrów
Witam właśnie dzisiaj dostałam telefon z HC zebym przyjechała na rozmowe rekrutacyjną Mam pytanie czy po takiej rozmowie długo czeka sie za oferta pracy??? Jeśli chodzi o Hollland Contacting moja koleżanka wyjechała juz ponad rok temu ściągneła tez swojego chłopaka i bardzo sobie chwalą prace pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi względem mojego pytania Wszystkim czekającym i poszukującym pracy w NL życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, Puknijcie się wszyscy dobrze w łeb Zaciągacie się jako murzyni do pracy to tak jesteście traktowani, jak się komuś nie podoba to możne nie wyjeżdżać wszędzie tak jest, a co wyście myśleli chcesz zarobić kasę to właśnie po to tam jedziesz nie chcesz to zadupiaj za grosz w Polsce nikt nikomu nie broni coś za coś !!! Myślicie ze pojedziecie za granice i nie dość że będą wam płacić TO JESZCZE KOKOSY ZBIJECIE I BĘDĄ WAS TRAKTOWAĆ JA KRÓLÓW (JESTEŚMY POLSKIE MURZYNY). PIĘKNY AMERYKAŃSKI SEN. W GŁOWACH WAM SIĘ PORĄBAŁO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriano...
byłem, pracowałem.. Praca zależy jak trafisz.. ja byłem w super firmie..wiadomo, przyjeżdżasz do pracy, czyli PRACOWAĆ!!! Dużo ludzi po prostu olewa pracę!! Jak komuś zależy to jak najbardziej polecam!! można zarobić i poznać wielu ludzi!! Osobiście poznałem wiele osób!! Byli i są super!! pozdro dla ludzi z Hillegom, Lisse.. a zwłaszcza De ZILK!!!! Najlepszy 79!!!!! tam domek zajebisty!!!Ja nie narzekam, nie ma idealnej agencji..a koordynatorki..hmmm... no cóż.. Agnieszki już nie ma:((( Ja nie miałem problemu. Mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia18893
Witam no ja wysłałam formularz i jutro akurat ide na rozmowę także okaże się co bedzie z wyjazdem teraz jest tam kolerzanka moja i juz 3 raz pojechała wlaśnie dziś pojechała i nie nażeka i mówi że fajna robota i fajna kasa także warto spróbować mój email kasiunia18893@poczta.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia18893
no a co do mieszkań to ponoć tak samo płatne ale lepsze warunki no nie wiem kolerzanka tam jest i chwali sobie więc tez jade i zobaczymy jak bedzie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia18893
hej a czy ktos teraz sie wybiera tam?? 1280331 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igma25
witam.Zgadzam się z opinią większości na temat holland,to co wyprawiają z ludzmi jest nie wyobrażalne.Pracowałam w zeszłym roku,myślałam,że coś sie zmieniło ale nie sadziłam ze na gorsze,nadal jak widac robia co chca.Owszem,sa ludzie ktorzy sobie chwala ale w wiekszosci to tacy ktorych holenderski pracodawca chce wziac do pracy-i ci wlasnie maja dobrze.Ja pracowalam tydzien,potem zmienilam firme bo nie dalo sie wutrzymac ani fizycznie ani psychicznie,szkoda gadac-nie polecam tej firmy!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×